Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální přebor 3.třídy
1. kolo:
TJ Neratovice H - TJ Sokol Dřínov B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovaříková Marcela 4:0, Homola Ondřej 0:4, Šťastný Ondřej 4:0, Káš Pavel ml. 4:0, body hostů: Olmer Lukáš 1:3, Šály Vladimír 1:3, Dvořáková Lucie 0:2, Feriová Marie Rozálie 1:3, Chvojková Štěpánka 1:1), SK Liběchov, z.s. - TJ Sokol Libiš 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vít Miloslav 4:0, Mikyska Radek 2:2, Miženko Milan 3:1, Vítová Johana 0:2, Ryšavý Jiří 0:2, body hostů: Šebek Eduard 1:3, Škaloud Martin 3:1, Pour Svatopluk 1:3, Douša Pavel 2:2), TJ Sokol Byšice B - TJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubánek Kamil 1:3, Žára Michal 1:3, Loudín Přemysl 4:0, Píša Martin 4:0, body hostů: Lhotský Miroslav 2:2, Pilinský Michal 2:2, Čáp Kamil 0:4, Kundera Martin 2:2),
2. kolo:
TJ Sokol Dřínov B - TJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Feriová Marie Rozálie 3:1, Chvojková Štěpánka 0:2, Šály Vladimír 3:1, Pleticha Robert 4:0, Olmer Vladimír 0:2, body hostů: Lhotský Miroslav 3:1, Pelikán Luboš 1:3, Čáp Kamil 0:1, Kundera Martin 0:2, Herain David 1:2, Šebek Petr 1:1), TJ Sokol Libiš - TJ Sokol Byšice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šebek Martin 1:3, Pour Svatopluk 1:3, Škaloud Martin 4:0, Šebek Eduard 1:3, body hostů: Žára Robert 2:2, Krejčí František 2:2, Píša Martin 3:1, Loudín Přemysl 2:2), TJ Neratovice H - SK Liběchov, z.s. -:- (odloženo),
3. kolo:
SK Liběchov, z.s. - TJ Sokol Dřínov B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Miženko Milan 4:0, Pokorný Dominik 4:0, Mikyska Radek 4:0, Vít Miloslav 4:0, body hostů: Olmer Vladimír 0:4, Dvořáková Lucie 0:2, Šály Vladimír 0:4, Feriová Marie Rozálie 0:4, Krumlová Lucie 0:2), TJ Sokol Byšice B - TJ Neratovice H 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žára Robert 0:4, Žára Michal 0:1, Píša Martin 2:2, Loudín Přemysl 3:1, Krejčí František 0:3, body hostů: Krojidlo Jan 4:0, Beneš Pavel 2:2, Šťastný Ondřej 2:2, Káš Pavel ml. 3:1), TJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch - TJ Sokol Libiš 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lhotský Miroslav 1:3, Herain David 2:2, Šebek Petr 0:3, Kundera Martin 1:3, Havel Jiří 0:1, body hostů: Šebek Martin 3:1, Pour Svatopluk 2:2, Douša Pavel 3:1, Škaloud Martin 3:0, Šebek Eduard 1:0),
4. kolo:
TJ Sokol Dřínov B - TJ Sokol Libiš 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krumlová Lucie 0:4, Olmer Vladimír 1:3, Feriová Marie Rozálie 2:2, Šály Vladimír 1:3, body hostů: Škaloud Martin 4:0, Douša Pavel 3:1, Pour Svatopluk 3:0, Šebek Martin 2:2, Šebek Eduard 0:1), TJ Neratovice H - TJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch -:- (odloženo), SK Liběchov, z.s. - TJ Sokol Byšice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Miženko Milan 4:0, Mikyska Radek 3:1, Pokorný Dominik 3:1, Vít Miloslav 4:0, body hostů: Píša Martin 2:2, Loudín Přemysl 0:4, Hora Martin 0:4, Vacek Karel 0:4),
5. kolo:
TJ Sokol Byšice B - TJ Sokol Dřínov B -:-, TJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch - SK Liběchov, z.s. -:-, TJ Sokol Libiš - TJ Neratovice H -:-,
6. kolo:
TJ Sokol Dřínov B - TJ Neratovice H -:-, TJ Sokol Libiš - SK Liběchov, z.s. -:-, TJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch - TJ Sokol Byšice B -:-,
7. kolo:
TJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch - TJ Sokol Dřínov B -:-, TJ Sokol Byšice B - TJ Sokol Libiš -:-, SK Liběchov, z.s. - TJ Neratovice H -:-,
8. kolo:
TJ Sokol Dřínov B - SK Liběchov, z.s. -:-, TJ Neratovice H - TJ Sokol Byšice B -:-, TJ Sokol Libiš - TJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch -:-,
9. kolo:
TJ Sokol Libiš - TJ Sokol Dřínov B -:-, TJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch - TJ Neratovice H -:-, TJ Sokol Byšice B - SK Liběchov, z.s. -:-,
10. kolo:
TJ Sokol Dřínov B - TJ Sokol Byšice B -:-, SK Liběchov, z.s. - TJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch -:-, TJ Neratovice H - TJ Sokol Libiš -:-,
11. kolo:
TJ Neratovice H - TJ Sokol Dřínov B -:-, SK Liběchov, z.s. - TJ Sokol Libiš -:-, TJ Sokol Byšice B - TJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch -:-,
12. kolo:
TJ Sokol Dřínov B - TJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch -:-, TJ Sokol Libiš - TJ Sokol Byšice B -:-, TJ Neratovice H - SK Liběchov, z.s. -:-,
13. kolo:
SK Liběchov, z.s. - TJ Sokol Dřínov B -:-, TJ Sokol Byšice B - TJ Neratovice H -:-, TJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch - TJ Sokol Libiš -:-,
14. kolo:
TJ Sokol Dřínov B - TJ Sokol Libiš -:-, TJ Neratovice H - TJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch -:-, SK Liběchov, z.s. - TJ Sokol Byšice B -:-,
15. kolo:
TJ Sokol Byšice B - TJ Sokol Dřínov B -:-, TJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch - SK Liběchov, z.s. -:-, TJ Sokol Libiš - TJ Neratovice H -:-,
16. kolo:
TJ Sokol Dřínov B - TJ Neratovice H -:-, TJ Sokol Libiš - SK Liběchov, z.s. -:-, TJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch - TJ Sokol Byšice B -:-,
17. kolo:
TJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch - TJ Sokol Dřínov B -:-, TJ Sokol Byšice B - TJ Sokol Libiš -:-, SK Liběchov, z.s. - TJ Neratovice H -:-,
18. kolo:
TJ Sokol Dřínov B - SK Liběchov, z.s. -:-, TJ Neratovice H - TJ Sokol Byšice B -:-, TJ Sokol Libiš - TJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch -:-,
19. kolo:
TJ Sokol Libiš - TJ Sokol Dřínov B -:-, TJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch - TJ Neratovice H -:-, TJ Sokol Byšice B - SK Liběchov, z.s. -:-,
20. kolo:
TJ Sokol Dřínov B - TJ Sokol Byšice B -:-, SK Liběchov, z.s. - TJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch -:-, TJ Neratovice H - TJ Sokol Libiš -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy