Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální soutěž 1.třídy
1. kolo:
TJ Sokol Český Brod "A" - KST Týnec nad Labem A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Menz František 3:1, Bašta Radek 0:4, Opršal Tomáš 0:3, Kolář Marek st. 2:2, WO 1:0, body hostů: Brunclík Marek 3:1, Moravec Stanislav 4:0, Cincibus Milan 2:2, Mošna Petr 1:2, WO 0:1), Stolní tenis Kolín A - TJ Sokol Velký Osek B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Výborný Pavel 1:3, Svoboda Miloš 2:2, Havlíček Vladimír 3:1, Dolejš Martin 4:0, body hostů: Cincibus Milan ml. 1:3, Roudný Petr 1:3, Mokříž Bohuslav 2:2, Čebiš Luboš 2:2), TJ Sokol Velim A - TJ Klučov B 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sixta Pavel 3:0, Jeřala Pavel 3:0, Svoboda Jan 3:0, Petřík Petr 3:0, WO 5:0, body hostů: Cherednik Konstantin 0:4, Štábla Peter 0:4, Nekolný Josef 0:4, WO 0:5), TJ Klučov A - TJ Sokol Starý Kolín A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mukařovský Aleš 0:4, Potměšil Zdeněk 0:4, Chlumský Petr 3:0, Ševčík Jiří ml. 1:3, WO 0:1, body hostů: Kahoun Václav 3:1, Havránek Stanislav 3:1, Salák Alois 3:1, Bajtler Luboš 2:1, WO 1:0), Sokol Zásmuky A - ST EUROMASTER Kolín B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Odvárka Leoš 4:0, Skývová Lenka 3:1, Klimeš Vladimír 3:0, Skyva Milan 2:2, WO 1:0, body hostů: Nekovář Petr 1:3, Vokounová Adéla 1:3, Bártová Věra 1:3, Kopiště Milan 0:3, WO 0:1), SK Nová Ves I. B - SK Křečhoř A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Řehák Josef ml. 1:3, Holeček Martin 1:3, Šíma Roman 0:4, Šafránek Jaroslav 1:3, body hostů: Dej František 4:0, Křivánek Luboš 4:0, Smrkovský Jindřich 3:1, Valtr Petr 1:0, Moravec Petr 1:2),
2. kolo:
KST Týnec nad Labem A - SK Křečhoř A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cincibus Milan 2:0, Mošna Petr 2:0, Moravec Stanislav 3:0, Brunclík Marek 2:1, Buriánek Vladislav 0:1, WO 3:2, body hostů: Moravec Petr 0:1, Křivánek Luboš 1:2, Dej František 0:2, Smrkovský Jindřich 1:2, Valtr Petr 0:2, WO 2:3), ST EUROMASTER Kolín B - SK Nová Ves I. B 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bártová Věra 3:1, Lichtenberg Petr 2:2, Kopiště Milan 2:2, Vokounová Adéla 4:0, body hostů: Řehák Josef ml. 2:2, Holeček Martin 3:1, Ulman Radim 0:4, Šíma Roman 0:4), TJ Sokol Starý Kolín A - Sokol Zásmuky A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bajtler Luboš 2:2, Salák Alois 4:0, Kahoun Václav 4:0, Havránek Stanislav 3:1, body hostů: Skývová Lenka 1:3, Skyva Milan 2:2, Suchý Ladislav 0:4, Cikán Miloslav 0:4), TJ Klučov B - TJ Klučov A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cherednik Konstantin 1:3, Říha Vlastimil 2:2, Budský Radek 1:3, Dvořák Vladimír 0:3, WO 1:0, body hostů: Chlumský Petr 3:0, Ševčík Jiří ml. 3:1, Rozumný Karel 4:0, Mukařovský Aleš 1:3, WO 0:1), TJ Sokol Velký Osek B - TJ Sokol Velim A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cincibus Milan ml. 3:0, Čebiš Luboš 3:0, Roudný Petr 3:1, Mokříž Bohuslav 2:2, WO 0:2, body hostů: Sixta Pavel 1:3, Jeřala Pavel 1:2, Petřík Petr 1:2, Svoboda Jan 0:4, WO 2:0), TJ Sokol Český Brod "A" - Stolní tenis Kolín A -:- (Odloženo),
3. kolo:
Stolní tenis Kolín A - KST Týnec nad Labem A -:- (Odloženo), TJ Sokol Velim A - TJ Sokol Český Brod "A" -:- (Odloženo), TJ Klučov A - TJ Sokol Velký Osek B -:- (Odloženo), Sokol Zásmuky A - TJ Klučov B -:- (Odloženo), SK Nová Ves I. B - TJ Sokol Starý Kolín A -:- (Odloženo), SK Křečhoř A - ST EUROMASTER Kolín B -:- (Odloženo),
4. kolo:
KST Týnec nad Labem A - ST EUROMASTER Kolín B -:- (Odloženo), TJ Sokol Starý Kolín A - SK Křečhoř A -:- (Odloženo), TJ Klučov B - SK Nová Ves I. B -:- (Odloženo), TJ Sokol Velký Osek B - Sokol Zásmuky A -:- (Odloženo), TJ Sokol Český Brod "A" - TJ Klučov A -:- (Odloženo), Stolní tenis Kolín A - TJ Sokol Velim A -:- (Odloženo),
5. kolo:
TJ Sokol Velim A - KST Týnec nad Labem A -:-, TJ Klučov A - Stolní tenis Kolín A -:-, Sokol Zásmuky A - TJ Sokol Český Brod "A" -:-, SK Nová Ves I. B - TJ Sokol Velký Osek B -:-, SK Křečhoř A - TJ Klučov B -:-, ST EUROMASTER Kolín B - TJ Sokol Starý Kolín A -:-,
6. kolo:
KST Týnec nad Labem A - TJ Sokol Starý Kolín A -:-, TJ Klučov B - ST EUROMASTER Kolín B -:-, TJ Sokol Velký Osek B - SK Křečhoř A -:-, TJ Sokol Český Brod "A" - SK Nová Ves I. B -:-, Stolní tenis Kolín A - Sokol Zásmuky A -:-, TJ Sokol Velim A - TJ Klučov A -:-,
7. kolo:
TJ Klučov A - KST Týnec nad Labem A -:-, Sokol Zásmuky A - TJ Sokol Velim A -:-, SK Nová Ves I. B - Stolní tenis Kolín A -:-, SK Křečhoř A - TJ Sokol Český Brod "A" -:-, ST EUROMASTER Kolín B - TJ Sokol Velký Osek B -:-, TJ Sokol Starý Kolín A - TJ Klučov B -:-,
8. kolo:
KST Týnec nad Labem A - TJ Klučov B -:-, TJ Sokol Velký Osek B - TJ Sokol Starý Kolín A -:-, TJ Sokol Český Brod "A" - ST EUROMASTER Kolín B -:-, Stolní tenis Kolín A - SK Křečhoř A -:-, TJ Sokol Velim A - SK Nová Ves I. B -:-, TJ Klučov A - Sokol Zásmuky A -:-,
9. kolo:
Sokol Zásmuky A - KST Týnec nad Labem A -:-, SK Nová Ves I. B - TJ Klučov A -:-, SK Křečhoř A - TJ Sokol Velim A -:-, ST EUROMASTER Kolín B - Stolní tenis Kolín A -:-, TJ Sokol Starý Kolín A - TJ Sokol Český Brod "A" -:-, TJ Klučov B - TJ Sokol Velký Osek B -:-,
10. kolo:
KST Týnec nad Labem A - TJ Sokol Velký Osek B -:-, TJ Sokol Český Brod "A" - TJ Klučov B -:-, Stolní tenis Kolín A - TJ Sokol Starý Kolín A -:-, TJ Sokol Velim A - ST EUROMASTER Kolín B -:-, TJ Klučov A - SK Křečhoř A -:-, Sokol Zásmuky A - SK Nová Ves I. B -:-,
11. kolo:
SK Nová Ves I. B - KST Týnec nad Labem A -:-, SK Křečhoř A - Sokol Zásmuky A -:-, ST EUROMASTER Kolín B - TJ Klučov A -:-, TJ Sokol Starý Kolín A - TJ Sokol Velim A -:-, TJ Klučov B - Stolní tenis Kolín A -:-, TJ Sokol Velký Osek B - TJ Sokol Český Brod "A" -:-,
12. kolo:
KST Týnec nad Labem A - TJ Sokol Český Brod "A" -:-, TJ Sokol Velký Osek B - Stolní tenis Kolín A -:-, TJ Klučov B - TJ Sokol Velim A -:-, TJ Sokol Starý Kolín A - TJ Klučov A -:-, ST EUROMASTER Kolín B - Sokol Zásmuky A -:-, SK Křečhoř A - SK Nová Ves I. B -:-,
13. kolo:
SK Křečhoř A - KST Týnec nad Labem A -:-, SK Nová Ves I. B - ST EUROMASTER Kolín B -:-, Sokol Zásmuky A - TJ Sokol Starý Kolín A -:-, TJ Klučov A - TJ Klučov B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ševčík Jiří ml. 2:2, Potměšil Zdeněk 2:2, Heřtus Michal 2:2, Lambert Zdeněk 0:4, body hostů: Cherednik Konstantin 1:3, Budský Radek 2:2, Douša Ivan 4:0, Říha Vlastimil 3:1), TJ Sokol Velim A - TJ Sokol Velký Osek B -:-, Stolní tenis Kolín A - TJ Sokol Český Brod "A" -:-,
14. kolo:
KST Týnec nad Labem A - Stolní tenis Kolín A -:-, TJ Sokol Český Brod "A" - TJ Sokol Velim A -:-, TJ Sokol Velký Osek B - TJ Klučov A -:-, TJ Klučov B - Sokol Zásmuky A -:-, TJ Sokol Starý Kolín A - SK Nová Ves I. B -:-, ST EUROMASTER Kolín B - SK Křečhoř A -:-,
15. kolo:
ST EUROMASTER Kolín B - KST Týnec nad Labem A -:-, SK Křečhoř A - TJ Sokol Starý Kolín A -:-, SK Nová Ves I. B - TJ Klučov B -:-, Sokol Zásmuky A - TJ Sokol Velký Osek B -:-, TJ Klučov A - TJ Sokol Český Brod "A" -:-, TJ Sokol Velim A - Stolní tenis Kolín A -:-,
16. kolo:
KST Týnec nad Labem A - TJ Sokol Velim A -:-, Stolní tenis Kolín A - TJ Klučov A -:-, TJ Sokol Český Brod "A" - Sokol Zásmuky A -:-, TJ Sokol Velký Osek B - SK Nová Ves I. B -:-, TJ Klučov B - SK Křečhoř A -:-, TJ Sokol Starý Kolín A - ST EUROMASTER Kolín B -:-,
17. kolo:
TJ Sokol Starý Kolín A - KST Týnec nad Labem A -:-, ST EUROMASTER Kolín B - TJ Klučov B -:-, SK Křečhoř A - TJ Sokol Velký Osek B -:-, SK Nová Ves I. B - TJ Sokol Český Brod "A" -:-, Sokol Zásmuky A - Stolní tenis Kolín A -:-, TJ Klučov A - TJ Sokol Velim A -:-,
18. kolo:
KST Týnec nad Labem A - TJ Klučov A -:-, TJ Sokol Velim A - Sokol Zásmuky A -:-, Stolní tenis Kolín A - SK Nová Ves I. B -:-, TJ Sokol Český Brod "A" - SK Křečhoř A -:-, TJ Sokol Velký Osek B - ST EUROMASTER Kolín B -:-, TJ Klučov B - TJ Sokol Starý Kolín A -:-,
19. kolo:
TJ Klučov B - KST Týnec nad Labem A -:-, TJ Sokol Starý Kolín A - TJ Sokol Velký Osek B -:-, ST EUROMASTER Kolín B - TJ Sokol Český Brod "A" -:-, SK Křečhoř A - Stolní tenis Kolín A -:-, SK Nová Ves I. B - TJ Sokol Velim A -:-, Sokol Zásmuky A - TJ Klučov A -:-,
20. kolo:
KST Týnec nad Labem A - Sokol Zásmuky A -:-, TJ Klučov A - SK Nová Ves I. B -:-, TJ Sokol Velim A - SK Křečhoř A -:-, Stolní tenis Kolín A - ST EUROMASTER Kolín B -:-, TJ Sokol Český Brod "A" - TJ Sokol Starý Kolín A -:-, TJ Sokol Velký Osek B - TJ Klučov B -:-,
21. kolo:
TJ Sokol Velký Osek B - KST Týnec nad Labem A -:-, TJ Klučov B - TJ Sokol Český Brod "A" -:-, TJ Sokol Starý Kolín A - Stolní tenis Kolín A -:-, ST EUROMASTER Kolín B - TJ Sokol Velim A -:-, SK Křečhoř A - TJ Klučov A -:-, SK Nová Ves I. B - Sokol Zásmuky A -:-,
22. kolo:
KST Týnec nad Labem A - SK Nová Ves I. B -:-, Sokol Zásmuky A - SK Křečhoř A -:-, TJ Klučov A - ST EUROMASTER Kolín B -:-, TJ Sokol Velim A - TJ Sokol Starý Kolín A -:-, Stolní tenis Kolín A - TJ Klučov B -:-, TJ Sokol Český Brod "A" - TJ Sokol Velký Osek B -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy