Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Okresní prebor 4. třídy
1. kolo:
Oslavany "B" - Hrušovany "B" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koudelný Vojtěch 3:1, Němec Martin 4:0, Faltýnek Josef 0:4, Skrutková Petra 2:2, body hostů: Karban Aleš 2:2, Hodec Pavel 2:2, Přidal Jiří 1:3, Havlík Jan 2:2), Lomnička "B" - Ostrovačice "B" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kitner Stanislav 0:3, Horna Jan 1:3, Hrabec Pavel 2:2, Karkulín Jaroslav 1:3, WO 1:0, body hostů: Serhij Kis 1:3, Bartoš Jan 2:1, Minařík Jaroslav 4:0, Rousek Miloslav 4:0, WO 0:1), Mokrá "D" - Tvarožná "C" 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blažek Libor 4:0, Gruška Pavel 4:0, Rotrekl Zdeněk 3:0, Kubičík Michal 4:0, WO 0:1, body hostů: Daněk Vojta 0:4, Pokorný Adam 0:4, Vetyšková Michaela 0:4, Pohanka Antonín 0:3, WO 1:0), M.Knínice "B" - Ivančice "C" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pleskač Miroslav 1:0, Špaček Zdeněk 3:1, Toldy Jozef 1:3, Adamíková Petra 1:3, Kachlík Jan 0:3, body hostů: Schlosser Jiří 2:2, Dedek Daniel 3:1, Ondráček Tomáš 1:3, Chytka Tomáš 4:0), S. Kuřim "C" - Nosislav "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vasas Miroslav 3:1, Meluzín Tomáš 4:0, Ptáček Tomáš 2:1, Valenta Ondřej 2:2, WO 0:1, body hostů: Rylich Bohuslav 1:3, Mušálek Pavel 0:4, Pilát Libor 1:3, Bohunický Pavel 2:1, WO 1:0), Říčany "B" - Březina "A" 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bernard Stanislav 1:0, Mrázek Martin 2:2, Španihel Jaroslav 1:3, Nivnický Václav 0:4, Kepák Libor 0:3, body hostů: Medla Tomáš 3:1, Walsberger Jan 2:2, Drahovzal Miroslav 3:1, Kousalík Marek 4:0),
2. kolo:
Hrušovany "B" - Březina "A" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Karban Aleš 1:3, Hodec Pavel 3:1, Havlík Jan 2:1, Přidal Jiří 0:3, Kijac Zdeněk 0:1, WO 0:1, body hostů: Kousalík Marek 3:1, Medla Tomáš 2:2, Hloušek Petr 1:3, Drahovzal Miroslav 3:0, WO 1:0), Nosislav "B" - Říčany "B" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rylich Bohuslav 0:4, Mušálek Pavel 1:3, Pilát Libor 0:4, Zbořil Miroslav 4:0, body hostů: Mrázek Martin 3:1, Španihel Jaroslav 3:1, Bernard Stanislav 3:1, Kepák Libor 2:2), Ivančice "C" - S. Kuřim "C" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schlosser Jiří 3:1, Dedek Daniel 3:1, Ondráček Tomáš 0:4, Wasserbauer Jaromír 4:0, body hostů: Ptáček Tomáš 1:3, Valenta Ondřej 2:2, Vasas Miroslav 1:3, Krebs Pavel 2:2), Tvarožná "C" - M.Knínice "B" 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malý Jan 1:3, Dostál Tomáš 0:4, Daněk Vojta 1:3, Pokorný Adam 0:4, body hostů: Vojanec Libor 4:0, Kachlík Jan 2:2, Adamíková Petra 4:0, Pleskač Miroslav 4:0), Ostrovačice "B" - Mokrá "D" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Serhij Kis 2:2, Krška Bohumil 0:2, Minařík Jaroslav 4:0, Rousek Miloslav 3:1, Moučka Patrik 0:2, body hostů: Gruška Pavel 3:1, Kubičík Michal 1:3, Blažek Libor 2:2, Meluzín Ondřej 1:3), Oslavany "B" - Lomnička "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skrutková Petra 3:1, Vaněk Jan 1:3, Faltýnek Josef 1:3, Němec Martin 3:1, body hostů: Kitner Stanislav 2:2, Černý Radomír 3:1, Sova Jaromír 2:2, Hrabec Pavel 1:1, Němec Leopold 0:2),
3. kolo:
Lomnička "B" - Hrušovany "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sova Jaromír 4:0, Horna Jan 1:3, Černý Radomír 1:3, Karkulín Jaroslav 1:3, body hostů: Karban Aleš 2:2, Hodec Pavel 3:1, Havlík Jan 3:1, Přidal Jiří 1:1, Kijac Zdeněk 0:2), Mokrá "D" - Oslavany "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gruška Milan 4:0, Gruška Pavel 4:0, Kubičík Michal 3:1, Vojtěchová Martina 0:4, body hostů: Skrutková Petra 2:2, Faltýnek Josef 1:3, Vaněk Jan 1:3, Němec Martin 1:3), M.Knínice "B" - Ostrovačice "B" 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojanec Libor 2:2, Toldy Jozef 1:3, Kahle Marek 0:4, Adamíková Petra 1:3, body hostů: Rousek Miloslav 3:1, Bartoš Jan 4:0, Minařík Jaroslav 4:0, Serhij Kis 1:3), S. Kuřim "C" - Tvarožná "C" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valenta Ondřej 4:0, Vasas Miroslav 3:1, Krebs Pavel 3:0, Ptáček Tomáš 3:1, WO 0:1, body hostů: Pokorný Adam 0:4, Daněk Vojta 0:4, Forman Tomáš 0:4, Lindovský Adam 2:1, WO 1:0), Říčany "B" - Ivančice "C" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kepák Libor 2:2, Mrázek Martin 4:0, Bernard Stanislav 3:1, Nivnický Václav 2:1, Španihel Jaroslav 0:1, body hostů: Schlosser Jiří 2:2, Dedek Daniel 3:1, Ondráček Tomáš 0:4, Absolín Karel st. 0:4), Březina "A" - Nosislav "B" 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Medla Tomáš 4:0, Kousalík Marek 4:0, Drahovzal Miroslav 3:0, Walsberger Jan 2:2, WO 1:0, body hostů: Rylich Bohuslav 0:4, Pilát Libor 1:3, Ondrušíková Petra 0:4, Zbořil Miroslav 1:2, WO 0:1),
4. kolo:
Hrušovany "B" - Nosislav "B" -:-, Ivančice "C" - Březina "A" -:-, Tvarožná "C" - Říčany "B" -:-, Ostrovačice "B" - S. Kuřim "C" -:-, Oslavany "B" - M.Knínice "B" -:-, Lomnička "B" - Mokrá "D" -:-,
5. kolo:
Mokrá "D" - Hrušovany "B" -:-, M.Knínice "B" - Lomnička "B" -:-, S. Kuřim "C" - Oslavany "B" -:-, Říčany "B" - Ostrovačice "B" -:-, Březina "A" - Tvarožná "C" -:-, Nosislav "B" - Ivančice "C" -:-,
6. kolo:
Hrušovany "B" - Ivančice "C" -:-, Tvarožná "C" - Nosislav "B" -:-, Ostrovačice "B" - Březina "A" -:-, Oslavany "B" - Říčany "B" -:-, Lomnička "B" - S. Kuřim "C" -:-, Mokrá "D" - M.Knínice "B" -:-,
7. kolo:
M.Knínice "B" - Hrušovany "B" -:-, S. Kuřim "C" - Mokrá "D" -:-, Říčany "B" - Lomnička "B" -:-, Březina "A" - Oslavany "B" -:-, Nosislav "B" - Ostrovačice "B" -:-, Ivančice "C" - Tvarožná "C" -:-,
8. kolo:
Hrušovany "B" - Tvarožná "C" -:-, Ostrovačice "B" - Ivančice "C" -:-, Oslavany "B" - Nosislav "B" -:-, Lomnička "B" - Březina "A" -:-, Mokrá "D" - Říčany "B" -:-, M.Knínice "B" - S. Kuřim "C" -:-,
9. kolo:
S. Kuřim "C" - Hrušovany "B" -:-, Říčany "B" - M.Knínice "B" -:-, Březina "A" - Mokrá "D" -:-, Nosislav "B" - Lomnička "B" -:-, Ivančice "C" - Oslavany "B" -:-, Tvarožná "C" - Ostrovačice "B" -:-,
10. kolo:
Hrušovany "B" - Ostrovačice "B" -:-, Oslavany "B" - Tvarožná "C" -:-, Lomnička "B" - Ivančice "C" -:-, Mokrá "D" - Nosislav "B" -:-, M.Knínice "B" - Březina "A" -:-, S. Kuřim "C" - Říčany "B" -:-,
11. kolo:
Říčany "B" - Hrušovany "B" -:-, Březina "A" - S. Kuřim "C" -:-, Nosislav "B" - M.Knínice "B" -:-, Ivančice "C" - Mokrá "D" -:-, Tvarožná "C" - Lomnička "B" -:-, Ostrovačice "B" - Oslavany "B" -:-,
12. kolo:
Hrušovany "B" - Oslavany "B" -:-, Ostrovačice "B" - Lomnička "B" -:-, Tvarožná "C" - Mokrá "D" -:-, Ivančice "C" - M.Knínice "B" -:-, Nosislav "B" - S. Kuřim "C" -:-, Březina "A" - Říčany "B" -:-,
13. kolo:
Březina "A" - Hrušovany "B" -:-, Říčany "B" - Nosislav "B" -:-, S. Kuřim "C" - Ivančice "C" -:-, M.Knínice "B" - Tvarožná "C" -:-, Mokrá "D" - Ostrovačice "B" -:-, Lomnička "B" - Oslavany "B" -:-,
14. kolo:
Hrušovany "B" - Lomnička "B" -:-, Oslavany "B" - Mokrá "D" -:-, Ostrovačice "B" - M.Knínice "B" -:-, Tvarožná "C" - S. Kuřim "C" -:-, Ivančice "C" - Říčany "B" -:-, Nosislav "B" - Březina "A" -:-,
15. kolo:
Nosislav "B" - Hrušovany "B" -:-, Březina "A" - Ivančice "C" -:-, Říčany "B" - Tvarožná "C" -:-, S. Kuřim "C" - Ostrovačice "B" -:-, M.Knínice "B" - Oslavany "B" -:-, Mokrá "D" - Lomnička "B" -:-,
16. kolo:
Hrušovany "B" - Mokrá "D" -:-, Lomnička "B" - M.Knínice "B" -:-, Oslavany "B" - S. Kuřim "C" -:-, Ostrovačice "B" - Říčany "B" -:-, Tvarožná "C" - Březina "A" -:-, Ivančice "C" - Nosislav "B" -:-,
17. kolo:
Ivančice "C" - Hrušovany "B" -:-, Nosislav "B" - Tvarožná "C" -:-, Březina "A" - Ostrovačice "B" -:-, Říčany "B" - Oslavany "B" -:-, S. Kuřim "C" - Lomnička "B" -:-, M.Knínice "B" - Mokrá "D" -:-,
18. kolo:
Hrušovany "B" - M.Knínice "B" -:-, Mokrá "D" - S. Kuřim "C" -:-, Lomnička "B" - Říčany "B" -:-, Oslavany "B" - Březina "A" -:-, Ostrovačice "B" - Nosislav "B" -:-, Tvarožná "C" - Ivančice "C" -:-,
19. kolo:
Tvarožná "C" - Hrušovany "B" -:-, Ivančice "C" - Ostrovačice "B" -:-, Nosislav "B" - Oslavany "B" -:-, Březina "A" - Lomnička "B" -:-, Říčany "B" - Mokrá "D" -:-, S. Kuřim "C" - M.Knínice "B" -:-,
20. kolo:
Hrušovany "B" - S. Kuřim "C" -:-, M.Knínice "B" - Říčany "B" -:-, Mokrá "D" - Březina "A" -:-, Lomnička "B" - Nosislav "B" -:-, Oslavany "B" - Ivančice "C" -:-, Ostrovačice "B" - Tvarožná "C" -:-,
21. kolo:
Ostrovačice "B" - Hrušovany "B" -:-, Tvarožná "C" - Oslavany "B" -:-, Ivančice "C" - Lomnička "B" -:-, Nosislav "B" - Mokrá "D" -:-, Březina "A" - M.Knínice "B" -:-, Říčany "B" - S. Kuřim "C" -:-,
22. kolo:
Hrušovany "B" - Říčany "B" -:-, S. Kuřim "C" - Březina "A" -:-, M.Knínice "B" - Nosislav "B" -:-, Mokrá "D" - Ivančice "C" -:-, Lomnička "B" - Tvarožná "C" -:-, Oslavany "B" - Ostrovačice "B" -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy