Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Krajský přebor
1. kolo:
TJ Slavoj Protivín A - SKST Týn nad Vltavou A -:- (zrušeno), TJ Slovan Černý Dub A - KST Orel ČB B -:- (zrušeno), TJ VS Tábor A - TJ Šumavan Vimperk A -:- (zrušeno), TJ Calofrig Borovany A - TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A -:- (zrušeno), KST Orel ČB C - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou B -:- (zrušeno), TJ Spartak Kaplice B - Velešín - Přídolí B -:- (zrušeno),
2. kolo:
TJ Spartak Kaplice B - TJ Calofrig Borovany A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Pavel st. 1:3, Kuchta Kamil nejml. 4:0, Kmoch Zdeněk 2:1, Janošťák Miroslav 2:2, body hostů: Čepelka Jan 1:3, Janda Jiří 1:3, Krýsl Martin 2:2, Cicko Tomáš 2:1), Velešín - Přídolí B - TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ferenčík František 1:3, Blaženec Dušan 2:2, Betka Kamil 4:0, Strapek Josef 2:2, body hostů: Dvořák Josef ml. 3:1, Kropík Milan 3:1, Janda František 1:3, Šubrt Josef st. 0:4), KST Orel ČB C - TJ VS Tábor A 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vrzal Petr 2:2, Šilhavý Petr 1:2, Hornych Pavel 2:1, Vrzal Pavel 1:3, WO 0:1, body hostů: Jehně Richard 4:0, Losos Radek 3:1, Losos Marek 0:3, Jehně Václav ml. 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Hluboká nad Vltavou B - TJ Šumavan Vimperk A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škoda Petr 1:2, Smažík David 1:2, Duspiva Martin 0:3, Hornych Jiří 1:2, body hostů: Krahulec Jiří ml. 3:0, Pavlíček Luděk 2:1, Martenek Vladimír 3:0, Janoud Jan 1:2), TJ Slavoj Protivín A - TJ Slovan Černý Dub A -:-, SKST Týn nad Vltavou A - KST Orel ČB B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kureš Vlastislav 1:2, Skalák Josef ml. 0:3, Bezpalec Martin st. 1:2, Hrůza Jan 1:2, body hostů: Brom Jan 2:1, Kvašnovský Petr 3:0, Kahuda Stanislav 2:1, Kocourek Petr 2:1),
3. kolo:
TJ Spartak Kaplice B - TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Pavel st. 1:1, Kuchta Kamil nejml. 2:0, Kmoch Zdeněk 3:0, Janošťák Miroslav 3:0, body hostů: Dvořák Josef ml. 1:2, Kropík Milan 0:3, Janda František 0:2, Šubrt Josef ml. 0:2), Velešín - Přídolí B - TJ Calofrig Borovany A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vochozka Roman 3:1, Blaženec Dušan 1:3, Betka Kamil 2:2, Strapek Josef 3:1, body hostů: Čepelka Jan 2:2, Janda Jiří 2:2, Krýsl Martin 0:4, Cicko Tomáš 3:1), KST Orel ČB C - TJ Šumavan Vimperk A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hornych Pavel 2:1, Vrzal Petr 0:2, Vrzal Pavel 0:3, Šilhavý Petr 0:3, body hostů: Pavlíček Luděk 2:1, Krahulec Jiří ml. 3:0, Martenek Vladimír 3:0, Janoud Jan 1:1), TJ Sokol Hluboká nad Vltavou B - TJ VS Tábor A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Duspiva Martin 3:0, Škoda Petr 2:1, Jabůrek Jan 2:1, Hornych Jiří 2:1, body hostů: Jehně Richard 2:1, Losos Radek 1:2, Jehně Václav ml. 0:3, Losos Marek 0:3), TJ Slavoj Protivín A - KST Orel ČB B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klárner Jakub 0:3, Cendelín Rostislav 3:0, Vařečka Ondřej 3:0, Dunovský Libor 3:0, body hostů: Brom Jan 1:2, Kahuda Stanislav 0:3, Kocourek Petr 1:2, Kvašnovský Petr 1:2), SKST Týn nad Vltavou A - TJ Slovan Černý Dub A -:-,
4. kolo:
TJ Slovan Černý Dub A - TJ Spartak Kaplice B -:- (zrušeno), KST Orel ČB B - Velešín - Přídolí B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brom Jan 2:1, Kahuda Stanislav 2:1, Kocourek Petr 2:1, Kvašnovský Petr 2:1, body hostů: Strapek Josef 1:2, Vochozka Roman 3:0, Betka Kamil 0:3, Blaženec Dušan 0:3), TJ VS Tábor A - TJ Slavoj Protivín A -:- (zrušeno), TJ Šumavan Vimperk A - SKST Týn nad Vltavou A -:- (zrušeno), TJ Calofrig Borovany A - KST Orel ČB C -:- (zrušeno), TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou B -:- (zrušeno),
5. kolo:
TJ Slovan Černý Dub A - Velešín - Přídolí B -:- (zrušeno), KST Orel ČB B - TJ Spartak Kaplice B 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brom Jan 2:2, Kocourek Petr 1:3, Kahuda Stanislav 0:3, Kvašnovský Petr 2:2, body hostů: Janošťák Miroslav 2:2, Kmoch Zdeněk 4:0, Kuchta Kamil nejml. 3:1, Beneš Pavel st. 1:2), TJ VS Tábor A - SKST Týn nad Vltavou A -:- (zrušeno), TJ Šumavan Vimperk A - TJ Slavoj Protivín A -:- (zrušeno), TJ Calofrig Borovany A - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou B -:- (zrušeno), TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A - KST Orel ČB C -:- (zrušeno),
6. kolo:
TJ Spartak Kaplice B - KST Orel ČB C -:- (zrušeno), Velešín - Přídolí B - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou B -:- (zrušeno), TJ Slavoj Protivín A - TJ Calofrig Borovany A -:- (zrušeno), SKST Týn nad Vltavou A - TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A -:- (zrušeno), TJ Slovan Černý Dub A - TJ VS Tábor A -:- (zrušeno), KST Orel ČB B - TJ Šumavan Vimperk A -:- (zrušeno),
7. kolo:
TJ Spartak Kaplice B - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou B -:- (zrušeno), Velešín - Přídolí B - KST Orel ČB C -:- (zrušeno), TJ Slavoj Protivín A - TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A -:- (zrušeno), SKST Týn nad Vltavou A - TJ Calofrig Borovany A -:- (zrušeno), TJ Slovan Černý Dub A - TJ Šumavan Vimperk A -:- (zrušeno), KST Orel ČB B - TJ VS Tábor A -:- (zrušeno),
8. kolo:
TJ VS Tábor A - TJ Spartak Kaplice B -:- (zrušeno), TJ Šumavan Vimperk A - Velešín - Přídolí B -:- (zrušeno), TJ Calofrig Borovany A - TJ Slovan Černý Dub A -:- (zrušeno), TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A - KST Orel ČB B -:- (zrušeno), KST Orel ČB C - TJ Slavoj Protivín A -:- (zrušeno), TJ Sokol Hluboká nad Vltavou B - SKST Týn nad Vltavou A -:- (zrušeno),
9. kolo:
TJ VS Tábor A - Velešín - Přídolí B -:- (zrušeno), TJ Šumavan Vimperk A - TJ Spartak Kaplice B -:- (zrušeno), TJ Calofrig Borovany A - KST Orel ČB B -:- (zrušeno), TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A - TJ Slovan Černý Dub A -:- (zrušeno), KST Orel ČB C - SKST Týn nad Vltavou A -:- (zrušeno), TJ Sokol Hluboká nad Vltavou B - TJ Slavoj Protivín A -:- (zrušeno),
10. kolo:
TJ Slavoj Protivín A - TJ Spartak Kaplice B -:- (zrušeno), SKST Týn nad Vltavou A - Velešín - Přídolí B -:- (zrušeno), TJ Slovan Černý Dub A - KST Orel ČB C -:- (zrušeno), KST Orel ČB B - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou B -:- (zrušeno), TJ VS Tábor A - TJ Calofrig Borovany A -:- (zrušeno), TJ Šumavan Vimperk A - TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A -:- (zrušeno),
11. kolo:
TJ Slavoj Protivín A - Velešín - Přídolí B -:- (zrušeno), SKST Týn nad Vltavou A - TJ Spartak Kaplice B -:- (zrušeno), TJ Slovan Černý Dub A - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou B -:- (zrušeno), KST Orel ČB B - KST Orel ČB C 10:7 (zrušeno, čtyřhry 2:0, body domácích: Kahuda Stanislav 3:1, Kocourek Petr 2:2, Hořejší Rudolf 0:3, Brom Jan 3:1, body hostů: Hornych Pavel 2:2, Šilhavý Petr 3:1, Janouš Ivan 1:3, Vrzal Pavel 1:2), TJ VS Tábor A - TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A -:- (zrušeno), TJ Šumavan Vimperk A - TJ Calofrig Borovany A -:- (zrušeno),
12. kolo:
SKST Týn nad Vltavou A - TJ Slavoj Protivín A -:-, KST Orel ČB B - TJ Slovan Černý Dub A -:-, TJ Šumavan Vimperk A - TJ VS Tábor A -:-, TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A - TJ Calofrig Borovany A -:-, TJ Sokol Hluboká nad Vltavou B - KST Orel ČB C -:-, Velešín - Přídolí B - TJ Spartak Kaplice B -:-,
13. kolo:
TJ Calofrig Borovany A - TJ Spartak Kaplice B -:- (zrušeno), TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A - Velešín - Přídolí B -:- (zrušeno), TJ VS Tábor A - KST Orel ČB C -:- (zrušeno), TJ Šumavan Vimperk A - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou B -:- (zrušeno), TJ Slovan Černý Dub A - TJ Slavoj Protivín A -:- (zrušeno), KST Orel ČB B - SKST Týn nad Vltavou A -:- (zrušeno),
14. kolo:
TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A - TJ Spartak Kaplice B -:- (zrušeno), TJ Calofrig Borovany A - Velešín - Přídolí B -:- (zrušeno), TJ Šumavan Vimperk A - KST Orel ČB C -:- (zrušeno), TJ VS Tábor A - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou B -:- (zrušeno), KST Orel ČB B - TJ Slavoj Protivín A -:- (zrušeno), TJ Slovan Černý Dub A - SKST Týn nad Vltavou A -:- (zrušeno),
15. kolo:
TJ Spartak Kaplice B - TJ Slovan Černý Dub A -:-, Velešín - Přídolí B - KST Orel ČB B -:- (zrušeno), TJ Slavoj Protivín A - TJ VS Tábor A -:-, SKST Týn nad Vltavou A - TJ Šumavan Vimperk A -:-, KST Orel ČB C - TJ Calofrig Borovany A -:-, TJ Sokol Hluboká nad Vltavou B - TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A -:-,
16. kolo:
Velešín - Přídolí B - TJ Slovan Černý Dub A -:-, TJ Spartak Kaplice B - KST Orel ČB B -:- (zrušeno), SKST Týn nad Vltavou A - TJ VS Tábor A -:-, TJ Slavoj Protivín A - TJ Šumavan Vimperk A -:-, TJ Sokol Hluboká nad Vltavou B - TJ Calofrig Borovany A -:-, KST Orel ČB C - TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A -:-,
17. kolo:
KST Orel ČB C - TJ Spartak Kaplice B -:-, TJ Sokol Hluboká nad Vltavou B - Velešín - Přídolí B -:-, TJ Calofrig Borovany A - TJ Slavoj Protivín A -:-, TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A - SKST Týn nad Vltavou A -:-, TJ VS Tábor A - TJ Slovan Černý Dub A -:-, TJ Šumavan Vimperk A - KST Orel ČB B -:-,
18. kolo:
TJ Sokol Hluboká nad Vltavou B - TJ Spartak Kaplice B -:-, KST Orel ČB C - Velešín - Přídolí B -:-, TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A - TJ Slavoj Protivín A -:-, TJ Calofrig Borovany A - SKST Týn nad Vltavou A -:-, TJ Šumavan Vimperk A - TJ Slovan Černý Dub A -:-, TJ VS Tábor A - KST Orel ČB B -:-,
19. kolo:
TJ VS Tábor A - TJ Spartak Kaplice B -:-, TJ Šumavan Vimperk A - Velešín - Přídolí B -:-, TJ Slovan Černý Dub A - TJ Calofrig Borovany A -:-, KST Orel ČB B - TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A -:-, TJ Slavoj Protivín A - KST Orel ČB C -:-, SKST Týn nad Vltavou A - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou B -:-,
20. kolo:
TJ VS Tábor A - Velešín - Přídolí B -:-, TJ Šumavan Vimperk A - TJ Spartak Kaplice B -:-, KST Orel ČB B - TJ Calofrig Borovany A -:-, TJ Slovan Černý Dub A - TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A -:-, SKST Týn nad Vltavou A - KST Orel ČB C -:-, TJ Slavoj Protivín A - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou B -:-,
21. kolo:
TJ Spartak Kaplice B - TJ Slavoj Protivín A -:-, Velešín - Přídolí B - SKST Týn nad Vltavou A -:-, TJ Slovan Černý Dub A - KST Orel ČB C -:-, KST Orel ČB B - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou B -:-, TJ Calofrig Borovany A - TJ VS Tábor A -:-, TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A - TJ Šumavan Vimperk A -:-,
22. kolo:
Velešín - Přídolí B - TJ Slavoj Protivín A -:-, TJ Spartak Kaplice B - SKST Týn nad Vltavou A -:-, TJ Slovan Černý Dub A - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou B -:-, KST Orel ČB C - KST Orel ČB B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hornych Pavel 3:1, Vrzal Pavel 3:1, Janouš Ivan 1:3, Šilhavý Petr 2:2, body hostů: Brom Jan 3:1, Kahuda Stanislav 2:2, Kocourek Petr 2:2, Hořejší Rudolf 0:4), TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A - TJ VS Tábor A -:-, TJ Calofrig Borovany A - TJ Šumavan Vimperk A -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy