Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Krajská soutěž 2.třídy A
1. kolo:
Sokol Žebrák - Tatran Sedlčany C 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macháček Pavel 2:0, Svoboda Jaromír 2:0, Kunc Petr 2:0, Müller Jiří 2:0, WO 1:0, body hostů: Šíp Martin 0:2, Poslední Pavel 0:2, Černý Pavel 0:2, Bárta Radek 0:2, WO 0:1), Sokol Hořovice B - Sokol Voznice A 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čepelák Vladimír ml. 1:1, Hnízdil Tomáš ml. 1:1, Jirouch Tomáš 3:0, Skalka Josef 0:2, WO 4:0, body hostů: Selucký David 2:1, Chmelař Miroslav 1:2, Pilecký Jiří 1:2, WO 0:4), SK Březnice B - TTC Příbram A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bubeníček Ondřej 2:2, Suchopár Miroslav 2:2, Michal Radek 2:2, Soused Milan 2:2, body hostů: Křivánek Aleš 4:0, Silavecký Ladislav 4:0, Štefan Radko 0:4, Pinkava Pavel 0:4), SLAVOJ Obecnice B - TJ Chaloupky 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Petráň Zdeněk 2:0, Ječmen Jaroslav 1:1, Steiner Petr 2:0, Lukeš Tomáš 3:0, WO 0:1, body hostů: Vacura Josef ml. 1:1, Lysý Tomáš 0:3, Nguyen Van Vui 0:2, Větrovský Petr 0:2, WO 1:0), Viktoria Vestec A - Sokol Mníšek pod Brdy B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedláček Luděk 2:0, Přáda Jaroslav 2:0, Novák Michal 2:0, Novák Ondřej 2:0, body hostů: Horák Ondřej 0:2, Pospíšil Antonín 0:2, Kilian Vít 0:2, Skoupil Lukáš 0:2),
2. kolo:
Sokol Žebrák - Slovan Lochovice B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Spousta David 1:2, Svoboda Jaromír 3:0, Kunc Petr 2:1, Müller Jiří 3:1, body hostů: Dražan Jiří 2:2, Němec Tomáš 1:2, Jirkovský Antonín st. 1:2, Rácz Rudolf 0:3), Sokol Hořovice B - SK Březnice B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čepelák Vladimír ml. 1:2, Hnízdil Tomáš ml. 3:0, Jirouch Tomáš 3:0, Drož Jan 1:0, Skalka Josef 0:2, body hostů: Soused Milan 1:2, Michal Radek 1:2, Bubeníček Ondřej 2:1, Medvecký Jan 0:3), TTC Příbram A - Sokol Voznice A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štefan Radko 0:4, Silavecká Ema 0:4, Silavecký Ladislav 2:1, Křivánek Aleš 4:0, body hostů: Selucký David 2:2, Chmelař Miroslav 2:2, Čížková Sylva 3:1, Pilecký Jiří 2:1), Sokol Příbram B - TJ Chaloupky 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Váňa Miroslav 1:3, Máša Jan 3:1, Hlaváček Jaromír 3:0, Císař Jan 2:2, body hostů: Vacura Josef ml. 3:1, Lysý Tomáš 1:3, Větrovský Petr 0:4, Nguyen Van Vui 2:1),
3. kolo:
Tatran Sedlčany C - TJ Chaloupky 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Michal 3:1, Bárta Radek 3:1, Šíp Martin 1:2, Poslední Pavel 2:2, body hostů: Vacura Josef ml. 4:0, Lysý Tomáš 1:3, Nguyen Van Vui 1:3, Větrovský Petr 0:3), Sokol Voznice A - Viktoria Vestec A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pilecký Jiří 1:2, Čížková Sylva 1:1, Chmelař Miroslav 0:3, Selucký David 2:2, Šimek Josef 0:1, body hostů: Sedláček Luděk 4:0, Novák Michal 1:2, Novák Ondřej 1:2, Přáda Jaroslav 3:0), Sokol Mníšek pod Brdy B - SK Březnice B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kilian Vít 1:3, Horák Ondřej 3:1, Taller Filip 2:1, Stacho Libor 3:0, WO 0:1, body hostů: Petrovic Pavel 2:1, Soused Milan 2:2, Michal Radek 1:3, Bubeníček Ondřej 0:3, WO 1:0), Sokol Žebrák - Sokol Hořovice B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macháček Pavel 0:2, Roztočil Jiří 1:1, Kunc Petr 0:3, Drsek Václav 0:3, body hostů: Hnízdil Tomáš ml. 2:1, Jirouch Tomáš 3:0, Skalka Josef 2:0, Drož Jan 2:0), Sokol Příbram B - SLAVOJ Obecnice B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Váňa Miroslav 2:1, Máša Jan 0:3, Císař Jan 3:0, Hlaváček Jaromír 4:0, body hostů: Lukeš Tomáš 2:2, Steiner Petr 1:2, Ječmen Jaroslav 0:3, Petráň Zdeněk 1:2),
4. kolo:
Slovan Lochovice B - TJ Chaloupky 10:8 (18,50 nehl, čtyřhry 1:1, body domácích: Jirkovský Antonín st. 3:1, Němec Tomáš 0:4, Dražan Jiří 3:1, Zitta Přemysl 3:1, body hostů: Vacura Josef ml. 4:0, Lysý Tomáš 1:3, Větrovský Petr 1:3, Nguyen Van Vui 1:3), Sokol Voznice A - Sokol Mníšek pod Brdy B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pilecký Jiří 1:3, Čížková Sylva 2:2, Chmelař Miroslav 2:2, Selucký David 3:1, body hostů: Taller Filip 2:2, Horák Ondřej 3:1, Zamazal Pavel 2:2, Kilian Vít 1:3), Viktoria Vestec A - SK Březnice B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Ondřej 2:1, Přáda Jaroslav 1:1, Sedláček Luděk 2:1, Novák Michal 3:1, Kurková Marie 0:1, body hostů: Petrovic Pavel 2:2, Michal Radek 0:3, Soused Milan 1:2, Bubeníček Ondřej 2:1), Sokol Žebrák - TTC Příbram A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macháček Pavel 1:3, Roztočil Jiří 1:2, Kunc Petr 2:1, Spousta David 1:3, body hostů: Silavecký Ladislav 2:2, Křivánek Aleš 4:0, Štefan Radko 1:2, Silavecká Julie 2:1),
19. kolo:
Tatran Sedlčany C - Sokol Příbram B -:-, SLAVOJ Obecnice B - Slovan Lochovice B -:-, Viktoria Vestec A - TJ Chaloupky -:-, Sokol Žebrák - Sokol Voznice A -:-, TTC Příbram A - Sokol Hořovice B -:-,
20. kolo:
Slovan Lochovice B - Sokol Příbram B -:-, Tatran Sedlčany C - SLAVOJ Obecnice B -:-, Sokol Mníšek pod Brdy B - TJ Chaloupky -:-, Sokol Žebrák - SK Březnice B -:-,
21. kolo:
Sokol Hořovice B - Tatran Sedlčany C -:-, TTC Příbram A - Slovan Lochovice B -:-, Viktoria Vestec A - Sokol Žebrák -:-, Sokol Voznice A - Sokol Příbram B -:-, SK Březnice B - SLAVOJ Obecnice B -:-,
22. kolo:
Slovan Lochovice B - Sokol Hořovice B -:-, Tatran Sedlčany C - TTC Příbram A -:-, Sokol Mníšek pod Brdy B - Sokol Žebrák -:-, Sokol Příbram B - SK Březnice B -:-, Sokol Voznice A - SLAVOJ Obecnice B -:-,
23. kolo:
TJ Chaloupky - Sokol Voznice A -:-, Sokol Příbram B - Sokol Žebrák -:-, Viktoria Vestec A - Sokol Hořovice B -:-, Sokol Mníšek pod Brdy B - TTC Příbram A -:-, Slovan Lochovice B - Tatran Sedlčany C -:-,
24. kolo:
TJ Chaloupky - SK Březnice B -:-, SLAVOJ Obecnice B - Sokol Žebrák -:-, Sokol Mníšek pod Brdy B - Sokol Hořovice B -:-, Viktoria Vestec A - TTC Příbram A -:-,
25. kolo:
Tatran Sedlčany C - Viktoria Vestec A -:-, Slovan Lochovice B - Sokol Mníšek pod Brdy B -:-, Sokol Hořovice B - Sokol Příbram B -:-, TTC Příbram A - SLAVOJ Obecnice B -:-, TJ Chaloupky - Sokol Žebrák -:-, SK Březnice B - Sokol Voznice A -:-,
26. kolo:
Slovan Lochovice B - Viktoria Vestec A -:-, Tatran Sedlčany C - Sokol Mníšek pod Brdy B -:-, TTC Příbram A - Sokol Příbram B -:-, Sokol Hořovice B - SLAVOJ Obecnice B -:-,
27. kolo:
Sokol Voznice A - Tatran Sedlčany C -:-, SK Březnice B - Slovan Lochovice B -:-, TJ Chaloupky - Sokol Hořovice B -:-, Sokol Příbram B - Viktoria Vestec A -:-, SLAVOJ Obecnice B - Sokol Mníšek pod Brdy B -:-,
28. kolo:
SK Březnice B - Tatran Sedlčany C -:-, Sokol Voznice A - Slovan Lochovice B -:-, TJ Chaloupky - TTC Příbram A -:-, SLAVOJ Obecnice B - Viktoria Vestec A -:-, Sokol Příbram B - Sokol Mníšek pod Brdy B -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy