Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Okresní prebor 2. třídy
1. kolo:
Radostice - Střelice "A" 4:14 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kratochvíl David 0:3, Kratochvíl Michal 2:2, Kouřil Pavel 0:4, WO 1:5, body hostů: Zátrapa Petr 3:0, Horký Lukáš 1:1, Bukáček Ivo 3:0, Fišer Vojtěch 2:1, WO 5:1), Ostopovice "B" - Ostrovačice "A" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořák Ladislav 3:1, Chvátal Petr 2:2, Zelený Michal 1:3, Slezák Petr 3:1, body hostů: Pokorný Jan 2:2, Palko Michal 3:1, Pokorný Marek 1:3, Krška Rostislav 1:3), Mokrá "C" - Tvarožná "B" 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kvasnica Vítězslav 3:0, Vojtěch Miloslav 2:1, Paták Bohuslav 1:2, Harašta Ludislav 2:1, WO 5:0, body hostů: Lindovský Adam 1:3, Zeman Pavel 1:3, Procházka Jiří 2:2, WO 0:5), Tišnov "C" - D.H. Loučky "A" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Milan 3:1, Krištof Lukáš 4:0, Bahenský Zdeněk 2:2, Dospíšil Pavel 4:0, body hostů: Wünsch Vlastimil 0:4, Bednář Miroslav st. 1:3, Pololáník Jan 1:3, Mašek Martin 1:3), Rebešovice "D" - Lomnička "A" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vašulka Pavel 2:1, Němec Stanislav 1:2, Šenkýř Jan 0:3, Černý Libor 0:3, WO 1:3, body hostů: Siegel Filip 1:2, Horna Ivo 3:0, Pásek Zdeněk 2:1, Koumar Radek 3:0, WO 3:1), Lažánky "B" - Řeznovice "F" 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Urbánek Pavel 3:0, Steinhauser Jan 1:1, Steinhauser Filip 2:1, Steinhauser Petr 1:2, WO 6:0, body hostů: Staněk Milan 1:3, Pavliš Josef 1:3, Uhliar Libor 2:1, WO 0:6),
2. kolo:
Střelice "A" - Řeznovice "F" 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zátrapa Petr 1:3, Bukáček Ivo 1:3, Fišer Vojtěch 3:1, Horký Lukáš 1:3, body hostů: Staněk Milan 3:1, Pavliš Josef 0:4, Kuchařík Pavel 3:1, Uhliar Libor 4:0), Lomnička "A" - Lažánky "B" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Siegel Filip 2:1, Horna Ivo 2:0, Koumar Radim 2:1, Koumar Radek 3:1, WO 4:0, body hostů: Steinhauser Jan 0:4, Perka Jiří 0:3, Steinhauser Petr 3:0, Urbánek Pavel 0:2, WO 0:4), D.H. Loučky "A" - Rebešovice "D" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wünsch Vlastimil 3:1, Bednář Miroslav st. 2:2, Mašek Martin 3:1, Pololáník Jan 2:2, body hostů: Němec Stanislav 4:0, Vašulka Pavel 2:2, Šenkýř Jan 0:4, Klíma Jiří 0:4), Tvarožná "B" - Tišnov "C" 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lindovský Adam 0:4, Forman Tomáš 0:4, Hylmar Miroslav 0:3, Procházka Jiří 0:4, WO 0:1, body hostů: Dospíšil Pavel 4:0, Krištof Lukáš 4:0, Svoboda Milan 4:0, Kurdiovský Matěj 3:0, WO 1:0), Ostrovačice "A" - Mokrá "C" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pokorný Jan 1:2, Bartoš Jan 0:4, Krška Rostislav 0:3, Pokorný Marek 2:2, WO 2:0, body hostů: Kvasnica Vítězslav 4:0, Vojtěch Miloslav 3:0, Harašta Ludislav 2:2, Paták Bohuslav 2:1, WO 0:2), Radostice - Ostopovice "B" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kratochvíl David 2:2, Kratochvíl Michal 3:1, Novotný Jan 0:4, Kouřil Pavel 1:3, body hostů: Chvátal Petr 2:2, Zelený Michal 4:0, Sekanina Lubomír 3:1, Veselý Šimon 1:3),
3. kolo:
Ostopovice "B" - Střelice "A" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Šimon 0:4, Chvátal Petr 2:2, Zelený Michal 0:3, Dvořák Ladislav 4:0, WO 0:1, body hostů: Zátrapa Petr 2:2, Bukáček Ivo 3:1, Horký Lukáš 2:2, Fišer Vojtěch 2:1, WO 1:0), Mokrá "C" - Radostice 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kvasnica Vítězslav 4:0, Vojtěch Miloslav 2:1, Paták Bohuslav 2:1, Harašta Ludislav 3:1, WO 0:2, body hostů: Novotný Jan 0:4, Kratochvíl Michal 0:4, Kratochvíl David 1:2, Kouřil Pavel 2:1, WO 2:0), Tišnov "C" - Ostrovačice "A" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Milan 3:1, Krištof Lukáš 2:0, Kurdiovský Matěj 2:2, Dospíšil Pavel 4:0, Bahenský Tomáš 1:1, body hostů: Pokorný Jan 1:3, Pokorný Marek 0:4, Krška Rostislav 3:1, Česnek Pavel 0:4), Rebešovice "D" - Tvarožná "B" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vašulka Pavel 4:0, Němec Stanislav 3:0, Šenkýř Jan 3:1, Klíma Jiří 3:1, Černý Libor 0:1, body hostů: Krček Štěpán 0:4, Lindovský Adam 1:3, Procházka Jiří 2:2, Malý Václav 0:4), Lažánky "B" - D.H. Loučky "A" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Steinhauser Petr 3:1, Steinhauser Filip 1:1, Urbánek Pavel 2:1, Steinhauser Jan 3:1, Perka Jiří 1:1, WO 0:1, body hostů: Wünsch Vlastimil 1:3, Smejkal Jan 0:4, Bednář Miroslav st. 4:0, Pololáník Jan 0:3, WO 1:0), Řeznovice "F" - Lomnička "A" 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Staněk Milan 1:2, Pavliš Josef 0:4, Uhliar Libor 2:1, Tichý Jaroslav 0:4, WO 1:1, body hostů: Koumar Radek 2:2, Horna Ivo 3:0, Cvrkal Rudolf ml. 3:1, Kytner Matěj 3:0, WO 1:1),
4. kolo:
Střelice "A" - Lomnička "A" -:-, D.H. Loučky "A" - Řeznovice "F" -:-, Tvarožná "B" - Lažánky "B" -:-, Ostrovačice "A" - Rebešovice "D" -:-, Radostice - Tišnov "C" -:-, Ostopovice "B" - Mokrá "C" -:-,
5. kolo:
Mokrá "C" - Střelice "A" -:-, Tišnov "C" - Ostopovice "B" -:-, Rebešovice "D" - Radostice -:-, Lažánky "B" - Ostrovačice "A" -:-, Řeznovice "F" - Tvarožná "B" -:-, Lomnička "A" - D.H. Loučky "A" -:-,
6. kolo:
Střelice "A" - D.H. Loučky "A" -:-, Tvarožná "B" - Lomnička "A" -:-, Ostrovačice "A" - Řeznovice "F" -:-, Radostice - Lažánky "B" -:-, Ostopovice "B" - Rebešovice "D" -:-, Mokrá "C" - Tišnov "C" -:-,
7. kolo:
Tišnov "C" - Střelice "A" -:-, Rebešovice "D" - Mokrá "C" -:-, Lažánky "B" - Ostopovice "B" -:-, Řeznovice "F" - Radostice -:-, Lomnička "A" - Ostrovačice "A" -:-, D.H. Loučky "A" - Tvarožná "B" -:-,
8. kolo:
Střelice "A" - Tvarožná "B" -:-, Ostrovačice "A" - D.H. Loučky "A" -:-, Radostice - Lomnička "A" -:-, Ostopovice "B" - Řeznovice "F" -:-, Mokrá "C" - Lažánky "B" -:-, Tišnov "C" - Rebešovice "D" -:-,
9. kolo:
Rebešovice "D" - Střelice "A" -:-, Lažánky "B" - Tišnov "C" -:-, Řeznovice "F" - Mokrá "C" -:-, Lomnička "A" - Ostopovice "B" -:-, D.H. Loučky "A" - Radostice -:-, Tvarožná "B" - Ostrovačice "A" -:-,
10. kolo:
Střelice "A" - Ostrovačice "A" -:-, Radostice - Tvarožná "B" -:-, Ostopovice "B" - D.H. Loučky "A" -:-, Mokrá "C" - Lomnička "A" -:-, Tišnov "C" - Řeznovice "F" -:-, Rebešovice "D" - Lažánky "B" -:-,
11. kolo:
Lažánky "B" - Střelice "A" -:-, Řeznovice "F" - Rebešovice "D" -:-, Lomnička "A" - Tišnov "C" -:-, D.H. Loučky "A" - Mokrá "C" -:-, Tvarožná "B" - Ostopovice "B" -:-, Ostrovačice "A" - Radostice -:-,
12. kolo:
Střelice "A" - Radostice -:-, Ostrovačice "A" - Ostopovice "B" -:-, Tvarožná "B" - Mokrá "C" -:-, D.H. Loučky "A" - Tišnov "C" -:-, Lomnička "A" - Rebešovice "D" -:-, Řeznovice "F" - Lažánky "B" -:-,
13. kolo:
Řeznovice "F" - Střelice "A" -:-, Lažánky "B" - Lomnička "A" -:-, Rebešovice "D" - D.H. Loučky "A" -:-, Tišnov "C" - Tvarožná "B" -:-, Mokrá "C" - Ostrovačice "A" -:-, Ostopovice "B" - Radostice -:-,
14. kolo:
Střelice "A" - Ostopovice "B" -:-, Radostice - Mokrá "C" -:-, Ostrovačice "A" - Tišnov "C" -:-, Tvarožná "B" - Rebešovice "D" -:-, D.H. Loučky "A" - Lažánky "B" -:-, Lomnička "A" - Řeznovice "F" -:-,
15. kolo:
Lomnička "A" - Střelice "A" -:-, Řeznovice "F" - D.H. Loučky "A" -:-, Lažánky "B" - Tvarožná "B" -:-, Rebešovice "D" - Ostrovačice "A" -:-, Tišnov "C" - Radostice -:-, Mokrá "C" - Ostopovice "B" -:-,
16. kolo:
Střelice "A" - Mokrá "C" -:-, Ostopovice "B" - Tišnov "C" -:-, Radostice - Rebešovice "D" -:-, Ostrovačice "A" - Lažánky "B" -:-, Tvarožná "B" - Řeznovice "F" -:-, D.H. Loučky "A" - Lomnička "A" -:-,
17. kolo:
D.H. Loučky "A" - Střelice "A" -:-, Lomnička "A" - Tvarožná "B" -:-, Řeznovice "F" - Ostrovačice "A" -:-, Lažánky "B" - Radostice -:-, Rebešovice "D" - Ostopovice "B" -:-, Tišnov "C" - Mokrá "C" -:-,
18. kolo:
Střelice "A" - Tišnov "C" -:-, Mokrá "C" - Rebešovice "D" -:-, Ostopovice "B" - Lažánky "B" -:-, Radostice - Řeznovice "F" -:-, Ostrovačice "A" - Lomnička "A" -:-, Tvarožná "B" - D.H. Loučky "A" -:-,
19. kolo:
Tvarožná "B" - Střelice "A" -:-, D.H. Loučky "A" - Ostrovačice "A" -:-, Lomnička "A" - Radostice -:-, Řeznovice "F" - Ostopovice "B" -:-, Lažánky "B" - Mokrá "C" -:-, Rebešovice "D" - Tišnov "C" -:-,
20. kolo:
Střelice "A" - Rebešovice "D" -:-, Tišnov "C" - Lažánky "B" -:-, Mokrá "C" - Řeznovice "F" -:-, Ostopovice "B" - Lomnička "A" -:-, Radostice - D.H. Loučky "A" -:-, Ostrovačice "A" - Tvarožná "B" -:-,
21. kolo:
Ostrovačice "A" - Střelice "A" -:-, Tvarožná "B" - Radostice -:-, D.H. Loučky "A" - Ostopovice "B" -:-, Lomnička "A" - Mokrá "C" -:-, Řeznovice "F" - Tišnov "C" -:-, Lažánky "B" - Rebešovice "D" -:-,
22. kolo:
Střelice "A" - Lažánky "B" -:-, Rebešovice "D" - Řeznovice "F" -:-, Tišnov "C" - Lomnička "A" -:-, Mokrá "C" - D.H. Loučky "A" -:-, Ostopovice "B" - Tvarožná "B" -:-, Radostice - Ostrovačice "A" -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy