Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Krajský přebor 1. třídy
1. kolo:
SKST Liberec I - SKST Liberec H 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čermák Bohuslav 0:2, Žmuda Petr 1:1, Absolonová Marie 0:3, Wolf Filip 1:2, body hostů: Svědík Miroslav 3:0, Požárský Jiří 2:1, Marholt David 2:0, Novota Štefan 1:1), Loko Česká Lípa B - Jiskra Nový Bor B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gabriel Jan 2:1, Milata Vladimír ml. 1:2, Milata Vladimír st. 3:0, Motlík Lukáš 2:1, body hostů: Vojtěch Petr 1:2, Oliverius Pavel 1:2, Bartoš Jiří 2:1, Nykodýmová Natálie 0:3), TJ Doksy - Mimoň A - Bižuterie Jablonec n.N. B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kalanyos Jiří 0:2, Tamchyna Petr 4:0, Pobuda Josef 3:1, Bukovec Radek 0:4, Lazar Julius 0:2, body hostů: Kovář Jaroslav 2:2, Vrabec Jakub 2:2, Daníček Radek 2:2, Vrabec Jan 3:1), Sokol Semily A - KST Victory Liberec A 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bělka Jaroslav 0:3, Málek Lukáš 1:2, Krejčí Richard 0:3, Bělovský Josef 2:2, body hostů: Vojtěch Jiří 4:0, Anton Petr 3:0, Tauš René 2:1, Fáček Petr 1:2), Jiskra Raspenava B - Sokol Turnov B 4:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drechsler Jan 0:2, Horák Čeněk 0:3, Drechsler Matěj 1:2, Pikous Marcel 1:2, Blažek Petr 0:1, body hostů: Dědek Jiří 3:0, Knob Michal 2:1, Anděl Jiří 3:0, Mencl Kryštof 2:1), Sokol Bratříkov A - Spartak Chrastava B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šourek Pavel 2:0, Doležal Václav 2:0, Paldus Tomáš 2:0, Zahradník Jan 2:0, body hostů: Žemlička Karel 0:2, Zahradník Petr 0:2, Charvát Luboš 0:2, Šimon Miroslav 0:2),
2. kolo:
SK Jiřetín A - Spartak Chrastava B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavelka Radim 2:1, Sedlák Marek st. 2:1, Adamec Miroslav 1:2, Hradecký Jakub 3:0, body hostů: Žemlička Karel 2:1, Zahradník Petr 2:1, Šimon Miroslav 0:3, Živnůstka Miroslav 0:3), Jiskra Raspenava B - KST Victory Liberec A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák David 0:3, Blažek Petr 0:2, Drechsler Matěj 0:3, Pikous Marcel 2:1, body hostů: Vojtěch Jiří 3:0, Anton Petr 3:0, Tauš René 2:1, Pecka Vlastimil 1:1), Loko Česká Lípa B - Bižuterie Jablonec n.N. B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Motlík Lukáš 1:2, Gabriel Jan 0:3, Milata Vladimír st. 3:0, Milata Vladimír ml. 0:4, body hostů: Daníček Radek 3:1, Vrabec Jan 2:1, Vrabec Jakub 2:1, Kovář Jaroslav 2:1), TJ Doksy - Mimoň A - Jiskra Nový Bor B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalanyos Jiří 1:3, Tamchyna Petr 3:1, Lazar Julius 1:3, Bukovec Radek 2:2, body hostů: Svoboda Jan 3:1, Bartoš Jiří 1:3, Vojtěch Petr 2:2, Nykodýmová Natálie 3:1), Sokol Semily A - Sokol Turnov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mejsnar František ml. 2:2, Bělka Jaroslav 3:1, Krejčí Richard 0:4, Bělovský Josef 3:1, body hostů: Knob Michal 2:2, Dědek Jiří 3:1, Vávra Jiří 1:3, Vondra Pavel 2:2),
3. kolo:
SKST Liberec I - Sokol Bratříkov A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Wolf Filip 1:2, Tauchman Denis 0:3, Čermák Bohuslav 2:1, Vogel Matěj 2:2, body hostů: Zahradník Jan 3:1, Šourek Pavel 3:0, Paldus Tomáš 0:3, Doležal Václav 2:1), SKST Liberec H - SK Jiřetín A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novota Štefan 1:3, Požárský Jiří 3:1, Marholt David 2:1, Svědík Miroslav 3:1, body hostů: Bártl Rostislav 2:2, Hradecký Jakub 3:1, Sedlák Marek st. 1:3, Adamec Miroslav 0:3), Loko Česká Lípa B - Spartak Chrastava B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tomek Jaroslav ml. 3:0, Gabriel Jan 0:2, Motlík Lukáš 2:1, Milata Vladimír st. 3:0, body hostů: Žemlička Karel 2:1, Zahradník Petr 1:2, Šimon Miroslav 0:3, Lipenský Robert 0:2), KST Victory Liberec A - Sokol Turnov B 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Anton Petr 1:1, Tauš René 1:1, Pecka Vlastimil 0:3, Vojtěch Jiří 3:0, WO 4:0, body hostů: Vávra Jiří 1:3, Knob Michal 2:1, Jiroš Adam 2:1, WO 0:4), Jiskra Nový Bor B - Sokol Semily A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Oliverius Pavel 2:0, Horník Stanislav 1:1, Svoboda Jan 2:1, Vojtěch Petr 3:0, body hostů: Bělovský Josef 2:1, Krejčí Richard 0:3, Málek Lukáš 0:2, David Lukáš 0:2), Bižuterie Jablonec n.N. B - Jiskra Raspenava B 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klimenta Matouš 2:0, Daníček Radek 2:0, Kovář Jaroslav 3:0, Vrabec Jan 2:0, body hostů: Pikous Marcel 0:3, Drechsler Matěj 0:2, Drechsler Jan 0:2, Blažek Petr 0:2),
4. kolo:
Jiskra Nový Bor B - Jiskra Raspenava B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nykodýmová Natálie 2:2, Horník Stanislav 2:2, Oliverius Pavel 3:1, Vojtěch Petr 3:1, body hostů: Pikous Marcel 3:1, Drechsler Jan 3:1, Blažek Petr 0:4, Horák Čeněk 0:4), Bižuterie Jablonec n.N. B - Sokol Semily A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vrabec Jakub 2:2, Tonar Lukáš 2:2, Vrabec Jan 2:2, Daníček Radek 3:1, body hostů: Bělovský Josef 3:1, Krejčí Richard 0:4, Bělka Jaroslav 3:1, Málek Lukáš 1:3), TJ Doksy - Mimoň A - Spartak Chrastava B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lazar Julius 1:1, Tamchyna Petr 2:0, Motl Ladislav 0:3, Pobuda Josef 3:0, WO 2:0, body hostů: Žemlička Karel 1:2, Zahradník Petr 1:2, Charvát Luboš 2:1, Šimon Miroslav 0:1, WO 0:2), SKST Liberec I - SK Jiřetín A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wolf Filip 0:4, Čermák Bohuslav 2:2, Pařízková Monika 4:0, Vogel Matěj 3:1, body hostů: Pavelka Radim 2:2, Hradecký Jakub 2:2, Sedlák Marek st. 1:3, Adamec Miroslav 2:2), SKST Liberec H - Sokol Bratříkov A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Požárský Jiří 2:1, Novota Štefan 1:2, Marholt David 2:1, Svědík Miroslav 3:1, body hostů: Zahradník Jan 2:2, Šourek Pavel 3:0, Paldus Tomáš 0:3, Doležal Václav 0:3),
5. kolo:
Loko Česká Lípa B - SKST Liberec I -:-, TJ Doksy - Mimoň A - SKST Liberec H -:-, Sokol Semily A - Spartak Chrastava B -:-, KST Victory Liberec A - Jiskra Nový Bor B -:-, Sokol Turnov B - Bižuterie Jablonec n.N. B -:-, Sokol Bratříkov A - SK Jiřetín A -:-,
6. kolo:
Jiskra Raspenava B - Spartak Chrastava B -:-, Loko Česká Lípa B - SKST Liberec H -:-, Sokol Turnov B - Jiskra Nový Bor B -:-, TJ Doksy - Mimoň A - SKST Liberec I -:-, KST Victory Liberec A - Bižuterie Jablonec n.N. B -:-,
7. kolo:
SKST Liberec I - Sokol Semily A -:-, SKST Liberec H - Jiskra Raspenava B -:-, Spartak Chrastava B - KST Victory Liberec A -:-, SK Jiřetín A - TJ Doksy - Mimoň A -:-, Jiskra Nový Bor B - Bižuterie Jablonec n.N. B -:-, Sokol Bratříkov A - Loko Česká Lípa B -:-,
8. kolo:
Sokol Bratříkov A - TJ Doksy - Mimoň A -:-, SK Jiřetín A - Loko Česká Lípa B -:-, Spartak Chrastava B - Sokol Turnov B -:-, SKST Liberec I - Jiskra Raspenava B -:-, SKST Liberec H - Sokol Semily A -:-,
9. kolo:
Loko Česká Lípa B - TJ Doksy - Mimoň A -:-, Sokol Semily A - Sokol Bratříkov A -:-, Jiskra Raspenava B - SK Jiřetín A -:-, KST Victory Liberec A - SKST Liberec I -:-, Sokol Turnov B - SKST Liberec H -:-, Jiskra Nový Bor B - Spartak Chrastava B -:-,
10. kolo:
Jiskra Raspenava B - Sokol Bratříkov A -:-, Sokol Turnov B - SKST Liberec I -:-, Sokol Semily A - SK Jiřetín A -:-, KST Victory Liberec A - SKST Liberec H -:-, Bižuterie Jablonec n.N. B - Spartak Chrastava B -:-,
11. kolo:
SKST Liberec I - Jiskra Nový Bor B -:-, SKST Liberec H - Bižuterie Jablonec n.N. B -:-, SK Jiřetín A - Sokol Turnov B -:-, Loko Česká Lípa B - Sokol Semily A -:-, TJ Doksy - Mimoň A - Jiskra Raspenava B -:-, Sokol Bratříkov A - KST Victory Liberec A -:-,
12. kolo:
Sokol Bratříkov A - Sokol Turnov B -:-, SK Jiřetín A - KST Victory Liberec A -:-, Loko Česká Lípa B - Jiskra Raspenava B -:-, TJ Doksy - Mimoň A - Sokol Semily A -:-, SKST Liberec I - Bižuterie Jablonec n.N. B -:-, SKST Liberec H - Jiskra Nový Bor B -:-,
13. kolo:
Spartak Chrastava B - SKST Liberec I -:-, Sokol Semily A - Jiskra Raspenava B -:-, KST Victory Liberec A - Loko Česká Lípa B -:-, Sokol Turnov B - TJ Doksy - Mimoň A -:-, Jiskra Nový Bor B - Sokol Bratříkov A -:-, Bižuterie Jablonec n.N. B - SK Jiřetín A -:-,
14. kolo:
Sokol Turnov B - Loko Česká Lípa B -:-, KST Victory Liberec A - TJ Doksy - Mimoň A -:-, Jiskra Nový Bor B - SK Jiřetín A -:-, Bižuterie Jablonec n.N. B - Sokol Bratříkov A -:-, Spartak Chrastava B - SKST Liberec H -:-,
15. kolo:
Spartak Chrastava B - Sokol Bratříkov A -:-, Jiskra Nový Bor B - Loko Česká Lípa B -:-, Bižuterie Jablonec n.N. B - TJ Doksy - Mimoň A -:-, KST Victory Liberec A - Sokol Semily A -:-, Sokol Turnov B - Jiskra Raspenava B -:-, SKST Liberec H - SKST Liberec I 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novota Štefan 1:1, Požárský Jiří 2:0, Marholt David 2:1, Svědík Miroslav 3:0, body hostů: Čermák Bohuslav 1:2, Žmuda Petr 1:2, Wolf Filip 0:2, Perný Matěj 0:2),
16. kolo:
Sokol Turnov B - Sokol Semily A -:-, Bižuterie Jablonec n.N. B - Loko Česká Lípa B -:-, Jiskra Nový Bor B - TJ Doksy - Mimoň A -:-, KST Victory Liberec A - Jiskra Raspenava B -:-, Spartak Chrastava B - SK Jiřetín A -:-,
17. kolo:
Sokol Turnov B - KST Victory Liberec A -:-, Sokol Semily A - Jiskra Nový Bor B -:-, Jiskra Raspenava B - Bižuterie Jablonec n.N. B -:-, Spartak Chrastava B - Loko Česká Lípa B -:-, SK Jiřetín A - SKST Liberec H -:-, Sokol Bratříkov A - SKST Liberec I -:-,
18. kolo:
Jiskra Raspenava B - Jiskra Nový Bor B -:-, SK Jiřetín A - SKST Liberec I -:-, Sokol Bratříkov A - SKST Liberec H -:-, Sokol Semily A - Bižuterie Jablonec n.N. B -:-, Spartak Chrastava B - TJ Doksy - Mimoň A -:-,
19. kolo:
SKST Liberec I - Loko Česká Lípa B -:-, SKST Liberec H - TJ Doksy - Mimoň A -:-, Spartak Chrastava B - Sokol Semily A -:-, SK Jiřetín A - Sokol Bratříkov A -:-, Jiskra Nový Bor B - KST Victory Liberec A -:-, Bižuterie Jablonec n.N. B - Sokol Turnov B -:-,
20. kolo:
Bižuterie Jablonec n.N. B - KST Victory Liberec A -:-, Jiskra Nový Bor B - Sokol Turnov B -:-, Spartak Chrastava B - Jiskra Raspenava B -:-, SKST Liberec H - Loko Česká Lípa B -:-, SKST Liberec I - TJ Doksy - Mimoň A -:-,
21. kolo:
Bižuterie Jablonec n.N. B - Jiskra Nový Bor B -:-, Spartak Chrastava B - KST Victory Liberec A -:-, Sokol Semily A - SKST Liberec I -:-, Jiskra Raspenava B - SKST Liberec H -:-, Loko Česká Lípa B - Sokol Bratříkov A -:-, TJ Doksy - Mimoň A - SK Jiřetín A -:-,
22. kolo:
Jiskra Raspenava B - SKST Liberec I -:-, Loko Česká Lípa B - SK Jiřetín A -:-, Sokol Turnov B - Spartak Chrastava B -:-, Sokol Semily A - SKST Liberec H -:-, TJ Doksy - Mimoň A - Sokol Bratříkov A -:-,
23. kolo:
SKST Liberec I - KST Victory Liberec A -:-, SKST Liberec H - Sokol Turnov B -:-, Spartak Chrastava B - Jiskra Nový Bor B -:-, TJ Doksy - Mimoň A - Loko Česká Lípa B -:-, SK Jiřetín A - Jiskra Raspenava B -:-, Sokol Bratříkov A - Sokol Semily A -:-,
24. kolo:
SK Jiřetín A - Sokol Semily A -:-, Sokol Bratříkov A - Jiskra Raspenava B -:-, Spartak Chrastava B - Bižuterie Jablonec n.N. B -:-, SKST Liberec H - KST Victory Liberec A -:-, SKST Liberec I - Sokol Turnov B -:-,
25. kolo:
Jiskra Nový Bor B - SKST Liberec I -:-, Bižuterie Jablonec n.N. B - SKST Liberec H -:-, KST Victory Liberec A - Sokol Bratříkov A -:-, Sokol Turnov B - SK Jiřetín A -:-, Sokol Semily A - Loko Česká Lípa B -:-, Jiskra Raspenava B - TJ Doksy - Mimoň A -:-,
26. kolo:
Jiskra Raspenava B - Loko Česká Lípa B -:-, Sokol Turnov B - Sokol Bratříkov A -:-, Bižuterie Jablonec n.N. B - SKST Liberec I -:-, Jiskra Nový Bor B - SKST Liberec H -:-, KST Victory Liberec A - SK Jiřetín A -:-, Sokol Semily A - TJ Doksy - Mimoň A -:-,
27. kolo:
SKST Liberec I - Spartak Chrastava B -:-, Jiskra Raspenava B - Sokol Semily A -:-, Loko Česká Lípa B - KST Victory Liberec A -:-, TJ Doksy - Mimoň A - Sokol Turnov B -:-, SK Jiřetín A - Bižuterie Jablonec n.N. B -:-, Sokol Bratříkov A - Jiskra Nový Bor B -:-,
28. kolo:
SK Jiřetín A - Jiskra Nový Bor B -:-, Sokol Bratříkov A - Bižuterie Jablonec n.N. B -:-, Loko Česká Lípa B - Sokol Turnov B -:-, TJ Doksy - Mimoň A - KST Victory Liberec A -:-, SKST Liberec H - Spartak Chrastava B -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy