Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Okresní soutěž
1. kolo:
Hrušovany "C" - Mělčany 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pirožek Tomáš 1:3, Zabloudil Adam 0:4, Pirožek David 0:4, Pirožek Petr 0:4, body hostů: Matuška Roman 4:0, Hron Petr 3:1, Hron Jiří 4:0, Vašek Pavel 4:0), Syrovice "A" - SK Kuřim "C" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jouklová Pavlína 4:0, Hanuš Pavel 3:1, Jan Martin 2:2, Stoklasa Jaromír 0:4, body hostů: Doležal Jiří 3:1, Kagohara Yoshiki 2:2, Sehnal Richard 1:3, Raus Jan 1:3), Ostopovice "C" - Nosislav "C" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Veselý Šimon 3:1, Chvátal Vladislav 2:2, Sekanina Lubomír 4:0, Ruber Pavel 2:2, body hostů: Kříž Jindřich 0:4, Ondrášek Peter 0:4, Rylich Bohuslav 3:1, Mušálek Pavel 2:2), Rebešovice "E" - Ořechov "C" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Burda Lukáš 0:4, Pavelec Šimon 0:4, Hrdý Petr st. 3:1, Korgerová Michaela 2:2, body hostů: Nesrsta Zdeněk 4:0, Kouba Ondřej 2:2, Kouba Tomáš 3:1, Kačur Michal ml. 2:2), Prace "C" - Lomnička "C" 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ševčenko Igor 1:3, Paulík Karel ml. 1:3, Gajdoštín Ivan 0:4, Paulík Karel st. 0:4, body hostů: Hrabec Tomáš 4:0, Hrabec Pavel ml. 3:1, Červinka Jakub 4:0, Beneš Miroslav 3:1), Střelice "B" - Syrovice "B" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pazourková Lada 1:3, Brückner Jaroslav 4:0, Toman Martin 4:0, Habas Bronislav 4:0, body hostů: Ostřížek Vít 1:3, Spáčil Oldřich 1:3, Hudec Lukáš 0:2, Hudec Tomáš 1:3, Prokeš Jan 0:2), Řeznovice "I" - N. Bránice "C" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pyrochta Lubomír 2:2, Semrád Marcel 1:3, Pyrochta David 3:1, Šimeček Radek 1:3, body hostů: Kulíšek Jan 3:1, Čermák Vitězslav 4:0, Bíla Michal 2:2, Munduch Bohumír 0:4),
2. kolo:
Mělčany - N. Bránice "C" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Haška Jiří 0:4, Matuška Roman 1:1, Hron Petr 1:3, Vašek Pavel 2:2, ČECH Martin 0:2, body hostů: Svoboda Ondřej 4:0, Bíla Michal 2:2, Munduch Bohumír 0:2, Čermák Vitězslav 4:0, Kulíšek Jan 2:0), Syrovice "B" - Řeznovice "I" 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ostřížek Vít 0:4, Spáčil Oldřich 0:2, Hudec Tomáš 0:4, Prokeš Jan 0:4, Hudec Lukáš 0:2, body hostů: Pyrochta Lubomír 4:0, Pyrochta David 4:0, Šimeček Radek 4:0, Makovický Tomáš 4:0), Lomnička "C" - Střelice "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klouda Radim 0:2, Hrabec Tomáš 4:0, Horký Vladislav 0:4, Červinka Jakub 4:0, Beneš Miroslav 1:1, body hostů: Mazal Jiří 2:2, Tomšů Ladislav 1:3, Toman Martin 2:2, Kučera Petr 1:1, Peška Petr 1:1), Prace "C" - Ořechov "C" 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gajdoštín Ivan 0:4, Paulík Karel st. 1:3, Paulík Karel ml. 0:4, Ševčenko Igor 2:2, body hostů: Nesrsta Zdeněk 4:0, Kačur Michal st. 1:1, Ferdus Pavel 4:0, Kouba Tomáš 3:1, Kačur Michal ml. 1:1), Nosislav "C" - Rebešovice "E" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kříž Jindřich 2:2, Ondrášek Peter 2:2, Chumela Ondřej 2:2, Lang Adam 0:4, body hostů: Pavelec Šimon 1:3, Klíma Jiří 4:0, Hrdý Petr st. 4:0, Burda Lukáš 1:3), SK Kuřim "C" - Ostopovice "C" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Raus Jan 1:3, Sehnal Richard 0:4, Kagohara Yoshiki 3:1, Doležal Jiří 3:1, body hostů: Veselý Šimon 2:2, Ruber Pavel 2:2, Kubiš Matěj 1:3, Zelený Michal 4:0), Hrušovany "C" - Syrovice "A" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pirožek Tomáš 2:2, Zabloudil Adam 2:2, Pirožek David 1:3, Pirožek Petr 0:4, body hostů: Jouklová Pavlína 4:0, Hanuš Pavel 4:0, Jan Martin 2:2, Stoklasa Jaromír 1:3),
3. kolo:
Syrovice "A" - Mělčany 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jouklová Pavlína 4:0, Hanuš Pavel 4:0, Jan Martin 1:3, Stoklasa Jaromír 1:1, Joukl Adam 0:2, body hostů: Matuška Roman 1:3, Hron Jiří 2:2, Hron Petr 2:2, ČECH Martin 0:2, Vašek Pavel 1:1), Ostopovice "C" - Hrušovany "C" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ruber Pavel 4:0, Chvátal Vladislav 4:0, Kubiš Matěj 0:4, Michalek Antonín 4:0, body hostů: Pirožek Petr 1:3, Pirožek Tomáš 1:3, Zabloudil Adam 1:3, Pirožek David 1:3), Rebešovice "E" - SK Kuřim "C" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavelec Šimon 2:2, Zemachová Monika 1:3, Burda Lukáš 1:3, Hrdý Petr st. 4:0, body hostů: Kagohara Yoshiki 3:1, Raus Jan 3:1, Sehnal Richard 2:2, Burkart Filip 0:4), Prace "C" - Nosislav "C" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ševčenko Igor 4:0, Urbanec Martin 2:0, Urbanec Vítek 2:2, Gajdoštín Tomáš 4:0, Gajdoštín Ivan 0:2, body hostů: Španiel Libor 1:3, Lang Adam 0:4, Chumela Ondřej 2:2, Slouk Martin 1:3), Střelice "B" - Ořechov "C" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučera Petr 0:4, Brückner Jaroslav 1:3, Toman Martin 2:2, Peška Petr 2:0, Marek Daniel 0:2, body hostů: Nesrsta Zdeněk 4:0, Kačur Michal st. 3:1, Kouba Tomáš 3:1, Kačur Michal ml. 1:1, Smejkal Adam 0:2), Řeznovice "I" - Lomnička "C" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pyrochta David 4:0, Šimeček Radek 3:1, Makovický Tomáš 4:0, Doupovec Aleš 2:2, body hostů: Hrabec Tomáš 1:3, Hrabec Pavel ml. 0:4, Beneš Miroslav 2:2, Klouda Radim 0:4), N. Bránice "C" - Syrovice "B" 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kulíšek Jan 4:0, Čermák Vitězslav 4:0, Cypris Blahoslav 4:0, Bíla Michal 3:1, body hostů: Ostřížek Vít 1:3, Spáčil Oldřich 0:4, Hudec Tomáš 0:4, Prokeš Jan 0:2, Hudec Lukáš 0:2),
4. kolo:
Mělčany - Syrovice "B" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: ČECH Martin 3:1, Matuška Roman 2:0, Hron Petr 4:0, Haška Jiří 3:1, Šlégl Martin 1:1, body hostů: Ostřížek Vít 2:2, Spáčil Oldřich 0:4, Hudec Tomáš 1:3, Prokeš Jan 0:4), Lomnička "C" - N. Bránice "C" 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Němec Leopold 1:3, Beneš Miroslav 1:3, Klouda Radim 0:4, Horký Vladislav 0:4, body hostů: Svoboda Ondřej 4:0, Čermák Vitězslav 4:0, Kulíšek Jan 2:0, Bíla Michal 3:1, Munduch Bohumír 1:1), Ořechov "C" - Řeznovice "I" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nesrsta Zdeněk 4:0, Kačur Michal st. 2:2, Kouba Tomáš 3:1, Kačur Michal ml. 1:3, body hostů: Pyrochta Lubomír 1:3, Semrád Marcel 0:4, Pyrochta David 3:1, Šimeček Radek 2:2), Nosislav "C" - Střelice "B" 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kříž Jindřich 0:4, Ondrášek Peter 0:4, Španiel Libor 0:4, Chumela Ondřej 0:4, body hostů: Habas Bronislav 4:0, Peška Petr 4:0, Mazal Jiří 4:0, Toman Martin 4:0), SK Kuřim "C" - Prace "C" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Němec Filip 0:4, Raus Jan 0:4, Sehnal Richard 1:3, Kagohara Yoshiki 3:1, body hostů: Urbanec Martin 4:0, Ševčenko Igor 3:1, Gajdoštín Tomáš 3:1, Urbanec Vítek 2:2), Hrušovany "C" - Rebešovice "E" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pirožek Petr 1:3, Zabloudil Adam 3:1, Pirožek David 2:2, Pirožek Tomáš 1:3, body hostů: Hrdý Petr st. 3:1, Burda Lukáš 0:4, Zemachová Monika 4:0, Pavelec Šimon 2:2), Syrovice "A" - Ostopovice "C" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jouklová Pavlína 4:0, Hanuš Pavel 3:1, Jan Martin 2:2, Stoklasa Jaromír 0:2, Joukl Adam 2:0, body hostů: Michalek Antonín 2:2, Kailer Ondřej 0:4, Chvátal Vladislav 1:3, Ruber Pavel 2:2),
5. kolo:
Ostopovice "C" - Mělčany -:-, Rebešovice "E" - Syrovice "A" 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sekaninová Kateřina 0:4, Burda Lukáš 1:3, Pavelec Šimon 0:4, Cypris Libor 2:0, Cypris Adam 0:2, body hostů: Stoklasa Jaromír 1:1, Jan Martin 4:0, Jouklová Pavlína 3:1, Hanuš Pavel 3:1, Joukl Adam 2:0), Prace "C" - Hrušovany "C" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ševčenko Igor 4:0, Gajdoštín Tomáš 4:0, Urbanec Vítek 1:3, Urbanec Martin 4:0, body hostů: Pirožek Petr 0:4, Pirožek Tomáš 1:3, Zabloudil Adam 1:3, Pirožek David 1:3), Střelice "B" - SK Kuřim "C" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mazal Jiří 2:2, Kučera Petr 1:3, Toman Martin 4:0, Peška Petr 2:0, Pazourková Lada 1:1, body hostů: Kagohara Yoshiki 3:1, Vojanec Lukáš 0:4, Raus Jan 1:3, Sehnal Richard 2:2), Řeznovice "I" - Nosislav "C" -:-, N. Bránice "C" - Ořechov "C" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Ondřej 2:2, Kulíšek Jan 2:2, Čermák Vitězslav 3:1, Bíla Michal 1:1, Vršan Petr 0:2, body hostů: Nesrsta Zdeněk 4:0, Kačur Michal st. 1:3, Ferdus Pavel 3:1, Kouba Tomáš 0:4), Syrovice "B" - Lomnička "C" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ostřížek Vít 2:2, Spáčil Oldřich 1:3, Hudec Tomáš 2:2, Prokeš Jan 1:1, Hudec Lukáš 0:2, body hostů: Hrabec Tomáš 4:0, Horký Vladislav 2:2, Kopáč Jiří 0:4, Červinka Jakub 4:0),
6. kolo:
Mělčany - Lomnička "C" -:-, Ořechov "C" - Syrovice "B" -:-, Nosislav "C" - N. Bránice "C" -:-, SK Kuřim "C" - Řeznovice "I" -:-, Hrušovany "C" - Střelice "B" -:-, Syrovice "A" - Prace "C" -:-, Ostopovice "C" - Rebešovice "E" -:-,
7. kolo:
Rebešovice "E" - Mělčany -:-, Prace "C" - Ostopovice "C" -:-, Střelice "B" - Syrovice "A" -:-, Řeznovice "I" - Hrušovany "C" -:-, N. Bránice "C" - SK Kuřim "C" -:-, Syrovice "B" - Nosislav "C" -:-, Lomnička "C" - Ořechov "C" -:-,
8. kolo:
Mělčany - Ořechov "C" -:-, Nosislav "C" - Lomnička "C" -:-, SK Kuřim "C" - Syrovice "B" -:-, Hrušovany "C" - N. Bránice "C" -:-, Syrovice "A" - Řeznovice "I" -:-, Ostopovice "C" - Střelice "B" -:-, Rebešovice "E" - Prace "C" -:-,
9. kolo:
Prace "C" - Mělčany -:-, Střelice "B" - Rebešovice "E" -:-, Řeznovice "I" - Ostopovice "C" -:-, N. Bránice "C" - Syrovice "A" -:-, Syrovice "B" - Hrušovany "C" -:-, Lomnička "C" - SK Kuřim "C" -:-, Ořechov "C" - Nosislav "C" -:-,
10. kolo:
Mělčany - Nosislav "C" -:-, SK Kuřim "C" - Ořechov "C" -:-, Hrušovany "C" - Lomnička "C" -:-, Syrovice "A" - Syrovice "B" -:-, Ostopovice "C" - N. Bránice "C" -:-, Rebešovice "E" - Řeznovice "I" -:-, Prace "C" - Střelice "B" -:-,
11. kolo:
Střelice "B" - Mělčany -:-, Řeznovice "I" - Prace "C" -:-, N. Bránice "C" - Rebešovice "E" -:-, Syrovice "B" - Ostopovice "C" -:-, Lomnička "C" - Syrovice "A" -:-, Ořechov "C" - Hrušovany "C" -:-, Nosislav "C" - SK Kuřim "C" -:-,
12. kolo:
Mělčany - SK Kuřim "C" -:-, Hrušovany "C" - Nosislav "C" -:-, Syrovice "A" - Ořechov "C" -:-, Ostopovice "C" - Lomnička "C" -:-, Rebešovice "E" - Syrovice "B" -:-, Prace "C" - N. Bránice "C" -:-, Střelice "B" - Řeznovice "I" -:-,
13. kolo:
Řeznovice "I" - Mělčany -:-, N. Bránice "C" - Střelice "B" -:-, Syrovice "B" - Prace "C" -:-, Lomnička "C" - Rebešovice "E" -:-, Ořechov "C" - Ostopovice "C" -:-, Nosislav "C" - Syrovice "A" -:-, SK Kuřim "C" - Hrušovany "C" -:-,
14. kolo:
Mělčany - Hrušovany "C" -:-, SK Kuřim "C" - Syrovice "A" -:-, Nosislav "C" - Ostopovice "C" -:-, Ořechov "C" - Rebešovice "E" -:-, Lomnička "C" - Prace "C" -:-, Syrovice "B" - Střelice "B" -:-, N. Bránice "C" - Řeznovice "I" -:-,
15. kolo:
N. Bránice "C" - Mělčany -:-, Řeznovice "I" - Syrovice "B" -:-, Střelice "B" - Lomnička "C" -:-, Ořechov "C" - Prace "C" -:-, Rebešovice "E" - Nosislav "C" -:-, Ostopovice "C" - SK Kuřim "C" -:-, Syrovice "A" - Hrušovany "C" -:-,
16. kolo:
Mělčany - Syrovice "A" -:-, Hrušovany "C" - Ostopovice "C" -:-, SK Kuřim "C" - Rebešovice "E" -:-, Nosislav "C" - Prace "C" -:-, Ořechov "C" - Střelice "B" -:-, Lomnička "C" - Řeznovice "I" -:-, Syrovice "B" - N. Bránice "C" -:-,
17. kolo:
Syrovice "B" - Mělčany -:-, N. Bránice "C" - Lomnička "C" -:-, Řeznovice "I" - Ořechov "C" -:-, Střelice "B" - Nosislav "C" -:-, Prace "C" - SK Kuřim "C" -:-, Rebešovice "E" - Hrušovany "C" -:-, Ostopovice "C" - Syrovice "A" -:-,
18. kolo:
Mělčany - Ostopovice "C" -:-, Syrovice "A" - Rebešovice "E" -:-, Hrušovany "C" - Prace "C" -:-, SK Kuřim "C" - Střelice "B" -:-, Nosislav "C" - Řeznovice "I" -:-, Ořechov "C" - N. Bránice "C" -:-, Lomnička "C" - Syrovice "B" -:-,
19. kolo:
Lomnička "C" - Mělčany -:-, Syrovice "B" - Ořechov "C" -:-, N. Bránice "C" - Nosislav "C" -:-, Řeznovice "I" - SK Kuřim "C" -:-, Střelice "B" - Hrušovany "C" -:-, Prace "C" - Syrovice "A" -:-, Rebešovice "E" - Ostopovice "C" -:-,
20. kolo:
Mělčany - Rebešovice "E" -:-, Ostopovice "C" - Prace "C" -:-, Syrovice "A" - Střelice "B" -:-, Hrušovany "C" - Řeznovice "I" -:-, SK Kuřim "C" - N. Bránice "C" -:-, Nosislav "C" - Syrovice "B" -:-, Ořechov "C" - Lomnička "C" -:-,
21. kolo:
Ořechov "C" - Mělčany -:-, Lomnička "C" - Nosislav "C" -:-, Syrovice "B" - SK Kuřim "C" -:-, N. Bránice "C" - Hrušovany "C" -:-, Řeznovice "I" - Syrovice "A" -:-, Střelice "B" - Ostopovice "C" -:-, Prace "C" - Rebešovice "E" -:-,
22. kolo:
Mělčany - Prace "C" -:-, Rebešovice "E" - Střelice "B" -:-, Ostopovice "C" - Řeznovice "I" -:-, Syrovice "A" - N. Bránice "C" -:-, Hrušovany "C" - Syrovice "B" -:-, SK Kuřim "C" - Lomnička "C" -:-, Nosislav "C" - Ořechov "C" -:-,
23. kolo:
Nosislav "C" - Mělčany -:-, Ořechov "C" - SK Kuřim "C" -:-, Lomnička "C" - Hrušovany "C" -:-, Syrovice "B" - Syrovice "A" -:-, N. Bránice "C" - Ostopovice "C" -:-, Řeznovice "I" - Rebešovice "E" -:-, Střelice "B" - Prace "C" -:-,
24. kolo:
Mělčany - Střelice "B" -:-, Prace "C" - Řeznovice "I" -:-, Rebešovice "E" - N. Bránice "C" -:-, Ostopovice "C" - Syrovice "B" -:-, Syrovice "A" - Lomnička "C" -:-, Hrušovany "C" - Ořechov "C" -:-, SK Kuřim "C" - Nosislav "C" -:-,
25. kolo:
SK Kuřim "C" - Mělčany -:-, Nosislav "C" - Hrušovany "C" -:-, Ořechov "C" - Syrovice "A" -:-, Lomnička "C" - Ostopovice "C" -:-, Syrovice "B" - Rebešovice "E" -:-, N. Bránice "C" - Prace "C" -:-, Řeznovice "I" - Střelice "B" -:-,
26. kolo:
Mělčany - Řeznovice "I" -:-, Střelice "B" - N. Bránice "C" -:-, Prace "C" - Syrovice "B" -:-, Rebešovice "E" - Lomnička "C" -:-, Ostopovice "C" - Ořechov "C" -:-, Syrovice "A" - Nosislav "C" -:-, Hrušovany "C" - SK Kuřim "C" -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy