Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Okresní přebor 2. třídy
1. kolo:
TJ Sokol Oldřichov A - SKST Liberec R 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Němec Aleš 3:1, Němec Martin 3:1, Němec Josef 1:3, Štoček Jiří 4:0, body hostů: Ortová Pavlína 2:2, Bartoň David 0:4, Pytlounová Nikola 2:2, Vele Marek 1:3), SKST Liberec O - TTC Jablonné v Podještědí C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šedo Pavel 1:3, Faltus Dominik 2:2, Naiman Milan Daniel 0:4, Heller Šimon 4:0, body hostů: Trojan František 3:1, Říčař Rudolf 3:1, Kováč Ondřej 2:2, Blahovec Ondřej 1:3), SKST Liberec P - SKST Liberec Q 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sálová Anežka 2:2, Holasová Sofie 1:3, Richterová Adéla 4:0, Svatoňová Eliška 2:2, body hostů: Hauptig Tomáš 3:1, Ryška Tomáš 2:2, Bohata Antonín 0:4, Hůlka Rudolf 2:2), ST Frýdlant D - Spartak Chrastava C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nohejl Matěj 4:0, Syrový Roman 4:0, Závětová Lucie 1:3, Žabka Kryštof 1:3, body hostů: Palušová Jana 2:2, Nováková Tereza 2:2, Kašínská Michaela 0:4, Klustová Tereza 2:2), SKST Liberec N - TJ Viktoria Dětřichov B -:-,
2. kolo:
SKST Liberec R - TJ Viktoria Dětřichov B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ortová Pavlína 1:3, Pytlounová Nikola 0:4, Vele Marek 0:4, Bartoň David 0:4, body hostů: Hejduk Alexander 4:0, Vacek Stanislav 4:0, Brelka Zdeněk 4:0, Brelka Zdeněk ml. 3:1), Spartak Chrastava C - SKST Liberec N -:-, SKST Liberec Q - ST Frýdlant D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bohata Antonín 0:4, Holík Petr 0:4, Hauptig Tomáš 3:1, Hůlka Rudolf 2:2, body hostů: Elis Petr 4:0, Syrový Roman 3:1, Závětová Lucie 2:2, Žabka Kryštof 2:2), TTC Jablonné v Podještědí C - SKST Liberec P 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Říčař Rudolf 4:0, Machálek Tomáš 4:0, Trojan František 3:1, Blahovec Ondřej 2:2, body hostů: Richterová Adéla 1:3, Reslerová Věra 2:2, Kopecká Barbora 0:4, Holasová Sofie 0:4), TJ Sokol Oldřichov A - SKST Liberec O -:-,
3. kolo:
SKST Liberec O - SKST Liberec R 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Posledník Matouš 1:3, Kovář Samuel 3:1, Harries Charlie 4:0, Heller Šimon 4:0, body hostů: Ortová Pavlína 2:2, Pytlounová Nikola 1:3, Vele Marek 1:3, Bartoň David 0:4), SKST Liberec P - TJ Sokol Oldřichov A 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Svatoňová Eliška 3:1, Richterová Adéla 1:3, Sálová Anežka 1:3, WO 0:5, body hostů: Špaček Oskar 2:1, Štoček Jiří 3:0, Němec Aleš 1:2, Němec Josef 1:2, WO 5:0), ST Frýdlant D - TTC Jablonné v Podještědí C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nohejl Matěj 3:1, Hauer Marek 3:1, Závětová Lucie 0:4, Syrový Roman 2:2, body hostů: Machálek Tomáš 3:1, Trojan František 3:1, Blahovec Ondřej 1:3, Kováč Ondřej 1:3), SKST Liberec N - SKST Liberec Q 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Misař Daniel 1:3, Nevery Filip 1:3, Horák Ondřej 3:1, WO 0:5, body hostů: Hauptig Tomáš 2:1, Ryška Tomáš 2:1, Bohata Antonín 0:3, Hůlka Rudolf 3:0, WO 5:0), TJ Viktoria Dětřichov B - Spartak Chrastava C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hejduk Alexander 4:0, Vacek Stanislav 4:0, Brelka Zdeněk ml. 4:0, Brelka Zdeněk 3:1, body hostů: Palušová Jana 1:3, Nováková Tereza 0:4, Klustová Tereza 0:4, Rambousek Jan 0:4),
4. kolo:
SKST Liberec R - Spartak Chrastava C -:-, SKST Liberec Q - TJ Viktoria Dětřichov B -:-, TTC Jablonné v Podještědí C - SKST Liberec N -:-, TJ Sokol Oldřichov A - ST Frýdlant D -:-, SKST Liberec O - SKST Liberec P -:-,
5. kolo:
SKST Liberec P - SKST Liberec R -:-, ST Frýdlant D - SKST Liberec O -:-, SKST Liberec N - TJ Sokol Oldřichov A -:-, TJ Viktoria Dětřichov B - TTC Jablonné v Podještědí C -:-, Spartak Chrastava C - SKST Liberec Q -:-,
6. kolo:
SKST Liberec R - SKST Liberec Q -:-, TTC Jablonné v Podještědí C - Spartak Chrastava C -:-, TJ Sokol Oldřichov A - TJ Viktoria Dětřichov B -:-, SKST Liberec O - SKST Liberec N -:-, SKST Liberec P - ST Frýdlant D -:-,
7. kolo:
ST Frýdlant D - SKST Liberec R -:-, SKST Liberec N - SKST Liberec P -:-, TJ Viktoria Dětřichov B - SKST Liberec O -:-, Spartak Chrastava C - TJ Sokol Oldřichov A -:-, SKST Liberec Q - TTC Jablonné v Podještědí C -:-,
8. kolo:
SKST Liberec R - TTC Jablonné v Podještědí C -:-, TJ Sokol Oldřichov A - SKST Liberec Q -:-, SKST Liberec O - Spartak Chrastava C -:-, SKST Liberec P - TJ Viktoria Dětřichov B -:-, ST Frýdlant D - SKST Liberec N -:-,
9. kolo:
SKST Liberec N - SKST Liberec R -:-, TJ Viktoria Dětřichov B - ST Frýdlant D -:-, Spartak Chrastava C - SKST Liberec P -:-, SKST Liberec Q - SKST Liberec O -:-, TTC Jablonné v Podještědí C - TJ Sokol Oldřichov A -:-,
10. kolo:
SKST Liberec R - TJ Sokol Oldřichov A -:-, TTC Jablonné v Podještědí C - SKST Liberec O -:-, SKST Liberec Q - SKST Liberec P -:-, Spartak Chrastava C - ST Frýdlant D -:-, TJ Viktoria Dětřichov B - SKST Liberec N -:-,
11. kolo:
TJ Viktoria Dětřichov B - SKST Liberec R -:-, SKST Liberec N - Spartak Chrastava C -:-, ST Frýdlant D - SKST Liberec Q -:-, SKST Liberec P - TTC Jablonné v Podještědí C -:-, SKST Liberec O - TJ Sokol Oldřichov A -:-,
12. kolo:
SKST Liberec R - SKST Liberec O -:-, TJ Sokol Oldřichov A - SKST Liberec P -:-, TTC Jablonné v Podještědí C - ST Frýdlant D -:-, SKST Liberec Q - SKST Liberec N -:-, Spartak Chrastava C - TJ Viktoria Dětřichov B -:-,
13. kolo:
Spartak Chrastava C - SKST Liberec R -:-, TJ Viktoria Dětřichov B - SKST Liberec Q -:-, SKST Liberec N - TTC Jablonné v Podještědí C -:-, ST Frýdlant D - TJ Sokol Oldřichov A -:-, SKST Liberec P - SKST Liberec O -:-,
14. kolo:
SKST Liberec R - SKST Liberec P -:-, SKST Liberec O - ST Frýdlant D -:-, TJ Sokol Oldřichov A - SKST Liberec N -:-, TTC Jablonné v Podještědí C - TJ Viktoria Dětřichov B -:-, SKST Liberec Q - Spartak Chrastava C -:-,
15. kolo:
SKST Liberec Q - SKST Liberec R -:-, Spartak Chrastava C - TTC Jablonné v Podještědí C -:-, TJ Viktoria Dětřichov B - TJ Sokol Oldřichov A -:-, SKST Liberec N - SKST Liberec O -:-, ST Frýdlant D - SKST Liberec P -:-,
16. kolo:
SKST Liberec R - ST Frýdlant D -:-, SKST Liberec P - SKST Liberec N -:-, SKST Liberec O - TJ Viktoria Dětřichov B -:-, TJ Sokol Oldřichov A - Spartak Chrastava C -:-, TTC Jablonné v Podještědí C - SKST Liberec Q -:-,
17. kolo:
TTC Jablonné v Podještědí C - SKST Liberec R -:-, SKST Liberec Q - TJ Sokol Oldřichov A -:-, Spartak Chrastava C - SKST Liberec O -:-, TJ Viktoria Dětřichov B - SKST Liberec P -:-, SKST Liberec N - ST Frýdlant D -:-,
18. kolo:
SKST Liberec R - SKST Liberec N -:-, ST Frýdlant D - TJ Viktoria Dětřichov B -:-, SKST Liberec P - Spartak Chrastava C -:-, SKST Liberec O - SKST Liberec Q -:-, TJ Sokol Oldřichov A - TTC Jablonné v Podještědí C -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy