Výsledky do novin
Krajský přebor 2.tř.sk.C
1. kolo:
TJ Sokol Těně A - KST Klatovy C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Poch Pavel 1:1, Dvořák Jaroslav 2:0, Krajdl Roman 3:0, Dobrý Václav 2:0, body hostů: Nedoma Lukáš 1:2, Kesman Karel 0:2, Šlehofer Stanislav 0:2, Belfín Karel ml. 0:2), TJ Sokol Lhůta B - Trnová - SK Drahotín A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Petr 3:1, Glazar František 1:3, Vachovec Milan 1:1, Hadrava Jaroslav ml. 0:4, Barchanski Pavel 0:1, body hostů: Michal Jan st. 4:0, Kašper Petr 2:2, Kříž Michal 3:1, Ulman Miroslav 1:2), TJ Slavoj Stod C - TJ Sokol Mirošov A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gardaš Josef 0:2, Šleis Petr 0:2, Zábranský Hynek 0:3, Rauner Václav 2:1, body hostů: Vyskočil Marek 3:0, Lopata Vladimír 3:0, Boura Lukáš 1:1, Vyskočil Martin 1:1), TJ Dobřany B - TJ Spartak Strašice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dienstbier Pavel 3:1, Vohradský Jiří 3:1, Brant František 2:1, Hrubý Petr 1:3, body hostů: Janeček Jaroslav 2:2, Krátký Petr 2:2, Havel Miroslav 2:2, Janečková Jaroslava 0:3), TJ Sokol Horní Bělá B - Union Plzeň E 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šípek Josef 2:1, Nechutný Marek 2:0, Švamberg Daniel 1:2, Nechutný Petr ml. 3:0, body hostů: Gabriel Petr 2:1, Kylián Zdeněk 1:2, Kovář Martin 0:3, Bednář David 0:2), TJ Sokol Horní Bělá C - TJ Slavoj Chodová Planá A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dobrý Oldřich 1:3, Hruška Václav 2:2, Pešík Radek 2:2, Švamberg Luboš 2:2, body hostů: Malík Roman 4:0, Krejčí Antonín 3:1, Soukup Zdeněk 1:3, Haišman Jaroslav 1:3),
2. kolo:
TJ Sokol Lhůta B - Trnová - KST Klatovy C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Petr 1:2, Glazar František 2:1, Barchanski Pavel 2:0, Hadrava Jaroslav ml. 3:0, Vachovec Milan 0:1, body hostů: Nedoma Lukáš 3:0, Šlehofer Stanislav 0:3, Kesman Karel 1:2, Belfín Karel ml. 0:3), TJ Sokol Těně A - SK Drahotín A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poch Pavel 1:2, Dvořák Jaroslav 1:2, Poch Petr 0:3, Dobrý Václav 2:2, body hostů: Michal Jan st. 4:0, Kašper Petr 2:1, Kříž Michal 3:0, Ulman Miroslav 0:3), TJ Slavoj Stod C - TJ Spartak Strašice A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zábranský Hynek 0:2, Šleis Petr 0:2, Hořan Milan 2:1, Houfek Jaroslav 0:3, body hostů: Janeček Jaroslav 2:1, Havel Miroslav 3:0, Krátký Petr 1:1, Janečková Jaroslava 2:0), TJ Dobřany B - TJ Sokol Mirošov A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dienstbier Pavel 3:1, Brant František 2:2, Vohradský Jiří 1:2, Hrubý Petr 0:4, body hostů: Vyskočil Marek 4:0, Lopata Vladimír 2:2, Boura Lukáš 2:2, Vyskočil Martin 1:2), TJ Sokol Horní Bělá B - TJ Slavoj Chodová Planá A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šípek Josef 1:3, Nechutný Marek 3:1, Švamberg Daniel 1:3, Nechutný Petr ml. 3:1, body hostů: Malík Roman 3:1, Krejčí Antonín 1:3, Soukup Zdeněk 2:2, Haišman Jaroslav 2:2), TJ Sokol Horní Bělá C - Union Plzeň E 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hruška Václav 1:2, Dobrý Oldřich 2:1, Pešík Radek 2:1, Švamberg Luboš 4:0, body hostů: Gabriel Petr 3:1, Bednář David 0:3, Kovář Martin 0:3, Kylián Zdeněk 1:2),
3. kolo:
TJ Sokol Těně A - Union Plzeň E 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Poch Pavel 2:0, Dvořák Jaroslav 1:1, Poch Petr 3:0, Dobrý Václav 2:0, body hostů: Gabriel Petr 1:2, Bistřický David 0:2, Bednář David 0:2, Kovář Martin 0:2), TJ Sokol Lhůta B - Trnová - TJ Slavoj Chodová Planá A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hadrava Jaroslav ml. 0:2, Vachovec Milan 0:2, Glazar František 0:2, Dvořák Petr 0:2, body hostů: Malík Roman 2:0, Krejčí Antonín 2:0, Soukup Zdeněk 2:0, Haišman Jaroslav 2:0), TJ Sokol Mirošov A - TJ Sokol Horní Bělá B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Boura Lukáš 2:0, Babický Josef 2:0, Lopata Vladimír 1:1, Vyskočil Marek 2:0, Vyskočil Martin 1:0, body hostů: Nechutný Marek 0:3, Nechutný Petr ml. 1:1, Šípek Josef 0:2, Švamberg Daniel 0:2), TJ Spartak Strašice A - TJ Sokol Horní Bělá C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janečková Jaroslava 0:3, Krátký Petr 3:0, Havel Miroslav 3:0, Janeček Jaroslav 3:0, body hostů: Hruška Václav 1:2, Pešík Radek 0:3, Švamberg Luboš 1:2, Nový Jaroslav 1:2), KST Klatovy C - TJ Slavoj Stod C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kesman Karel 2:2, Hummel Jiří 0:3, Šlehofer Stanislav 0:3, Nedoma Lukáš 3:1, body hostů: Hořan Milan 4:0, Houfek Jaroslav 3:1, Šleis Petr 1:2, Zábranský Hynek 1:2), SK Drahotín A - TJ Dobřany B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Roman st. 1:3, Kříž Michal 2:2, Kašper Petr 2:1, Michal Jan st. 4:0, body hostů: Dienstbier Pavel 3:1, Malý Josef 2:2, Brant František 0:4, Vohradský Jiří 1:2),
4. kolo:
TJ Sokol Těně A - TJ Slavoj Chodová Planá A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krajdl Roman 2:2, Dvořák Jaroslav 2:2, Poch Pavel 3:1, Dobrý Václav 1:3, body hostů: Malík Roman 3:1, Krejčí Antonín 2:2, Soukup Zdeněk 2:2, Haišman Jaroslav 1:3), TJ Sokol Lhůta B - Trnová - Union Plzeň E 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hadrava Jaroslav ml. 2:1, Barchanski Pavel 1:1, Dvořák Petr 3:0, Glazar František 3:0, body hostů: Gabriel Petr 2:1, Bednář David 0:3, Bistřický David 0:3, Kovář Martin 0:2), TJ Sokol Mirošov A - TJ Sokol Horní Bělá C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vyskočil Martin 2:0, Babický Josef 2:0, Lopata Vladimír 2:0, Vyskočil Marek 2:0, body hostů: Hruška Václav 0:2, Pešík Radek 0:2, Švamberg Luboš 0:2, Nový Jaroslav 0:2), TJ Spartak Strašice A - TJ Sokol Horní Bělá B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janečková Jaroslava 1:3, Krátký Petr 2:1, Havel Miroslav 1:2, Janeček Jaroslav 4:0, body hostů: Nechutný Petr ml. 3:1, Šípek Josef 1:3, Nechutný Marek 1:2, Švamberg Daniel 1:2), KST Klatovy C - TJ Dobřany B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kesman Karel 1:1, Hummel Jiří 0:2, Nedoma Lukáš 1:1, Šlehofer Stanislav 0:3, Belfín Karel ml. 0:1, body hostů: Dienstbier Pavel 3:0, Malý Josef 3:0, Brant František 1:1, Vohradský Jiří 1:1), SK Drahotín A - TJ Slavoj Stod C 10:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Novotný Roman st. 1:1, Kříž Michal 2:0, Michal Jan st. 2:0, Kašper Petr 2:0, Michal Jan ml. 0:1, WO 3:0, body hostů: Zábranský Hynek 2:1, Kodirov Khudoyberdi 0:3, Gardaš Josef 0:3, WO 0:3),
5. kolo:
TJ Slavoj Stod C - TJ Sokol Těně A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zábranský Hynek 1:3, Kodirov Khudoyberdi 1:3, Hořan Milan 0:1, Houfek Jaroslav 4:0, Šleis Petr 1:2, body hostů: Dobrý Václav 2:2, Poch Pavel 2:2, Ungr Jan II. 3:1, Dvořák Jaroslav 2:2), TJ Dobřany B - TJ Sokol Lhůta B - Trnová 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šperl Jakub 3:0, Brant František 2:1, Vohradský Jiří 1:2, Malý Josef 2:1, body hostů: Wohlmuth Lukáš 2:1, Levora Karel 1:2, Barchanski Pavel 1:2, Vachovec Milan 0:3), TJ Sokol Horní Bělá B - KST Klatovy C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nechutný Marek 2:0, Šípek Josef 2:0, Švamberg Daniel 2:0, Nechutný Petr ml. 2:0, body hostů: Šlehofer Stanislav 0:2, Hummel Jiří 0:2, Kesman Karel 0:2, Belfín Karel ml. 0:2), TJ Sokol Horní Bělá C - SK Drahotín A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hruška Václav 2:2, Nový Jaroslav 2:2, Pešík Radek 2:2, Švamberg Luboš 2:2, body hostů: Novotný Roman st. 1:3, Kříž Michal 1:3, Kašper Petr 2:2, Michal Jan st. 4:0), Union Plzeň E - TJ Sokol Mirošov A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kylián Zdeněk 0:2, Bistřický David 0:2, Bednář David 0:2, Gabriel Petr 0:2, body hostů: Vyskočil Marek 2:0, Boura Lukáš 2:0, Babický Josef 2:0, Lopata Vladimír 2:0), TJ Slavoj Chodová Planá A - TJ Spartak Strašice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Antonín 3:1, Soukup Zdeněk 1:2, Haišman Jaroslav 2:1, Malík Roman 3:1, body hostů: Janeček Jaroslav 3:1, Havel Miroslav 1:3, Krátký Petr 1:2, Halbych Jan 0:3),
6. kolo:
TJ Slavoj Stod C - TJ Sokol Lhůta B - Trnová 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kodirov Khudoyberdi 3:1, Zábranský Hynek 2:1, Hořan Milan 1:2, Houfek Jaroslav 2:2, body hostů: Protiva Pavel 0:4, Levora Karel 2:2, Barchanski Pavel 1:2, Vachovec Milan 3:0), TJ Dobřany B - TJ Sokol Těně A 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šperl Jakub 0:4, Brant František 1:2, Vohradský Jiří 0:3, Malý Josef 3:1, body hostů: Dobrý Václav 3:1, Poch Pavel 4:0, Ungr Jan II. 2:1, Dvořák Jaroslav 1:2), TJ Sokol Horní Bělá B - SK Drahotín A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nechutný Marek 1:2, Šípek Josef 0:3, Švamberg Daniel 0:3, Nechutný Petr ml. 2:1, body hostů: Michal Jan st. 3:0, Kašper Petr 3:0, Kříž Michal 2:1, Novotný Roman st. 1:2), TJ Sokol Horní Bělá C - KST Klatovy C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hruška Václav 3:1, Nový Jaroslav 1:3, Pešík Radek 2:2, Švamberg Luboš 2:2, body hostů: Tománek Matyáš 4:0, Nedoma Lukáš 2:2, Šlehofer Stanislav 1:3, Hummel Jiří 1:3), Union Plzeň E - TJ Spartak Strašice A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gabriel Petr 4:0, Bednář David 0:4, Bistřický David 0:3, Kylián Zdeněk 2:2, body hostů: Janeček Jaroslav 3:1, Havel Miroslav 3:1, Krátký Petr 2:2, Halbych Jan 1:2), TJ Slavoj Chodová Planá A - TJ Sokol Mirošov A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Antonín 1:3, Soukup Zdeněk 1:2, Haišman Jaroslav 0:3, Malík Roman 3:1, body hostů: Vyskočil Marek 4:0, Babický Josef 3:1, Lopata Vladimír 1:2, Dostál Ondřej 1:2),
7. kolo:
TJ Sokol Těně A - TJ Sokol Mirošov A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dobrý Václav 0:3, Ungr Jan II. 1:1, Poch Pavel 1:2, Dvořák Jaroslav 1:2, body hostů: Babický Josef 3:0, Vyskočil Marek 2:1, Boura Lukáš 1:2, Lopata Vladimír 2:0), TJ Sokol Lhůta B - Trnová - TJ Spartak Strašice A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Barchanski Pavel 1:3, Vachovec Milan 2:1, Dvořák Petr 0:3, Glazar František 3:1, body hostů: Janeček Jaroslav 2:2, Havel Miroslav 3:1, Krátký Petr 3:0, Janečková Jaroslava 0:3), KST Klatovy C - Union Plzeň E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kesman Karel 1:3, Hummel Jiří 2:2, Šlehofer Stanislav 0:4, Nedoma Lukáš 4:0, body hostů: Gabriel Petr 3:1, Kylián Zdeněk 3:1, Boháč Jaroslav 2:2, Kovář Martin 1:3), SK Drahotín A - TJ Slavoj Chodová Planá A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Roman st. 0:4, Kašper Petr 4:0, Ulman Miroslav 1:2, Michal Jan st. 3:1, body hostů: Malík Roman 1:3, Krejčí Antonín 2:2, Soukup Zdeněk 3:1, Haišman Jaroslav 1:2), TJ Slavoj Stod C - TJ Sokol Horní Bělá B 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kodirov Khudoyberdi 1:3, Zábranský Hynek 1:2, Hořan Milan 0:3, Houfek Jaroslav 2:2, body hostů: Nechutný Petr ml. 4:0, Nechutný Marek 4:0, Šípek Josef 2:1, Švamberg Daniel 0:3), TJ Dobřany B - TJ Sokol Horní Bělá C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brant František 2:0, Dienstbier Pavel 2:0, Vohradský Jiří 2:1, Malý Josef 2:0, body hostů: Pešík Radek 0:3, Nový Jaroslav 1:1, Hruška Václav 0:2, Švamberg Luboš 0:2),
8. kolo:
TJ Sokol Těně A - TJ Spartak Strašice A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ungr Jan II. 3:0, Poch Pavel 1:2, Dvořák Jaroslav 2:1, Dobrý Václav 2:1, body hostů: Krátký Petr 1:2, Havel Miroslav 1:2, Janeček Jaroslav 2:1, Janečková Jaroslava 0:3), TJ Sokol Lhůta B - Trnová - TJ Sokol Mirošov A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Barchanski Pavel 0:4, Vachovec Milan 2:1, Dvořák Petr 1:2, Glazar František 2:2, body hostů: Vyskočil Marek 4:0, Boura Lukáš 1:3, Lopata Vladimír 3:0, Murlová Dana 1:2), KST Klatovy C - TJ Slavoj Chodová Planá A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hummel Jiří 0:2, Belfín Karel ml. 0:2, Kesman Karel 0:2, WO 0:3, body hostů: Krejčí Antonín 2:0, Malík Roman 2:0, Soukup Zdeněk 1:0, Haišman Jaroslav 1:0, WO 3:0), SK Drahotín A - Union Plzeň E 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Roman st. 2:0, Ulman Miroslav 2:0, Kašper Petr 2:0, Michal Jan st. 2:0, body hostů: Kylián Zdeněk 0:2, Kovář Martin 0:2, Bednář David 0:2, Švarc Jan 0:2), TJ Slavoj Stod C - TJ Sokol Horní Bělá C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hořan Milan 3:0, Houfek Jaroslav 2:0, Kodirov Khudoyberdi 2:1, Rauner Václav 1:2, body hostů: Pešík Radek 0:3, Hruška Václav 0:3, Švamberg Luboš 2:1, Nový Jaroslav 1:1), TJ Dobřany B - TJ Sokol Horní Bělá B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brant František 2:2, Malý Josef 1:2, Dienstbier Pavel 2:1, Vohradský Jiří 3:1, body hostů: Nechutný Petr ml. 4:0, Nechutný Marek 1:3, Šípek Josef 1:2, Švamberg Daniel 0:3),
9. kolo:
TJ Sokol Horní Bělá B - TJ Sokol Těně A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švamberg Daniel 1:3, Šípek Josef 1:3, Nechutný Marek 3:0, Nechutný Petr ml. 4:0, body hostů: Dobrý Václav 2:2, Poch Pavel 1:3, Ungr Jan II. 1:3, Dvořák Jaroslav 2:1), TJ Sokol Horní Bělá C - TJ Sokol Lhůta B - Trnová 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hruška Václav 1:2, Nový Jaroslav 2:1, Pešík Radek 2:1, Švamberg Luboš 4:0, body hostů: Glazar František 2:2, Dvořák Petr 0:2, Hadrava Jaroslav ml. 2:1, Vachovec Milan 0:3, Barchanski Pavel 0:1), Union Plzeň E - TJ Slavoj Stod C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovář Martin 0:4, Bistřický David 0:4, Bednář David 2:1, Kylián Zdeněk 4:0, body hostů: Hořan Milan 3:1, Rauner Václav 2:2, Kodirov Khudoyberdi 2:2, Šleis Petr 2:1), TJ Slavoj Chodová Planá A - TJ Dobřany B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Antonín 4:0, Soukup Zdeněk 1:2, Haišman Jaroslav 1:2, Malík Roman 3:1, body hostů: Dienstbier Pavel 1:3, Malý Josef 3:1, Vohradský Jiří 0:3, Brant František 1:2), TJ Sokol Mirošov A - KST Klatovy C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lopata Vladimír 2:0, Babický Josef 2:0, Boura Lukáš 2:0, Vyskočil Marek 2:0, body hostů: Šlehofer Stanislav 0:2, Hummel Jiří 0:2, Nováček Karel 0:2, Belfín Karel ml. 0:2), TJ Spartak Strašice A - SK Drahotín A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Havel Miroslav 0:1, Havel Miroslav st. 0:2, Janečková Jaroslava 0:3, Krátký Petr 0:1, WO 0:1, body hostů: Michal Jan st. 3:0, Kašper Petr 2:0, Kříž Michal 1:0, Novotný Roman st. 1:0, WO 1:0),
10. kolo:
TJ Sokol Horní Bělá B - TJ Sokol Lhůta B - Trnová 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švamberg Daniel 2:2, Šípek Josef 1:3, Nechutný Marek 3:0, Nechutný Petr ml. 4:0, body hostů: Glazar František 2:2, Hadrava Jaroslav ml. 1:3, Barchanski Pavel 1:3, Vachovec Milan 1:2), TJ Sokol Horní Bělá C - TJ Sokol Těně A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hruška Václav 0:4, Nový Jaroslav 3:1, Pešík Radek 1:3, Švamberg Luboš 2:1, Dobrý Oldřich 0:1, body hostů: Dobrý Václav 2:2, Poch Pavel 3:1, Ungr Jan II. 2:2, Dvořák Jaroslav 3:1), Union Plzeň E - TJ Dobřany B 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovář Martin 0:2, Bistřický David 0:2, Bednář David 0:3, Kylián Zdeněk 0:2, body hostů: Dienstbier Pavel 3:0, Malý Josef 2:0, Vohradský Jiří 2:0, Brant František 2:0), TJ Slavoj Chodová Planá A - TJ Slavoj Stod C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčí Antonín 3:0, Soukup Zdeněk 0:2, Haišman Jaroslav 2:1, Malík Roman 3:0, body hostů: Hořan Milan 1:2, Rauner Václav 2:1, Šleis Petr 0:3, Kodirov Khudoyberdi 0:2), TJ Sokol Mirošov A - SK Drahotín A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lopata Vladimír 3:1, Babický Josef 2:2, Boura Lukáš 0:3, Vyskočil Marek 4:0, body hostů: Michal Jan st. 3:1, Kašper Petr 2:2, Kříž Michal 1:3, Ulman Miroslav 0:1, Novotný Roman st. 0:2), TJ Spartak Strašice A - KST Klatovy C 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krátký Petr 1:0, Havel Miroslav 2:0, Janečková Jaroslava 2:0, Janeček Jaroslav 1:0, WO 3:0, body hostů: Šlehofer Stanislav 0:2, Hummel Jiří 0:2, Belfín Karel ml. 0:2, WO 0:3),
11. kolo:
KST Klatovy C - SK Drahotín A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šlehofer Stanislav 0:2, Berka Vítězslav 0:2, Hummel Jiří 1:2, Nedoma Lukáš 1:2, body hostů: Michal Jan st. 3:0, Kašper Petr 3:0, Kříž Michal 0:2, Novotný Roman st. 2:0), TJ Dobřany B - TJ Slavoj Stod C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dienstbier Pavel 1:2, Brant František 2:0, Vohradský Jiří 2:1, Malý Josef 3:0, body hostů: Hořan Milan 1:1, Houfek Jaroslav 1:2, Rauner Václav 0:3, Kodirov Khudoyberdi 1:1, Zábranský Hynek 0:1), TJ Sokol Horní Bělá B - TJ Sokol Horní Bělá C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švamberg Daniel 0:4, Nechutný Petr ml. 3:0, Nechutný Marek 3:1, Šípek Josef 3:1, Šulda David 0:1, body hostů: Dobrý Oldřich 2:2, Nový Jaroslav 1:3, Pešík Radek 2:2, Hruška Václav 2:2), Union Plzeň E - TJ Slavoj Chodová Planá A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gabriel Petr 2:1, Bistřický David 0:3, Bednář David 0:3, Kylián Zdeněk 2:1, body hostů: Malík Roman 3:0, Krejčí Antonín 2:1, Soukup Zdeněk 2:1, Haišman Jaroslav 1:2), TJ Sokol Mirošov A - TJ Spartak Strašice A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Boura Lukáš 2:0, Babický Josef 2:0, Lopata Vladimír 2:0, Vyskočil Marek 2:0, body hostů: Havel Miroslav 0:2, Janečková Jaroslava 0:2, Halbych Jan 0:2, Havel Miroslav st. 0:2), TJ Sokol Těně A - TJ Sokol Lhůta B - Trnová 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ungr Jan II. 1:1, Poch Pavel 1:1, Dvořák Jaroslav 3:0, Dobrý Václav 3:0, body hostů: Barchanski Pavel 0:3, Dvořák Petr 1:2, Komanec Pavel 0:2, Glazar František 1:1),
12. kolo:
SK Drahotín A - KST Klatovy C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ulman Miroslav 1:1, Kříž Michal 2:0, Kašper Petr 2:1, Michal Jan st. 3:0, body hostů: Nedoma Lukáš 0:3, Hummel Jiří 1:2, Šlehofer Stanislav 0:2, Šmíd Martin 1:1), TJ Slavoj Stod C - TJ Dobřany B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hořan Milan 0:2, Zábranský Hynek 1:1, Šobr Karel 0:3, Kodirov Khudoyberdi 0:2, body hostů: Šperl Jakub 2:1, Malý Josef 2:0, Vohradský Jiří 2:0, Dienstbier Pavel 2:0), TJ Sokol Horní Bělá C - TJ Sokol Horní Bělá B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dobrý Oldřich 2:2, Nový Jaroslav 2:2, Pešík Radek 1:3, Hruška Václav 2:2, body hostů: Švamberg Daniel 0:4, Nechutný Petr ml. 4:0, Nechutný Marek 3:1, Šípek Josef 2:2), TJ Slavoj Chodová Planá A - Union Plzeň E 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčí Antonín 2:1, Soukup Zdeněk 2:1, Haišman Jaroslav 1:2, Malík Roman 3:0, body hostů: Kylián Zdeněk 3:0, Gabriel Petr 1:2, Kovář Martin 0:3, Bistřický David 0:3), TJ Spartak Strašice A - TJ Sokol Mirošov A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Havel Miroslav 0:2, Šlapák Jaroslav 0:2, Janečková Jaroslava 0:3, Krátký Petr 1:1, body hostů: Vyskočil Marek 3:0, Lopata Vladimír 2:0, Babický Josef 2:0, Boura Lukáš 1:1), TJ Sokol Lhůta B - Trnová - TJ Sokol Těně A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hadrava Jaroslav ml. 0:3, Vachovec Milan 1:1, Barchanski Pavel 1:2, Glazar František 1:2, body hostů: Ungr Jan II. 2:1, Dobrý Václav 2:1, Poch Pavel 2:1, Dvořák Jaroslav 2:0),
13. kolo:
KST Klatovy C - TJ Sokol Těně A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šlehofer Stanislav 0:2, Šmíd Martin 0:2, Kesman Karel 0:2, Hummel Jiří 0:2, body hostů: Ungr Jan II. 2:0, Poch Pavel 2:0, Dvořák Jaroslav 2:0, Dobrý Václav 2:0), SK Drahotín A - TJ Sokol Lhůta B - Trnová 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ulman Miroslav 0:4, Kříž Michal 2:2, Kašper Petr 2:2, Michal Jan st. 3:1, body hostů: Komanec Pavel 1:3, Dvořák Petr 4:0, Hadrava Jaroslav ml. 3:1, Barchanski Pavel 1:3), TJ Sokol Mirošov A - TJ Slavoj Stod C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lopata Vladimír 2:0, Babický Josef 1:1, Boura Lukáš 3:0, Vyskočil Marek 2:0, body hostů: Hořan Milan 0:3, Rauner Václav 1:1, Kodirov Khudoyberdi 0:2, Zábranský Hynek 0:2), TJ Spartak Strašice A - TJ Dobřany B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janečková Jaroslava 0:3, Šlapák Jaroslav 0:2, Havel Miroslav 1:2, Krátký Petr 1:2, body hostů: Malý Josef 3:0, Šperl Jakub 3:0, Dienstbier Pavel 2:1, Vohradský Jiří 1:1), Union Plzeň E - TJ Sokol Horní Bělá B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kylián Zdeněk 1:3, Bistřický David 1:2, Kovář Martin 0:3, Gabriel Petr 3:1, body hostů: Nechutný Petr ml. 4:0, Nechutný Marek 3:1, Šípek Josef 2:1, Švamberg Daniel 0:3), TJ Slavoj Chodová Planá A - TJ Sokol Horní Bělá C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soukup Zdeněk 3:0, Haišman Jaroslav 1:2, Abramčuk Jiří 1:2, Krejčí Antonín 3:1, body hostů: Hruška Václav 2:2, Pešík Radek 1:2, Švamberg Luboš 2:1, Nový Jaroslav 0:3),
14. kolo:
KST Klatovy C - TJ Sokol Lhůta B - Trnová 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šlehofer Stanislav 0:4, Šmíd Martin 2:1, Kesman Karel 2:1, Hummel Jiří 1:3, body hostů: Komanec Pavel 3:1, Dvořák Petr 3:1, Hadrava Jaroslav ml. 2:1, Barchanski Pavel 1:2), SK Drahotín A - TJ Sokol Těně A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Roman st. 0:4, Kříž Michal 1:3, Kašper Petr 4:0, Michal Jan st. 4:0, body hostů: Ungr Jan II. 2:2, Poch Pavel 2:2, Dvořák Jaroslav 2:2, Dobrý Václav 1:3), TJ Spartak Strašice A - TJ Slavoj Stod C 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krátký Petr 3:1, Janečková Jaroslava 1:3, Havel Miroslav 2:1, Janeček Jaroslav 4:0, body hostů: Hořan Milan 1:3, Rauner Václav 2:2, Kodirov Khudoyberdi 1:3, Zábranský Hynek 1:2), TJ Sokol Mirošov A - TJ Dobřany B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lopata Vladimír 2:0, Babický Josef 2:0, Boura Lukáš 1:2, Vyskočil Marek 3:0, body hostů: Malý Josef 0:3, Šperl Jakub 1:2, Dienstbier Pavel 1:1, Vohradský Jiří 0:2), TJ Slavoj Chodová Planá A - TJ Sokol Horní Bělá B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukup Zdeněk 3:1, Haišman Jaroslav 1:3, Vasilečko Michal 0:3, Krejčí Antonín 2:2, body hostů: Nechutný Petr ml. 3:1, Nechutný Marek 2:2, Šípek Josef 4:0, Švamberg Daniel 0:3), Union Plzeň E - TJ Sokol Horní Bělá C 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kylián Zdeněk 3:1, Bistřický David 1:2, Boháč Jaroslav 1:2, Gabriel Petr 1:3, body hostů: Pešík Radek 3:1, Hruška Václav 2:2, Švamberg Luboš 1:2, Nový Jaroslav 2:1),
15. kolo:
Union Plzeň E - TJ Sokol Těně A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bistřický David 0:2, Kovář Martin 0:2, Kylián Zdeněk 0:2, WO 0:3, body hostů: Poch Pavel 2:0, Ungr Jan II. 2:0, Dobrý Václav 1:0, Dvořák Jaroslav 1:0, WO 3:0), TJ Slavoj Chodová Planá A - TJ Sokol Lhůta B - Trnová 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soukup Zdeněk 3:0, Haišman Jaroslav 1:1, Vasilečko Michal 1:2, Krejčí Antonín 3:0, body hostů: Glazar František 1:2, Vachovec Milan 2:1, Hadrava Jaroslav ml. 0:3, Barchanski Pavel 0:2), TJ Sokol Horní Bělá B - TJ Sokol Mirošov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šulda David 1:3, Nechutný Marek 2:2, Šípek Josef 2:2, Nechutný Petr ml. 3:1, body hostů: Vyskočil Marek 3:1, Babický Josef 3:1, Lopata Vladimír 2:2, Vyskočil Martin 0:4), TJ Sokol Horní Bělá C - TJ Spartak Strašice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hruška Václav 2:0, Nový Jaroslav 0:2, Pešík Radek 3:0, Švamberg Luboš 2:1, WO 2:0, body hostů: Krátký Petr 1:2, Havel Miroslav 2:1, Janečková Jaroslava 0:3, Janeček Jaroslav 0:1, WO 0:2), TJ Slavoj Stod C - KST Klatovy C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kodirov Khudoyberdi 2:0, Rauner Václav 2:0, Houfek Jaroslav 2:0, Hořan Milan 2:1, Zábranský Hynek 0:1, body hostů: Šmíd Martin 1:2, Šlehofer Stanislav 0:3, Hummel Jiří 1:1, Kinský Jiří 0:2), TJ Dobřany B - SK Drahotín A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brant František 2:2, Dienstbier Pavel 4:0, Vohradský Jiří 1:3, Malý Josef 2:2, body hostů: Michal Jan st. 3:1, Kašper Petr 1:3, Kříž Michal 1:3, Ulman Miroslav 2:2),
16. kolo:
TJ Slavoj Chodová Planá A - TJ Sokol Těně A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krejčí Antonín 0:2, Soukup Zdeněk 1:1, Haišman Jaroslav 0:2, Malík Roman 0:3, body hostů: Dvořák Jaroslav 1:1, Poch Pavel 3:0, Ungr Jan II. 2:0, Dobrý Václav 2:0), Union Plzeň E - TJ Sokol Lhůta B - Trnová 4:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kylián Zdeněk 3:0, Kovář Martin 0:3, Bistřický David 0:3, WO 0:4, body hostů: Glazar František 2:1, Vachovec Milan 2:0, Hadrava Jaroslav ml. 1:1, Barchanski Pavel 1:1, WO 4:0), TJ Sokol Horní Bělá C - TJ Sokol Mirošov A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šípek Filip 0:2, Nový Jaroslav 1:1, Pešík Radek 0:3, Švamberg Luboš 0:2, body hostů: Vyskočil Martin 2:1, Babický Josef 2:0, Lopata Vladimír 2:0, Vyskočil Marek 2:0), TJ Sokol Horní Bělá B - TJ Spartak Strašice A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Švamberg Daniel 1:0, Nechutný Marek 2:0, Šípek Josef 2:0, Nechutný Petr ml. 1:0, WO 3:0, body hostů: Havel Miroslav 0:2, Krátký Petr 0:2, Janečková Jaroslava 0:2, WO 0:3), TJ Dobřany B - KST Klatovy C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brant František 2:0, Dienstbier Pavel 2:0, Vohradský Jiří 2:0, Malý Josef 2:0, body hostů: Šmíd Martin 0:2, Šlehofer Stanislav 0:2, Hummel Jiří 0:2, Kinský Jiří 0:2), TJ Slavoj Stod C - SK Drahotín A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kodirov Khudoyberdi 2:2, Rauner Václav 0:3, Houfek Jaroslav 0:2, Hořan Milan 3:1, Zábranský Hynek 0:1, body hostů: Michal Jan st. 2:2, Kašper Petr 4:0, Kříž Michal 2:1, Ulman Miroslav 1:2),
17. kolo:
TJ Sokol Těně A - TJ Slavoj Stod C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poch Pavel 1:3, Dvořák Jaroslav 2:1, Poch Petr 3:0, Dobrý Václav 3:1, body hostů: Kodirov Khudoyberdi 1:3, Rauner Václav 0:2, Houfek Jaroslav 2:1, Hořan Milan 2:1, Zábranský Hynek 0:2), TJ Sokol Lhůta B - Trnová - TJ Dobřany B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Glazar František 0:2, Dvořák Petr 0:2, Hadrava Jaroslav ml. 0:2, Vachovec Milan 1:2, Barchanski Pavel 0:1, body hostů: Dienstbier Pavel 3:0, Malý Josef 3:0, Brant František 1:1, Vohradský Jiří 2:0), KST Klatovy C - TJ Sokol Horní Bělá B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šlehofer Stanislav 0:2, Hummel Jiří 0:2, Kinský Jiří 0:2, WO 0:2, body hostů: Šulda David 2:0, Nechutný Marek 2:0, Šípek Josef 1:0, Švamberg Daniel 1:0, WO 2:0), SK Drahotín A - TJ Sokol Horní Bělá C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ulman Miroslav 1:1, Kříž Michal 2:0, Kašper Petr 3:0, Michal Jan st. 2:0, body hostů: Pešík Radek 1:2, Hruška Václav 0:2, Švamberg Luboš 0:2, Nový Jaroslav 0:2), TJ Sokol Mirošov A - Union Plzeň E 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lopata Vladimír 2:0, Babický Josef 1:1, Boura Lukáš 2:1, Vyskočil Marek 3:0, body hostů: Kylián Zdeněk 1:2, Gabriel Petr 1:2, Kovář Martin 0:2, Bistřický David 0:2), TJ Spartak Strašice A - TJ Slavoj Chodová Planá A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janečková Jaroslava 0:3, Krátký Petr 1:2, Havel Miroslav 0:3, Janeček Jaroslav 3:0, WO 0:1, body hostů: Malík Roman 3:0, Krejčí Antonín 2:1, Soukup Zdeněk 2:1, Vasilečko Michal 1:2, WO 1:0),
18. kolo:
TJ Sokol Lhůta B - Trnová - TJ Slavoj Stod C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hadrava Jaroslav ml. 1:1, Glazar František 2:0, Dvořák Petr 3:0, Vachovec Milan 2:0, body hostů: Kodirov Khudoyberdi 1:2, Rauner Václav 0:2, Houfek Jaroslav 0:2, Hořan Milan 0:2), TJ Sokol Těně A - TJ Dobřany B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Jaroslav 1:3, Poch Pavel 2:2, Ungr Jan II. 2:2, Dobrý Václav 3:1, body hostů: Dienstbier Pavel 3:1, Malý Josef 3:1, Brant František 1:3, Vohradský Jiří 1:3), SK Drahotín A - TJ Sokol Horní Bělá B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ulman Miroslav 1:2, Kříž Michal 2:1, Kašper Petr 2:1, Michal Jan st. 4:0, body hostů: Nechutný Petr ml. 3:1, Nechutný Marek 0:3, Šípek Josef 1:2, Švamberg Daniel 0:3), KST Klatovy C - TJ Sokol Horní Bělá C 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šlehofer Stanislav 0:2, Hummel Jiří 0:2, Kinský Jiří 0:2, WO 0:2, body hostů: Dobrý Oldřich 2:0, Hruška Václav 2:0, Nový Jaroslav 1:0, Švamberg Luboš 1:0, WO 2:0), TJ Spartak Strašice A - Union Plzeň E 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janečková Jaroslava 1:2, Havel Miroslav 2:1, Krátký Petr 3:0, Janeček Jaroslav 3:0, body hostů: Gabriel Petr 2:1, Kylián Zdeněk 0:3, Bistřický David 1:2, Kovář Martin 0:3), TJ Sokol Mirošov A - TJ Slavoj Chodová Planá A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lopata Vladimír 3:0, Babický Josef 2:0, Boura Lukáš 1:2, Vyskočil Marek 3:0, body hostů: Malík Roman 1:2, Krejčí Antonín 0:3, Soukup Zdeněk 1:2, Vasilečko Michal 0:2),
19. kolo:
TJ Sokol Mirošov A - TJ Sokol Těně A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Boura Lukáš 1:1, Babický Josef 2:0, Lopata Vladimír 2:1, Vyskočil Marek 3:0, body hostů: Dvořák Jaroslav 1:2, Poch Pavel 0:3, Krajdl Roman 0:2, Dobrý Václav 1:1), TJ Spartak Strašice A - TJ Sokol Lhůta B - Trnová 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janečková Jaroslava 0:4, Havel Miroslav 3:1, Krátký Petr 4:0, Janeček Jaroslav 3:1, body hostů: Glazar František 1:3, Vachovec Milan 1:3, Dvořák Petr 2:2, Hadrava Jaroslav ml. 2:2), Union Plzeň E - KST Klatovy C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kylián Zdeněk 2:0, Kovář Martin 2:0, Bistřický David 2:0, Gabriel Petr 2:0, body hostů: Šlehofer Stanislav 0:2, Hummel Jiří 0:2, Kinský Jiří 0:2, Berka Vítězslav 0:2), TJ Slavoj Chodová Planá A - SK Drahotín A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Antonín 4:0, Soukup Zdeněk 1:2, Haišman Jaroslav 2:1, Malík Roman 2:2, body hostů: Michal Jan st. 2:2, Kašper Petr 2:2, Kříž Michal 1:2, Ulman Miroslav 0:3), TJ Sokol Horní Bělá B - TJ Slavoj Stod C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švamberg Daniel 0:4, Šípek Josef 3:1, Nechutný Marek 2:1, Nechutný Petr ml. 4:0, body hostů: Houfek Jaroslav 2:2, Kodirov Khudoyberdi 1:3, Rauner Václav 2:2, Zábranský Hynek 1:2), TJ Sokol Horní Bělá C - TJ Dobřany B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šípek Filip 0:2, Nový Jaroslav 0:2, Pešík Radek 0:3, Hruška Václav 1:2, body hostů: Dienstbier Pavel 3:0, Malý Josef 3:0, Brant František 2:0, Vohradský Jiří 1:1),
20. kolo:
TJ Spartak Strašice A - TJ Sokol Těně A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janečková Jaroslava 0:4, Havel Miroslav 3:1, Krátký Petr 2:2, Janeček Jaroslav 3:1, body hostů: Poch Pavel 1:3, Dvořák Jaroslav 3:1, Poch Petr 1:3, Dobrý Václav 3:1), TJ Sokol Mirošov A - TJ Sokol Lhůta B - Trnová 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Boura Lukáš 2:0, Babický Josef 2:0, Lopata Vladimír 3:0, Vyskočil Marek 1:1, body hostů: Glazar František 0:3, Vachovec Milan 0:2, Dvořák Petr 1:1, Hadrava Jaroslav ml. 0:2), TJ Slavoj Chodová Planá A - KST Klatovy C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčí Antonín 2:0, Soukup Zdeněk 2:0, Haišman Jaroslav 2:0, Malík Roman 2:0, body hostů: Hummel Jiří 0:2, Šlehofer Stanislav 0:2, Berka Vítězslav 0:2, Kinský Jiří 0:2), Union Plzeň E - SK Drahotín A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bednář David 0:3, Kylián Zdeněk 1:2, Bistřický David 1:2, Gabriel Petr 2:1, body hostů: Kašper Petr 2:1, Kříž Michal 2:1, Novotný Roman st. 1:2, Ulman Miroslav 3:0), TJ Sokol Horní Bělá C - TJ Slavoj Stod C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pešík Radek 1:3, Nový Jaroslav 2:2, Hruška Václav 2:2, Švamberg Luboš 4:0, body hostů: Hořan Milan 2:2, Houfek Jaroslav 1:3, Rauner Václav 3:1, Kodirov Khudoyberdi 1:3), TJ Sokol Horní Bělá B - TJ Dobřany B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švamberg Daniel 0:4, Nechutný Marek 4:0, Šípek Josef 3:1, Nechutný Petr ml. 3:1, body hostů: Malý Josef 3:1, Vohradský Jiří 1:3, Dienstbier Pavel 1:3, Brant František 1:3),
21. kolo:
TJ Sokol Těně A - TJ Sokol Horní Bělá B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poch Pavel 3:0, Ungr Jan II. 3:0, Dvořák Jaroslav 1:2, Dobrý Václav 2:1, body hostů: Nechutný Petr ml. 1:2, Nechutný Marek 0:3, Šípek Josef 2:1, Švamberg Daniel 0:3), TJ Sokol Lhůta B - Trnová - TJ Sokol Horní Bělá C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Petr 3:1, Hadrava Jaroslav ml. 1:3, Vachovec Milan 0:2, Glazar František 2:2, Barchanski Pavel 0:1, body hostů: Hruška Václav 4:0, Pešík Radek 2:2, Švamberg Luboš 3:1, Nový Jaroslav 0:3), TJ Slavoj Stod C - Union Plzeň E 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kodirov Khudoyberdi 2:0, Rauner Václav 0:2, Zábranský Hynek 2:1, Hořan Milan 2:0, WO 4:0, body hostů: Kylián Zdeněk 1:2, Gabriel Petr 2:1, Kovář Martin 0:3, WO 0:4), TJ Dobřany B - TJ Slavoj Chodová Planá A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dienstbier Pavel 1:1, Brant František 1:1, Šperl Jakub 3:0, Malý Josef 3:0, body hostů: Malík Roman 2:1, Krejčí Antonín 0:3, Soukup Zdeněk 0:2, Haišman Jaroslav 0:2), KST Klatovy C - TJ Sokol Mirošov A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hummel Jiří 0:2, Kinský Jiří 0:2, Šlehofer Stanislav 0:2, Kesman Karel 0:2, body hostů: Dostál Ondřej 2:0, Vyskočil Marek 2:0, Boura Lukáš 2:0, Lopata Vladimír 2:0), SK Drahotín A - TJ Spartak Strašice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Syrový Václav 1:2, Ulman Miroslav 2:1, Kašper Petr 2:0, Michal Jan st. 3:0, WO 1:0, body hostů: Janeček Jaroslav 2:0, Krátký Petr 0:3, Havel Miroslav 1:2, Janečková Jaroslava 0:3, WO 0:1),
22. kolo:
TJ Sokol Lhůta B - Trnová - TJ Sokol Horní Bělá B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vachovec Milan 1:3, Dvořák Petr 0:2, Hadrava Jaroslav ml. 1:2, Glazar František 2:2, Barchanski Pavel 1:0, body hostů: Nechutný Petr ml. 3:1, Šípek Josef 4:0, Nechutný Marek 2:1, Švamberg Daniel 0:3), TJ Sokol Těně A - TJ Sokol Horní Bělá C 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ungr Jan II. 1:0, Dobrý Václav 2:0, Dvořák Jaroslav 1:1, Poch Pavel 1:0, WO 4:0, body hostů: Pešík Radek 0:2, Švamberg Luboš 1:1, Hruška Václav 0:2, WO 0:4), TJ Dobřany B - Union Plzeň E 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dienstbier Pavel 0:1, Malý Josef 2:0, Vohradský Jiří 2:1, Šperl Jakub 2:0, WO 3:0, body hostů: Kylián Zdeněk 1:2, Boháč Jaroslav 0:3, Kovář Martin 1:1, WO 0:3), TJ Slavoj Stod C - TJ Slavoj Chodová Planá A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kodirov Khudoyberdi 2:0, Rauner Václav 3:1, Houfek Jaroslav 0:4, Hořan Milan 3:1, Zábranský Hynek 0:2, body hostů: Malík Roman 1:3, Krejčí Antonín 2:2, Soukup Zdeněk 4:0, Haišman Jaroslav 1:3), SK Drahotín A - TJ Sokol Mirošov A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Syrový Václav 0:3, Ulman Miroslav 0:3, Kašper Petr 2:1, Michal Jan st. 2:1, body hostů: Boura Lukáš 2:1, Vyskočil Marek 3:0, Lopata Vladimír 1:2, Dostál Ondřej 2:1), KST Klatovy C - TJ Spartak Strašice A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hummel Jiří 0:2, Kinský Jiří 0:2, Šlehofer Stanislav 1:2, Kesman Karel 0:3, body hostů: Janečková Jaroslava 2:1, Krátký Petr 3:0, Havel Miroslav 2:0, Janeček Jaroslav 2:0),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy