Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Krajská soutěž 1.třídy A
1. kolo:
KST Rakovník B - Tatran Sedlčany B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cír Radek 1:3, Macek Zdeněk ml. 2:1, Barsa Tomáš 0:3, Adamczuk Jan 2:2, body hostů: Linhart František ml. 4:0, Šíp Martin 2:2, Janda Jaromír 2:1, Lískovec Jindřich 1:2), Sokol Nižbor - Lokomotiva Zdice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rujder David 2:2, Pech Jan 0:2, Rákosník Petr 2:2, Kovanda Milan 4:0, Šturc Jaroslav 0:2, body hostů: Stehlík Jan ml. 2:2, Bláha Hynek 2:2, Šín Jaroslav ml. 3:1, Slezák Václav 1:3), Sokol Hředle - Sokol Králův Dvůr A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pacourek Jan 1:2, Chaloupka Mikuláš 2:1, Šerák Miloš 0:3, Vojna Daniel 1:3, body hostů: Kotrbatý Petr 4:0, Řejha Pavel 1:2, Tůma Pavel 3:0, Křikava Richard 1:2), SK Březnice A - Spartak Rožmitál pod Třemšínem A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čížek Marek 2:1, Drábek Martin 1:2, Šimek Jakub 2:1, Soused Zbyněk 4:0, body hostů: Bauer Horst 2:2, Eisenreich Jindřich ml. 2:1, Zajíček Michal 0:3, Zvelebil Miloš ml. 0:3), SLAVOJ Obecnice A - KK Rakovník 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lukeš Tomáš 1:2, Srch Radek 1:2, Hála Pavel 0:3, Dlouhý Jiří 2:2, body hostů: Lédl Jiří 4:0, Štěpánek Pavel 3:0, Štengl Jan 1:2, Koloc Miroslav 1:2), TTC Kladno B - Sokol Mníšek pod Brdy A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Navrátil Tomáš 0:3, Gábriš Michal 2:1, Bajer Jiří 3:0, Mencl Jiří 3:1, body hostů: Drbohlav Marek 1:3, Stacho Libor 1:2, Zamazal Pavel 1:2, Urban Jan 2:1),
2. kolo:
KST Rakovník B - Lokomotiva Zdice A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cír Radek 1:2, Krůta Václav 1:1, Andrt Tomáš 1:2, Adamczuk Jan 0:3, body hostů: Stehlík Jan ml. 3:0, Bláha Hynek 1:2, Šín Jaroslav ml. 3:0, Prokop Břetislav 1:1), Sokol Nižbor - Tatran Sedlčany B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rujder David 2:0, Rákosník Petr 2:1, Šturc Jaroslav 2:1, Kovanda Milan 2:1, WO 0:1, body hostů: Šíp Martin 0:3, Linhart František ml. 2:1, Janda Jaromír 1:1, Bárta Radek 0:3, WO 1:0), Sokol Hředle - Spartak Rožmitál pod Třemšínem A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chaloupka Mikuláš 3:1, Mrázek Jindřich st. 1:3, Vojna Daniel 2:2, Pacourek Jan 1:3, body hostů: Bauer Horst 2:2, Eisenreich Jindřich ml. 4:0, Zajíček Michal 2:2, Zvelebil Miloš ml. 1:3), SK Březnice A - Sokol Králův Dvůr A 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čížek Marek 1:2, Drábek Martin 0:3, Šimek Jakub 1:2, Soused Zbyněk 1:3, body hostů: Kotrbatý Petr 4:0, Řejha Pavel 2:1, Tůma Pavel 3:0, Křikava Richard 1:2), Sokol Příbram A - KK Rakovník 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Máša Jan 1:3, Mráz Roman 3:1, Sýkora Josef 2:2, Jaroš Antonín 2:2, body hostů: Lédl Jiří 3:1, Štěpánek Pavel 4:0, Štengl Jan 1:3, Koloc Miroslav 0:4),
3. kolo:
Lokomotiva Zdice A - KK Rakovník 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šín Jaroslav ml. 3:1, Stehlík Jan ml. 3:1, Bláha Hynek 2:1, Gregor Martin 1:3, body hostů: Lédl Jiří 4:0, Štengl Jan 1:3, Koloc Miroslav 0:4, Cír Libor 1:2), Sokol Králův Dvůr A - TTC Kladno B 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Křikava Richard 0:2, Vrecion Jiří 1:1, Kotrbatý Petr 2:1, Tůma Pavel 1:1, WO 5:0, body hostů: Vychodil Luděk 2:1, Hrubý Vlastimil 0:3, Gábriš Michal 3:0, WO 0:5), Spartak Rožmitál pod Třemšínem A - Sokol Mníšek pod Brdy A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bauer Horst 3:0, Zajíček Michal 0:3, Zvelebil Miloš ml. 1:2, Eisenreich Jindřich ml. 4:0, body hostů: Drbohlav Marek 2:2, Urban Jan 1:2, Stacho Libor 1:2, Skoupil Lukáš 1:2), KST Rakovník B - Sokol Hředle 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brabec Stanislav 0:2, Adamczuk Jan 0:2, Cír Radek 1:2, Barsa Tomáš 1:2, body hostů: Chaloupka Mikuláš 3:0, Vojna Daniel 3:0, Šerák Miloš 0:2, Mrázek Jindřich st. 2:0), Sokol Nižbor - SK Březnice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rujder David 1:3, Rákosník Petr 1:3, Pech Jan 2:2, Kovanda Milan 4:0, body hostů: Soused Zbyněk 3:1, Šimek Jakub 3:1, Drábek Martin 2:2, Čížek Marek 0:4), Sokol Příbram A - SLAVOJ Obecnice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Císař Jan 3:1, Mráz Roman 2:2, Sýkora Josef 1:2, Vrátný Martin 3:1, body hostů: Dlouhý Jiří 3:1, Srch Radek 3:1, Lukeš Tomáš 0:4, Hála Pavel 0:3),
4. kolo:
Tatran Sedlčany B - KK Rakovník 10:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Janda Jaromír 0:3, Linhart František ml. 3:0, Kocura Jiří 2:1, Šíp Martin 1:2, WO 4:0, body hostů: Štěpánek Pavel 2:2, Lédl Jiří 3:1, Koloc Miroslav 1:3, WO 0:4), Sokol Králův Dvůr A - Sokol Mníšek pod Brdy A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sobková Martina 2:1, Tůma Pavel 2:1, Křikava Richard 1:2, Kotrbatý Petr 4:0, body hostů: Fiala Jan 3:1, Drbohlav Marek 0:3, Urban Jan 1:2, Stacho Libor 0:3), Spartak Rožmitál pod Třemšínem A - TTC Kladno B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bauer Horst 3:1, Zajíček Michal 1:3, Zvelebil Miloš ml. 1:3, Eisenreich Jindřich ml. 3:1, body hostů: Gábriš Michal 2:2, Bajer Jiří 4:0, Navrátil Tomáš 1:3, Vychodil Luděk 1:3), KST Rakovník B - SK Březnice A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tvrz Jaroslav st. 3:1, Krůta Václav 2:2, Cír Radek 0:1, Macek Zdeněk ml. 1:3, Brabec Stanislav 0:2, body hostů: Soused Zbyněk 2:2, Šimek Jakub 2:2, Drábek Martin 3:1, Čížek Marek 2:1), Sokol Nižbor - Sokol Hředle 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovanda Milan 2:0, Pech Jan 2:0, Rákosník Petr 2:1, Šturc Jaroslav 2:0, body hostů: Novák Tomáš 0:3, Pacourek Jan 0:2, Šerák Miloš 1:1, Mrázek Jindřich st. 0:2),
19. kolo:
Tatran Sedlčany B - Sokol Příbram A -:-, Lokomotiva Zdice A - SLAVOJ Obecnice A -:-, Sokol Mníšek pod Brdy A - KK Rakovník -:-, KST Rakovník B - Sokol Králův Dvůr A -:-, Sokol Nižbor - Spartak Rožmitál pod Třemšínem A -:-, SK Březnice A - Sokol Hředle -:-,
20. kolo:
Lokomotiva Zdice A - Sokol Příbram A -:-, Tatran Sedlčany B - SLAVOJ Obecnice A -:-, TTC Kladno B - KK Rakovník -:-, Sokol Nižbor - Sokol Králův Dvůr A -:-, KST Rakovník B - Spartak Rožmitál pod Třemšínem A -:-,
21. kolo:
Sokol Hředle - Tatran Sedlčany B -:-, Lokomotiva Zdice A - SK Březnice A -:-, TTC Kladno B - KST Rakovník B -:-, Sokol Mníšek pod Brdy A - Sokol Nižbor -:-, Sokol Králův Dvůr A - Sokol Příbram A -:-, SLAVOJ Obecnice A - Spartak Rožmitál pod Třemšínem A -:-,
22. kolo:
Sokol Hředle - Lokomotiva Zdice A -:-, Tatran Sedlčany B - SK Březnice A -:-, TTC Kladno B - Sokol Nižbor -:-, Sokol Mníšek pod Brdy A - KST Rakovník B -:-, Spartak Rožmitál pod Třemšínem A - Sokol Příbram A -:-, Sokol Králův Dvůr A - SLAVOJ Obecnice A -:-,
23. kolo:
KK Rakovník - Spartak Rožmitál pod Třemšínem A -:-, Sokol Příbram A - KST Rakovník B -:-, SLAVOJ Obecnice A - Sokol Nižbor -:-, TTC Kladno B - Sokol Hředle -:-, Sokol Mníšek pod Brdy A - SK Březnice A -:-, Lokomotiva Zdice A - Tatran Sedlčany B -:-,
24. kolo:
KK Rakovník - Sokol Králův Dvůr A -:-, SLAVOJ Obecnice A - KST Rakovník B -:-, Sokol Příbram A - Sokol Nižbor -:-, Sokol Mníšek pod Brdy A - Sokol Hředle -:-, TTC Kladno B - SK Březnice A -:-,
25. kolo:
Tatran Sedlčany B - TTC Kladno B -:-, Sokol Mníšek pod Brdy A - Lokomotiva Zdice A -:-, Sokol Hředle - Sokol Příbram A -:-, SK Březnice A - SLAVOJ Obecnice A -:-, KK Rakovník - Sokol Nižbor -:-, Spartak Rožmitál pod Třemšínem A - Sokol Králův Dvůr A -:-,
26. kolo:
Lokomotiva Zdice A - TTC Kladno B -:-, Tatran Sedlčany B - Sokol Mníšek pod Brdy A -:-, SK Březnice A - Sokol Příbram A -:-, Sokol Hředle - SLAVOJ Obecnice A -:-, KK Rakovník - KST Rakovník B -:-,
27. kolo:
Sokol Králův Dvůr A - Tatran Sedlčany B -:-, Spartak Rožmitál pod Třemšínem A - Lokomotiva Zdice A -:-, KK Rakovník - SK Březnice A -:-, Sokol Příbram A - TTC Kladno B -:-, SLAVOJ Obecnice A - Sokol Mníšek pod Brdy A -:-, Sokol Nižbor - KST Rakovník B -:-,
28. kolo:
Spartak Rožmitál pod Třemšínem A - Tatran Sedlčany B -:-, Sokol Králův Dvůr A - Lokomotiva Zdice A -:-, KK Rakovník - Sokol Hředle -:-, SLAVOJ Obecnice A - TTC Kladno B -:-, Sokol Příbram A - Sokol Mníšek pod Brdy A -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy