Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Krajská soutěž B
1. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí C - TJ Sokol Lukavice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kantorek Jiří 3:1, Pražák Zdeněk 1:3, Svojanovský Jakub 2:2, Jedlička Richard 1:3, body hostů: Svoboda Miloš 2:2, Adamec Lukáš 1:3, Pavel Jan 3:1, Svoboda Leoš 3:1), TJ Jiskra Litomyšl A - TJ Spartak Polička A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štarman Karel 1:3, Valdhans Rudolf 1:3, Syrová Lucie 1:2, Flodr Tomáš 3:1, body hostů: Češka Roman 2:2, Ševčík Leoš 3:1, Ulrich Ondřej 4:0, Trnka Jakub 0:1, Baláš Josef 0:2), TJ Sokol Korouhev-Borová B - TJ Svitavy A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štrof Jaroslav 1:0, Roušar Martin 1:3, Malý Jiří 3:1, Langr Lukáš 0:4, Lorenc Milan 2:1, body hostů: Lacina Martin 2:2, Bartošík Lubomír 3:1, Švancara Miroslav 2:2, Krátký Ondřej 2:2), TJ Sokol Sudslava A - KST US Steinerová Choceň B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Valach Přemysl 0:3, Dostálek Jaroslav 2:1, Pavelka Dominik 0:3, Syrový Vojtěch 3:1, body hostů: Dostál Jan 4:0, Flídr Adam 1:2, Beneš Václav 2:1, Absolon Martin 1:2), Orel Orlice A - TJ Sokol Žamberk A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adamec Václav 3:0, Procházka Adam 1:2, Adamec Miroslav ml. 2:1, Hubálek Zdeněk 3:1, body hostů: Brökl Jan ml. 0:4, Puchmeltr Michal 2:1, Schreiber Michal 0:3, Richtr Michal 2:1), TJ Lanškroun B - TJ Sokol Česká Třebová B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vybíral Roman 0:4, Kleiner Marek 3:1, Kristek Lukáš 1:2, Vybíral Jakub 2:2, body hostů: Wávra Pavel 2:2, Plíva Roman 3:1, Doubrava Milan 2:2, Steinmetz Roman 2:1),
2. kolo:
TJ Jiskra Litomyšl A - TJ Lanškroun B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šesták Radek 1:2, Valdhans Rudolf 3:0, Flodr Tomáš 2:1, Syrová Lucie 2:1, body hostů: Kleiner Marek 0:3, Kristek Lukáš 0:3, Vybíral Jakub 3:0, Doležel Daniel 1:2), TJ Spartak Polička A - TJ Sokol Česká Třebová B 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ševčík Leoš 2:2, Češka Roman 2:1, Baláš Josef 2:1, Ulrich Ondřej 4:0, body hostů: Wávra Pavel 3:1, Plíva Roman 0:4, Doubrava Milan 0:3, Steinmetz Roman 1:2), Orel Orlice A - TJ Sokol Korouhev-Borová B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hubálek Zdeněk 3:0, Kolomý Tomáš 1:1, Procházka Adam 3:0, Adamec Václav 2:1, body hostů: Schwedler Josef 0:3, Roušar Martin 1:2, Trnka Stanislav 1:2, Roušar Michal 0:2), TJ Sokol Žamberk A - TJ Svitavy A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brökl Jan ml. 0:2, Puchmeltr Michal 1:1, Richtr Michal 0:3, Schreiber Michal 0:3, body hostů: Bartošík Lubomír 2:1, Švancara Miroslav 3:0, Jansa Milan 2:0, Krátký Ondřej 2:0), TJ Sokol Sudslava A - TTC Ústí nad Orlicí D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Syrový Vojtěch 3:1, Pavelka Dominik 0:4, Valach Přemysl 2:2, Dostálek Jaroslav 3:1, body hostů: Doležal Tomáš 1:3, Novák Aleš 4:0, Hrdina Lukáš 2:2, Krupa Michal 1:3),
3. kolo:
TJ Jiskra Litomyšl A - TJ Sokol Česká Třebová B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šesták Radek 2:2, Valdhans Rudolf 2:2, Syrová Lucie 1:2, Flodr Tomáš 3:1, body hostů: Wávra Pavel 3:1, Plíva Roman 2:2, Doubrava Milan 1:3, Steinmetz Roman 1:2), TJ Spartak Polička A - TJ Lanškroun B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ševčík Leoš 2:0, Češka Roman 2:0, Trnka Jakub 2:1, Ulrich Ondřej 2:0, body hostů: Kleiner Marek 0:3, Kristek Lukáš 0:2, Vybíral Jakub 1:1, Doležel Daniel 0:2), TJ Sokol Žamberk A - TJ Sokol Korouhev-Borová B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brökl Jan ml. 3:1, Richtr Michal 1:3, Schreiber Michal 2:2, Puchmeltr Michal 3:1, body hostů: Roušar Martin 3:1, Trnka Stanislav 2:2, Roušar Michal 2:2, Schwedler Josef 0:4), Orel Orlice A - TJ Svitavy A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hubálek Zdeněk 2:1, Procházka Adam 1:2, Kolomý Tomáš 2:1, Adamec Václav 3:0, body hostů: Bartošík Lubomír 2:1, Švancara Miroslav 2:1, Jansa Milan 0:3, Krátký Ondřej 0:3), KST US Steinerová Choceň B - TTC Ústí nad Orlicí D 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slavík Miroslav 0:4, Kršiak Tomáš 3:1, Absolon Martin 1:2, Dostál Jan 4:0, body hostů: Doležal Tomáš 3:1, Novák Aleš 2:2, Hrdina Lukáš 1:3, Krupa Michal 1:2),
4. kolo:
TJ Sokol Česká Třebová B - TJ Svitavy A -:- (Ukončeno), Orel Orlice A - TJ Sokol Sudslava A 10:3, TJ Sokol Žamberk A - KST US Steinerová Choceň B 2:10, TJ Sokol Korouhev-Borová B - TJ Lanškroun B 10:1, TJ Sokol Lukavice A - TJ Jiskra Litomyšl A 10:8, TTC Ústí nad Orlicí C - TJ Spartak Polička A 10:8,
5. kolo:
TJ Svitavy A - TJ Lanškroun B -:- (Ukončeno), Orel Orlice A - KST US Steinerová Choceň B 5:10, TJ Sokol Žamberk A - TJ Sokol Sudslava A 5:10, TJ Sokol Korouhev-Borová B - TJ Sokol Česká Třebová B 10:4, TJ Sokol Lukavice A - TJ Spartak Polička A 9:9, TTC Ústí nad Orlicí C - TJ Jiskra Litomyšl A 10:4,
6. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí D - TJ Sokol Korouhev-Borová B -:- (Ukončeno), TJ Jiskra Litomyšl A - Orel Orlice A -:- (Ukončeno), TJ Spartak Polička A - TJ Sokol Žamberk A -:- (Ukončeno), TJ Sokol Lukavice A - TJ Lanškroun B -:- (Ukončeno), TTC Ústí nad Orlicí C - TJ Sokol Česká Třebová B -:- (Ukončeno),
7. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí D - TJ Svitavy A -:- (Ukončeno), TJ Spartak Polička A - Orel Orlice A -:- (Ukončeno), TJ Jiskra Litomyšl A - TJ Sokol Žamberk A -:- (Ukončeno), TTC Ústí nad Orlicí C - TJ Lanškroun B -:- (Ukončeno), TJ Sokol Lukavice A - TJ Sokol Česká Třebová B -:- (Ukončeno),
21. kolo:
TJ Sokol Korouhev-Borová B - TJ Sokol Lukavice A -:- (Ukončeno), TJ Svitavy A - TTC Ústí nad Orlicí C -:- (Ukončeno), TJ Lanškroun B - TJ Sokol Sudslava A -:- (Ukončeno), TJ Sokol Česká Třebová B - KST US Steinerová Choceň B -:- (Ukončeno), TTC Ústí nad Orlicí D - Orel Orlice A -:- (Ukončeno),
22. kolo:
TJ Sokol Korouhev-Borová B - TTC Ústí nad Orlicí C -:- (Ukončeno), TJ Svitavy A - TJ Sokol Lukavice A -:- (Ukončeno), TJ Sokol Česká Třebová B - TJ Sokol Sudslava A -:- (Ukončeno), TJ Lanškroun B - KST US Steinerová Choceň B -:- (Ukončeno), TTC Ústí nad Orlicí D - TJ Sokol Žamberk A -:- (Ukončeno),
23. kolo:
TJ Lanškroun B - TTC Ústí nad Orlicí D -:- (Ukončeno), TJ Sokol Sudslava A - TJ Sokol Lukavice A -:- (Ukončeno), KST US Steinerová Choceň B - TTC Ústí nad Orlicí C -:- (Ukončeno), TJ Sokol Korouhev-Borová B - TJ Jiskra Litomyšl A -:- (Ukončeno), TJ Svitavy A - TJ Spartak Polička A -:- (Ukončeno),
24. kolo:
TJ Sokol Česká Třebová B - TTC Ústí nad Orlicí D -:- (Ukončeno), KST US Steinerová Choceň B - TJ Sokol Lukavice A -:- (Ukončeno), TJ Sokol Sudslava A - TTC Ústí nad Orlicí C -:- (Ukončeno), TJ Svitavy A - TJ Jiskra Litomyšl A -:- (Ukončeno), TJ Sokol Korouhev-Borová B - TJ Spartak Polička A -:- (Ukončeno),
25. kolo:
TJ Jiskra Litomyšl A - TJ Sokol Sudslava A -:- (Ukončeno), TJ Spartak Polička A - KST US Steinerová Choceň B -:- (Ukončeno), TJ Sokol Lukavice A - TTC Ústí nad Orlicí D -:- (Ukončeno), TJ Lanškroun B - Orel Orlice A -:- (Ukončeno), TJ Sokol Česká Třebová B - TJ Sokol Žamberk A -:- (Ukončeno),
26. kolo:
TJ Spartak Polička A - TJ Sokol Sudslava A -:- (Ukončeno), KST US Steinerová Choceň B - TJ Jiskra Litomyšl A -:- (Ukončeno), TTC Ústí nad Orlicí C - TTC Ústí nad Orlicí D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svojanovský Jakub 2:2, Svojanovská Jana 3:1, Pražák Zdeněk 2:2, Kantorek Jiří 0:4, body hostů: Doležal Tomáš 2:2, Hrdina Lukáš 3:1, Krupa Michal 2:2, Šeda Václav 2:2), TJ Sokol Česká Třebová B - Orel Orlice A -:- (Ukončeno), TJ Lanškroun B - TJ Sokol Žamberk A -:- (Ukončeno),
27. kolo:
TJ Sokol Lukavice A - Orel Orlice A -:- (Ukončeno), TJ Sokol Žamberk A - TTC Ústí nad Orlicí C -:- (Ukončeno), TTC Ústí nad Orlicí D - TJ Jiskra Litomyšl A -:- (Ukončeno), TJ Sokol Sudslava A - TJ Sokol Korouhev-Borová B -:- (Ukončeno), KST US Steinerová Choceň B - TJ Svitavy A -:- (Ukončeno),
28. kolo:
TJ Sokol Žamberk A - TJ Sokol Lukavice A -:- (Ukončeno), Orel Orlice A - TTC Ústí nad Orlicí C -:- (Ukončeno), TTC Ústí nad Orlicí D - TJ Spartak Polička A -:- (Ukončeno), KST US Steinerová Choceň B - TJ Sokol Korouhev-Borová B -:- (Ukončeno), TJ Sokol Sudslava A - TJ Svitavy A -:- (Ukončeno),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy