Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální přebor 1.třídy
1. kolo:
TJ Start Mlékojedy A - SK Mšeno A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Strnad Jiří 2:2, Grigoriadi Roman 1:3, Novotný Petr 1:3, Zajbrlík Petr 2:2, body hostů: Malý Petr 4:0, Bízek Zdeněk 4:0, Sedlák Tomáš 2:2, Kůtek Jaroslav 0:4), Sokol Mělník - Pšovka A - TJ KRALUPY B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Braunšveig Aleš 4:0, Kasáček Martin 2:2, Švesták Petr 3:1, Zelenka Petr 3:1, body hostů: Holeček Jiří 3:1, Bulíček Michael 1:3, Týc Petr 0:1, Růžička Petr 0:4, Procházka Stanislav 0:3), TJ Sokol Horní Počaply - TJ Neratovice E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Coufal Martin 3:1, Němeček Vladimír 4:0, Svárovský Luboš 0:4, Bradáč Jiří 1:1, Petera Jaroslav 0:2, body hostů: Salmon Ivan 3:1, Hampejs Tomáš 2:2, Válek Zdeněk 2:2, Kratochvíl Ivo 1:3), TJ Neratovice D - Sokol Dolní Beřkovice B 17:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fabián Jiří 4:0, Janda Filip 4:0, Košatý Jan 2:0, Kovařík Tomáš 4:0, Hurdálek Pavel 2:0, body hostů: Vaněk Antonín 0:4, Papež Miloslav 0:4, Hollein Martin 0:4, Šimon Vladimír 0:2, Danaj Milan 0:2), TJ KRALUPY A - TJ Sokol Všetaty B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sobota Miroslav 0:4, Holan Josef 0:4, Budák Vladimír 1:3, Bjalončík Emil 0:4, body hostů: Primáč Vojtěch 4:0, Novák Aleš 4:0, Urban Milan 4:0, Moulis Pavel 3:1), TJ Sokol Dřínov A - TJ Dynamo Nelahozeves B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kruml Jan 4:0, Káš Pavel 2:0, Poláková Lucie 1:1, Plocková Klára 2:2, Feriová Marie Rozálie 0:2, Pleticha Robert 0:2, body hostů: Novotný Josef 2:2, Štipák Roman 2:2, Vedral Pavel 1:3, Kloda Jiří 2:2),
2. kolo:
SK Mšeno A - TJ Dynamo Nelahozeves B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malý Petr 4:0, Bízek Zdeněk 2:2, Sedlák Tomáš 1:3, Kummer Václav 2:2, body hostů: Brož Petr 3:1, Novotný Josef 2:2, Vedral Pavel 1:3, Kloda Jiří 1:3), TJ Sokol Všetaty B - TJ Sokol Dřínov A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chalupa Josef 3:1, Novák Aleš 3:1, Primáč Vojtěch 4:0, Urban Milan 2:2, body hostů: Kruml Jan 3:1, Poláková Lucie 0:1, Plocková Klára 1:3, Feriová Marie Rozálie 0:4, Šály Vladimír 0:3), Sokol Dolní Beřkovice B - TJ KRALUPY A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Papež Miloslav 4:0, Šimon Vladimír 2:2, Hollein Martin 2:2, Vaněk Antonín 4:0, body hostů: Holan Josef 2:2, Budák Vladimír 1:3, Točík Ondřej 1:3, Bjalončík Emil 0:4), TJ Neratovice E - TJ Neratovice D 6:11 (body domácích: Guth Michael 0:3, Hampejs Tomáš 1:2, Válek Zdeněk 1:2, WO 4:4, body hostů: Janda Filip 3:0, Košatý Jan 3:0, Kovařík Tomáš 1:2, WO 4:4), TJ KRALUPY B - TJ Sokol Horní Počaply 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holeček Jiří 3:1, Bulíček Michael 3:1, Babák Josef 1:2, Procházka Stanislav 2:2, Slapnička Karel 1:0, body hostů: Němeček Vladimír 2:2, Coufal Martin 2:2, Hančl Jaroslav 2:2, Petera Jaroslav 0:4), TJ Start Mlékojedy A - Sokol Mělník - Pšovka A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Strnad Jiří 1:3, Grigoriadi Roman 0:4, Dvořák Zdeněk ml. 0:4, Zajbrlík Petr 1:3, body hostů: Zelenka Petr 3:1, Švesták Petr 3:1, Braunšveig Aleš 4:0, Kasáček Martin 4:0),
3. kolo:
Sokol Mělník - Pšovka A - SK Mšeno A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Braunšveig Aleš 3:1, Kasáček Martin 2:2, Švesták Petr 2:2, Čech Miroslav 1:3, body hostů: Malý Petr 3:1, Bízek Zdeněk 3:1, Sedlák Tomáš 1:3, Kummer Václav 1:3), TJ Sokol Horní Počaply - TJ Start Mlékojedy A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Němeček Vladimír 2:2, Coufal Martin 2:2, Hančl Jaroslav 2:2, Svárovský Luboš 0:4, body hostů: Strnad Jiří 4:0, Grigoriadi Roman 3:1, Zajbrlík Petr 1:3, Dvořák Zdeněk ml. 2:2), TJ Neratovice D - TJ KRALUPY B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janda Filip 4:0, Košatý Jan 4:0, Fabián Jiří 1:1, Kovařík Tomáš 4:0, Hurdálek Pavel 0:2, body hostů: Holeček Jiří 1:3, Bulíček Michael 0:4, Babák Josef 1:1, Růžička Petr 1:3, Procházka Stanislav 0:2), TJ KRALUPY A - TJ Neratovice E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schweizer Tomáš 1:3, Holan Josef 4:0, Budák Vladimír 0:4, Točík Ondřej 2:2, body hostů: Guth Michael 2:2, Hampejs Tomáš 3:1, Válek Zdeněk 3:1, Kratochvíl Ivo 1:3), TJ Sokol Dřínov A - Sokol Dolní Beřkovice B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kruml Jan 4:0, Poláková Lucie 1:1, Šály Vladimír 0:4, Feriová Marie Rozálie 0:4, Olmer Vladimír 0:2, body hostů: Vaněk Antonín 3:1, Papež Miloslav 2:2, Hollein Martin 3:1, Danaj Milan 3:1), TJ Dynamo Nelahozeves B - TJ Sokol Všetaty B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brož Petr 1:3, Novotný Josef 0:4, Štipák Roman 2:2, Vedral Pavel 2:2, body hostů: Urban Milan 3:1, Novák Aleš 4:0, Moulis Pavel 2:2, Bíba Jaroslav 2:2),
4. kolo:
SK Mšeno A - TJ Sokol Všetaty B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malý Petr 4:0, Bízek Zdeněk 1:3, Sedlák Tomáš 1:3, Kummer Václav 1:3, body hostů: Primáč Vojtěch 3:1, Novák Aleš 1:3, Urban Milan 3:1, Moulis Pavel 2:2), Sokol Dolní Beřkovice B - TJ Dynamo Nelahozeves B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Papež Miloslav 2:2, Šimon Vladimír 1:3, Danaj Milan 1:3, Vaněk Antonín 3:1, body hostů: Brož Petr 1:3, Novotný Josef 3:1, Kloda Jiří 3:1, Vedral Pavel 2:2), TJ Neratovice E - TJ Sokol Dřínov A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hampejs Tomáš 3:1, Guth Michael 3:1, Válek Zdeněk 2:2, Salmon Ivan 2:2, body hostů: Feriová Marie Rozálie 0:3, Kruml Jan 4:0, Poláková Lucie 2:2, Šály Vladimír 0:4, Olmer Vladimír 0:1), TJ KRALUPY B - TJ KRALUPY A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bulíček Michael 2:2, Růžička Petr 3:1, Babák Josef 2:0, Procházka Stanislav 2:0, Slapnička Karel 2:0, Borecká Světluška 2:0, body hostů: Bjalončík Emil 0:4, Brauner Josef 1:3, Holan Josef 2:2, Budák Vladimír 0:4), TJ Start Mlékojedy A - TJ Neratovice D 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Strnad Jiří 3:1, Grigoriadi Roman 1:3, Zajbrlík Petr 0:4, Nikolov Kiril 0:4, body hostů: Hurdálek Pavel 3:1, Janda Filip 3:1, Košatý Jan 4:0, Kovařík Tomáš 2:2), Sokol Mělník - Pšovka A - TJ Sokol Horní Počaply 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švesták Petr 3:1, Kasáček Martin 2:2, Braunšveig Aleš 3:1, Čech Miroslav 1:3, body hostů: Němeček Vladimír 4:0, Coufal Martin 2:2, Hančl Jaroslav 1:3, Petera Jaroslav 0:4),
5. kolo:
TJ Sokol Horní Počaply - SK Mšeno A -:-, TJ Neratovice D - Sokol Mělník - Pšovka A -:-, TJ KRALUPY A - TJ Start Mlékojedy A -:-, TJ Sokol Dřínov A - TJ KRALUPY B -:-, TJ Dynamo Nelahozeves B - TJ Neratovice E -:-, TJ Sokol Všetaty B - Sokol Dolní Beřkovice B -:-,
6. kolo:
SK Mšeno A - Sokol Dolní Beřkovice B -:-, TJ Neratovice E - TJ Sokol Všetaty B -:-, TJ KRALUPY B - TJ Dynamo Nelahozeves B -:-, TJ Start Mlékojedy A - TJ Sokol Dřínov A -:-, Sokol Mělník - Pšovka A - TJ KRALUPY A -:-, TJ Sokol Horní Počaply - TJ Neratovice D -:-,
7. kolo:
TJ Neratovice D - SK Mšeno A -:-, TJ KRALUPY A - TJ Sokol Horní Počaply -:-, TJ Sokol Dřínov A - Sokol Mělník - Pšovka A -:-, TJ Dynamo Nelahozeves B - TJ Start Mlékojedy A -:-, TJ Sokol Všetaty B - TJ KRALUPY B -:-, Sokol Dolní Beřkovice B - TJ Neratovice E -:-,
8. kolo:
SK Mšeno A - TJ Neratovice E -:-, TJ KRALUPY B - Sokol Dolní Beřkovice B -:-, TJ Start Mlékojedy A - TJ Sokol Všetaty B -:-, Sokol Mělník - Pšovka A - TJ Dynamo Nelahozeves B -:-, TJ Sokol Horní Počaply - TJ Sokol Dřínov A -:-, TJ Neratovice D - TJ KRALUPY A -:-,
9. kolo:
TJ KRALUPY A - SK Mšeno A -:-, TJ Sokol Dřínov A - TJ Neratovice D -:-, TJ Dynamo Nelahozeves B - TJ Sokol Horní Počaply -:-, TJ Sokol Všetaty B - Sokol Mělník - Pšovka A -:-, Sokol Dolní Beřkovice B - TJ Start Mlékojedy A -:-, TJ Neratovice E - TJ KRALUPY B -:-,
10. kolo:
SK Mšeno A - TJ KRALUPY B -:-, TJ Start Mlékojedy A - TJ Neratovice E -:-, Sokol Mělník - Pšovka A - Sokol Dolní Beřkovice B -:-, TJ Sokol Horní Počaply - TJ Sokol Všetaty B -:-, TJ Neratovice D - TJ Dynamo Nelahozeves B -:-, TJ KRALUPY A - TJ Sokol Dřínov A -:-,
11. kolo:
TJ Sokol Dřínov A - SK Mšeno A -:-, TJ Dynamo Nelahozeves B - TJ KRALUPY A -:-, TJ Sokol Všetaty B - TJ Neratovice D -:-, Sokol Dolní Beřkovice B - TJ Sokol Horní Počaply -:-, TJ Neratovice E - Sokol Mělník - Pšovka A -:-, TJ KRALUPY B - TJ Start Mlékojedy A -:-,
12. kolo:
SK Mšeno A - TJ Start Mlékojedy A -:-, TJ KRALUPY B - Sokol Mělník - Pšovka A -:-, TJ Neratovice E - TJ Sokol Horní Počaply -:-, Sokol Dolní Beřkovice B - TJ Neratovice D -:-, TJ Sokol Všetaty B - TJ KRALUPY A -:-, TJ Dynamo Nelahozeves B - TJ Sokol Dřínov A -:-,
13. kolo:
TJ Dynamo Nelahozeves B - SK Mšeno A -:-, TJ Sokol Dřínov A - TJ Sokol Všetaty B -:-, TJ KRALUPY A - Sokol Dolní Beřkovice B -:-, TJ Neratovice D - TJ Neratovice E -:-, TJ Sokol Horní Počaply - TJ KRALUPY B -:-, Sokol Mělník - Pšovka A - TJ Start Mlékojedy A -:-,
14. kolo:
SK Mšeno A - Sokol Mělník - Pšovka A -:-, TJ Start Mlékojedy A - TJ Sokol Horní Počaply -:-, TJ KRALUPY B - TJ Neratovice D -:-, TJ Neratovice E - TJ KRALUPY A -:-, Sokol Dolní Beřkovice B - TJ Sokol Dřínov A -:-, TJ Sokol Všetaty B - TJ Dynamo Nelahozeves B -:-,
15. kolo:
TJ Sokol Všetaty B - SK Mšeno A -:-, TJ Dynamo Nelahozeves B - Sokol Dolní Beřkovice B -:-, TJ Sokol Dřínov A - TJ Neratovice E -:-, TJ KRALUPY A - TJ KRALUPY B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sobota Miroslav 1:3, Holan Josef 2:2, Budák Vladimír 0:4, Bjalončík Emil 1:3, body hostů: Holeček Jiří 4:0, Bulíček Michael 2:2, Procházka Stanislav 2:2, Babák Josef 4:0), TJ Neratovice D - TJ Start Mlékojedy A -:-, TJ Sokol Horní Počaply - Sokol Mělník - Pšovka A -:-,
16. kolo:
SK Mšeno A - TJ Sokol Horní Počaply -:-, Sokol Mělník - Pšovka A - TJ Neratovice D -:-, TJ Start Mlékojedy A - TJ KRALUPY A -:-, TJ KRALUPY B - TJ Sokol Dřínov A -:-, TJ Neratovice E - TJ Dynamo Nelahozeves B -:-, Sokol Dolní Beřkovice B - TJ Sokol Všetaty B -:-,
17. kolo:
Sokol Dolní Beřkovice B - SK Mšeno A -:-, TJ Sokol Všetaty B - TJ Neratovice E -:-, TJ Dynamo Nelahozeves B - TJ KRALUPY B -:-, TJ Sokol Dřínov A - TJ Start Mlékojedy A -:-, TJ KRALUPY A - Sokol Mělník - Pšovka A -:-, TJ Neratovice D - TJ Sokol Horní Počaply -:-,
18. kolo:
SK Mšeno A - TJ Neratovice D -:-, TJ Sokol Horní Počaply - TJ KRALUPY A -:-, Sokol Mělník - Pšovka A - TJ Sokol Dřínov A -:-, TJ Start Mlékojedy A - TJ Dynamo Nelahozeves B -:-, TJ KRALUPY B - TJ Sokol Všetaty B -:-, TJ Neratovice E - Sokol Dolní Beřkovice B -:-,
19. kolo:
TJ Neratovice E - SK Mšeno A -:-, Sokol Dolní Beřkovice B - TJ KRALUPY B -:-, TJ Sokol Všetaty B - TJ Start Mlékojedy A -:-, TJ Dynamo Nelahozeves B - Sokol Mělník - Pšovka A -:-, TJ Sokol Dřínov A - TJ Sokol Horní Počaply -:-, TJ KRALUPY A - TJ Neratovice D -:-,
20. kolo:
SK Mšeno A - TJ KRALUPY A -:-, TJ Neratovice D - TJ Sokol Dřínov A -:-, TJ Sokol Horní Počaply - TJ Dynamo Nelahozeves B -:-, Sokol Mělník - Pšovka A - TJ Sokol Všetaty B -:-, TJ Start Mlékojedy A - Sokol Dolní Beřkovice B -:-, TJ KRALUPY B - TJ Neratovice E -:-,
21. kolo:
TJ KRALUPY B - SK Mšeno A -:-, TJ Neratovice E - TJ Start Mlékojedy A -:-, Sokol Dolní Beřkovice B - Sokol Mělník - Pšovka A -:-, TJ Sokol Všetaty B - TJ Sokol Horní Počaply -:-, TJ Dynamo Nelahozeves B - TJ Neratovice D -:-, TJ Sokol Dřínov A - TJ KRALUPY A -:-,
22. kolo:
SK Mšeno A - TJ Sokol Dřínov A -:-, TJ KRALUPY A - TJ Dynamo Nelahozeves B -:-, TJ Neratovice D - TJ Sokol Všetaty B -:-, TJ Sokol Horní Počaply - Sokol Dolní Beřkovice B -:-, Sokol Mělník - Pšovka A - TJ Neratovice E -:-, TJ Start Mlékojedy A - TJ KRALUPY B -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy