Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Okresní přebor 2. třídy
1. kolo:
Obec Jesenný B - Sokol STAR Turnov B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Samko Štefan 3:1, Brandejs Jan 4:0, Václavík Miroslav 4:0, Boháč Martin 3:1, body hostů: Brož Kryštof 0:4, Vondrák Michal 2:2, Augustin Filip 0:4, Franců Matyáš 0:4), Sokol Benešov u Semil - TJ Sokol Turnov E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Strnad Jan 3:1, Martinec Jan 1:3, Drahný Stanislav 2:2, Klikar Miloš 2:2, body hostů: Kosař Václav 2:2, Nechvíl Richard 0:4, Varcl Jan st. 4:0, Ouvín Josef 2:2), Sokol Víchová nad Jizerou B - Sokol STAR Turnov A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrubec Zbyněk 0:1, Návesník Stanislav 1:3, Tobiáš Vladimír 1:3, Tobiáš Zdeněk 1:3, Kosina Vlastimil 0:3, body hostů: Pařízek Jan 4:0, Novák Luboš 4:0, Mizera Petr 4:0, Hovorková Naďa 1:3), TJ Sokol Košťálov B - TJ Sokol Tatobity A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Móro Jaroslav 0:4, Škaloud Miroslav 4:0, Flajšr Antonín 4:0, Najbr Jiří 2:2, body hostů: Mráz Luboš 1:3, Šteffan Jan 2:2, Hyková Šárka 2:2, Pěnička Michal 1:3), TJ Sokol Tatobity B - Sdružení rodičů a přátel ZŠ Semily 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tauchman Jiří 3:1, Kořínková Lucie 3:1, Adamíra Šimon 2:2, Adamíra Jiří ml. 3:1, body hostů: Strnad Pavel 4:0, Vaníček Martin 1:3, Kašík Tadeáš 0:4, Hýsek Jakub 0:4), TJ Sokol Vesec B - Obec Jesenný A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vele Martin 1:3, Nejedlo Josef 3:1, Ježek Pavel 3:1, Souček Josef 2:0, Pleštil Luděk 1:1, body hostů: Jiříček Jan 4:0, Hudský Libor 1:3, Kratochvíl Jaromír 1:3, Novotný Pavel 0:2, Holina Antonín 0:2), Sokol Benešov u Semil - Sokol STAR Turnov B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Martinec Jan 3:1, Drahný Stanislav 3:1, Klikar Miloš 3:1, Strnad Jan 0:4, body hostů: Augustin Filip 1:3, Vondrák Michal 4:0, Brož Kryštof 1:3, Franců Matyáš 1:3), Obec Jesenný B - TJ Sokol Turnov E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Samko Štefan 3:1, Brandejs Jan 1:3, Václavík Miroslav 2:2, Boháč Martin 2:2, body hostů: Varcl Jan st. 4:0, Nechvíl Richard 0:4, Ouvín Josef 2:2, Kosař Václav 2:2), Sokol Víchová nad Jizerou B - TJ Sokol Tatobity A 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tobiáš Vladimír 0:4, Tobiáš Zdeněk 0:4, Návesník Stanislav 0:4, Hrubec Zbyněk 0:4, body hostů: Šteffan Jan 4:0, Hyková Šárka 4:0, Pěnička Michal 4:0, Mráz Luboš 4:0), TJ Sokol Košťálov B - Sokol STAR Turnov A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Prášková Vlasta 2:2, Škaloud Miroslav 3:1, Flajšr Antonín 3:1, Najbr Jiří 2:2, body hostů: Pařízek Jan 4:0, Novák Luboš 1:3, Mizera Petr 1:3, Hovorková Naďa 0:4), TJ Sokol Tatobity B - Obec Jesenný A 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tauchman Jiří 0:4, Kořínková Lucie 0:4, Adamíra Šimon 0:4, Adamíra Jiří 0:4, body hostů: Jiříček Jan 4:0, Kratochvíl Jaromír 4:0, Holina Antonín 4:0, Novotný Pavel 2:0, Hudský Libor 2:0), TJ Sokol Vesec B - Sdružení rodičů a přátel ZŠ Semily 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vele Martin 3:1, Pleštil Luděk 4:0, Nejedlo Josef 4:0, Ježek Pavel 4:0, body hostů: Strnad Pavel 1:3, Vaníček Martin 0:4, Kašík Tadeáš 0:4, Hýsek Jakub 0:4),
2. kolo:
Sokol Benešov u Semil - Obec Jesenný A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Strnad Jan 3:1, Klikar Miloš 2:2, Martinec Jan 2:2, Drahný Stanislav 0:4, body hostů: Jiříček Jan 4:0, Hudský Libor 3:1, Kratochvíl Jaromír 1:3, Novotný Pavel 1:1, Holina Antonín 0:2), Obec Jesenný B - Sdružení rodičů a přátel ZŠ Semily 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Václavík Miroslav 4:0, Brandejs Jan 4:0, Samko Štefan 4:0, Boháč Martin 4:0, body hostů: Maťátko Lukáš 0:4, Kašík Tadeáš 0:4, Brykner Milan 0:4, Hýsek Jakub 0:4), Sokol Víchová nad Jizerou B - TJ Sokol Tatobity B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrubec Zbyněk 3:1, Návesník Stanislav 4:0, Tobiáš Vladimír 4:0, Vejnar Josef 4:0, body hostů: Tauchman Jiří 0:4, Adamíra Jiří ml. 0:4, Hoření Radek 1:3, Adamíra Jiří 0:4), TJ Sokol Košťálov B - TJ Sokol Vesec B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Prášková Vlasta 2:2, Škaloud Miroslav 2:2, Najbr Jiří 1:3, Flajšr Antonín 1:3, body hostů: Ježek Pavel 3:1, Souček Josef 2:2, Pleštil Luděk 3:1, Jíra Jiří 2:2), Sokol STAR Turnov B - Sokol STAR Turnov A 3:15 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pokorný Martin 2:2, Brenner Radek 1:3, Zajíček Jan st. 0:4, WO 0:5, body hostů: Pařízek Jan 3:0, Novák Luboš 3:0, Mizera Petr 2:1, Pitelová Vladimíra 1:2, WO 5:0), TJ Sokol Turnov E - TJ Sokol Tatobity A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nechvíl Richard 0:4, Kosař Václav 1:3, Ouvín Josef 0:4, Varcl Jan st. 4:0, body hostů: Pěnička Michal 3:1, Šteffan Jan 2:2, Hyková Šárka 3:1, Hyka Karel 1:1, Marcinčik Michal 2:0), Sokol Benešov u Semil - Sdružení rodičů a přátel ZŠ Semily 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Strnad Jan 3:1, Martinec Jan 3:1, Klikar Miloš 3:1, Drahný Stanislav 2:2, body hostů: Strnad Pavel 4:0, Brykner Milan 0:4, Hýsek Jakub 1:3, Kašík Tadeáš 0:4), Obec Jesenný B - Obec Jesenný A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Samko Štefan 2:2, Holina Marek 0:4, Václavík Miroslav 3:1, Boháč Martin 3:1, body hostů: Jiříček Jan 4:0, Hudský Libor 2:2, Kratochvíl Jaromír 1:3, Novotný Pavel 1:2, Holina Antonín 0:1), Sokol Víchová nad Jizerou B - TJ Sokol Vesec B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Návesník Stanislav 0:4, Vejnar Josef 0:4, Brumlich Ladislav st. 0:4, Kosina Vlastimil 0:4, body hostů: Ježek Pavel 4:0, Souček Josef 4:0, Pleštil Luděk 4:0, Jíra Jiří 4:0), TJ Sokol Košťálov B - TJ Sokol Tatobity B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škaloud Miroslav 4:0, Flajšr Antonín 4:0, Prášková Vlasta 4:0, WO 0:4, body hostů: Adamíra Jiří ml. 0:3, Hoření Radek 0:3, Adamíra Jiří 0:3, Tauchman Jiří 0:3, WO 4:0), Sokol STAR Turnov B - TJ Sokol Tatobity A 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vondrák Michal 1:3, Pokorný Martin 0:4, Zajíček Jan st. 0:4, Brenner Radek 0:4, body hostů: Šteffan Jan 4:0, Marcinčik Michal 4:0, Mráz Luboš 3:1, Pěnička Michal 4:0), TJ Sokol Turnov E - Sokol STAR Turnov A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nechvíl Richard 0:4, Kosař Václav 2:2, Ouvín Josef 1:3, Varcl Jan st. 4:0, body hostů: Pařízek Jan 3:1, Novák Luboš 3:1, Mizera Petr 2:2, Pitelová Vladimíra 1:3),
3. kolo:
Sokol STAR Turnov A - Obec Jesenný B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pařízek Jan 4:0, Novák Luboš 4:0, Mizera Petr 4:0, Hovorková Naďa 0:4, body hostů: Václavík Miroslav 1:3, Brandejs Jan 1:3, Boháč Martin 1:3, Samko Štefan 1:3), TJ Sokol Tatobity A - Sokol Benešov u Semil 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pěnička Michal 3:1, Hyková Šárka 3:1, Šteffan Jan 4:0, Mráz Luboš 4:0, body hostů: Martinec Jan 0:4, Seidl Jan 0:4, Klikar Miloš 1:3, Strnad Jan 1:3), Obec Jesenný A - TJ Sokol Košťálov B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jiříček Jan 4:0, Novotný Pavel 0:4, Holina Antonín 0:4, Kratochvíl Jaromír 0:4, body hostů: Škaloud Miroslav 3:1, Najbr Jiří 3:1, Flajšr Antonín 2:0, Móro Jaroslav 3:1, Prášková Vlasta 1:1), Sdružení rodičů a přátel ZŠ Semily - Sokol Víchová nad Jizerou B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kašík Tadeáš 0:4, Brykner Milan 0:4, Hýsek Jakub 0:3, Strnad Pavel 4:0, Maťátko Lukáš 0:1, body hostů: Hrubec Zbyněk 3:1, Vejnar Josef 3:1, Tobiáš Vladimír 3:1, Návesník Stanislav 3:1), Sokol STAR Turnov A - Sokol Benešov u Semil 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pařízek Jan 4:0, Novák Luboš 4:0, Mizera Petr 4:0, Hovorková Naďa 1:3, body hostů: Seidl Jan 1:3, Martinec Jan 1:3, Drahný Stanislav 0:4, Klikar Miloš 1:3), TJ Sokol Tatobity A - Obec Jesenný B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mráz Luboš 2:2, Pěnička Michal 3:1, Hyková Šárka 2:2, Šteffan Jan 4:0, body hostů: Václavík Miroslav 2:2, Brandejs Jan 1:3, Boháč Martin 2:2, Samko Štefan 0:4), Obec Jesenný A - Sokol Víchová nad Jizerou B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jiříček Jan 4:0, Holina Antonín 3:1, Kratochvíl Jaromír 4:0, Novotný Pavel 3:1, body hostů: Vejnar Josef 2:2, Tobiáš Vladimír 0:4, Návesník Stanislav 0:4, Hrubec Zbyněk 0:4), Sdružení rodičů a přátel ZŠ Semily - TJ Sokol Košťálov B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brykner Milan 0:4, Hajný Ondřej 0:4, Hýsek Jakub 0:4, Strnad Pavel 3:1, body hostů: Škaloud Miroslav 3:1, Flajšr Antonín 4:0, Móro Jaroslav 3:1, Prášková Vlasta 3:1), Sokol STAR Turnov B - TJ Sokol Tatobity B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pokorný Martin 4:0, Brož Kryštof 4:0, Brenner Radek 4:0, Vondrák Michal 4:0, body hostů: Tauchman Jiří 0:4, Adamíra Jiří ml. 0:4, Adamíra Jiří 0:4, Adamíra Šimon 0:4), TJ Sokol Turnov E - TJ Sokol Vesec B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vondráčková Lucie 1:3, Fanta Vilém 0:4, Kosař Václav 0:4, Louda Václav 1:3, body hostů: Jiroš Adam 4:0, Ježek Pavel 4:0, Souček Josef 2:0, Jíra Jiří 3:1, Brziak Jozef 1:1), Sokol STAR Turnov B - TJ Sokol Vesec B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vondrák Michal 3:1, Brož Kryštof 0:4, Pokorný Martin 0:4, Zajíček Jan st. 1:3, body hostů: Jiroš Adam 4:0, Ježek Pavel 2:0, Pleštil Luděk 3:1, Jíra Jiří 3:1, Brziak Jozef 0:2), TJ Sokol Turnov E - TJ Sokol Tatobity B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vondráčková Lucie 4:0, Fanta Vilém 4:0, Kosař Václav 4:0, Louda Václav 4:0, body hostů: Tauchman Jiří 0:4, Adamíra Jiří ml. 0:4, Adamíra Jiří 0:4, Adamíra Šimon 0:4),
4. kolo:
Sokol Víchová nad Jizerou B - Obec Jesenný B 4:14 (čtyřhry 2:0, body domácích: Návesník Stanislav 1:3, Hrubec Zbyněk 0:4, Vejnar Josef 0:4, Tobiáš Vladimír 1:3, body hostů: Václavík Miroslav 4:0, Brandejs Jan 2:2, Samko Štefan 4:0, Boháč Martin 4:0), TJ Sokol Košťálov B - Sokol Benešov u Semil 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škaloud Miroslav 4:0, Najbr Jiří 4:0, Móro Jaroslav 3:1, Flajšr Antonín 4:0, body hostů: Drahný Stanislav 0:4, Tomeš Roman 0:4, Klikar Miloš 1:3, Martinec Jan 0:4), Obec Jesenný A - Sokol STAR Turnov B 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jiříček Jan 3:0, Novotný Pavel 1:2, Holina Antonín 1:2, Kratochvíl Jaromír 1:2, WO 5:0, body hostů: Vondrák Michal 3:1, Brož Kryštof 3:1, Zajíček Jan st. 0:4, WO 0:5), Sdružení rodičů a přátel ZŠ Semily - TJ Sokol Turnov E 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bém Jan 0:4, Vaníček Martin 0:4, Hýsek Jakub 0:4, Strnad Pavel 2:2, body hostů: Varcl Jan st. 4:0, Kosař Václav 4:0, Vondráčková Lucie 3:1, Nechvíl Richard 3:1), TJ Sokol Tatobity B - Sokol STAR Turnov A 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Adamíra Jiří 0:4, Tauchman Jiří 0:4, Adamíra Jiří ml. 0:4, Kořínková Lucie 0:4, body hostů: Pařízek Jan 4:0, Novák Luboš 4:0, Mizera Petr 4:0, Pitelová Vladimíra 4:0), TJ Sokol Vesec B - TJ Sokol Tatobity A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jíra Jiří 3:1, Souček Josef 2:0, Ježek Pavel 4:0, Jiroš Adam 3:1, Vele Martin 1:1, body hostů: Šteffan Jan 0:4, Mráz Luboš 1:3, Hyka Karel 1:3, Pěnička Michal 1:3), TJ Sokol Košťálov B - Obec Jesenný B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škaloud Miroslav 4:0, Prášková Vlasta 2:2, Flajšr Antonín 4:0, Móro Jaroslav 4:0, body hostů: Václavík Miroslav 0:4, Brandejs Jan 1:3, Samko Štefan 0:4, Boháč Martin 1:3), Sokol Víchová nad Jizerou B - Sokol Benešov u Semil 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrubec Zbyněk 2:2, Návesník Stanislav 2:2, Vejnar Josef 2:2, Tobiáš Vladimír 2:2, body hostů: Drahný Stanislav 0:4, Tomeš Roman 0:4, Klikar Miloš 4:0, Martinec Jan 4:0), Sdružení rodičů a přátel ZŠ Semily - Sokol STAR Turnov B 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bém Jan 1:2, Vaníček Martin 0:3, Hýsek Jakub 0:3, Strnad Pavel 1:1, WO 5:1, body hostů: Vondrák Michal 4:0, Brož Kryštof 3:0, Zajíček Jan st. 2:2, WO 1:5), Obec Jesenný A - TJ Sokol Turnov E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jiříček Jan 4:0, Novotný Pavel 2:2, Holina Antonín 1:3, Kratochvíl Jaromír 2:2, body hostů: Varcl Jan st. 3:1, Nechvíl Richard 1:3, Kosař Václav 1:3, Vondráčková Lucie 2:2), TJ Sokol Tatobity B - TJ Sokol Tatobity A 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Adamíra Jiří 0:4, Hoření Radek 0:2, Adamíra Jiří ml. 0:4, Kořínková Lucie 0:4, Tauchman Jiří 0:2, body hostů: Hyková Šárka 4:0, Hyka Karel 4:0, Pěnička Michal 4:0, Mráz Luboš 4:0), TJ Sokol Vesec B - Sokol STAR Turnov A 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pleštil Luděk 4:0, Souček Josef 2:0, Jíra Jiří 2:2, Ježek Pavel 4:0, Vele Martin 2:0, body hostů: Pařízek Jan 1:3, Mizera Petr 1:3, Pitelová Vladimíra 0:4, Dědková Jitka 0:4),
5. kolo:
Obec Jesenný B - TJ Sokol Tatobity B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Václavík Miroslav 4:0, Brandejs Jan 4:0, Boháč Martin 4:0, Samko Štefan 4:0, body hostů: Adamíra Jiří ml. 0:4, Tauchman Jiří 0:4, Adamíra Šimon 0:4, Kořínková Lucie 0:4), Sokol Benešov u Semil - TJ Sokol Vesec B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Martinec Jan 1:3, Tomeš Roman 0:4, Klikar Miloš 0:4, Strnad Jan 0:4, body hostů: Ježek Pavel 4:0, Jíra Jiří 3:1, Pleštil Luděk 4:0, Souček Josef 4:0), Sokol STAR Turnov A - Obec Jesenný A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pařízek Jan 3:1, Novák Luboš 2:2, Mizera Petr 3:1, Pitelová Vladimíra 0:4, body hostů: Jiříček Jan 4:0, Novotný Pavel 1:3, Kratochvíl Jaromír 2:2, Hudský Libor 1:3), TJ Sokol Tatobity A - Sdružení rodičů a přátel ZŠ Semily 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pěnička Michal 4:0, Mráz Luboš 4:0, Hyková Šárka 4:0, Hyka Karel 4:0, body hostů: Brykner Milan 0:4, Vaníček Martin 0:4, Hýsek Jakub 0:4, Kašík Tadeáš 0:4), Sokol STAR Turnov B - Sokol Víchová nad Jizerou B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brenner Radek 2:2, Brož Kryštof 4:0, Housa Aleš 3:1, Vondrák Michal 4:0, body hostů: Kosina Vlastimil 0:4, Tobiáš Vladimír 0:4, Návesník Stanislav 1:3, Vejnar Josef 2:2), TJ Sokol Turnov E - TJ Sokol Košťálov B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bříza Jakub 0:4, Vondráčková Lucie 1:3, Varcl Jan st. 3:1, Kosař Václav 0:4, body hostů: Škaloud Miroslav 4:0, Flajšr Antonín 3:1, Móro Jaroslav 3:1, Ouhrabka Petr 2:2), Sokol Benešov u Semil - TJ Sokol Tatobity B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Strnad Jan 3:1, Martinec Jan 4:0, Klikar Miloš 4:0, Tomeš Roman 0:4, body hostů: Adamíra Jiří ml. 2:2, Tauchman Jiří 1:3, Adamíra Jiří 1:3, Adamíra Šimon 1:3), Obec Jesenný B - TJ Sokol Vesec B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Václavík Miroslav 1:3, Brandejs Jan 0:4, Boháč Martin 1:3, Samko Štefan 0:4, body hostů: Ježek Pavel 4:0, Souček Josef 4:0, Jíra Jiří 2:2, Pleštil Luděk 4:0), TJ Sokol Tatobity A - Obec Jesenný A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hyková Šárka 3:1, Mráz Luboš 3:1, Pěnička Michal 3:1, Šteffan Jan 3:1, body hostů: Jiříček Jan 4:0, Novotný Pavel 0:4, Kratochvíl Jaromír 0:4, Hudský Libor 0:4), Sokol STAR Turnov A - Sdružení rodičů a přátel ZŠ Semily 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Luboš 4:0, Mizera Petr 4:0, Novák Alan 0:2, Zítko Martin 4:0, WO 0:2, body hostů: Bém Jan 0:3, Kašík Tadeáš 1:3, Hýsek Jakub 1:3, Vaníček Martin 0:3, WO 2:0), Sokol STAR Turnov B - TJ Sokol Košťálov B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brenner Radek 0:4, Brož Kryštof 1:3, Housa Aleš 0:4, Vondrák Michal 0:4, body hostů: Škaloud Miroslav 4:0, Flajšr Antonín 4:0, Móro Jaroslav 3:1, Ouhrabka Petr 4:0), TJ Sokol Turnov E - Sokol Víchová nad Jizerou B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bříza Jakub 1:3, Kosař Václav 4:0, Varcl Jan st. 4:0, Vondráčková Lucie 3:1, body hostů: Kosina Vlastimil 1:3, Tobiáš Vladimír 0:4, Návesník Stanislav 2:2, Vejnar Josef 1:3),
6. kolo:
Sokol STAR Turnov B - TJ Sokol Turnov E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Franců Matyáš 1:3, Brenner Radek 1:3, Brož Kryštof 3:1, Vondrák Michal 2:2, body hostů: Nechvíl Richard 0:1, Kosař Václav 3:1, Varcl Jan st. 4:0, Vondráčková Lucie 2:2, Fanta Vilém 0:3), Sokol STAR Turnov A - TJ Sokol Tatobity A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pařízek Jan 3:1, Mizera Petr 3:1, Hovorková Naďa 0:4, Dědková Jitka 0:4, body hostů: Mráz Luboš 2:2, Hyková Šárka 2:2, Pěnička Michal 3:1, Šteffan Jan 3:1), TJ Sokol Tatobity B - TJ Sokol Vesec B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Buriánek Jan 0:4, Adamíra Šimon 0:4, Adamíra Jiří ml. 1:3, Tauchman Jiří 1:3, body hostů: Brziak Jozef 3:1, Kůtek Milan 3:1, Vele Martin 4:0, Ježek Pavel 2:0, Pleštil Luděk 2:0), Obec Jesenný A - Sdružení rodičů a přátel ZŠ Semily 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jiříček Jan 4:0, Novotný Pavel 4:0, Holina Antonín 4:0, Kratochvíl Jaromír 4:0, body hostů: Hýsek Jakub 0:4, Vaníček Martin 0:4, Kašík Tadeáš 0:4, Maťátko Lukáš 0:4), Sokol Víchová nad Jizerou B - TJ Sokol Košťálov B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Návesník Stanislav 1:3, Tobiáš Vladimír 0:4, Vejnar Josef 0:4, Kosina Vlastimil 0:4, body hostů: Najbr Jiří 4:0, Flajšr Antonín 4:0, Móro Jaroslav 4:0, Prášková Vlasta 3:1), Sokol Benešov u Semil - Obec Jesenný B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klikar Miloš 1:3, Seidl Jan 0:4, Martinec Jan 1:3, Strnad Jan 2:2, body hostů: Václavík Miroslav 3:1, Brandejs Jan 1:3, Samko Štefan 4:0, Boháč Martin 4:0),
7. kolo:
Sokol STAR Turnov B - Obec Jesenný B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Housa Aleš 2:2, Pokorný Martin 0:4, Brož Kryštof 4:0, Vondrák Michal 4:0, body hostů: Václavík Miroslav 2:2, Brandejs Jan 1:3, Boháč Martin 2:2, Samko Štefan 1:3), TJ Sokol Turnov E - Sokol Benešov u Semil 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bříza Jakub 0:4, Kosař Václav 3:1, Varcl Jan st. 4:0, Vondráčková Lucie 1:3, body hostů: Seidl Jan 2:2, Martinec Jan 1:3, Klikar Miloš 3:1, Strnad Jan 2:2), Sokol STAR Turnov B - Sokol Benešov u Semil 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Housa Aleš 2:2, Pokorný Martin 4:0, Brož Kryštof 4:0, Vondrák Michal 2:2, body hostů: Seidl Jan 1:3, Martinec Jan 1:3, Klikar Miloš 0:4, Strnad Jan 2:2), TJ Sokol Turnov E - Obec Jesenný B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bříza Jakub 0:4, Kosař Václav 2:2, Varcl Jan st. 4:0, Vondráčková Lucie 1:3, body hostů: Václavík Miroslav 2:2, Brandejs Jan 1:3, Boháč Martin 3:1, Samko Štefan 3:1), Sokol STAR Turnov A - Sokol Víchová nad Jizerou B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pařízek Jan 4:0, Novák Luboš 4:0, Mizera Petr 4:0, Dědková Jitka 0:4, body hostů: Brumlich Ladislav st. 1:3, Návesník Stanislav 1:3, Tobiáš Vladimír 1:3, Kosina Vlastimil 1:3), TJ Sokol Tatobity A - TJ Sokol Košťálov B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pěnička Michal 3:1, Hyka Karel 0:4, Šteffan Jan 3:1, Hyková Šárka 2:2, body hostů: Flajšr Antonín 4:0, Najbr Jiří 1:3, Prášková Vlasta 1:3, Hochmal Zdeněk 2:2), Obec Jesenný A - TJ Sokol Vesec B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jiříček Jan 3:1, Novotný Pavel 0:4, Holina Antonín 0:2, Kratochvíl Jaromír 0:4, Hudský Libor 1:1, body hostů: Ježek Pavel 3:1, Souček Josef 4:0, Pleštil Luděk 3:1, Jíra Jiří 2:2), Sdružení rodičů a přátel ZŠ Semily - TJ Sokol Tatobity B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bém Jan 3:1, Brykner Milan 2:2, Hýsek Jakub 0:4, Vaníček Martin 0:4, body hostů: Adamíra Šimon 2:2, Adamíra Jiří 2:2, Tauchman Jiří 4:0, Adamíra Jiří ml. 3:1), TJ Sokol Tatobity A - Sokol Víchová nad Jizerou B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hyka Karel 1:3, Hyková Šárka 4:0, Pěnička Michal 4:0, Šteffan Jan 4:0, body hostů: Kosina Vlastimil 0:3, Návesník Stanislav 1:3, Vejnar Josef 1:3, Tobiáš Vladimír 1:3, Brumlich Ladislav st. 0:1), Sokol STAR Turnov A - TJ Sokol Košťálov B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pařízek Jan 4:0, Novák Luboš 2:2, Mizera Petr 1:3, Dědková Jitka 0:4, body hostů: Najbr Jiří 3:1, Flajšr Antonín 3:1, Prášková Vlasta 1:3, Hochmal Zdeněk 2:2), Obec Jesenný A - TJ Sokol Tatobity B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jiříček Jan 4:0, Novotný Pavel 4:0, Kratochvíl Jaromír 4:0, Hudský Libor 2:0, Holina Antonín 2:0, body hostů: Adamíra Jiří ml. 0:4, Adamíra Šimon 0:4, Tauchman Jiří 0:4, Adamíra Jiří 0:4), Sdružení rodičů a přátel ZŠ Semily - TJ Sokol Vesec B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bém Jan 0:4, Brykner Milan 0:4, Hýsek Jakub 0:4, Vaníček Martin 0:4, body hostů: Ježek Pavel 4:0, Souček Josef 4:0, Pleštil Luděk 4:0, Jíra Jiří 4:0),
8. kolo:
TJ Sokol Tatobity B - Sokol Víchová nad Jizerou B 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adamíra Jiří 1:3, Tauchman Jiří 0:4, Adamíra Jiří ml. 0:4, Kořínková Lucie 1:3, body hostů: Hrubec Zbyněk 4:0, Tobiáš Zdeněk 2:2, Brumlich Ladislav st. 4:0, Návesník Stanislav 4:0), TJ Sokol Vesec B - TJ Sokol Košťálov B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jíra Jiří 3:1, Ježek Pavel 3:1, Souček Josef 2:1, Jiroš Adam 4:0, Pleštil Luděk 1:0, body hostů: Ouhrabka Petr 1:3, Najbr Jiří 0:4, Škaloud Miroslav 2:2, Móro Jaroslav 0:4), TJ Sokol Tatobity B - TJ Sokol Košťálov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adamíra Jiří 2:2, Tauchman Jiří 2:2, Adamíra Jiří ml. 2:2, Kořínková Lucie 2:2, body hostů: Škaloud Miroslav 4:0, Ouhrabka Petr 0:4, Najbr Jiří 4:0, Móro Jaroslav 0:4), TJ Sokol Vesec B - Sokol Víchová nad Jizerou B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vele Martin 2:2, Pleštil Luděk 4:0, Ježek Pavel 4:0, Nejedlo Josef 4:0, body hostů: Hrubec Zbyněk 0:4, Návesník Stanislav 1:3, Tobiáš Vladimír 0:4, Brumlich Ladislav st. 1:3), Obec Jesenný A - Sokol Benešov u Semil 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jiříček Jan 4:0, Novotný Pavel 1:3, Holina Antonín 3:1, Kratochvíl Jaromír 2:2, body hostů: Martinec Jan 2:2, Tomeš Roman 0:4, Klikar Miloš 1:3, Strnad Jan 3:1), Sdružení rodičů a přátel ZŠ Semily - Obec Jesenný B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brykner Milan 0:4, Vaníček Martin 0:4, Kašík Tadeáš 0:4, Bém Jan 0:4, body hostů: Brandejs Jan 4:0, Václavík Miroslav 4:0, Boháč Martin 4:0, Samko Štefan 4:0), Sokol STAR Turnov A - Sokol STAR Turnov B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pařízek Jan 4:0, Zítko Martin 4:0, Mizera Petr 4:0, Novák Luboš 3:1, body hostů: Housa Aleš 0:4, Vondrák Michal 1:3, Pokorný Martin 0:4, Brenner Radek 0:4), TJ Sokol Tatobity A - TJ Sokol Turnov E 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mráz Luboš 3:1, Pěnička Michal 4:0, Hyková Šárka 3:1, Šteffan Jan 3:1, body hostů: Kosař Václav 0:4, Vondráčková Lucie 0:4, Varcl Jan st. 3:1, Bříza Jakub 0:4), Sdružení rodičů a přátel ZŠ Semily - Sokol Benešov u Semil 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bém Jan 2:2, Brykner Milan 1:3, Kašík Tadeáš 1:3, Strnad Pavel 4:0, body hostů: Martinec Jan 3:1, Drahný Stanislav 0:4, Klikar Miloš 3:1, Tomeš Roman 2:2), Obec Jesenný A - Obec Jesenný B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jiříček Jan 4:0, Holina Antonín 1:3, Novotný Pavel 0:4, Kratochvíl Jaromír 1:3, body hostů: Brandejs Jan 1:3, Samko Štefan 3:1, Boháč Martin 3:1, Václavík Miroslav 3:1), TJ Sokol Tatobity A - Sokol STAR Turnov B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mráz Luboš 3:1, Šteffan Jan 3:1, Pěnička Michal 3:1, Hyková Šárka 3:1, body hostů: Pokorný Martin 1:3, Brenner Radek 0:4, Vondrák Michal 3:1, Franců Matyáš 0:4), Sokol STAR Turnov A - TJ Sokol Turnov E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pařízek Jan 3:1, Novák Luboš 3:1, Mizera Petr 3:1, Novák Alan 0:4, body hostů: Kosař Václav 1:3, Varcl Jan st. 4:0, Nechvíl Richard 1:3, Vondráčková Lucie 1:3),
9. kolo:
Obec Jesenný B - Sokol STAR Turnov A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brandejs Jan 2:2, Václavík Miroslav 2:2, Samko Štefan 2:2, Boháč Martin 4:0, body hostů: Pařízek Jan 3:1, Novák Luboš 3:1, Dědková Jitka 0:4, Novák Alan 0:4), Sokol Benešov u Semil - TJ Sokol Tatobity A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klikar Miloš 1:3, Seidl Jan 1:3, Martinec Jan 2:2, Strnad Jan 4:0, body hostů: Pěnička Michal 3:1, Šteffan Jan 3:1, Mráz Luboš 2:2, Hyka Karel 0:4), TJ Sokol Tatobity B - Sokol STAR Turnov B 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Adamíra Jiří 0:3, Tauchman Jiří 0:3, Adamíra Šimon 1:2, Kořínková Lucie 1:2, WO 5:0, body hostů: Vondrák Michal 4:0, Franců Matyáš 3:1, Brenner Radek 3:1, WO 0:5), TJ Sokol Vesec B - TJ Sokol Turnov E 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vele Martin 3:1, Jíra Jiří 2:2, Ježek Pavel 2:2, Souček Josef 2:0, Pleštil Luděk 1:1, body hostů: Varcl Jan st. 4:0, Fanta Vilém 0:4, Vondráčková Lucie 2:2, Nechvíl Richard 0:4), TJ Sokol Košťálov B - Obec Jesenný A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kobrle Jaroslav 0:1, Flajšr Antonín 3:1, Prášková Vlasta 3:1, Najbr Jiří 2:2, Hochmal Zdeněk 1:2, body hostů: Jiříček Jan 4:0, Novotný Pavel 1:3, Kratochvíl Jaromír 2:2, Holina Antonín 0:4), Sokol Víchová nad Jizerou B - Sdružení rodičů a přátel ZŠ Semily 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrubec Zbyněk 3:1, Brumlich Ladislav st. 3:1, Kosina Vlastimil 2:2, Tobiáš Zdeněk 2:2, body hostů: Strnad Pavel 4:0, Bém Jan 2:2, Vaníček Martin 0:4, Maťátko Lukáš 0:2, Hýsek Jakub 0:2), Sokol Benešov u Semil - Sokol STAR Turnov A 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Martinec Jan 0:4, Klikar Miloš 0:4, Seidl Jan 1:3, Strnad Jan 0:4, body hostů: Zítko Martin 4:0, Pařízek Jan 4:0, Novák Luboš 4:0, Mizera Petr 3:1), Obec Jesenný B - TJ Sokol Tatobity A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Samko Štefan 2:2, Brandejs Jan 1:3, Václavík Miroslav 2:2, Boháč Martin 3:1, body hostů: Pěnička Michal 4:0, Šteffan Jan 3:1, Mráz Luboš 1:3, Hyka Karel 0:4), TJ Sokol Vesec B - Sokol STAR Turnov B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vele Martin 1:3, Jíra Jiří 1:1, Ježek Pavel 4:0, Pleštil Luděk 3:1, Souček Josef 2:0, body hostů: Vondrák Michal 3:1, Housa Aleš 1:3, Brenner Radek 0:4, Pokorný Martin 1:3), TJ Sokol Tatobity B - TJ Sokol Turnov E 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Adamíra Jiří 0:4, Tauchman Jiří 0:4, Adamíra Šimon 0:4, Kořínková Lucie 1:3, body hostů: Louda Václav 4:0, Fanta Vilém 3:1, Vondráčková Lucie 4:0, Nechvíl Richard 4:0), Sokol Víchová nad Jizerou B - Obec Jesenný A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tobiáš Zdeněk 0:4, Kosina Vlastimil 1:3, Brumlich Ladislav st. 1:3, Hrubec Zbyněk 1:3, body hostů: Jiříček Jan 4:0, Novotný Pavel 4:0, Kratochvíl Jaromír 4:0, Holina Antonín 1:3), TJ Sokol Košťálov B - Sdružení rodičů a přátel ZŠ Semily 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kobrle Jaroslav 4:0, Flajšr Antonín 4:0, Morávek Michal 2:0, Prášková Vlasta 4:0, Sprostý Jakub 2:0, body hostů: Maťátko Lukáš 0:4, Vaníček Martin 0:4, Brykner Milan 0:4, Hýsek Jakub 0:4),
10. kolo:
Obec Jesenný B - Sokol Víchová nad Jizerou B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brandejs Jan 3:1, Václavík Miroslav 4:0, Boháč Martin 3:1, Samko Štefan 3:1, body hostů: Brumlich Ladislav st. 0:4, Tobiáš Vladimír 1:3, Návesník Stanislav 2:2, Kosina Vlastimil 0:4), Sokol Benešov u Semil - TJ Sokol Košťálov B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klikar Miloš 0:4, Martinec Jan 2:2, Drahný Stanislav 0:4, Tomeš Roman 0:4, body hostů: Škaloud Miroslav 4:0, Najbr Jiří 3:1, Flajšr Antonín 4:0, Prášková Vlasta 3:1), Sokol STAR Turnov B - Obec Jesenný A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vondrák Michal 3:1, Brož Kryštof 2:2, Pokorný Martin 2:2, Brenner Radek 2:2, body hostů: Jiříček Jan 4:0, Novotný Pavel 0:2, Kratochvíl Jaromír 1:3, Hudský Libor 2:2, Holina Antonín 0:2), TJ Sokol Turnov E - Sdružení rodičů a přátel ZŠ Semily 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Louda Václav 3:1, Kosař Václav 4:0, Varcl Jan st. 4:0, Vondráčková Lucie 3:1, body hostů: Strnad Pavel 2:2, Bém Jan 0:4, Brykner Milan 0:4, Vaníček Martin 0:4), Sokol STAR Turnov A - TJ Sokol Tatobity B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pařízek Jan 4:0, Novák Luboš 4:0, Dědková Jitka 0:4, Novák Alan 0:4, body hostů: Tauchman Jiří 2:2, Adamíra Jiří 2:2, Kořínková Lucie 2:2, Adamíra Jiří ml. 2:2), TJ Sokol Tatobity A - TJ Sokol Vesec B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pěnička Michal 3:1, Hyková Šárka 1:3, Hyka Karel 0:4, Mráz Luboš 0:4, body hostů: Pleštil Luděk 3:1, Ježek Pavel 3:1, Souček Josef 3:1, Nejedlo Josef 3:1), Obec Jesenný B - TJ Sokol Košťálov B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Václavík Miroslav 0:4, Brandejs Jan 0:4, Boháč Martin 2:2, Samko Štefan 1:3, body hostů: Škaloud Miroslav 3:1, Flajšr Antonín 3:1, Najbr Jiří 4:0, Prášková Vlasta 3:1), Sokol Benešov u Semil - Sokol Víchová nad Jizerou B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klikar Miloš 3:1, Martinec Jan 3:1, Tomeš Roman 0:4, Strnad Jan 4:0, body hostů: Tobiáš Vladimír 2:2, Kosina Vlastimil 1:3, Návesník Stanislav 2:2, Brumlich Ladislav st. 1:3), Sokol STAR Turnov B - Sdružení rodičů a přátel ZŠ Semily 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vondrák Michal 4:0, Brož Kryštof 4:0, Brenner Radek 3:1, Pokorný Martin 3:1, body hostů: Strnad Pavel 2:2, Bém Jan 0:4, Brykner Milan 0:4, Vaníček Martin 0:4), TJ Sokol Turnov E - Obec Jesenný A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Louda Václav 2:2, Kosař Václav 2:2, Vondráčková Lucie 2:2, Varcl Jan st. 3:1, body hostů: Jiříček Jan 4:0, Novotný Pavel 0:2, Kratochvíl Jaromír 1:3, Hudský Libor 2:2, Holina Antonín 0:2), TJ Sokol Tatobity A - TJ Sokol Tatobity B 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mráz Luboš 4:0, Pěnička Michal 4:0, Šteffan Jan 4:0, WO 0:5, body hostů: Adamíra Jiří ml. 0:3, Adamíra Šimon 0:2, Tauchman Jiří 0:3, Buriánek Jan 0:3, Adamíra Jiří 0:1, WO 5:0), Sokol STAR Turnov A - TJ Sokol Vesec B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pařízek Jan 2:2, Zítko Martin 3:1, Novák Luboš 3:1, Dědková Jitka 0:4, body hostů: Souček Josef 3:1, Ježek Pavel 3:1, Pleštil Luděk 1:3, Jíra Jiří 1:3),
11. kolo:
TJ Sokol Tatobity B - Obec Jesenný B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Adamíra Šimon 0:4, Tauchman Jiří 1:3, Adamíra Jiří ml. 0:4, Kořínková Lucie 2:2, body hostů: Václavík Miroslav 4:0, Brandejs Jan 3:1, Samko Štefan 4:0, Holina Marek 2:2), TJ Sokol Vesec B - Sokol Benešov u Semil 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vele Martin 3:1, Pleštil Luděk 4:0, Nejedlo Josef 3:1, Šírek František 2:1, Souček Josef 1:0, body hostů: Martinec Jan 0:4, Drahný Stanislav 0:4, Klikar Miloš 2:2, Seidl Jan 1:3), Obec Jesenný A - Sokol STAR Turnov A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jiříček Jan 4:0, Novotný Pavel 2:2, Hudský Libor 2:2, Kratochvíl Jaromír 1:3, body hostů: Pařízek Jan 2:2, Mizera Petr 3:1, Hovorková Naďa 0:4, Novák Luboš 2:2), Sdružení rodičů a přátel ZŠ Semily - TJ Sokol Tatobity A 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bém Jan 0:4, Brykner Milan 0:4, Hýsek Jakub 0:4, Vaníček Martin 0:4, body hostů: Pěnička Michal 4:0, Šteffan Jan 4:0, Mráz Luboš 4:0, Hyková Šárka 4:0), TJ Sokol Košťálov B - Sokol STAR Turnov B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hochmal Zdeněk 3:1, Škaloud Miroslav 4:0, Prášková Vlasta 2:2, Flajšr Antonín 4:0, body hostů: Brož Kryštof 0:4, Vondrák Michal 2:2, Zajíček Jan st. 0:4, Brenner Radek 1:3), Sokol Víchová nad Jizerou B - TJ Sokol Turnov E 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrubec Zbyněk 0:1, Návesník Stanislav 2:2, Vejnar Josef 1:3, Tobiáš Vladimír 1:3, Kosina Vlastimil 0:3, body hostů: Varcl Jan st. 4:0, Nechvíl Richard 1:3, Kosař Václav 4:0, Vondráčková Lucie 3:1), TJ Sokol Tatobity B - Sokol Benešov u Semil 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Adamíra Šimon 0:1, Tauchman Jiří 1:3, Adamíra Jiří ml. 1:3, Kořínková Lucie 1:3, Adamíra Jiří 0:3, body hostů: Tomeš Roman 2:2, Martinec Jan 4:0, Klikar Miloš 4:0, Seidl Jan 3:1), TJ Sokol Vesec B - Obec Jesenný B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vele Martin 1:3, Pleštil Luděk 3:1, Nejedlo Josef 4:0, Ježek Pavel 4:0, body hostů: Brandejs Jan 0:4, Václavík Miroslav 2:2, Boháč Martin 1:3, Samko Štefan 1:3), Obec Jesenný A - TJ Sokol Tatobity A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jiříček Jan 3:0, Novotný Pavel 0:2, Hudský Libor 0:3, Kratochvíl Jaromír 0:3, WO 0:5, body hostů: Šteffan Jan 2:1, Pěnička Michal 3:0, Hyková Šárka 2:1, Mráz Luboš 1:1, WO 5:0), Sdružení rodičů a přátel ZŠ Semily - Sokol STAR Turnov A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bém Jan 1:3, Vaníček Martin 1:3, Brykner Milan 0:4, Strnad Pavel 4:0, body hostů: Pařízek Jan 3:1, Novák Luboš 3:1, Mizera Petr 3:1, Hovorková Naďa 1:3), Sokol Víchová nad Jizerou B - Sokol STAR Turnov B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vejnar Josef 1:3, Tobiáš Vladimír 2:2, Návesník Stanislav 2:2, Hrubec Zbyněk 1:3, body hostů: Vondrák Michal 4:0, Brož Kryštof 4:0, Zajíček Jan st. 0:4, Brenner Radek 2:2), TJ Sokol Košťálov B - TJ Sokol Turnov E 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Prášková Vlasta 1:3, Škaloud Miroslav 3:1, Flajšr Antonín 4:0, Najbr Jiří 3:1, body hostů: Varcl Jan st. 3:1, Nechvíl Richard 0:4, Kosař Václav 1:3, Vondráčková Lucie 1:3),
12. kolo:
TJ Sokol Turnov E - Sokol STAR Turnov B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Varcl Jan st. 4:0, Kosař Václav 3:1, Fanta Vilém 1:3, Vondráčková Lucie 2:2, body hostů: Vondrák Michal 3:1, Franců Matyáš 1:3, Zajíček Jan st. 0:4, Brenner Radek 2:2), TJ Sokol Tatobity A - Sokol STAR Turnov A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hyková Šárka 1:3, Mráz Luboš 1:3, Pěnička Michal 3:1, Šteffan Jan 1:3, body hostů: Pařízek Jan 4:0, Novák Luboš 3:1, Mizera Petr 3:1, Dědková Jitka 0:4), TJ Sokol Vesec B - TJ Sokol Tatobity B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Souček Josef 1:3, Pleštil Luděk 4:0, Nejedlo Josef 4:0, Vele Martin 4:0, body hostů: Adamíra Jiří 0:4, Tauchman Jiří 1:3, Adamíra Šimon 1:3, Kořínková Lucie 1:3), Sdružení rodičů a přátel ZŠ Semily - Obec Jesenný A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kašík Tadeáš 1:3, Bém Jan 0:4, Vaníček Martin 0:4, Brykner Milan 1:3, body hostů: Jiříček Jan 4:0, Novotný Pavel 2:0, Kratochvíl Jaromír 4:0, Hudský Libor 4:0, Novák Jiří 0:2), TJ Sokol Košťálov B - Sokol Víchová nad Jizerou B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Morávek Michal 0:4, Škaloud Miroslav 4:0, Flajšr Antonín 4:0, Najbr Jiří 4:0, body hostů: Hrubec Zbyněk 1:3, Návesník Stanislav 1:3, Tobiáš Vladimír 1:3, Kosina Vlastimil 1:3), Obec Jesenný B - Sokol Benešov u Semil 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Václavík Miroslav 3:1, Brandejs Jan 1:3, Boháč Martin 3:1, Samko Štefan 3:1, body hostů: Klikar Miloš 1:3, Strnad Jan 4:0, Seidl Jan 1:3, Tomeš Roman 0:4),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy