Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální soutěž 2.třídy
1. kolo:
Stolní tenis Dobřichov A - TJ Sokol Starý Kolín B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Opl Miroslav 4:0, Švára Petr 0:2, Slabý Jaroslav 2:2, Mašín Pavel 1:3, Karafiát Tomáš 0:2, body hostů: Melichar Lukáš 2:2, Vyšata Pavel 3:1, Musil Jan 3:1, Drbohlav Tomáš 1:3), TJ Klučov C - TJ Sokol Velký Osek C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bossanyi Michal 2:2, Heřtus Michal 2:1, Říha Samuel 0:4, Dvořák Vladimír 1:3, WO 0:1, body hostů: Svoboda Karel 3:1, Hanušová Blanka 1:3, Novotný Karel 2:1, Čebiš Luboš 4:0, WO 1:0), TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B - TJ Sokol Velim B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moravec Václav 4:0, Rob Karel 3:1, Pokorný Jaroslav 3:1, Říha Petr 0:4, body hostů: Vejtruba František 1:3, Opl Petr 1:3, Sahulka Radek 1:3, Škopek Martin 3:1), Sokol Zásmuky B - Stolní tenis Kolín B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kašpar Milan 1:3, Švec Josef 2:2, Suchý Ladislav 4:0, Cikán Miloslav 2:2, body hostů: Pros Jaroslav 3:1, Pros Jan 3:1, Vondráček Pavel 1:3, Havlíček Kamil 0:4), ST Býchory - Viktoria Radim "A" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čížek Jiří 3:0, Lipka Roman 1:3, Vyhnánek Jakub 2:2, Čížek Martin 3:1, Fejfar Václav 0:1, body hostů: Prorok Jaroslav 1:3, Svojša Petr 4:0, Hovorka Marek 0:4, Hovorka Tomáš 2:2),
2. kolo:
Stolní tenis Kolín B - ST Býchory 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vondráček Pavel 2:2, Havlíček Kamil 0:4, Malenovský Aleš 4:0, Zítka Jan 1:3, body hostů: Čížek Martin 3:1, Lipka Roman 1:3, Fejfar Václav 2:2, Čížek Jiří 3:1), TJ Sokol Velim B - Sokol Zásmuky B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Balouš Petr 2:2, Opl Petr 4:0, Vejtruba František 4:0, Škopek Martin 2:2, body hostů: Kašpar Milan 0:4, Švec Josef 0:4, Cikán Miloslav 2:2, Suchý Ladislav 2:2), TJ Sokol Velký Osek C - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čebiš Luboš 4:0, Hanušová Blanka 3:1, Novotný Karel 1:2, Svoboda Karel 4:0, WO 1:0, body hostů: Herman Michal 0:4, Moravec Václav 1:3, Rob Karel 1:3, Chvojka Antonín 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Starý Kolín B - TJ Klučov C -:- (Odloženo), KST Týnec nad Labem B - Stolní tenis Dobřichov A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jehlička Jan 1:3, Novotný Radek 0:4, Kubelka Lukáš 3:1, Buriánek Vladislav 2:2, body hostů: Opl Miroslav 4:0, Ježek Jiří 1:3, Slabý Jaroslav 2:2, Mašín Pavel 3:1),
3. kolo:
TJ Klučov C - KST Týnec nad Labem B -:- (Odloženo), TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B - TJ Sokol Starý Kolín B -:- (Odloženo), Sokol Zásmuky B - TJ Sokol Velký Osek C -:- (Odloženo), ST Býchory - TJ Sokol Velim B -:- (Odloženo), Viktoria Radim "A" - Stolní tenis Kolín B -:- (Odloženo),
4. kolo:
TJ Sokol Velim B - Viktoria Radim "A" -:- (Odloženo), TJ Sokol Velký Osek C - ST Býchory -:- (Odloženo), TJ Sokol Starý Kolín B - Sokol Zásmuky B -:- (Odloženo), KST Týnec nad Labem B - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B -:- (Odloženo), Stolní tenis Dobřichov A - TJ Klučov C -:- (Odloženo),
5. kolo:
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B - Stolní tenis Dobřichov A -:-, Sokol Zásmuky B - KST Týnec nad Labem B -:-, ST Býchory - TJ Sokol Starý Kolín B -:-, Viktoria Radim "A" - TJ Sokol Velký Osek C -:-, Stolní tenis Kolín B - TJ Sokol Velim B -:-,
6. kolo:
TJ Sokol Velký Osek C - Stolní tenis Kolín B -:-, TJ Sokol Starý Kolín B - Viktoria Radim "A" -:-, KST Týnec nad Labem B - ST Býchory -:-, Stolní tenis Dobřichov A - Sokol Zásmuky B -:-, TJ Klučov C - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B -:-,
7. kolo:
Sokol Zásmuky B - TJ Klučov C -:-, ST Býchory - Stolní tenis Dobřichov A -:-, Viktoria Radim "A" - KST Týnec nad Labem B -:-, Stolní tenis Kolín B - TJ Sokol Starý Kolín B -:-, TJ Sokol Velim B - TJ Sokol Velký Osek C -:-,
8. kolo:
TJ Sokol Starý Kolín B - TJ Sokol Velim B -:-, KST Týnec nad Labem B - Stolní tenis Kolín B -:-, Stolní tenis Dobřichov A - Viktoria Radim "A" -:-, TJ Klučov C - ST Býchory -:-, TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B - Sokol Zásmuky B -:-,
9. kolo:
ST Býchory - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B -:-, Viktoria Radim "A" - TJ Klučov C -:-, Stolní tenis Kolín B - Stolní tenis Dobřichov A -:-, TJ Sokol Velim B - KST Týnec nad Labem B -:-, TJ Sokol Velký Osek C - TJ Sokol Starý Kolín B -:-,
10. kolo:
KST Týnec nad Labem B - TJ Sokol Velký Osek C -:-, Stolní tenis Dobřichov A - TJ Sokol Velim B -:-, TJ Klučov C - Stolní tenis Kolín B -:-, TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B - Viktoria Radim "A" -:-, Sokol Zásmuky B - ST Býchory -:-,
11. kolo:
Viktoria Radim "A" - Sokol Zásmuky B -:-, Stolní tenis Kolín B - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B -:-, TJ Sokol Velim B - TJ Klučov C -:-, TJ Sokol Velký Osek C - Stolní tenis Dobřichov A -:-, TJ Sokol Starý Kolín B - KST Týnec nad Labem B -:-,
12. kolo:
TJ Sokol Starý Kolín B - Stolní tenis Dobřichov A -:-, TJ Sokol Velký Osek C - TJ Klučov C -:-, TJ Sokol Velim B - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B -:-, Stolní tenis Kolín B - Sokol Zásmuky B -:-, Viktoria Radim "A" - ST Býchory -:-,
13. kolo:
ST Býchory - Stolní tenis Kolín B -:-, Sokol Zásmuky B - TJ Sokol Velim B -:-, TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B - TJ Sokol Velký Osek C -:-, TJ Klučov C - TJ Sokol Starý Kolín B -:-, Stolní tenis Dobřichov A - KST Týnec nad Labem B -:-,
14. kolo:
KST Týnec nad Labem B - TJ Klučov C -:-, TJ Sokol Starý Kolín B - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B -:-, TJ Sokol Velký Osek C - Sokol Zásmuky B -:-, TJ Sokol Velim B - ST Býchory -:-, Stolní tenis Kolín B - Viktoria Radim "A" -:-,
15. kolo:
Viktoria Radim "A" - TJ Sokol Velim B -:-, ST Býchory - TJ Sokol Velký Osek C -:-, Sokol Zásmuky B - TJ Sokol Starý Kolín B -:-, TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B - KST Týnec nad Labem B -:-, TJ Klučov C - Stolní tenis Dobřichov A -:-,
16. kolo:
Stolní tenis Dobřichov A - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B -:-, KST Týnec nad Labem B - Sokol Zásmuky B -:-, TJ Sokol Starý Kolín B - ST Býchory -:-, TJ Sokol Velký Osek C - Viktoria Radim "A" -:-, TJ Sokol Velim B - Stolní tenis Kolín B -:-,
17. kolo:
Stolní tenis Kolín B - TJ Sokol Velký Osek C -:-, Viktoria Radim "A" - TJ Sokol Starý Kolín B -:-, ST Býchory - KST Týnec nad Labem B -:-, Sokol Zásmuky B - Stolní tenis Dobřichov A -:-, TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B - TJ Klučov C -:-,
18. kolo:
TJ Klučov C - Sokol Zásmuky B -:-, Stolní tenis Dobřichov A - ST Býchory -:-, KST Týnec nad Labem B - Viktoria Radim "A" -:-, TJ Sokol Starý Kolín B - Stolní tenis Kolín B -:-, TJ Sokol Velký Osek C - TJ Sokol Velim B -:-,
19. kolo:
TJ Sokol Velim B - TJ Sokol Starý Kolín B -:-, Stolní tenis Kolín B - KST Týnec nad Labem B -:-, Viktoria Radim "A" - Stolní tenis Dobřichov A -:-, ST Býchory - TJ Klučov C -:-, Sokol Zásmuky B - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B -:-,
20. kolo:
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B - ST Býchory -:-, TJ Klučov C - Viktoria Radim "A" -:-, Stolní tenis Dobřichov A - Stolní tenis Kolín B -:-, KST Týnec nad Labem B - TJ Sokol Velim B -:-, TJ Sokol Starý Kolín B - TJ Sokol Velký Osek C -:-,
21. kolo:
TJ Sokol Velký Osek C - KST Týnec nad Labem B -:-, TJ Sokol Velim B - Stolní tenis Dobřichov A -:-, Stolní tenis Kolín B - TJ Klučov C -:-, Viktoria Radim "A" - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B -:-, ST Býchory - Sokol Zásmuky B -:-,
22. kolo:
Sokol Zásmuky B - Viktoria Radim "A" -:-, TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B - Stolní tenis Kolín B -:-, TJ Klučov C - TJ Sokol Velim B -:-, Stolní tenis Dobřichov A - TJ Sokol Velký Osek C -:-, KST Týnec nad Labem B - TJ Sokol Starý Kolín B -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy