Výsledky do novin
Krajský přebor 2.tř.sk.A
1. kolo:
TTC Horšovský Týn A - TJ Sokol Klabava B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gabriel Karel 3:0, Herzer Jan 0:2, Písařík Zdeněk 3:0, Němec Josef 2:1, body hostů: Vokurka Jaroslav 1:2, Šauer David 1:2, Bednář Radomír 0:3, Šauer Robert 1:1), TJ Sokol Skomelno A - TJ Město Zbiroh A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofman Martin 1:3, Hofman Petr ml. 3:1, Palek Vladimír 1:3, Ruckauf Michal 4:0, body hostů: Kovanda Jiří 3:1, Kotva Pavel 2:2, Jerling Jaroslav 2:2, Kotva David 0:4), TJ Sokol Pocinovice A - ST DDM Stříbro B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jehlík Miroslav 2:0, Jehlíková Petra 1:1, Marešová Zdeňka 3:0, Chromek Miroslav 2:0, body hostů: Hošťálek Milan 1:2, Hošťálková Martina 0:2, Honalová Klára 0:2, Hájek Karel 0:2), TJ Sokol Pocinovice B - Dioss Nýřany B 3:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Toman Ondřej 0:2, Svoboda Lukáš 1:1, Květon Tomáš 0:3, Dobiáš Jan 0:3, Kohout Václav 0:1, body hostů: Šimek Adam 2:1, Niedermayer Michal 3:0, Benedikt Jiří 3:0, Niedermayer Ondřej 2:0), KOC Sušice B - SKUŘ Plzeň C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holý Pavel ml. 3:0, Leipelt Lukáš 1:2, Baierl Tomáš 1:2, Sommer Patrik 3:0, body hostů: Gábor Filip 1:2, Čákora Ladislav 2:1, Šrámek Václav 1:2, Čákora Ladislav ml. 0:3), TJ Sokol Kdyně B - TJ Zdemyslice A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stanček Martin 2:2, Plassová Jana 2:2, Hlavatá Jana 0:3, Jankulík Martin 2:2, body hostů: Švarc Pavel 4:0, Hýsek Tomáš 2:2, Sedláček Miloš 3:1, Pražan Jiří 0:3),
2. kolo:
TTC Horšovský Týn A - TJ Město Zbiroh A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gabriel Karel 2:1, Herzer Jan 0:3, Písařík Zdeněk 1:2, Němec Josef 1:3, body hostů: Kovanda Jiří 4:0, Kotva Pavel 3:0, Jerling Jaroslav 1:2, Kotva David 1:2), TJ Sokol Skomelno A - TJ Sokol Klabava B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palek Vladimír 1:2, Hofman Petr ml. 3:1, Hofman Martin 0:4, Ruckauf Michal 4:0, Hofman Petr st. 0:1, body hostů: Vokurka Jaroslav 3:1, Šauer David 2:2, Bednář Radomír 2:2, Šauer Robert 1:3), TJ Sokol Pocinovice A - Dioss Nýřany B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Haas Václav 0:1, Sazama Luboš 3:1, Chromek Miroslav 3:1, Jehlík Miroslav 2:2, Jehlíková Petra 2:1, body hostů: Šimek Adam 2:2, Niedermayer Michal 2:2, Benedikt Jiří 0:4, Niedermayer Ondřej 2:0, Kheil Lukáš 0:2), TJ Sokol Pocinovice B - ST DDM Stříbro B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Toman Ondřej 0:1, Svoboda Lukáš 2:2, Květon Tomáš 3:1, Dobiáš Jan 2:2, Kohout Václav 2:1, body hostů: Hošťálek Milan 2:2, Hošťálková Martina 4:0, Honalová Klára 1:3, Hájek Karel 0:4), KOC Sušice B - TJ Zdemyslice A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holý Pavel ml. 2:0, Leipelt Lukáš 2:0, Baierl Tomáš 2:0, Sommer Patrik 2:0, body hostů: Švarc Pavel 0:2, Hýsek Tomáš 0:2, Pražan Jiří 0:2, Sedláček Miloš 0:2), TJ Sokol Kdyně B - SKUŘ Plzeň C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stanček Martin 2:2, Plassová Jana 1:3, Hlavatá Jana 0:2, Jankulík Martin 3:1, WO 0:1, body hostů: Gábor Filip 2:1, Čákora Ladislav 4:0, Šrámek Václav 2:2, Čákora Ladislav ml. 0:3, WO 1:0),
3. kolo:
TJ Sokol Klabava B - SKUŘ Plzeň C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bednář Radomír 1:1, Vokurka Jaroslav 0:2, Duraj Vojtěch 0:3, Šauer David 1:2, body hostů: Gábor Filip 3:0, Čákora Ladislav 3:0, Kunst Petr 2:0, Šrámek Václav 0:2), TJ Město Zbiroh A - TJ Zdemyslice A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jerling Jaroslav 2:2, Kotva Pavel 2:2, Kovanda Jiří 3:0, Kotva David 1:3, body hostů: Švarc Václav 2:2, Hýsek Tomáš 0:4, Sedláček Miloš 2:2, Švarc Pavel 3:0), ST DDM Stříbro B - KOC Sušice B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hošťálek Milan 0:2, Hošťálková Martina 1:1, Honalová Klára 1:2, Kubovský Jiří 0:3, body hostů: Sommer Patrik 3:0, Holý Pavel ml. 1:2, Baierl Tomáš 2:0, Leipelt Lukáš 2:0), Dioss Nýřany B - TJ Sokol Kdyně B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janda Vladimír 2:1, Niedermayer Michal 2:1, Šimek Adam 2:1, Niedermayer Ondřej 3:1, body hostů: Jankulík Martin 2:2, Stanček Martin 1:2, Hlavatý Petr 0:3, Plassová Jana 1:2), TJ Sokol Pocinovice A - TTC Horšovský Týn A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sazama Adam 0:3, Sazama Luboš 0:3, Chromek Miroslav 3:0, Jehlík Miroslav 0:3, body hostů: Němec Josef 2:1, Gabriel Karel 2:1, Herzer Jan 2:1, Písařík Zdeněk 3:0), TJ Sokol Pocinovice B - TJ Sokol Skomelno A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Květon Tomáš 1:2, Svoboda Lukáš 0:2, Jung Milan 1:2, Dobiáš Jan 1:2, body hostů: Ruckauf Michal 3:0, Hofman Petr ml. 3:0, Hofman Martin 2:1, Palek Vladimír 0:2),
4. kolo:
TJ Sokol Klabava B - TJ Zdemyslice A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vokurka Jaroslav 2:0, Duraj Vojtěch 1:1, Bednář Radomír 3:0, Šauer David 2:1, body hostů: Švarc Václav 0:3, Hýsek Tomáš 1:2, Sedláček Miloš 0:2, Švarc Pavel 1:1), TJ Město Zbiroh A - SKUŘ Plzeň C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jerling Jaroslav 1:3, Kotva Pavel 2:2, Kovanda Jiří 3:1, Kotva David 2:2, body hostů: Gábor Filip 2:2, Čákora Ladislav 2:2, Kunst Petr 3:1, Šrámek Václav 1:3), ST DDM Stříbro B - TJ Sokol Kdyně B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hošťálek Milan 2:2, Hošťálková Martina 1:2, Honalová Klára 1:2, Kubovský Jiří 4:0, body hostů: Jankulík Martin 2:2, Stanček Martin 2:2, Hlavatý Petr 1:2, Plassová Jana 1:2), Dioss Nýřany B - KOC Sušice B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Benedikt Jiří 0:3, Zikmundovský Martin 0:2, Kheil Lukáš 1:2, Krš Richard 1:2, body hostů: Sommer Patrik 3:0, Holý Pavel ml. 1:2, Baierl Tomáš 3:0, Leipelt Lukáš 2:0), TJ Sokol Pocinovice B - TTC Horšovský Týn A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Květon Tomáš 2:0, Svoboda Lukáš 0:2, Jung Milan 0:3, Dobiáš Jan 0:3, body hostů: Němec Josef 2:1, Gabriel Karel 3:0, Herzer Jan 2:0, Písařík Zdeněk 1:1), TJ Sokol Pocinovice A - TJ Sokol Skomelno A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jehlík Miroslav 3:1, Sazama Adam 1:2, Chromek Miroslav 2:1, Sazama Luboš 3:1, body hostů: Ruckauf Michal 4:0, Hofman Petr ml. 1:3, Hofman Martin 0:3, Palek Vladimír 0:3),
5. kolo:
TJ Sokol Pocinovice A - TJ Sokol Klabava B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sazama Adam 2:0, Sazama Luboš 2:0, Jehlík Miroslav 2:1, Chromek Miroslav 2:0, body hostů: Šauer Robert 0:3, Bednář Radomír 1:1, Vokurka Jaroslav 0:2, Šauer David 0:2), TJ Sokol Pocinovice B - TJ Město Zbiroh A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dobiáš Jan 2:2, Svoboda Lukáš 2:2, Květon Tomáš 1:3, Jung Milan 3:1, body hostů: Kovanda Jiří 3:1, Kotva Pavel 4:0, Jerling Jaroslav 1:3, Kotva David 0:4), KOC Sušice B - TTC Horšovský Týn A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holý Pavel ml. 3:0, Vítek Petr 0:2, Leipelt Lukáš 2:1, Baierl Tomáš 3:0, body hostů: Gabriel Karel 2:1, Písařík Zdeněk 1:2, Němec Josef 0:3, Herzer Jan 0:2), TJ Sokol Kdyně B - TJ Sokol Skomelno A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stanček Martin 1:2, Plassová Jana 2:1, Hlavatý Petr 0:3, Jankulík Martin 1:3, body hostů: Ruckauf Michal 4:0, Hofman Petr ml. 2:1, Hofman Martin 3:0, Palek Vladimír 0:3), SKUŘ Plzeň C - ST DDM Stříbro B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gábor Filip 1:1, Čákora Ladislav 2:0, Šrámek Václav 3:0, Kunst Petr 3:0, body hostů: Kubovský Jiří 1:2, Hošťálek Milan 0:3, Honalová Klára 0:2, Brzica Matěj 0:2), TJ Zdemyslice A - Dioss Nýřany B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švarc Pavel 3:1, Hýsek Tomáš 2:2, Pražan Jiří 0:4, Švarc Václav 3:1, body hostů: Niedermayer Ondřej 2:2, Kliment Vladimír 2:2, Niedermayer Michal 3:1, Janda Vladimír 1:3),
6. kolo:
TJ Sokol Pocinovice A - TJ Město Zbiroh A 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Chromek Miroslav 0:1, Jehlíková Petra 1:2, Sazama Luboš 1:2, Sazama Adam 1:2, Jehlík Miroslav 0:2, WO 5:0, body hostů: Kovanda Jiří 3:1, Kotva Pavel 4:0, Jerling Jaroslav 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Pocinovice B - TJ Sokol Klabava B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dobiáš Jan 3:1, Svoboda Lukáš 2:2, Květon Tomáš 2:1, Jung Milan 0:4, body hostů: Bednář Radomír 2:2, Šauer Robert 1:3, Vokurka Jaroslav 3:1, Šauer David 2:1), KOC Sušice B - TJ Sokol Skomelno A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holý Pavel ml. 3:1, Vítek Petr 0:4, Leipelt Lukáš 1:2, Baierl Tomáš 2:2, body hostů: Ruckauf Michal 4:0, Hofman Petr ml. 3:1, Hofman Martin 1:3, Palek Vladimír 1:2), TJ Sokol Kdyně B - TTC Horšovský Týn A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stanček Martin 2:2, Plassová Jana 2:2, Hlavatý Petr 3:1, Jankulík Martin 3:1, body hostů: Němec Josef 0:4, Gabriel Karel 4:0, Písařík Zdeněk 2:2, Herzer Jan 0:4), SKUŘ Plzeň C - Dioss Nýřany B 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gábor Filip 4:0, Čákora Ladislav 2:1, Šrámek Václav 0:2, Kunst Petr 4:0, Dietl Luboš 0:1, body hostů: Niedermayer Ondřej 2:2, Kliment Vladimír 1:3, Niedermayer Michal 1:2, Janda Vladimír 0:3), TJ Zdemyslice A - ST DDM Stříbro B 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švarc Pavel 1:3, Hýsek Tomáš 2:2, Vojta Ivan 0:3, Švarc Václav 2:2, body hostů: Kubovský Jiří 3:1, Hošťálek Milan 3:1, Hošťálková Martina 3:1, Honalová Klára 1:2),
7. kolo:
TJ Sokol Klabava B - ST DDM Stříbro B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vokurka Jaroslav 2:1, Duraj Vojtěch 0:3, Bednář Radomír 2:1, Šauer David 4:0, body hostů: Kubovský Jiří 1:3, Hošťálek Milan 2:1, Hošťálková Martina 0:3, Brzica Matěj 2:1), TJ Město Zbiroh A - Dioss Nýřany B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jerling Jaroslav 1:3, Kotva Pavel 3:1, Kovanda Jiří 3:1, Kotva David 1:3, body hostů: Šimek Adam 2:2, Kliment Vladimír 0:2, Niedermayer Ondřej 3:1, Niedermayer Michal 2:2, Janda Vladimír 1:1), TTC Horšovský Týn A - SKUŘ Plzeň C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gabriel Karel 1:2, Němec Josef 1:2, Herzer Jan 1:2, Písařík Zdeněk 1:2, body hostů: Kunst Petr 3:0, Gábor Filip 0:3, Čákora Ladislav 3:0, Dietl Luboš 2:1), TJ Sokol Skomelno A - TJ Zdemyslice A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofman Martin 2:1, Hofman Petr ml. 2:0, Palek Vladimír 2:1, Ruckauf Michal 3:0, body hostů: Švarc Pavel 1:2, Hýsek Tomáš 0:3, Sedláček Miloš 0:3, Švarc Václav 1:1), TJ Sokol Pocinovice A - KOC Sušice B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sazama Adam 0:4, Sazama Luboš 3:0, Jehlík Miroslav 1:2, Jehlíková Petra 1:3, body hostů: Sommer Patrik 3:1, Baierl Tomáš 1:3, Holý Pavel ml. 3:0, Leipelt Lukáš 2:1), TJ Sokol Pocinovice B - TJ Sokol Kdyně B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dobiáš Jan 1:2, Svoboda Lukáš 1:2, Květon Tomáš 1:2, Jung Milan 2:2, body hostů: Svoboda Josef 3:1, Stanček Martin 3:0, Plassová Jana 2:1, Hlavatý Petr 0:3),
8. kolo:
TJ Sokol Klabava B - Dioss Nýřany B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vokurka Jaroslav 0:2, Duraj Vojtěch 0:2, Bednář Radomír 0:2, Šauer David 0:2, body hostů: Niedermayer Michal 2:0, Kliment Vladimír 2:0, Šimek Adam 2:0, Niedermayer Ondřej 2:0), TJ Město Zbiroh A - ST DDM Stříbro B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jerling Jaroslav 2:2, Kotva Pavel 3:1, Kovanda Jiří 3:0, Kotva David 0:4, body hostů: Kubovský Jiří 3:1, Hošťálek Milan 2:2, Hošťálková Martina 1:3, Brzica Matěj 1:2), TTC Horšovský Týn A - TJ Zdemyslice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gabriel Karel 4:0, Němec Josef 3:0, Herzer Jan 1:2, Písařík Zdeněk 1:3, body hostů: Švarc Václav 2:2, Sedláček Miloš 0:4, Hýsek Tomáš 2:1, Švarc Pavel 1:2), TJ Sokol Skomelno A - SKUŘ Plzeň C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofman Petr ml. 1:3, Hofman Martin 0:3, Palek Vladimír 0:3, Ruckauf Michal 4:0, body hostů: Kunst Petr 3:1, Čákora Ladislav 3:1, Gábor Filip 2:1, Dietl Luboš 1:2), TJ Sokol Pocinovice A - TJ Sokol Kdyně B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jehlík Jan 0:1, Sazama Adam 2:2, Jehlík Miroslav 2:2, Sazama Luboš 3:1, Jehlíková Petra 1:2, body hostů: Svoboda Josef 4:0, Stanček Martin 2:2, Plassová Jana 2:2, Hlavatý Petr 0:4), TJ Sokol Pocinovice B - KOC Sušice B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dobiáš Jan 0:2, Jung Milan 0:2, Květon Tomáš 0:2, Svoboda Lukáš 0:2, body hostů: Sommer Patrik 2:0, Holý Pavel ml. 2:0, Baierl Tomáš 2:0, Leipelt Lukáš 2:0),
9. kolo:
KOC Sušice B - TJ Sokol Klabava B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holý Pavel ml. 1:1, Vítovec Miroslav 2:0, Baierl Tomáš 3:0, Sommer Patrik 3:0, body hostů: Šauer Robert 0:3, Duraj Vojtěch 0:3, Vokurka Jaroslav 0:2, Šauer David 1:1), TJ Sokol Kdyně B - TJ Město Zbiroh A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Josef 2:1, Stanček Martin 0:3, Plassová Jana 0:3, Jankulík Martin 2:2, body hostů: Kovanda Jiří 4:0, Kotva Pavel 2:1, Jerling Jaroslav 1:2, Kotva David 2:1), SKUŘ Plzeň C - TJ Sokol Pocinovice A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čákora Ladislav 2:0, Dietl Luboš 2:0, Gábor Filip 2:1, Kunst Petr 3:0, body hostů: Chromek Miroslav 0:3, Sazama Luboš 1:2, Jehlík Miroslav 0:2, Sazama Adam 0:2), TJ Zdemyslice A - TJ Sokol Pocinovice B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švarc Pavel 2:0, Sedláček Miloš 1:1, Hýsek Tomáš 3:0, Švarc Václav 2:0, body hostů: Jung Milan 1:2, Svoboda Lukáš 0:2, Dobiáš Jan 0:2, Kohout Václav 0:2), ST DDM Stříbro B - TTC Horšovský Týn A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hošťálek Milan 2:2, Hošťálková Martina 3:1, Honalová Klára 0:3, Kubovský Jiří 4:0, body hostů: Gabriel Karel 3:1, Písařík Zdeněk 1:3, Němec Josef 2:2, Plachý Pavel 0:3), Dioss Nýřany B - TJ Sokol Skomelno A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Niedermayer Ondřej 2:1, Šimek Adam 1:2, Niedermayer Michal 2:1, Kliment Vladimír 3:0, body hostů: Ruckauf Michal 3:0, Hofman Petr ml. 1:2, Hofman Martin 0:3, Palek Vladimír 0:3),
10. kolo:
KOC Sušice B - TJ Město Zbiroh A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holý Pavel ml. 2:1, Vítovec Miroslav 1:1, Baierl Tomáš 3:0, Sommer Patrik 3:0, body hostů: Kotva David 1:2, Jerling Jaroslav 1:2, Kotva Pavel 0:3, Kovanda Jiří 0:2), TJ Sokol Kdyně B - TJ Sokol Klabava B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Josef 3:1, Stanček Martin 2:1, Plassová Jana 0:3, Jankulík Martin 3:1, body hostů: Šauer Robert 1:3, Duraj Vojtěch 1:3, Vokurka Jaroslav 2:1, Šauer David 2:1), SKUŘ Plzeň C - TJ Sokol Pocinovice B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gábor Filip 3:0, Kunst Petr 3:0, Bauer Petr 2:1, Čákora Ladislav ml. 0:3, body hostů: Dobiáš Jan 1:2, Svoboda Lukáš 1:2, Jung Milan 1:2, Kohout Václav 1:2), TJ Zdemyslice A - TJ Sokol Pocinovice A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švarc Pavel 1:2, Sedláček Miloš 0:3, Hýsek Tomáš 2:1, Švarc Václav 1:3, body hostů: Chromek Miroslav 2:2, Sazama Luboš 2:1, Jehlík Miroslav 3:0, Sazama Adam 2:1), ST DDM Stříbro B - TJ Sokol Skomelno A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hošťálek Milan 1:2, Hošťálková Martina 1:2, Honalová Klára 0:3, Kubovský Jiří 3:1, body hostů: Ruckauf Michal 4:0, Hofman Petr ml. 2:1, Hofman Martin 2:1, Palek Vladimír 0:3), Dioss Nýřany B - TTC Horšovský Týn A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimek Adam 2:0, Niedermayer Ondřej 2:0, Niedermayer Michal 2:1, Kliment Vladimír 1:0, Kheil Lukáš 1:1, body hostů: Gabriel Karel 1:2, Písařík Zdeněk 0:3, Němec Josef 1:1, Plachý Pavel 0:2),
11. kolo:
TTC Horšovský Týn A - TJ Sokol Skomelno A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gabriel Karel 3:1, Němec Josef 3:1, Herzer Jan 1:3, Písařík Zdeněk 1:3, body hostů: Ruckauf Michal 4:0, Hofman Petr ml. 2:2, Hofman Martin 2:2, Palek Vladimír 0:4), TJ Sokol Pocinovice A - TJ Sokol Pocinovice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sazama Luboš 2:2, Chromek Miroslav 2:2, Jehlík Miroslav 2:2, Kurc Vojtěch 2:2, body hostů: Dobiáš Jan 2:2, Květon Tomáš 2:2, Jung Milan 2:2, Svoboda Lukáš 2:2), TJ Sokol Kdyně B - KOC Sušice B 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Stanček Martin 1:1, Plassová Jana 0:2, Jankulík Martin 0:2, WO 0:4, body hostů: Sommer Patrik 2:0, Holý Pavel ml. 2:0, Baierl Tomáš 1:0, Leipelt Lukáš 0:1, WO 4:0), SKUŘ Plzeň C - TJ Zdemyslice A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čákora Ladislav 2:0, Dietl Luboš 2:0, Gábor Filip 2:0, Kunst Petr 2:0, body hostů: Švarc Pavel 0:2, Hýsek Tomáš 0:2, Sedláček Miloš 0:2, Pražan Jiří 0:2), ST DDM Stříbro B - Dioss Nýřany B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hošťálek Milan 1:3, Hošťálková Martina 2:2, Honalová Klára 1:3, Kubovský Jiří 3:1, body hostů: Niedermayer Ondřej 3:1, Šimek Adam 1:3, Kliment Vladimír 2:2, Niedermayer Michal 3:1), TJ Sokol Klabava B - TJ Město Zbiroh A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vokurka Jaroslav 2:2, Duraj Vojtěch 2:2, Bednář Radomír 2:2, Šauer David 2:2, body hostů: Kotva David 2:2, Jerling Jaroslav 2:2, Kotva Pavel 2:2, Kovanda Jiří 2:2),
12. kolo:
TJ Sokol Skomelno A - TTC Horšovský Týn A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ruckauf Michal 4:0, Vimpel Jan 2:2, Hofman Martin 1:2, Hofman Petr ml. 2:2, body hostů: Gabriel Karel 3:1, Němec Josef 1:3, Písařík Zdeněk 2:2, Herzer Jan 0:3), TJ Sokol Pocinovice B - TJ Sokol Pocinovice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dobiáš Jan 2:2, Květon Tomáš 2:2, Jung Milan 2:2, Svoboda Lukáš 2:2, body hostů: Sazama Luboš 2:2, Kurc Vojtěch 2:2, Chromek Miroslav 2:2, Jehlík Miroslav 2:2), KOC Sušice B - TJ Sokol Kdyně B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holý Pavel ml. 1:1, Leipelt Lukáš 2:0, Baierl Tomáš 3:0, Sommer Patrik 2:0, body hostů: Jankulík Martin 1:2, Stanček Martin 0:2, Plassová Jana 0:2, Hlavatý Petr 0:2), TJ Zdemyslice A - SKUŘ Plzeň C 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švarc Pavel 0:2, Sedláček Miloš 0:2, Hýsek Tomáš 0:3, Švarc Václav 1:2, body hostů: Čákora Ladislav 3:0, Dietl Luboš 3:0, Gábor Filip 2:0, Šrámek Václav 1:1), Dioss Nýřany B - ST DDM Stříbro B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Niedermayer Ondřej 2:0, Kliment Vladimír 1:1, Šimek Adam 2:1, Niedermayer Michal 3:0, body hostů: Kubovský Jiří 1:2, Hošťálek Milan 1:2, Hošťálková Martina 0:2, Honalová Klára 0:2), TJ Město Zbiroh A - TJ Sokol Klabava B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jerling Jaroslav 2:2, Kotva Pavel 2:2, Kovanda Jiří 2:2, Kotva David 2:2, body hostů: Vokurka Jaroslav 2:2, Duraj Vojtěch 2:2, Bednář Radomír 2:2, Šauer Robert 2:2),
13. kolo:
TJ Sokol Klabava B - TTC Horšovský Týn A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vokurka Jaroslav 2:2, Duraj Vojtěch 3:1, Bednář Radomír 0:4, Šauer David 3:1, body hostů: Gabriel Karel 3:1, Písařík Zdeněk 1:3, Němec Josef 3:1, Herzer Jan 1:3), TJ Město Zbiroh A - TJ Sokol Skomelno A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jerling Jaroslav 0:3, Kotva Pavel 1:2, Kovanda Jiří 2:1, Kotva David 1:2, body hostů: Ruckauf Michal 3:0, Šmíd Josef 1:2, Hofman Martin 1:2, Hofman Petr ml. 3:0), ST DDM Stříbro B - TJ Sokol Pocinovice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hošťálek Milan 3:1, Hošťálková Martina 2:2, Honalová Klára 1:3, Kubovský Jiří 3:1, body hostů: Chromek Miroslav 3:1, Sazama Luboš 3:1, Jehlíková Petra 1:3, Jehlík Miroslav 0:4), Dioss Nýřany B - TJ Sokol Pocinovice B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kheil Lukáš 2:1, Janda Vladimír 2:0, Benedikt Jiří 2:0, Kliment Vladimír 2:1, Zikmundovský Martin 0:1, body hostů: Jung Milan 2:1, Svoboda Lukáš 1:2, Dobiáš Jan 0:3, Květon Tomáš 0:2), SKUŘ Plzeň C - KOC Sušice B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čákora Ladislav 3:1, Dietl Luboš 3:1, Gábor Filip 0:3, Kunst Petr 3:1, body hostů: Sommer Patrik 4:0, Jarab Josef 1:3, Baierl Tomáš 1:3, Leipelt Lukáš 0:3), TJ Zdemyslice A - TJ Sokol Kdyně B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švarc Pavel 3:1, Sedláček Miloš 0:4, Hýsek Tomáš 2:2, Švarc Václav 4:0, body hostů: Jankulík Martin 1:3, Stanček Martin 2:2, Plassová Jana 2:2, Hlavatý Petr 2:2),
14. kolo:
TJ Město Zbiroh A - TTC Horšovský Týn A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jerling Jaroslav 1:2, Kotva Pavel 2:1, Kovanda Jiří 3:0, Kotva David 2:1, body hostů: Gabriel Karel 2:1, Němec Josef 0:3, Písařík Zdeněk 1:2, Herzer Jan 1:2), TJ Sokol Klabava B - TJ Sokol Skomelno A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vokurka Jaroslav 1:2, Duraj Vojtěch 0:3, Bednář Radomír 0:3, Šauer David 3:0, body hostů: Ruckauf Michal 3:0, Hofman Petr ml. 2:1, Vimpel Jan 2:1, Hofman Martin 1:2), Dioss Nýřany B - TJ Sokol Pocinovice A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zikmundovský Martin 0:1, Janda Vladimír 0:4, Benedikt Jiří 0:3, Kliment Vladimír 3:1, Kheil Lukáš 3:0, body hostů: Chromek Miroslav 3:1, Sazama Luboš 2:2, Jehlíková Petra 3:1, Jehlík Miroslav 1:2), ST DDM Stříbro B - TJ Sokol Pocinovice B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hošťálek Milan 2:0, Hošťálková Martina 2:0, Honalová Klára 2:0, Kubovský Jiří 2:0, body hostů: Jung Milan 0:2, Svoboda Lukáš 0:2, Dobiáš Jan 0:2, Květon Tomáš 0:2), TJ Zdemyslice A - KOC Sušice B 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Švarc Pavel 0:2, Hýsek Tomáš 0:3, Švarc Václav 1:1, WO 0:3, body hostů: Jarab Josef 2:0, Baierl Tomáš 2:0, Leipelt Lukáš 0:1, Sommer Patrik 2:0, WO 3:0), SKUŘ Plzeň C - TJ Sokol Kdyně B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čákora Ladislav 2:0, Šrámek Václav 1:1, Gábor Filip 3:0, Kunst Petr 2:0, body hostů: Jankulík Martin 1:2, Stanček Martin 0:2, Plassová Jana 0:2, Hlavatý Petr 0:2),
15. kolo:
SKUŘ Plzeň C - TJ Sokol Klabava B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gábor Filip 2:1, Čákorová Tereza 0:2, Šrámek Václav 2:1, Kunst Petr 4:0, Čákora Ladislav 1:0, body hostů: Kozelka Martin 2:2, Duraj Vojtěch 1:2, Bednář Radomír 0:3, Vokurka Jaroslav 1:2), TJ Zdemyslice A - TJ Město Zbiroh A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švarc Pavel 2:2, Hýsek Tomáš 1:3, Švarc Václav 3:1, Sedláček Miloš 1:3, body hostů: Kovanda Jiří 4:0, Kotva Pavel 3:1, Jerling Jaroslav 2:2, Kotva David 0:4), KOC Sušice B - ST DDM Stříbro B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holý Pavel ml. 2:0, Leipelt Lukáš 2:0, Milfort Jiří st. 2:0, Baierl Tomáš 2:0, body hostů: Hošťálek Milan 0:2, Honalová Klára 0:2, Hájek Karel 0:2, Hošťálková Martina 0:2), TJ Sokol Kdyně B - Dioss Nýřany B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stanček Martin 3:0, Plassová Jana 2:1, Hlavatý Petr 1:2, Jankulík Martin 3:0, body hostů: Benedikt Jiří 1:2, Janda Vladimír 1:2, Šlajch Stanislav 1:2, Krš Richard 0:3), TTC Horšovský Týn A - TJ Sokol Pocinovice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gabriel Karel 3:1, Němec Josef 2:2, Herzer Jan 1:3, Písařík Zdeněk 1:3, body hostů: Chromek Miroslav 2:2, Sazama Luboš 3:1, Jehlík Miroslav 3:1, Sazama Adam 1:3), TJ Sokol Skomelno A - TJ Sokol Pocinovice B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šmíd Josef 1:0, Ruckauf Michal 2:0, Hofman Martin 2:1, Hofman Petr ml. 2:0, Kahovec Ladislav 1:0, body hostů: Květon Tomáš 0:3, Jung Milan 1:1, Dobiáš Jan 0:2, Svoboda Lukáš 0:2),
16. kolo:
TJ Zdemyslice A - TJ Sokol Klabava B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švarc Pavel 2:2, Hýsek Tomáš 2:2, Švarc Václav 2:2, Sedláček Miloš 1:3, body hostů: Vokurka Jaroslav 3:1, Bednář Radomír 2:2, Duraj Vojtěch 2:2, Kozelka Martin 2:2), SKUŘ Plzeň C - TJ Město Zbiroh A 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čákora Ladislav 3:0, Čákorová Tereza 0:2, Gábor Filip 3:0, Kunst Petr 3:0, Dietl Luboš 1:0, body hostů: Kovanda Jiří 1:2, Kotva Pavel 1:2, Jerling Jaroslav 0:3, Kotva David 0:3), TJ Sokol Kdyně B - ST DDM Stříbro B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stanček Martin 3:0, Plassová Jana 2:1, Hlavatý Petr 1:2, Jankulík Martin 3:0, body hostů: Hošťálek Milan 2:1, Honalová Klára 0:3, Hošťálková Martina 1:2, Hájek Karel 0:3), KOC Sušice B - Dioss Nýřany B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holý Pavel ml. 2:1, Leipelt Lukáš 2:0, Milfort Jiří st. 1:2, Baierl Tomáš 3:0, body hostů: Šlajch Stanislav 0:3, Janda Vladimír 1:2, Benedikt Jiří 1:2, Krš Richard 1:1), TTC Horšovský Týn A - TJ Sokol Pocinovice B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gabriel Karel 3:0, Písařík Zdeněk 0:2, Herzer Jan 2:1, Němec Josef 3:0, body hostů: Svoboda Lukáš 2:1, Květon Tomáš 1:2, Dobiáš Jan 0:3, Jung Milan 0:2), TJ Sokol Skomelno A - TJ Sokol Pocinovice A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ruckauf Michal 4:0, Šmíd Josef 2:1, Hofman Martin 0:3, Hofman Petr ml. 2:2, body hostů: Chromek Miroslav 1:3, Sazama Luboš 3:1, Marešová Zdeňka 2:1, Jehlíková Petra 0:2, Jehlík Miroslav 0:1),
17. kolo:
TJ Sokol Klabava B - TJ Sokol Pocinovice A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kozelka Martin 2:1, Duraj Vojtěch 0:2, Šauer David 1:2, Vokurka Jaroslav 1:3, Bednář Radomír 0:1, body hostů: Chromek Miroslav 4:0, Sazama Luboš 3:0, Jehlík Miroslav 0:3, Sazama Adam 2:1), TJ Město Zbiroh A - TJ Sokol Pocinovice B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jerling Jaroslav 2:1, Kotva Pavel 3:0, Kovanda Jiří 3:0, Maier Zdeněk 1:2, body hostů: Svoboda Lukáš 0:3, Jung Milan 1:2, Dobiáš Jan 1:2, Květon Tomáš 1:2), TTC Horšovský Týn A - KOC Sušice B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gabriel Karel 0:2, Písařík Zdeněk 0:2, Herzer Jan 0:3, Němec Josef 2:1, WO 0:1, body hostů: Sommer Patrik 3:0, Baierl Tomáš 2:1, Holý Pavel ml. 2:0, Leipelt Lukáš 1:1, WO 1:0), TJ Sokol Skomelno A - TJ Sokol Kdyně B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ruckauf Michal 2:0, Šmíd Josef 2:0, Hofman Martin 2:1, Hofman Petr ml. 2:1, body hostů: Jankulík Martin 0:3, Svoboda Josef 0:1, Stanček Martin 1:1, Plassová Jana 1:1, Hlavatý Petr 0:2), ST DDM Stříbro B - SKUŘ Plzeň C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hošťálek Milan 3:1, Hošťálková Martina 2:1, Chalupecký Zdeněk 1:2, Kubovský Jiří 3:1, body hostů: Čákora Ladislav 4:0, Gábor Filip 1:3, Čákorová Tereza 0:3, Čákora Ladislav ml. 0:3), Dioss Nýřany B - TJ Zdemyslice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janda Vladimír 2:1, Kheil Lukáš 3:0, Krš Richard 2:1, Kliment Vladimír 2:0, Zikmundovský Martin 0:1, body hostů: Švarc Václav 2:1, Švarc Pavel 1:2, Hýsek Tomáš 0:3, Sedláček Miloš 0:3),
18. kolo:
TJ Město Zbiroh A - TJ Sokol Pocinovice A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jerling Jaroslav 2:2, Kotva Pavel 2:2, Kovanda Jiří 3:0, Maier Zdeněk 0:4, body hostů: Chromek Miroslav 2:2, Sazama Luboš 3:1, Jehlík Miroslav 2:2, Sazama Adam 1:2), TJ Sokol Klabava B - TJ Sokol Pocinovice B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kozelka Martin 2:1, Bednář Radomír 0:1, Šauer David 3:0, Vokurka Jaroslav 2:1, Duraj Vojtěch 1:0, body hostů: Svoboda Lukáš 0:3, Jung Milan 2:1, Dobiáš Jan 0:3, Květon Tomáš 1:1), TJ Sokol Skomelno A - KOC Sušice B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ruckauf Michal 3:1, Šmíd Josef 3:1, Hofman Martin 1:2, Hofman Petr ml. 2:2, body hostů: Sommer Patrik 4:0, Holý Pavel ml. 2:2, Baierl Tomáš 0:4, Leipelt Lukáš 0:3), TTC Horšovský Týn A - TJ Sokol Kdyně B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gabriel Karel 3:0, Písařík Zdeněk 1:1, Herzer Jan 2:1, Němec Josef 2:1, body hostů: Svoboda Josef 2:1, Jankulík Martin 0:3, Stanček Martin 1:2, Plassová Jana 0:1, Hlavatý Petr 0:1), Dioss Nýřany B - SKUŘ Plzeň C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janda Vladimír 3:0, Kheil Lukáš 2:1, Zikmundovský Martin 2:1, Kliment Vladimír 2:0, Krš Richard 0:1, body hostů: Gábor Filip 2:1, Janeček Lukáš 1:2, Čákorová Tereza 0:3, Čákora Ladislav ml. 0:3), ST DDM Stříbro B - TJ Zdemyslice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hošťálek Milan 3:1, Hošťálková Martina 2:1, Chalupecký Zdeněk 0:3, Kubovský Jiří 4:0, body hostů: Švarc Václav 3:1, Švarc Pavel 1:3, Hýsek Tomáš 1:2, Sedláček Miloš 0:3),
19. kolo:
ST DDM Stříbro B - TJ Sokol Klabava B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hošťálek Milan 3:1, Hošťálková Martina 2:2, Honalová Klára 0:4, Kubovský Jiří 3:1, body hostů: Šauer David 4:0, Vokurka Jaroslav 2:2, Bednář Radomír 1:3, Kozelka Martin 1:3), Dioss Nýřany B - TJ Město Zbiroh A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Niedermayer Michal 4:0, Kliment Vladimír 2:2, Kheil Lukáš 0:2, Šimek Adam 3:1, Niedermayer Ondřej 1:1, body hostů: Kovanda Jiří 3:1, Kotva Pavel 2:2, Jerling Jaroslav 1:3, Kotva David 0:4), SKUŘ Plzeň C - TTC Horšovský Týn A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šrámek Václav 2:1, Kysela Martin 2:1, Čákora Ladislav ml. 0:3, Čákorová Tereza 0:4, body hostů: Gabriel Karel 4:0, Němec Josef 2:1, Herzer Jan 2:1, Písařík Zdeněk 1:2), TJ Zdemyslice A - TJ Sokol Skomelno A 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Švarc Pavel 0:2, Švarc Václav 1:2, Hýsek Tomáš 0:2, WO 0:3, body hostů: Šmíd Josef 2:0, Hofman Petr ml. 1:1, Hofman Martin 1:0, Ruckauf Michal 2:0, WO 3:0), KOC Sušice B - TJ Sokol Pocinovice A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holý Pavel ml. 3:0, Leipelt Lukáš 2:0, Baierl Tomáš 1:2, Sommer Patrik 3:0, body hostů: Chromek Miroslav 1:2, Sazama Luboš 1:2, Jehlík Miroslav 0:3, Sazama Adam 0:2), TJ Sokol Kdyně B - TJ Sokol Pocinovice B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Josef 2:0, Hlavatý Petr 2:0, Plassová Jana 2:1, Stanček Martin 2:0, body hostů: Svoboda Lukáš 0:3, Jung Milan 1:1, Dobiáš Jan 0:2, Květon Tomáš 0:2),
20. kolo:
Dioss Nýřany B - TJ Sokol Klabava B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kheil Lukáš 3:1, Janda Vladimír 2:2, Krš Richard 0:3, Kliment Vladimír 3:1, Niedermayer Michal 1:0, body hostů: Šauer David 3:1, Vokurka Jaroslav 2:2, Bednář Radomír 2:2, Kozelka Martin 0:4), ST DDM Stříbro B - TJ Město Zbiroh A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hošťálek Milan 3:0, Hošťálková Martina 2:1, Honalová Klára 1:2, Kubovský Jiří 3:1, body hostů: Kovanda Jiří 2:2, Kotva Pavel 1:2, Jerling Jaroslav 0:3, Kotva David 1:2), TJ Zdemyslice A - TTC Horšovský Týn A 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Švarc Pavel 4:0, Švarc Václav 3:1, Hýsek Tomáš 1:3, WO 0:5, body hostů: Němec Josef 1:2, Herzer Jan 0:3, Písařík Zdeněk 2:1, Gabriel Karel 1:2, WO 5:0), SKUŘ Plzeň C - TJ Sokol Skomelno A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šrámek Václav 3:0, Bauer Petr 0:2, Kysela Martin 3:0, Gábor Filip 3:0, body hostů: Šmíd Josef 1:2, Hofman Martin 1:2, Hofman Petr ml. 0:3, Ruckauf Michal 0:2), TJ Sokol Kdyně B - TJ Sokol Pocinovice A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Josef 1:1, Hlavatý Petr 0:2, Plassová Jana 0:3, Stanček Martin 0:2, Jankulík Martin 0:1, body hostů: Sazama Luboš 3:0, Chromek Miroslav 3:0, Jehlík Miroslav 2:0, Sazama Adam 1:1), KOC Sušice B - TJ Sokol Pocinovice B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holý Pavel ml. 2:0, Leipelt Lukáš 2:0, Baierl Tomáš 2:0, Sommer Patrik 2:0, body hostů: Svoboda Lukáš 0:2, Jung Milan 0:2, Dobiáš Jan 0:2, Květon Tomáš 0:2),
21. kolo:
TJ Sokol Klabava B - KOC Sušice B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kozelka Martin 0:2, Vokurka Jaroslav 0:2, Šauer David 0:2, Duraj Vojtěch 0:2, body hostů: Sommer Patrik 2:0, Holý Pavel ml. 2:0, Baierl Tomáš 2:0, Leipelt Lukáš 2:0), TJ Město Zbiroh A - TJ Sokol Kdyně B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jerling Jaroslav 1:1, Kotva Pavel 2:0, Kovanda Jiří 3:0, Kotva David 2:0, body hostů: Svoboda Josef 1:0, Jankulík Martin 0:2, Stanček Martin 0:2, Plassová Jana 0:2, Hlavatý Petr 0:2), TJ Sokol Pocinovice A - SKUŘ Plzeň C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jehlík Miroslav 2:2, Marešová Zdeňka 2:0, Chromek Miroslav 2:1, Sazama Luboš 1:1, Sazama Adam 1:1, WO 1:0, body hostů: Kunst Petr 2:2, Čákora Ladislav ml. 0:4, Kysela Martin 3:0, Čákora Ladislav 0:2, WO 0:1), TJ Sokol Pocinovice B - TJ Zdemyslice A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dobiáš Jan 1:0, Květon Tomáš 2:0, Svoboda Lukáš 2:0, Jung Milan 1:0, WO 3:0, body hostů: Švarc Václav 0:2, Švarc Pavel 0:2, Hýsek Tomáš 0:2, WO 0:3), TTC Horšovský Týn A - ST DDM Stříbro B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gabriel Karel 2:0, Herzer Jan 1:1, Písařík Zdeněk 2:1, Němec Josef 3:0, body hostů: Kubovský Jiří 1:2, Hošťálek Milan 1:2, Hošťálková Martina 0:2, Honalová Klára 0:2), TJ Sokol Skomelno A - Dioss Nýřany B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmíd Josef 3:0, Ruckauf Michal 2:0, Hofman Martin 1:2, Hofman Petr ml. 3:0, body hostů: Janda Vladimír 1:2, Kliment Vladimír 0:3, Kheil Lukáš 1:2, Krš Richard 0:2),
22. kolo:
TJ Město Zbiroh A - KOC Sušice B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jerling Jaroslav 2:2, Kovanda Jiří 2:1, Maier Zdeněk 0:3, Kotva David 1:3, body hostů: Sommer Patrik 3:1, Holý Pavel ml. 2:2, Baierl Tomáš 2:1, Leipelt Lukáš 2:1), TJ Sokol Klabava B - TJ Sokol Kdyně B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vokurka Jaroslav 1:2, Duraj Vojtěch 0:3, Šauer David 2:1, Bednář Radomír 0:2, body hostů: Svoboda Josef 2:1, Stanček Martin 2:1, Plassová Jana 2:1, Jankulík Martin 2:0), TJ Sokol Pocinovice B - SKUŘ Plzeň C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubovec Karel 0:2, Květon Tomáš 1:1, Dobiáš Jan 1:2, Toman Ondřej 0:3, WO 1:0, body hostů: Čákora Ladislav ml. 1:2, Kysela Martin 3:0, Kunst Petr 3:0, Čákora Ladislav 1:0, WO 0:1), TJ Sokol Pocinovice A - TJ Zdemyslice A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Chromek Miroslav 1:0, Sazama Adam 2:0, Jehlík Miroslav 2:0, Sazama Luboš 1:0, WO 3:0, body hostů: Švarc Václav 0:2, Švarc Pavel 0:2, Hýsek Tomáš 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Skomelno A - ST DDM Stříbro B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šmíd Josef 3:0, Ruckauf Michal 2:0, Hofman Martin 1:2, Hofman Petr ml. 2:1, body hostů: Kubovský Jiří 1:2, Hošťálek Milan 2:1, Hošťálková Martina 0:3, Honalová Klára 0:2), TTC Horšovský Týn A - Dioss Nýřany B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gabriel Karel 3:1, Herzer Jan 2:1, Písařík Zdeněk 1:2, Němec Josef 3:1, body hostů: Kliment Vladimír 1:3, Janda Vladimír 3:1, Kheil Lukáš 1:2, Krš Richard 0:3),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy