Výsledky do novin
Regionální přebor 4J
1. kolo:
Orel Vysoké Mýto D - TJ Zálší C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jiříček Jaroslav 3:1, Zeman Daniel 2:2, Talácko Ben 1:3, Zemek Jiří 4:0, body hostů: Stříteský Martin 2:2, Lásko Jiří 3:1, Břeň Martin 0:4, Staněk Jan 1:3), TJ Sokol Libchavy C - TJ Sokol Plchovice Sršně C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rejman Vladimír 4:0, Šprindrich Karel 3:1, Martinec Václav 3:1, Špaček Jaroslav 4:0, body hostů: Novotný Miloš 0:4, Štastná Božena 0:4, Jetleb Petr 0:4, Dušek Jiří st. 2:2), TJ Sokol Sudslava D - Sokol Mostek B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drábková Tereza 3:1, Fajfrová Michaela 1:3, Buben Petr 0:4, Syrový Tomáš 2:2, body hostů: Vaniš Marek 3:1, Bartoň Vladimír 1:3, Král Zdeněk 3:1, Doubrava Zdeněk 3:1), Sokol Tisová - TTC Sedlec C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ďurač Michal 3:1, Kurka Michal 1:3, Černín Vladimír 1:3, Lipenský Vladimír 1:3, body hostů: Janďourek Pavel 3:1, Smrček Petr 3:1, Hrubeš Ladislav 4:0, Dolanský Stanislav 0:4), TJ Sokol Řetová B - Orel Vysoké Mýto E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Petr 0:4, Mužík Samuel 0:4, Fangl Jiří 4:0, Kovářová Jana nejml. 4:0, body hostů: Kopecký Jan 2:2, Chadima Lubomír 2:2, Škoda Michal 2:2, Chadima Stanislav 2:2),
2. kolo:
TJ Zálší C - Orel Vysoké Mýto E 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Peterka Petr 0:4, Břeň Martin 2:2, Lásko Martin II. 0:4, Peterka Josef 0:4, body hostů: Mrkosová Kateřina 1:1, Chadima Lubomír 4:0, Chadima Stanislav 3:1, Škoda Michal 4:0, Hynek Lukáš 2:0), TJ Sokol Řetová B - TTC Sedlec C 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kazda Kryštof 1:3, Kovářová Jana nejml. 3:1, Kolář Jakub 0:4, Kovářová Pavla 0:1, Hladil Jan 0:3, body hostů: Hrubeš Ladislav 4:0, Pohl Pavel ml. 2:1, Janďourek Pavel 3:1, Smrček Petr 3:1, Dolanský Stanislav 0:1), Sokol Mostek B - Sokol Tisová 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartoň Vladimír 1:3, Král Zdeněk 3:1, Vaniš Marek 3:1, Doubrava Zdeněk 4:0, body hostů: Ďurač Michal 3:1, Černín Vladimír 0:4, šereda martin 1:3, Lipenský Vladimír 1:1, Flídr Zdeněk 0:2), TJ Sokol Plchovice Sršně C - TJ Sokol Sudslava D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Miloš 2:0, Štastná Božena 4:0, Dušek Jiří st. 3:1, Zídek Josef 4:0, Dušek Jiří ml. 1:1, body hostů: Syrový Tomáš 1:3, Drábková Tereza 1:3, Peňáz David 0:4, Počtýnská Adéla 0:4), Orel Vysoké Mýto D - TJ Sokol Libchavy C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Josefy Vladimír 3:1, Dian Marian 3:1, Zeman Daniel 0:4, Talácko Ben 0:4, body hostů: Rejman Vladimír 2:2, Martinec Václav 3:1, Pešek Jaroslav 2:2, Šprindrich Karel 3:1),
3. kolo:
TJ Sokol Libchavy C - TJ Zálší C 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šprindrich Karel 3:0, Šeda Jiri 2:1, Pešek Jaroslav 3:0, Martinec Václav 3:0, WO 5:0, body hostů: Peterka Petr 0:4, Staněk Jan 0:4, Břeň Martin 1:3, WO 0:5), TJ Sokol Sudslava D - Orel Vysoké Mýto D 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Fajfrová Michaela 2:1, Buben Petr 2:1, Drábková Veronika 1:2, Syrový Tomáš 2:1, WO 5:0, body hostů: Dian Marian 4:0, Zeman Daniel 1:3, Talácko Ben 0:4, WO 0:5), Sokol Tisová - TJ Sokol Plchovice Sršně C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ďurač Michal 4:0, Kurka Michal 2:2, Lipenský Vladimír 2:2, Černín Vladimír 2:2, body hostů: Zídek Josef 3:1, Štastná Božena 3:1, Novotný Miloš 0:2, Dušek Jiří ml. 0:4, Dušek Jiří st. 0:2), TJ Sokol Řetová B - Sokol Mostek B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovářová Pavla 2:2, Fangl Jiří 4:0, Mužík Samuel 0:4, Kovářová Jana nejml. 3:1, body hostů: Bartoň Vladimír 1:3, Král Zdeněk 1:3, Vaniš Marek 3:1, Doubrava Zdeněk 2:2), Orel Vysoké Mýto E - TTC Sedlec C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chadima Lubomír 0:1, Kopecký Jan 2:2, Škoda Michal 3:1, Škoda Jakub 1:3, Chadima Stanislav 1:2, body hostů: Hrubeš Ladislav 4:0, Janďourek Pavel 2:2, Vopařil Rudolf 3:1, Dolanský Stanislav 0:4),
13. kolo:
TTC Sedlec C - TJ Zálší C -:- (Ukončeno), Sokol Mostek B - Orel Vysoké Mýto E -:- (Ukončeno), TJ Sokol Řetová B - TJ Sokol Plchovice Sršně C -:- (Ukončeno), Sokol Tisová - Orel Vysoké Mýto D -:- (Ukončeno), TJ Sokol Sudslava D - TJ Sokol Libchavy C -:- (Ukončeno),
14. kolo:
TJ Zálší C - TJ Sokol Sudslava D -:- (Ukončeno), TJ Sokol Libchavy C - Sokol Tisová -:- (Ukončeno), Orel Vysoké Mýto D - TJ Sokol Řetová B -:- (Ukončeno), TJ Sokol Plchovice Sršně C - Orel Vysoké Mýto E -:- (Ukončeno), TTC Sedlec C - Sokol Mostek B -:- (Ukončeno),
15. kolo:
Sokol Mostek B - TJ Zálší C -:- (Ukončeno), TJ Sokol Plchovice Sršně C - TTC Sedlec C -:- (Ukončeno), Orel Vysoké Mýto E - Orel Vysoké Mýto D -:- (Ukončeno), TJ Sokol Libchavy C - TJ Sokol Řetová B -:- (Ukončeno), Sokol Tisová - TJ Sokol Sudslava D -:- (Ukončeno),
16. kolo:
TJ Zálší C - Sokol Tisová -:- (Ukončeno), TJ Sokol Sudslava D - TJ Sokol Řetová B -:- (Ukončeno), Orel Vysoké Mýto E - TJ Sokol Libchavy C -:- (Ukončeno), TTC Sedlec C - Orel Vysoké Mýto D -:- (Ukončeno), TJ Sokol Plchovice Sršně C - Sokol Mostek B -:- (Ukončeno),
17. kolo:
TJ Sokol Plchovice Sršně C - TJ Zálší C -:- (Ukončeno), Sokol Mostek B - Orel Vysoké Mýto D -:- (Ukončeno), TTC Sedlec C - TJ Sokol Libchavy C -:- (Ukončeno), Orel Vysoké Mýto E - TJ Sokol Sudslava D -:- (Ukončeno), TJ Sokol Řetová B - Sokol Tisová -:- (Ukončeno),
18. kolo:
TJ Zálší C - TJ Sokol Řetová B -:- (Ukončeno), Sokol Tisová - Orel Vysoké Mýto E -:- (Ukončeno), TTC Sedlec C - TJ Sokol Sudslava D -:- (Ukončeno), TJ Sokol Libchavy C - Sokol Mostek B -:- (Ukončeno), Orel Vysoké Mýto D - TJ Sokol Plchovice Sršně C -:- (Ukončeno),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy