Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální soutěž 3.třídy
1. kolo:
SK Nová Ves I. C - TJ Klučov D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hladík Martin 3:1, Římal Lukáš 1:1, Šafránek Jaroslav 2:2, Voslař Jiří 1:3, Ulman Radim 1:1, body hostů: Štábla Peter 3:1, Cinegr Jiří 2:2, Kaše Jakub 1:3, Dvořák Vladimír 2:2), ST EUROMASTER Kolín C - TJ Sokol Velim C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nedvěd Tomáš 0:4, Neprášek Jakub 2:2, Novák František 1:3, Fišera Miloš 0:4, body hostů: Balouš Petr 4:0, Dulík Roman 3:1, Sedláček Pavel 2:2, Kalva Tomáš 4:0), Stolní tenis Dobřichov B - TJ Sokol Plaňany 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slabý Jaroslav 2:2, Karafiát Tomáš 0:4, Ježek Jiří 1:1, Horn Tomáš 1:3, Mašín Pavel 1:1, body hostů: Lakatoš Josef 2:2, Batelka Petr 4:0, Ležal Jaromír 3:1, Bartoš Vladimír 2:2), TJ Sokol Velký Osek D - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chod Jakub 2:2, Čebišová Linda 1:3, Psota Karel 1:3, Čebiš Patrik 1:3, body hostů: Syrový Matouš 4:0, Říha Petr 4:0, Kellnerová Lada 3:1, Reil Tomáš 0:4), Stolní tenis Kolín C - TJ Sokol Český Brod "B" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lain Lukáš 0:4, Zápotocký Milan 0:2, Zítka Jan 4:0, Lejnar Petr 0:4, Holler Jan 1:1, body hostů: Kolářová Linda 3:1, Opršal Tomáš 3:1, Opršal Dan 2:2, Bašta Radek 3:1),
2. kolo:
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy C - Stolní tenis Kolín C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Syrový Jiří 4:0, Herman Michal 4:0, Říha Petr 4:0, Reil Tomáš 0:4, body hostů: Pudlo Ladislav 1:3, Gruml Tomáš 1:3, Kruliš Ondřej 1:3, Lain Lukáš 1:3), TJ Sokol Plaňany - TJ Sokol Velký Osek D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ležal Jaromír 4:0, Lakatoš Josef 3:1, Batelka Petr 4:0, Kulhavý Roman 2:2, body hostů: Čebišová Linda 0:4, Hanušová Blanka 2:2, Čebiš Patrik 1:3, Psota Karel 0:4), TJ Sokol Velim C - Stolní tenis Dobřichov B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Venkrbec Vít 1:3, Dulík Roman 2:0, Balouš Petr 3:1, Kalva Tomáš 4:0, Sahulka Radek 0:2, body hostů: Karafiát Tomáš 0:2, Horn Tomáš 2:2, Ježek Jiří 2:2, Švára Petr 2:2, Malina Josef 0:2), TJ Klučov D - ST EUROMASTER Kolín C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cinegr Jiří 2:2, Kaše Jakub 1:3, Říha Samuel 0:4, Štábla Peter 4:0, body hostů: Nedvěd Tomáš 2:2, Neprášek Jakub 3:1, Novák František 1:3, Bártová Věra 3:1), SK Křečhoř B - SK Nová Ves I. C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sýkora Jaromír 4:0, Flídr David 0:4, Kubín Miloslav 4:0, Moravec Petr 4:0, body hostů: Ulman Radim 1:3, Voslař Jiří 1:3, Šafránek Jaroslav 1:3, Římal Lukáš 1:3),
3. kolo:
ST EUROMASTER Kolín C - SK Křečhoř B -:- (Odloženo), Stolní tenis Dobřichov B - TJ Klučov D -:- (Odloženo), TJ Sokol Velký Osek D - TJ Sokol Velim C -:- (Odloženo), Stolní tenis Kolín C - TJ Sokol Plaňany -:- (Odloženo), TJ Sokol Český Brod "B" - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy C -:- (Odloženo),
4. kolo:
TJ Sokol Plaňany - TJ Sokol Český Brod "B" -:- (Odloženo), TJ Sokol Velim C - Stolní tenis Kolín C -:- (Odloženo), TJ Klučov D - TJ Sokol Velký Osek D -:- (Odloženo), SK Křečhoř B - Stolní tenis Dobřichov B -:- (Odloženo), SK Nová Ves I. C - ST EUROMASTER Kolín C -:- (Odloženo),
5. kolo:
Stolní tenis Dobřichov B - SK Nová Ves I. C -:-, TJ Sokol Velký Osek D - SK Křečhoř B -:-, Stolní tenis Kolín C - TJ Klučov D -:-, TJ Sokol Český Brod "B" - TJ Sokol Velim C -:-, TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy C - TJ Sokol Plaňany -:-,
6. kolo:
TJ Sokol Velim C - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy C -:-, TJ Klučov D - TJ Sokol Český Brod "B" -:-, SK Křečhoř B - Stolní tenis Kolín C -:-, SK Nová Ves I. C - TJ Sokol Velký Osek D -:-, ST EUROMASTER Kolín C - Stolní tenis Dobřichov B -:-,
7. kolo:
TJ Sokol Velký Osek D - ST EUROMASTER Kolín C -:-, Stolní tenis Kolín C - SK Nová Ves I. C -:-, TJ Sokol Český Brod "B" - SK Křečhoř B -:-, TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy C - TJ Klučov D -:-, TJ Sokol Plaňany - TJ Sokol Velim C -:-,
8. kolo:
TJ Klučov D - TJ Sokol Plaňany -:-, SK Křečhoř B - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy C -:-, SK Nová Ves I. C - TJ Sokol Český Brod "B" -:-, ST EUROMASTER Kolín C - Stolní tenis Kolín C -:-, Stolní tenis Dobřichov B - TJ Sokol Velký Osek D -:-,
9. kolo:
Stolní tenis Kolín C - Stolní tenis Dobřichov B -:-, TJ Sokol Český Brod "B" - ST EUROMASTER Kolín C -:-, TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy C - SK Nová Ves I. C -:-, TJ Sokol Plaňany - SK Křečhoř B -:-, TJ Sokol Velim C - TJ Klučov D -:-,
10. kolo:
SK Křečhoř B - TJ Sokol Velim C -:-, SK Nová Ves I. C - TJ Sokol Plaňany -:-, ST EUROMASTER Kolín C - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy C -:-, Stolní tenis Dobřichov B - TJ Sokol Český Brod "B" -:-, TJ Sokol Velký Osek D - Stolní tenis Kolín C -:-,
11. kolo:
TJ Sokol Český Brod "B" - TJ Sokol Velký Osek D -:-, TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy C - Stolní tenis Dobřichov B -:-, TJ Sokol Plaňany - ST EUROMASTER Kolín C -:-, TJ Sokol Velim C - SK Nová Ves I. C -:-, TJ Klučov D - SK Křečhoř B -:-,
12. kolo:
TJ Klučov D - SK Nová Ves I. C -:-, TJ Sokol Velim C - ST EUROMASTER Kolín C -:-, TJ Sokol Plaňany - Stolní tenis Dobřichov B -:-, TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy C - TJ Sokol Velký Osek D -:-, TJ Sokol Český Brod "B" - Stolní tenis Kolín C -:-,
13. kolo:
Stolní tenis Kolín C - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy C -:-, TJ Sokol Velký Osek D - TJ Sokol Plaňany -:-, Stolní tenis Dobřichov B - TJ Sokol Velim C -:-, ST EUROMASTER Kolín C - TJ Klučov D -:-, SK Nová Ves I. C - SK Křečhoř B -:-,
14. kolo:
SK Křečhoř B - ST EUROMASTER Kolín C -:-, TJ Klučov D - Stolní tenis Dobřichov B -:-, TJ Sokol Velim C - TJ Sokol Velký Osek D -:-, TJ Sokol Plaňany - Stolní tenis Kolín C -:-, TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy C - TJ Sokol Český Brod "B" -:-,
15. kolo:
TJ Sokol Český Brod "B" - TJ Sokol Plaňany -:-, Stolní tenis Kolín C - TJ Sokol Velim C -:-, TJ Sokol Velký Osek D - TJ Klučov D -:-, Stolní tenis Dobřichov B - SK Křečhoř B -:-, ST EUROMASTER Kolín C - SK Nová Ves I. C -:-,
16. kolo:
SK Nová Ves I. C - Stolní tenis Dobřichov B -:-, SK Křečhoř B - TJ Sokol Velký Osek D -:-, TJ Klučov D - Stolní tenis Kolín C -:-, TJ Sokol Velim C - TJ Sokol Český Brod "B" -:-, TJ Sokol Plaňany - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy C -:-,
17. kolo:
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy C - TJ Sokol Velim C -:-, TJ Sokol Český Brod "B" - TJ Klučov D -:-, Stolní tenis Kolín C - SK Křečhoř B -:-, TJ Sokol Velký Osek D - SK Nová Ves I. C -:-, Stolní tenis Dobřichov B - ST EUROMASTER Kolín C -:-,
18. kolo:
ST EUROMASTER Kolín C - TJ Sokol Velký Osek D -:-, SK Nová Ves I. C - Stolní tenis Kolín C -:-, SK Křečhoř B - TJ Sokol Český Brod "B" -:-, TJ Klučov D - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy C -:-, TJ Sokol Velim C - TJ Sokol Plaňany -:-,
19. kolo:
TJ Sokol Plaňany - TJ Klučov D -:-, TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy C - SK Křečhoř B -:-, TJ Sokol Český Brod "B" - SK Nová Ves I. C -:-, Stolní tenis Kolín C - ST EUROMASTER Kolín C -:-, TJ Sokol Velký Osek D - Stolní tenis Dobřichov B -:-,
20. kolo:
Stolní tenis Dobřichov B - Stolní tenis Kolín C -:-, ST EUROMASTER Kolín C - TJ Sokol Český Brod "B" -:-, SK Nová Ves I. C - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy C -:-, SK Křečhoř B - TJ Sokol Plaňany -:-, TJ Klučov D - TJ Sokol Velim C -:-,
21. kolo:
TJ Sokol Velim C - SK Křečhoř B -:-, TJ Sokol Plaňany - SK Nová Ves I. C -:-, TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy C - ST EUROMASTER Kolín C -:-, TJ Sokol Český Brod "B" - Stolní tenis Dobřichov B -:-, Stolní tenis Kolín C - TJ Sokol Velký Osek D -:-,
22. kolo:
TJ Sokol Velký Osek D - TJ Sokol Český Brod "B" -:-, Stolní tenis Dobřichov B - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy C -:-, ST EUROMASTER Kolín C - TJ Sokol Plaňany -:-, SK Nová Ves I. C - TJ Sokol Velim C -:-, SK Křečhoř B - TJ Klučov D -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy