Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální přebor 2.třídy
1. kolo:
TJ KRALUPY C - TJ Sokol Byšice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Borecká Světluška 2:2, Slapnička Karel 2:2, Raček Jan 0:4, Růžička Petr 4:0, body hostů: Ducháček Milan 1:3, Kolka Daniel 3:1, Horák Milan 2:2, Vais Jindřich 2:2), Sokol Mělník - Pšovka B - TJ Neratovice F 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Carva Pavel 0:2, Růně Milan 2:1, Dvořák Michal 2:1, Zelenka Rostislav 0:3, Dvořák Miroslav 1:0, WO 5:0, body hostů: Hanák Jan 3:1, Novák Jiří 1:3, Guth Michael 3:1, WO 0:5), TJ Dynamo Nelahozeves D - TJ Dynamo Nelahozeves C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kloda Stanislav 4:0, Fikejs Michal 0:4, Štibinger Michal 4:0, Popová Kateřina 1:3, body hostů: Kotrč Miloslav 1:3, Ovsenáková Alena 2:2, Hamák Václav 2:2, Koudelka Patrik 1:0, Hamák Adam 1:2), TJ Neratovice G - TJ Sokol Všetaty C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kratochvíl Ivo 3:1, Kovařík Tomáš 4:0, Hurdálek Pavel 4:0, Kovařík Pavel 2:2, body hostů: Kovacs Václav 2:2, Ducháčková Lucie 1:3, Kopecký Václav 0:4, Kulíšek Matěj 0:4), SK Mšeno B - TJ Start Mlékojedy B 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hájková Magdalena 3:0, Stritzko Vojtěch 3:1, Koloc Milan 3:0, Vaněk Jindřich 3:0, WO 4:0, body hostů: Kostelecký Zdeněk 0:4, Pilinský Michal 0:4, Nikolov Kiril 1:3, 0:1, WO 0:4),
2. kolo:
TJ Sokol Byšice A - TJ Start Mlékojedy B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolka Daniel 3:1, Píša Martin 3:1, Loudín Přemysl 3:1, Horák Milan 3:1, body hostů: Pilinský Michal 0:4, Kostelecký Zdeněk 0:4, Novotný Petr 3:1, Týnek Jan 1:0, Nikolov Kiril 0:3), TJ Sokol Všetaty C - SK Mšeno B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ducháčková Lucie 1:3, Bartoníčková Lucie 1:2, Kubíček David 4:0, Kůsová Adéla 1:3, Jablončík Tomáš 1:0, body hostů: Koloc Milan 2:2, Kůtek Jaroslav 1:3, Vaněk Jindřich 2:2, Hájková Magdalena 3:1), TJ Dynamo Nelahozeves C - TJ Neratovice G 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horkavý Zdeněk 1:3, Ovsenáková Alena 2:2, Hamák Václav 1:3, Hamák Adam 0:1, Koudelka Patrik 0:3, body hostů: Kovařík Tomáš 4:0, Kovařík Pavel 4:0, Kratochvíl Ivo 2:2, Kovaříková Marcela 2:2), TJ Neratovice F - TJ Dynamo Nelahozeves D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Guth Michael 4:0, Krojidlo Jan 3:1, Sauer Jan 1:3, Novák Jiří 1:3, body hostů: Fikejs Michal 0:4, Polách Vojtěch 2:2, Kloda Stanislav 2:2, Kloda Jiří 3:1), TJ KRALUPY C - Sokol Mělník - Pšovka B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Borecká Světluška 3:1, Raček Jan 1:3, Slapnička Karel 2:2, Procházka Stanislav 2:2, body hostů: Carva Pavel 4:0, Růně Milan 1:3, Dvořák Michal 3:1, Dvořák Miroslav 0:2, Zelenka Rostislav 0:2),
3. kolo:
Sokol Mělník - Pšovka B - TJ Sokol Byšice A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Michal 4:0, Čech Miroslav 2:0, Růně Milan 4:0, Zelenka Rostislav 1:3, Dvořák Miroslav 0:2, body hostů: Horák Milan 1:3, Píša Martin 1:3, Kolka Daniel 2:2, Ducháček Milan 1:3), TJ Dynamo Nelahozeves D - TJ KRALUPY C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kloda Jiří 3:1, Kloda Stanislav 1:3, Štibinger Michal 1:3, Fikejs Michal 0:2, Motl Ludvík 1:1, body hostů: Borecká Světluška 1:3, Růžička Petr 3:1, Slapnička Karel 3:1, Procházka Stanislav 3:0, Brauner Josef 0:1), TJ Neratovice G - TJ Neratovice F 7:10 (body domácích: Kratochvíl Ivo 1:2, Kovaříková Marcela 1:2, Kovařík Pavel 1:2, WO 4:4, body hostů: Hanák Jan 3:0, Guth Michael 3:0, Sauer Jan 0:3, WO 4:4), SK Mšeno B - TJ Dynamo Nelahozeves C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koloc Milan 4:0, Vaněk Jindřich 0:2, Kůtek Jaroslav 3:1, Hájková Magdalena 4:0, Stritzko Vojtěch 2:0, body hostů: Koudelka Patrik 1:3, Ovsenáková Alena 1:3, Hamák Václav 0:4, Horkavý Zdeněk 1:3), TJ Start Mlékojedy B - TJ Sokol Všetaty C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kostelecký Zdeněk 0:1, Týnek Jan 1:3, Lhotský Miroslav 1:3, Novotný Petr 2:2, Nikolov Kiril 2:1, body hostů: Jablončík Tomáš 4:0, Kůsová Adéla 1:3, Kubíček David 4:0, Bartoníčková Lucie 1:3),
4. kolo:
TJ Sokol Byšice A - TJ Sokol Všetaty C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Píša Martin 0:4, Vais Jindřich 2:2, Kolka Daniel 2:2, Horák Milan 2:2, body hostů: Jablončík Tomáš 3:1, Kopecký Václav 1:3, Kubíček David 4:0, Ducháčková Lucie 2:2), TJ Dynamo Nelahozeves C - TJ Start Mlékojedy B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ovsenáková Alena 3:1, Horkavý Zdeněk 2:2, Hamák Václav 3:1, Koudelka Patrik 1:1, Hamák Adam 1:1, body hostů: Nikolov Kiril 0:4, Kostelecký Zdeněk 1:3, Všetečka Ondřej 2:2, Novotný Petr 3:1), TJ Neratovice F - SK Mšeno B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Guth Michael 4:0, Hanák Jan 4:0, Sauer Jan 0:4, Žitník Samuel 2:2, body hostů: Koloc Milan 2:2, Kůtek Jaroslav 1:3, Stritzko Vojtěch 2:2, Hájková Magdalena 1:3), TJ KRALUPY C - TJ Neratovice G 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slapnička Karel 2:2, Růžička Petr 3:1, Procházka Stanislav 3:1, Bjalončík Emil 0:2, Raček Jan 0:2, body hostů: Hurdálek Pavel 4:0, Kovařík Pavel 1:3, Kovaříková Marcela 2:2, Kratochvíl Ivo 1:3), Sokol Mělník - Pšovka B - TJ Dynamo Nelahozeves D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Michal 3:1, Štros Jan 2:2, Zelenka Rostislav 1:3, Dvořák Miroslav 0:4, body hostů: Kloda Jiří 0:2, Kloda Stanislav 4:0, Štibinger Michal 3:1, Polách Vojtěch 2:2, Motl Ludvík 1:1),
5. kolo:
TJ Dynamo Nelahozeves D - TJ Sokol Byšice A -:-, TJ Neratovice G - Sokol Mělník - Pšovka B -:-, SK Mšeno B - TJ KRALUPY C -:-, TJ Start Mlékojedy B - TJ Neratovice F -:-, TJ Sokol Všetaty C - TJ Dynamo Nelahozeves C -:-,
6. kolo:
TJ Sokol Byšice A - TJ Dynamo Nelahozeves C -:-, TJ Neratovice F - TJ Sokol Všetaty C -:-, TJ KRALUPY C - TJ Start Mlékojedy B -:-, Sokol Mělník - Pšovka B - SK Mšeno B -:-, TJ Dynamo Nelahozeves D - TJ Neratovice G -:-,
7. kolo:
TJ Neratovice G - TJ Sokol Byšice A -:-, SK Mšeno B - TJ Dynamo Nelahozeves D -:-, TJ Start Mlékojedy B - Sokol Mělník - Pšovka B -:-, TJ Sokol Všetaty C - TJ KRALUPY C -:-, TJ Dynamo Nelahozeves C - TJ Neratovice F -:-,
8. kolo:
TJ Sokol Byšice A - TJ Neratovice F -:-, TJ KRALUPY C - TJ Dynamo Nelahozeves C -:-, Sokol Mělník - Pšovka B - TJ Sokol Všetaty C -:-, TJ Dynamo Nelahozeves D - TJ Start Mlékojedy B -:-, TJ Neratovice G - SK Mšeno B -:-,
9. kolo:
SK Mšeno B - TJ Sokol Byšice A -:-, TJ Start Mlékojedy B - TJ Neratovice G -:-, TJ Sokol Všetaty C - TJ Dynamo Nelahozeves D -:-, TJ Dynamo Nelahozeves C - Sokol Mělník - Pšovka B -:-, TJ Neratovice F - TJ KRALUPY C -:-,
10. kolo:
TJ Sokol Byšice A - TJ KRALUPY C -:-, TJ Neratovice F - Sokol Mělník - Pšovka B -:-, TJ Dynamo Nelahozeves C - TJ Dynamo Nelahozeves D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ovsenáková Alena 3:1, Horkavý Zdeněk 0:4, Hamák Václav 2:2, Hamák Adam 0:1, Koudelka Patrik 3:0, body hostů: Štibinger Michal 2:2, Fikejs Michal 1:3, Popová Kateřina 0:2, Polách Vojtěch 4:0, Motl Ludvík 1:1), TJ Sokol Všetaty C - TJ Neratovice G -:-, TJ Start Mlékojedy B - SK Mšeno B -:-,
11. kolo:
TJ Start Mlékojedy B - TJ Sokol Byšice A -:-, SK Mšeno B - TJ Sokol Všetaty C -:-, TJ Neratovice G - TJ Dynamo Nelahozeves C -:-, TJ Dynamo Nelahozeves D - TJ Neratovice F -:-, Sokol Mělník - Pšovka B - TJ KRALUPY C -:-,
12. kolo:
TJ Sokol Byšice A - Sokol Mělník - Pšovka B -:-, TJ KRALUPY C - TJ Dynamo Nelahozeves D -:-, TJ Neratovice F - TJ Neratovice G -:-, TJ Dynamo Nelahozeves C - SK Mšeno B -:-, TJ Sokol Všetaty C - TJ Start Mlékojedy B -:-,
13. kolo:
TJ Sokol Všetaty C - TJ Sokol Byšice A -:-, TJ Start Mlékojedy B - TJ Dynamo Nelahozeves C -:-, SK Mšeno B - TJ Neratovice F -:-, TJ Neratovice G - TJ KRALUPY C -:-, TJ Dynamo Nelahozeves D - Sokol Mělník - Pšovka B -:-,
14. kolo:
TJ Sokol Byšice A - TJ Dynamo Nelahozeves D -:-, Sokol Mělník - Pšovka B - TJ Neratovice G -:-, TJ KRALUPY C - SK Mšeno B -:-, TJ Neratovice F - TJ Start Mlékojedy B -:-, TJ Dynamo Nelahozeves C - TJ Sokol Všetaty C -:-,
15. kolo:
TJ Dynamo Nelahozeves C - TJ Sokol Byšice A -:-, TJ Sokol Všetaty C - TJ Neratovice F -:-, TJ Start Mlékojedy B - TJ KRALUPY C -:-, SK Mšeno B - Sokol Mělník - Pšovka B -:-, TJ Neratovice G - TJ Dynamo Nelahozeves D -:-,
16. kolo:
TJ Sokol Byšice A - TJ Neratovice G -:-, TJ Dynamo Nelahozeves D - SK Mšeno B -:-, Sokol Mělník - Pšovka B - TJ Start Mlékojedy B -:-, TJ KRALUPY C - TJ Sokol Všetaty C -:-, TJ Neratovice F - TJ Dynamo Nelahozeves C -:-,
17. kolo:
TJ Neratovice F - TJ Sokol Byšice A -:-, TJ Dynamo Nelahozeves C - TJ KRALUPY C -:-, TJ Sokol Všetaty C - Sokol Mělník - Pšovka B -:-, TJ Start Mlékojedy B - TJ Dynamo Nelahozeves D -:-, SK Mšeno B - TJ Neratovice G -:-,
18. kolo:
TJ Sokol Byšice A - SK Mšeno B -:-, TJ Neratovice G - TJ Start Mlékojedy B -:-, TJ Dynamo Nelahozeves D - TJ Sokol Všetaty C -:-, Sokol Mělník - Pšovka B - TJ Dynamo Nelahozeves C -:-, TJ KRALUPY C - TJ Neratovice F -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy