Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Divize
1. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí B - TJ Sokol Česká Třebová A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Jiří 2:1, Slavíček Martin 2:1, Doležal Tomáš 2:1, Hortlík Tomáš 3:1, body hostů: Patka Václav 2:2, Hýbl Tomáš 2:1, Plíva Roman 0:3, Geldner Josef 0:3), TJ Jiskra Heřmanův Městec A - KST Linea Chrudim A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wagner Max Richard 2:1, Charvát Ondřej 2:0, Černík Jan 2:1, Volhejn Dan 2:1, body hostů: Malinský Tomáš 2:1, Netolický Tomáš 0:3, Šindelář Pavel 0:3, Dočekal Tomáš 1:1), TJ Lanškroun A - TJ Slovan Moravská Třebová A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dokoupil Marek 2:2, Kristek Patrik 2:2, Langr Lukáš 3:1, Jányš Ondřej 2:2, body hostů: Mrva Milan 4:0, Maděra Jaroslav 2:2, Kalandra Miloslav ml. 1:3, Smetana Jaroslav 0:2, Bělohlávek Martin 0:2), TJ Jiskra Holice B - Orel Vysoké Mýto A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koubek René 3:1, Táborský Jiří 3:0, Vraštil Lukáš 1:2, Socha Zdeněk 1:1, Víšek Roman 0:2, body hostů: Hýbl Jan 0:2, Křepelka Tomáš 2:2, Dvořák Martin 2:1, Fišer Lukáš 1:2, Vojnar Jiří 1:1), TJ Loko Pardubice A - TJ Tesla Pardubice B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pytlík Jiří 2:1, Voženílek Martin 3:0, Ecler Michal 1:2, Bělohlav Karel 2:1, body hostů: Lukeš Marek 0:2, Kudýn Petr 2:1, Marel David 2:1, Karcol Martin 0:3, Novotný Luboš 0:1), TJ Sokol Mistrovice A - TTC Ústí nad Orlicí A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nastoupil Petr 2:2, Seďa Jakub 2:2, Šedaj Jakub 0:4, Kaplan Vojtěch 3:1, body hostů: Janák Martin 1:3, Čopián Štefan 3:1, Svojanovský Radim 4:0, Hájek Ladislav 1:3), TTC Hlinsko A - TTC Skuteč A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polanský Jiří 3:0, Kosek Petr 2:1, Řezníček David 2:0, Dalecký Petr 2:1, Bříza Martin 0:1, body hostů: Štantejský Ondřej 2:1, Netolický Lukáš 1:2, Bezdíček Bohumil 0:3, Netolický Lukáš ml. 0:3),
2. kolo:
TTC Hlinsko A - TJ Jiskra Heřmanův Městec A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polanský Jiří 1:2, Kosek Petr 1:1, Řezníček David 3:0, Dalecký Petr 3:0, body hostů: Černík Jan 1:2, Volhejn Dan 1:2, Wagner Max Richard 0:1, Jirout Vojtěch 1:1, Volhejn Jan 0:2), TTC Skuteč A - KST Linea Chrudim A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Netolický Lukáš ml. 0:4, Netolický Lukáš 2:1, Vanžura Jakub 1:2, Štantejský Ondřej 2:2, body hostů: Malinský Tomáš 2:2, Netolický Tomáš 4:0, Šindelář Pavel 2:1, Chlebeček Marek 1:2), TJ Lanškroun A - TJ Sokol Mistrovice A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kristek Patrik 0:2, Dokoupil Marek 0:2, Jányš Ondřej 0:3, Langr Lukáš 2:1, body hostů: Kaplan Vojtěch 3:0, Nastoupil Petr 3:0, Seďa Jakub 1:1, Šedaj Jakub 1:1), TJ Slovan Moravská Třebová A - TTC Ústí nad Orlicí A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kalandra Miloslav ml. 1:2, Ulrich Ondřej 0:2, Maděra Jaroslav 0:2, Mrva Milan 2:1, Bělohlávek Martin 0:1, body hostů: Čopián Štefan 3:0, Svojanovský Radim 2:1, Janák Martin 3:0, Hájek Ladislav 0:2), TJ Jiskra Holice B - TJ Loko Pardubice A 4:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Víšek Roman 2:1, Vraštil Lukáš 0:3, Socha Zdeněk 1:2, WO 0:4, body hostů: Bělohlav Karel 1:1, Ecler Michal 3:0, Voženílek Martin 1:1, Kadleček Radomír 1:1, WO 4:0), Orel Vysoké Mýto A - TJ Tesla Pardubice B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Křepelka Tomáš 2:0, Dvořák Martin 2:0, Fišer Lukáš 0:2, Hýbl Jan 3:0, Vojnar Jiří 1:0, body hostů: Záleský Martin 0:3, Karcol Martin 1:2, Novotný Luboš 1:1, Bayerová Anežka ml. 0:2),
3. kolo:
TTC Skuteč A - TJ Jiskra Heřmanův Městec A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vanžura Jakub 0:4, Netolický Lukáš 3:1, Novák Vojtěch 0:4, Štantejský Ondřej 4:0, body hostů: Černík Jan 2:2, Volhejn Dan 3:1, Volhejn Jan 2:2, Jirout Vojtěch 2:2), TTC Hlinsko A - KST Linea Chrudim A 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polanský Jiří 2:0, Kosek Petr 2:0, Řezníček David 3:0, Dalecký Petr 2:0, body hostů: Malinský Tomáš 0:3, Netolický Tomáš 0:2, Šindelář Pavel 0:2, Polach Miroslav 0:2), TJ Lanškroun A - TTC Ústí nad Orlicí A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kristek Patrik 1:2, Dokoupil Marek 0:2, Langr Lukáš 1:2, Jányš Ondřej 1:2, body hostů: Čopián Štefan 2:1, Svojanovský Radim 3:0, Janák Martin 2:1, Hájek Ladislav 1:1), TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Sokol Mistrovice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalandra Miloslav ml. 3:1, Ulrich Ondřej 1:3, Maděra Jaroslav 1:3, Mrva Milan 2:2, body hostů: Kaplan Vojtěch 3:1, Nastoupil Petr 4:0, Seďa Jakub 0:2, Krejčí Robin 1:3, Šedaj Jakub 1:1), TJ Jiskra Holice B - TJ Tesla Pardubice B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Socha Zdeněk 2:0, Víšek Roman 1:1, Vraštil Lukáš 3:0, Koubek René 3:0, body hostů: Záleský Martin 0:3, Karcol Martin 1:2, Novotný Luboš 0:2, Bayerová Anežka ml. 0:2), Orel Vysoké Mýto A - TJ Loko Pardubice A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Křepelka Tomáš 2:1, Vojnar Jiří 0:3, Hýbl Jan 0:3, Dvořák Martin 1:1, Fišer Lukáš 1:0, body hostů: Bělohlav Karel 3:0, Voženílek Martin 2:1, Ecler Michal 1:2, Kadleček Radomír 2:1),
4. kolo:
TJ Sokol Mistrovice A - TJ Jiskra Holice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaplan Vojtěch 2:2, Seďa Jakub 2:2, Šedaj Jakub 1:3, Nastoupil Petr 3:1, body hostů: Socha Zdeněk 2:2, Táborský Jiří 4:0, Koubek René 2:2, Andrlík Tomáš 0:4), TTC Ústí nad Orlicí A - Orel Vysoké Mýto A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janák Martin 3:0, Hájek Ladislav 1:1, Čopián Štefan 3:0, Svojanovský Radim 2:1, body hostů: Dvořák Martin 0:3, Fišer Lukáš 1:2, Hýbl Jan 0:3, Křepelka Tomáš 1:1), TTC Hlinsko A - TJ Lanškroun A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polanský Jiří 2:0, Kosek Petr 2:0, Řezníček David 2:0, Dalecký Petr 2:0, body hostů: Langr Lukáš 0:2, Dokoupil Marek 0:2, Jányš Ondřej 0:2, Kristek Patrik 0:2), TTC Skuteč A - TJ Slovan Moravská Třebová A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štantejský Ondřej 3:1, Netolický Lukáš 4:0, Bezdíček Bohumil 1:2, Netolický Lukáš ml. 1:1, Krupka Jan 0:2, body hostů: Mrva Milan 1:3, Ulrich Ondřej 2:2, Maděra Jaroslav 3:1, Bělohlávek Martin 0:3), TJ Jiskra Heřmanův Městec A - TJ Sokol Česká Třebová A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Charvát Ondřej 2:0, Černík Jan 2:0, Jirout Vojtěch 2:0, Volhejn Dan 2:0, body hostů: Patka Václav 0:2, Hýbl Tomáš 0:2, Plíva Roman 0:2, Rybka Robert 0:2), KST Linea Chrudim A - TTC Ústí nad Orlicí B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malinský Tomáš 1:2, Šindelář Pavel 2:1, Dočekal Tomáš 3:0, Netolický Tomáš 3:0, body hostů: Doležal Jan 2:1, Hortlík Tomáš 0:3, Procházka Jiří 1:2, Krupa Michal 0:3),
5. kolo:
TJ Sokol Mistrovice A - Orel Vysoké Mýto A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaplan Vojtěch 3:1, Seďa Jakub 2:2, Krejčí Robin 1:2, Nastoupil Petr 3:1, body hostů: Křepelka Tomáš 4:0, Hýbl Jan 1:3, Dvořák Martin 1:3, Fišer Lukáš 0:3), TTC Ústí nad Orlicí A - TJ Jiskra Holice B 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svojanovský Radim 1:1, Hájek Ladislav 1:1, Čopián Štefan 1:1, Janák Martin 2:0, WO 4:0, body hostů: Andrlík Tomáš 0:3, Socha Zdeněk 2:1, Koubek René 1:1, WO 0:4), TTC Hlinsko A - TJ Slovan Moravská Třebová A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polanský Jiří 3:0, Kosek Petr 0:2, Řezníček David 3:0, Dalecký Petr 3:0, body hostů: Mrva Milan 1:2, Ulrich Ondřej 1:2, Maděra Jaroslav 0:3, Bělohlávek Martin 0:2), TTC Skuteč A - TJ Lanškroun A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štantejský Ondřej 3:0, Bezdíček Bohumil 1:1, Netolický Lukáš 3:0, Kaplan Zdeněk 1:2, body hostů: Langr Lukáš 1:2, Jányš Ondřej 1:2, Dokoupil Marek 0:3, Kristek Patrik 1:1), KST Linea Chrudim A - TJ Sokol Česká Třebová A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malinský Tomáš 3:0, Šindelář Pavel 0:2, Dočekal Tomáš 3:0, Netolický Tomáš 3:0, body hostů: Patka Václav 1:2, Hýbl Tomáš 1:2, Plíva Roman 0:3, Rybka Robert 0:2), TJ Jiskra Heřmanův Městec A - TTC Ústí nad Orlicí B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wagner Max Richard 2:0, Charvát Ondřej 2:0, Jirout Vojtěch 2:0, Volhejn Dan 2:0, body hostů: Doležal Jan 0:2, Hortlík Tomáš 0:2, Procházka Jiří 0:2, Krupa Michal 0:2),
17. kolo:
TJ Sokol Česká Třebová A - TJ Sokol Mistrovice A -:-, TTC Ústí nad Orlicí B - TTC Ústí nad Orlicí A -:-, TJ Loko Pardubice A - TJ Jiskra Heřmanův Městec A -:-, TJ Tesla Pardubice B - KST Linea Chrudim A -:-, TJ Jiskra Holice B - TJ Lanškroun A -:-, Orel Vysoké Mýto A - TJ Slovan Moravská Třebová A -:-,
18. kolo:
TJ Sokol Česká Třebová A - TTC Ústí nad Orlicí A -:-, TTC Ústí nad Orlicí B - TJ Sokol Mistrovice A -:-, TJ Tesla Pardubice B - TJ Jiskra Heřmanův Městec A -:-, TJ Loko Pardubice A - KST Linea Chrudim A -:-, Orel Vysoké Mýto A - TJ Lanškroun A -:-, TJ Jiskra Holice B - TJ Slovan Moravská Třebová A -:-,
19. kolo:
TJ Lanškroun A - TJ Loko Pardubice A -:-, TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Tesla Pardubice B -:-, TJ Jiskra Heřmanův Městec A - TJ Sokol Mistrovice A -:-, KST Linea Chrudim A - TTC Ústí nad Orlicí A -:-, TTC Hlinsko A - TJ Sokol Česká Třebová A -:-, TTC Skuteč A - TTC Ústí nad Orlicí B -:-,
20. kolo:
TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Loko Pardubice A -:-, TJ Lanškroun A - TJ Tesla Pardubice B -:-, KST Linea Chrudim A - TJ Sokol Mistrovice A -:-, TJ Jiskra Heřmanův Městec A - TTC Ústí nad Orlicí A -:-, TTC Hlinsko A - TTC Ústí nad Orlicí B -:-, TTC Skuteč A - TJ Sokol Česká Třebová A -:-,
21. kolo:
TJ Sokol Česká Třebová A - TJ Lanškroun A -:-, TTC Ústí nad Orlicí B - TJ Slovan Moravská Třebová A -:-, TJ Jiskra Holice B - TTC Hlinsko A -:-, Orel Vysoké Mýto A - TTC Skuteč A -:-, TJ Sokol Mistrovice A - TJ Loko Pardubice A -:-, TTC Ústí nad Orlicí A - TJ Tesla Pardubice B -:-,
22. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí B - TJ Lanškroun A -:-, TJ Sokol Česká Třebová A - TJ Slovan Moravská Třebová A -:-, TJ Jiskra Holice B - TTC Skuteč A -:-, Orel Vysoké Mýto A - TTC Hlinsko A -:-, TTC Ústí nad Orlicí A - TJ Loko Pardubice A -:-, TJ Sokol Mistrovice A - TJ Tesla Pardubice B -:-,
23. kolo:
TJ Loko Pardubice A - TTC Hlinsko A -:-, TJ Tesla Pardubice B - TTC Skuteč A -:-, TJ Sokol Česká Třebová A - TJ Jiskra Holice B -:-, TTC Ústí nad Orlicí B - Orel Vysoké Mýto A -:-, TJ Lanškroun A - TJ Jiskra Heřmanův Městec A -:-, TJ Slovan Moravská Třebová A - KST Linea Chrudim A -:-,
24. kolo:
TJ Tesla Pardubice B - TTC Hlinsko A -:-, TJ Loko Pardubice A - TTC Skuteč A -:-, TJ Sokol Česká Třebová A - Orel Vysoké Mýto A -:-, TTC Ústí nad Orlicí B - TJ Jiskra Holice B -:-, TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Jiskra Heřmanův Městec A -:-, TJ Lanškroun A - KST Linea Chrudim A -:-,
25. kolo:
TJ Jiskra Heřmanův Městec A - TJ Jiskra Holice B -:-, KST Linea Chrudim A - Orel Vysoké Mýto A -:-, TJ Loko Pardubice A - TJ Sokol Česká Třebová A -:-, TJ Tesla Pardubice B - TTC Ústí nad Orlicí B -:-, TJ Sokol Mistrovice A - TTC Hlinsko A -:-, TTC Ústí nad Orlicí A - TTC Skuteč A -:-,
26. kolo:
KST Linea Chrudim A - TJ Jiskra Holice B -:-, TJ Jiskra Heřmanův Městec A - Orel Vysoké Mýto A -:-, TJ Loko Pardubice A - TTC Ústí nad Orlicí B -:-, TJ Tesla Pardubice B - TJ Sokol Česká Třebová A -:-, TJ Sokol Mistrovice A - TTC Skuteč A -:-, TTC Ústí nad Orlicí A - TTC Hlinsko A -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy