Výsledky do novin
Regionální přebor 4S
1. kolo:
TJ Sokol Hnátnice B - TJ Lanškroun E 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubelka Jan 1:3, Melichar Martin 2:2, Babák Jan 2:2, Červinka Vít 1:3, body hostů: Hřebíček Ota 1:3, Pavlíček Martin 3:1, Najmanová Markéta 4:0, Kuncová Lucie 2:2), TJ Sokol Tatenice B - TJ Sokol Dolní Dobrouč B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kristek Josef 4:0, Glocar Michal 2:2, Pasler Dietmar 1:3, Totušek Josef 3:1, body hostů: Kubíček Pavel ml. 3:1, Felgr Lukáš 2:2, Kapoun Petr 0:4, Kolman Radek 1:3), TJ Sokol Líšnice A - TJ Jablonné nad Orlicí 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stejskal Jan 2:0, Bečka Jan 4:0, Mareš Jan 0:4, Diblík Martin 2:2, Vencl Jiří 1:1, body hostů: Lička Leoš 1:3, Brožek Radovan 3:1, Kosek Miroslav 2:2, Černohous Petr 1:3), TJ Sokol Těchonín B - TJ Sokol Žamberk D 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčová Lucie 4:0, Moravec Oldřich 3:1, Marek Jan 3:1, Leicht Jan 3:1, body hostů: Šafářová Amálie 3:1, Faltejsek Bohumír 0:4, Linhartová Julie 0:4, Hylmar Zdeněk 0:4), TTC Ústí nad Orlicí F - SK Verměřovice 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Vladimír 4:0, Vencl Filip 4:0, Kubíček Tomáš 3:1, Kulda David 4:0, body hostů: Grim David 0:4, Sklenář Jan 0:4, Hofman Josef 0:4, Vágner Daniel 1:3),
2. kolo:
TJ Sokol Žamberk D - TTC Ústí nad Orlicí F 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cviková Veronika 1:3, Hylmar Zdeněk 0:4, Bříza Jaroslav 1:3, Linhartová Julie 1:3, body hostů: Novák Vladimír 4:0, Neťuka Pavel 1:0, Kubíček Tomáš 4:0, Vencl Filip 4:0, Kulda David 0:3), TJ Jablonné nad Orlicí - TJ Sokol Těchonín B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lička Leoš 2:2, Černohous Petr 2:2, Kosek Miroslav 1:3, Filip František 1:3, body hostů: Krejčová Lucie 3:1, Moravec Oldřich 3:1, Leicht Jan 1:3, Marek Jan 3:1), TJ Sokol Dolní Dobrouč B - TJ Sokol Líšnice A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubíček Pavel ml. 1:3, Kapoun Petr 1:3, Kolman Radek 0:4, Havlíček Vlastimil 1:3, body hostů: Stejskal Jan 3:1, Bečka Jan 4:0, Diblík Martin 3:1, Čamr Frasntišek 3:1), TJ Lanškroun E - TJ Sokol Tatenice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hřebíček Ota 2:2, Pavlíček Martin 4:0, Jančar Oliver 4:0, Najmanová Markéta 4:0, body hostů: Totušek Josef 1:3, Pasler Dietmar 1:3, Glocar Michal 0:4, Martínek Ladislav 0:2, Škaroupka Petr 0:2), TJ Jiskra Králíky C - TJ Sokol Hnátnice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Láryš Jaromír 2:2, Habivský Karel 2:2, Chum Jiří 2:2, Kudryavtsev Oleksiy 2:2, body hostů: Kroul Jiří 2:2, Sysr Jan 2:2, Kubelka Jan 2:2, Babák Jan 2:2),
15. kolo:
SK Verměřovice - TJ Jablonné nad Orlicí -:- (Ukončeno), TTC Ústí nad Orlicí F - TJ Sokol Dolní Dobrouč B -:- (Ukončeno), TJ Sokol Těchonín B - TJ Lanškroun E -:- (Ukončeno), TJ Sokol Líšnice A - TJ Jiskra Králíky C -:- (Ukončeno), TJ Sokol Tatenice B - TJ Sokol Hnátnice B -:- (Ukončeno),
16. kolo:
TJ Sokol Hnátnice B - TJ Sokol Líšnice A -:- (Ukončeno), TJ Jiskra Králíky C - TJ Sokol Těchonín B -:- (Ukončeno), TJ Lanškroun E - TTC Ústí nad Orlicí F -:- (Ukončeno), TJ Sokol Dolní Dobrouč B - SK Verměřovice -:- (Ukončeno), TJ Jablonné nad Orlicí - TJ Sokol Žamberk D -:- (Ukončeno),
17. kolo:
TJ Sokol Žamberk D - TJ Sokol Dolní Dobrouč B -:- (Ukončeno), SK Verměřovice - TJ Lanškroun E -:- (Ukončeno), TTC Ústí nad Orlicí F - TJ Jiskra Králíky C -:- (Ukončeno), TJ Sokol Těchonín B - TJ Sokol Hnátnice B -:- (Ukončeno), TJ Sokol Líšnice A - TJ Sokol Tatenice B -:- (Ukončeno),
18. kolo:
TJ Sokol Tatenice B - TJ Sokol Těchonín B -:- (Ukončeno), TJ Sokol Hnátnice B - TTC Ústí nad Orlicí F -:- (Ukončeno), SK Verměřovice - TJ Jiskra Králíky C -:- (Ukončeno), TJ Lanškroun E - TJ Sokol Žamberk D -:- (Ukončeno), TJ Sokol Dolní Dobrouč B - TJ Jablonné nad Orlicí -:- (Ukončeno),
19. kolo:
TJ Jablonné nad Orlicí - TJ Lanškroun E -:- (Ukončeno), TJ Sokol Žamberk D - TJ Jiskra Králíky C -:- (Ukončeno), SK Verměřovice - TJ Sokol Hnátnice B -:- (Ukončeno), TTC Ústí nad Orlicí F - TJ Sokol Tatenice B -:- (Ukončeno), TJ Sokol Těchonín B - TJ Sokol Líšnice A -:- (Ukončeno),
20. kolo:
TJ Sokol Líšnice A - TTC Ústí nad Orlicí F -:- (Ukončeno), TJ Sokol Tatenice B - SK Verměřovice -:- (Ukončeno), TJ Sokol Hnátnice B - TJ Sokol Žamberk D -:- (Ukončeno), TJ Jiskra Králíky C - TJ Jablonné nad Orlicí -:- (Ukončeno), TJ Lanškroun E - TJ Sokol Dolní Dobrouč B -:- (Ukončeno),
21. kolo:
TJ Sokol Dolní Dobrouč B - TJ Jiskra Králíky C -:- (Ukončeno), TJ Jablonné nad Orlicí - TJ Sokol Hnátnice B -:- (Ukončeno), TJ Sokol Žamberk D - TJ Sokol Tatenice B -:- (Ukončeno), SK Verměřovice - TJ Sokol Líšnice A -:- (Ukončeno), TTC Ústí nad Orlicí F - TJ Sokol Těchonín B -:- (Ukončeno),
22. kolo:
TJ Sokol Těchonín B - SK Verměřovice -:- (Ukončeno), TJ Sokol Líšnice A - TJ Sokol Žamberk D -:- (Ukončeno), TJ Sokol Tatenice B - TJ Jablonné nad Orlicí -:- (Ukončeno), TJ Sokol Hnátnice B - TJ Sokol Dolní Dobrouč B -:- (Ukončeno), TJ Jiskra Králíky C - TJ Lanškroun E -:- (Ukončeno),
23. kolo:
TJ Jiskra Králíky C - TJ Sokol Tatenice B -:- (Ukončeno), TJ Lanškroun E - TJ Sokol Líšnice A -:- (Ukončeno), TJ Sokol Dolní Dobrouč B - TJ Sokol Těchonín B -:- (Ukončeno), TJ Jablonné nad Orlicí - TTC Ústí nad Orlicí F -:- (Ukončeno), TJ Sokol Žamberk D - SK Verměřovice -:- (Ukončeno),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy