Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Okresní prebor 3. třídy
1. kolo:
Řeznovice "G" - Lažánky "C" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Záviška Josef ml. 1:3, Petržilka Karel 3:1, Radkovský Adam 1:3, Pop Daniel 0:4, body hostů: Hloska Martin 3:1, Nečas Robert 4:0, Chylková Urbánková Jitka 3:1, Steinhauser Jan 1:3), MK Řeznovice H - Říčany "A" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Missbach Tomáš 2:2, Makovický Tomáš 2:2, Kroutil Vladimír 2:2, Hájek Marek 2:2, body hostů: Tureček Roman 2:2, Marek Josef 2:2, Vudia Robert 2:2, Eftimiadis Thomas 2:2), Kratochvilka - Prace "B" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vaverka Vojtěch 3:1, Duda Robert 1:3, Vaverka Josef 3:1, Uj Kamil 1:3, body hostů: Lattenberg Richard 4:0, Boleslav Josef 0:2, Kupčíková Michaela 2:2, Cimbálník Radek 2:2, Mráček Jan 0:2), Nosislav "A" - Ořechov "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tvarůžek Petr 4:0, Ondrušíková Petra 2:2, Broskva Alois 1:3, Smetana Vladimír 3:1, body hostů: Šmíd Bronislav 1:1, Kafrda Ladislav 2:2, Němec Petr 1:3, Smejkal Jaromír 2:2, Kouba Tomáš 0:2), S. Kuřim "B" - D.H. Loučky "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šlezinger Aleš 3:1, Krebs Pavel 3:1, Štefl Vladimír 4:0, Hýsek Jaroslav 1:3, body hostů: Pololáník Karel 1:3, Smejkal Jan 3:1, Halouzka Zdeněk 1:3, Pololáník Pavel 0:4), N. Bránice "B" - Kanice 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kašparovský Pavel 4:0, Zerzáň Jaroslav 4:0, Indra Zdeněk 3:1, Eleder Jan 3:1, body hostů: Kolínek Josef 2:2, Vystrčil Aleš 0:2, Kejla Tomáš 0:4, Fojtl Radoslav 0:4, Kopecký Zdeněk 0:2),
2. kolo:
Lažánky "C" - Kanice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nečas Robert 4:0, Hloska Martin 0:4, Chylková Urbánková Jitka 3:1, Burian Lubomír 0:4, body hostů: Kolínek Josef 2:2, Kejla Tomáš 2:2, Fojtl Radoslav 3:1, Vystrčil Aleš 2:1, Kopecký Zdeněk 0:1), D.H. Loučky "B" - N. Bránice "B" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kotlín Vladimír 1:3, Halouzka Zdeněk 1:3, Pololáník Karel 0:3, Smejkal Jan 2:2, WO 1:0, body hostů: Indra Zdeněk 4:0, Zerzáň Jaroslav 4:0, Kašparovský Pavel 1:3, Procházka Petr 2:1, WO 0:1), S. Kuřim "B" - Ořechov "B" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šlezinger Aleš 4:0, Krebs Pavel 3:1, Štefl Vladimír 2:1, Hýsek Jaroslav 3:1, WO 0:1, body hostů: Šmíd Bronislav 1:3, Nesrsta Zdeněk 0:4, Smejkal Jaromír 0:2, Němec Petr 2:1, Vaněček Jakub 0:2, WO 1:0), Prace "B" - Nosislav "A" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lattenberg Richard 3:1, Boleslav Josef 1:3, Cimbálník Radek 0:2, Kupčíková Michaela 1:3, Gajdoštín Tomáš 0:2, body hostů: Broskva Alois 2:2, Tvarůžek Petr 4:0, Smetana Vladimír 3:1, Zbořil Miroslav 2:2), Říčany "A" - Kratochvilka 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrázek Martin 3:1, Marek Josef 2:2, Tureček Roman 3:0, Vudia Robert 1:3, WO 0:1, body hostů: Vaverka Josef 2:1, Duda Robert 1:3, Vaverka Vojtěch 3:1, Křivánková Dana 0:4, WO 1:0), Řeznovice "G" - MK Řeznovice H 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Záviška Josef ml. 2:2, Petržilka Karel 0:4, Pop Daniel 0:4, Radkovský Adam 2:2, body hostů: Makovický Tomáš 2:2, Missbach Tomáš 3:1, Kroutil Vladimír 3:1, Hájek Marek 4:0),
3. kolo:
MK Řeznovice H - Lažánky "C" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Missbach Tomáš 3:1, Aubrecht Pavel 0:4, Hájek Marek 4:0, Kroutil Vladimír 2:2, body hostů: Nečas Robert 3:1, Hloska Martin 1:3, Baier Radek 1:3, Chylková Urbánková Jitka 2:2), Kratochvilka - Řeznovice "G" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaverka Vojtěch 4:0, Duda Robert 2:2, Vaverka Josef 4:0, Křivánková Dana 2:2, body hostů: Záviška Josef ml. 0:4, Petržilka Karel 2:2, Pop Daniel 0:4, Radkovský Adam 2:2), Nosislav "A" - Říčany "A" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smetana Vladimír 0:4, Broskva Alois 0:4, Tvarůžek Petr 4:0, Pospíšil Josef 4:0, body hostů: Vudia Robert 2:2, Eftimiadis Thomas 2:2, Tureček Roman 2:2, Marek Josef 2:2), S. Kuřim "B" - Prace "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krebs Pavel 2:2, Meluzín Tomáš 3:1, Štefl Vladimír 2:2, Hýsek Jaroslav 2:2, body hostů: Lattenberg Richard 4:0, Mráček Jan 0:4, Cimbálník Radek 2:2, Boleslav Josef 1:3), N. Bránice "B" - Ořechov "B" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Ondřej 1:0, Zerzáň Jaroslav 2:2, Indra Zdeněk 3:0, Eleder Jan 2:1, Čermák Vitězslav 1:2, WO 0:2, body hostů: Smejkal Jaromír 0:3, Kafrda Ladislav 1:3, Šmíd Bronislav 1:3, Němec Petr 3:0, WO 2:0), Kanice - D.H. Loučky "B" 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kolínek Josef 4:0, Kejla Tomáš 2:2, Fojtl Radoslav 2:1, Vystrčil Aleš 4:0, WO 0:1, body hostů: Smejkal Jan 1:3, Pololáník Karel 1:3, Halouzka Zdeněk 1:3, Kotlín Vladimír 0:3, WO 1:0),
4. kolo:
Lažánky "C" - D.H. Loučky "B" -:-, Ořechov "B" - Kanice -:-, Prace "B" - N. Bránice "B" -:-, Říčany "A" - S. Kuřim "B" -:-, Řeznovice "G" - Nosislav "A" -:-, MK Řeznovice H - Kratochvilka -:-,
5. kolo:
Kratochvilka - Lažánky "C" -:-, Nosislav "A" - MK Řeznovice H -:-, S. Kuřim "B" - Řeznovice "G" -:-, N. Bránice "B" - Říčany "A" -:-, Kanice - Prace "B" -:-, D.H. Loučky "B" - Ořechov "B" -:-,
6. kolo:
Lažánky "C" - Ořechov "B" -:-, Prace "B" - D.H. Loučky "B" -:-, Říčany "A" - Kanice -:-, Řeznovice "G" - N. Bránice "B" -:-, MK Řeznovice H - S. Kuřim "B" -:-, Kratochvilka - Nosislav "A" -:-,
7. kolo:
Nosislav "A" - Lažánky "C" -:-, S. Kuřim "B" - Kratochvilka -:-, N. Bránice "B" - MK Řeznovice H -:-, Kanice - Řeznovice "G" -:-, D.H. Loučky "B" - Říčany "A" -:-, Ořechov "B" - Prace "B" -:-,
8. kolo:
Lažánky "C" - Prace "B" -:-, Říčany "A" - Ořechov "B" -:-, Řeznovice "G" - D.H. Loučky "B" -:-, MK Řeznovice H - Kanice -:-, Kratochvilka - N. Bránice "B" -:-, Nosislav "A" - S. Kuřim "B" -:-,
9. kolo:
S. Kuřim "B" - Lažánky "C" -:-, N. Bránice "B" - Nosislav "A" -:-, Kanice - Kratochvilka -:-, D.H. Loučky "B" - MK Řeznovice H -:-, Ořechov "B" - Řeznovice "G" -:-, Prace "B" - Říčany "A" -:-,
10. kolo:
Lažánky "C" - Říčany "A" -:-, Řeznovice "G" - Prace "B" -:-, MK Řeznovice H - Ořechov "B" -:-, Kratochvilka - D.H. Loučky "B" -:-, Nosislav "A" - Kanice -:-, S. Kuřim "B" - N. Bránice "B" -:-,
11. kolo:
N. Bránice "B" - Lažánky "C" -:-, Kanice - S. Kuřim "B" -:-, D.H. Loučky "B" - Nosislav "A" -:-, Ořechov "B" - Kratochvilka -:-, Prace "B" - MK Řeznovice H -:-, Říčany "A" - Řeznovice "G" -:-,
12. kolo:
Lažánky "C" - Řeznovice "G" -:-, Říčany "A" - MK Řeznovice H -:-, Prace "B" - Kratochvilka -:-, Ořechov "B" - Nosislav "A" -:-, D.H. Loučky "B" - S. Kuřim "B" -:-, Kanice - N. Bránice "B" -:-,
13. kolo:
Kanice - Lažánky "C" -:-, N. Bránice "B" - D.H. Loučky "B" -:-, Ořechov "B" - S. Kuřim "B" -:-, Nosislav "A" - Prace "B" -:-, Kratochvilka - Říčany "A" -:-, MK Řeznovice H - Řeznovice "G" -:-,
14. kolo:
Lažánky "C" - MK Řeznovice H -:-, Řeznovice "G" - Kratochvilka -:-, Říčany "A" - Nosislav "A" -:-, Prace "B" - S. Kuřim "B" -:-, Ořechov "B" - N. Bránice "B" -:-, D.H. Loučky "B" - Kanice -:-,
15. kolo:
D.H. Loučky "B" - Lažánky "C" -:-, Kanice - Ořechov "B" -:-, N. Bránice "B" - Prace "B" -:-, S. Kuřim "B" - Říčany "A" -:-, Nosislav "A" - Řeznovice "G" -:-, Kratochvilka - MK Řeznovice H -:-,
16. kolo:
Lažánky "C" - Kratochvilka -:-, MK Řeznovice H - Nosislav "A" -:-, Řeznovice "G" - S. Kuřim "B" -:-, Říčany "A" - N. Bránice "B" -:-, Prace "B" - Kanice -:-, Ořechov "B" - D.H. Loučky "B" -:-,
17. kolo:
Ořechov "B" - Lažánky "C" -:-, D.H. Loučky "B" - Prace "B" -:-, Kanice - Říčany "A" -:-, N. Bránice "B" - Řeznovice "G" -:-, S. Kuřim "B" - MK Řeznovice H -:-, Nosislav "A" - Kratochvilka -:-,
18. kolo:
Lažánky "C" - Nosislav "A" -:-, Kratochvilka - S. Kuřim "B" -:-, MK Řeznovice H - N. Bránice "B" -:-, Řeznovice "G" - Kanice -:-, Říčany "A" - D.H. Loučky "B" -:-, Prace "B" - Ořechov "B" -:-,
19. kolo:
Prace "B" - Lažánky "C" -:-, Ořechov "B" - Říčany "A" -:-, D.H. Loučky "B" - Řeznovice "G" -:-, Kanice - MK Řeznovice H -:-, N. Bránice "B" - Kratochvilka -:-, S. Kuřim "B" - Nosislav "A" -:-,
20. kolo:
Lažánky "C" - S. Kuřim "B" -:-, Nosislav "A" - N. Bránice "B" -:-, Kratochvilka - Kanice -:-, MK Řeznovice H - D.H. Loučky "B" -:-, Řeznovice "G" - Ořechov "B" -:-, Říčany "A" - Prace "B" -:-,
21. kolo:
Říčany "A" - Lažánky "C" -:-, Prace "B" - Řeznovice "G" -:-, Ořechov "B" - MK Řeznovice H -:-, D.H. Loučky "B" - Kratochvilka -:-, Kanice - Nosislav "A" -:-, N. Bránice "B" - S. Kuřim "B" -:-,
22. kolo:
Lažánky "C" - N. Bránice "B" -:-, S. Kuřim "B" - Kanice -:-, Nosislav "A" - D.H. Loučky "B" -:-, Kratochvilka - Ořechov "B" -:-, MK Řeznovice H - Prace "B" -:-, Řeznovice "G" - Říčany "A" -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy