Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Krajská soutěž A
1. kolo:
TJ Sokol Křemže - Holubov A - SKST Týn nad Vltavou B -:- (zrušeno), TJ Slávia Prachatice A - SKP Prachatice -:- (zrušeno), TJ Spartak Kaplice C - TJ Sokol České Budějovice B -:- (zrušeno), SK Pedagog ČB B - TJ Sokol Křemže - Holubov B -:- (zrušeno), KST Orel ČB D - TJ Sokol Nová Ves u ČB A -:- (zrušeno), TJ Sokol Lhenice A - SK MARTYNA Malovice A -:- (zrušeno),
2. kolo:
TJ Sokol Lhenice A - SK Pedagog ČB B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Halabrín Milan st. 2:2, Fišerová Iveta 1:3, Fišer Martin 4:0, Dubravcová Aneta 2:2, body hostů: Čelikovský Jakub 3:1, Farník Jiří 2:2, Kárník Pavel 1:3, Founě Jiří 1:3), SK MARTYNA Malovice A - TJ Sokol Křemže - Holubov B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krotký Marek 2:1, Havel Tomáš 1:2, Milota Miroslav 2:1, Kolář Otakar 3:0, body hostů: Novák Václav 3:0, Laštovička Jan 1:2, Novák Martin 0:3, Chaloupka Pavel 0:3), KST Orel ČB D - TJ Spartak Kaplice C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nešpol Zdeněk 0:4, Matuška Alex 0:4, Blažek Bohumír 3:0, Nedvěd Tomáš 3:1, body hostů: Pospíšil Jaroslav 3:1, Dvořák Rudolf 2:2, Dvořák Jan 2:2, Kratochvílová Mirka 2:1), TJ Sokol Nová Ves u ČB A - TJ Sokol České Budějovice B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Houška Miroslav 2:1, Malčák Karel 2:1, Mašek Stanislav 1:2, Lojka David 3:0, body hostů: Kaisler Robert 3:0, Trnka Tadeáš 1:2, Fišer Vojtěch 0:3, Pazderová Klára 0:3), TJ Sokol Křemže - Holubov A - TJ Slávia Prachatice A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zikeš Dalibor 2:0, Hůlka Jan 2:0, Reitinger Jiří 1:2, Kudláček Zbyněk 3:0, body hostů: Kocourek Milan 1:2, Stolz Karel 0:3, Batysta Milan 1:1, Kozel Josef 0:2), SKST Týn nad Vltavou B - SKP Prachatice 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bezpalec Martin st. 2:0, Syrovátka Radek 1:1, Skalák Josef st. 3:0, Kučera Karel 3:0, body hostů: Wimberský Václav 1:2, Kačer Jindřich 0:3, Novák Zdeněk 0:2, Předota Karel 0:2),
3. kolo:
TJ Sokol Lhenice A - TJ Sokol Křemže - Holubov B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Halabrín Milan st. 3:0, Fišerová Iveta 1:1, Fišer Martin 3:0, Dubravcová Aneta 2:1, body hostů: Novák Václav 1:2, Laštovička Jan 1:2, Fleischmannová Klára 0:3, Novák Martin 0:2), SK MARTYNA Malovice A - SK Pedagog ČB B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krotký Marek 3:1, Kadlec Pavel 3:0, Havel Tomáš 0:3, Kolář Otakar 3:1, body hostů: Čelikovský Jakub 2:2, Farník Jiří 2:2, Kárník Pavel 1:2, Founě Jiří 0:3), KST Orel ČB D - TJ Sokol České Budějovice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nedvěd Tomáš 2:2, Nečasová Natálie 2:2, Vrzal Petr 2:2, Blažek Bohumír 3:1, body hostů: Klečka Jiří 4:0, Fišer Vojtěch 0:4, Trnka Tadeáš 3:1, Pazderová Klára 0:4), TJ Sokol Nová Ves u ČB A - TJ Spartak Kaplice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paleček Vladimír 4:0, Malčák Karel 1:3, Zdrha David 2:2, Lojka David 1:3, body hostů: Pospíšil Jaroslav 3:1, Dvořák Rudolf 2:2, Dvořák Jan 2:2, Kratochvílová Mirka 1:3), SKP Prachatice - TJ Sokol Křemže - Holubov A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šána Václav 0:2, Novák Zdeněk 0:2, Předota Karel 0:3, Wimberský Václav 1:2, body hostů: Hůlka Jan 3:0, Kudláček Zbyněk 3:0, Reitinger Jiří 2:0, Zikeš Dalibor 1:1), SKST Týn nad Vltavou B - TJ Slávia Prachatice A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bezpalec Martin st. 2:0, Syrovátka Radek 1:1, Skalák Josef st. 2:1, Kučera Karel 3:0, body hostů: Batysta Milan 1:2, Stolz Karel 1:2, Kozel Josef 0:2, Horčica Michal 0:2),
4. kolo:
TJ Slávia Prachatice A - TJ Sokol Lhenice A -:- (zrušeno), SKP Prachatice - SK MARTYNA Malovice A -:- (zrušeno), TJ Spartak Kaplice C - TJ Sokol Křemže - Holubov A -:- (zrušeno), TJ Sokol České Budějovice B - SKST Týn nad Vltavou B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klečka Jiří 2:2, Kaisler Robert 3:1, Trnka Tadeáš 2:2, Fišer Vojtěch 0:2, Pazderová Klára 1:1, body hostů: Kučera Karel 4:0, Bezpalec Martin st. 2:2, Skalák Josef st. 1:3, Syrovátka Radek 1:3), SK Pedagog ČB B - KST Orel ČB D -:- (zrušeno), TJ Sokol Křemže - Holubov B - TJ Sokol Nová Ves u ČB A -:- (zrušeno),
5. kolo:
TJ Slávia Prachatice A - SK MARTYNA Malovice A -:- (zrušeno), SKP Prachatice - TJ Sokol Lhenice A -:- (zrušeno), TJ Spartak Kaplice C - SKST Týn nad Vltavou B -:- (zrušeno), TJ Sokol České Budějovice B - TJ Sokol Křemže - Holubov A -:- (zrušeno), SK Pedagog ČB B - TJ Sokol Nová Ves u ČB A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kárník Pavel 3:0, Founě Jiří 2:1, Zeman Tomáš 2:1, Farník Jiří 2:1, body hostů: Paleček Vladimír 1:2, Lojka David 0:3, Malčák Karel 2:1, Mašek Stanislav 0:3), TJ Sokol Křemže - Holubov B - KST Orel ČB D -:- (zrušeno),
6. kolo:
TJ Sokol Lhenice A - KST Orel ČB D -:- (zrušeno), SK MARTYNA Malovice A - TJ Sokol Nová Ves u ČB A -:- (zrušeno), TJ Sokol Křemže - Holubov A - SK Pedagog ČB B -:- (zrušeno), SKST Týn nad Vltavou B - TJ Sokol Křemže - Holubov B -:- (zrušeno), TJ Slávia Prachatice A - TJ Spartak Kaplice C -:- (zrušeno), SKP Prachatice - TJ Sokol České Budějovice B -:- (zrušeno),
7. kolo:
TJ Sokol Lhenice A - TJ Sokol Nová Ves u ČB A -:- (zrušeno), SK MARTYNA Malovice A - KST Orel ČB D -:- (zrušeno), TJ Sokol Křemže - Holubov A - TJ Sokol Křemže - Holubov B 10:7 (zrušeno, čtyřhry 1:1, body domácích: Opelka Jaroslav 3:1, Kudláček Zbyněk 3:1, Vaněček Michal 0:3, Dobrovodský Martin 3:1, body hostů: Novák Václav 4:0, Laštovička Jan 1:3, Chaloupka Pavel 1:3, Novák Martin 0:3), SKST Týn nad Vltavou B - SK Pedagog ČB B -:- (zrušeno), TJ Slávia Prachatice A - TJ Sokol České Budějovice B -:- (zrušeno), SKP Prachatice - TJ Spartak Kaplice C -:- (zrušeno),
8. kolo:
TJ Spartak Kaplice C - TJ Sokol Lhenice A -:- (zrušeno), TJ Sokol České Budějovice B - SK MARTYNA Malovice A -:- (zrušeno), SK Pedagog ČB B - TJ Slávia Prachatice A -:- (zrušeno), TJ Sokol Křemže - Holubov B - SKP Prachatice -:- (zrušeno), KST Orel ČB D - TJ Sokol Křemže - Holubov A -:- (zrušeno), TJ Sokol Nová Ves u ČB A - SKST Týn nad Vltavou B -:- (zrušeno),
9. kolo:
TJ Spartak Kaplice C - SK MARTYNA Malovice A -:- (zrušeno), TJ Sokol České Budějovice B - TJ Sokol Lhenice A -:- (zrušeno), SK Pedagog ČB B - SKP Prachatice -:- (zrušeno), TJ Sokol Křemže - Holubov B - TJ Slávia Prachatice A -:- (zrušeno), KST Orel ČB D - SKST Týn nad Vltavou B -:- (zrušeno), TJ Sokol Nová Ves u ČB A - TJ Sokol Křemže - Holubov A -:- (zrušeno),
10. kolo:
TJ Sokol Křemže - Holubov A - TJ Sokol Lhenice A -:- (zrušeno), SKST Týn nad Vltavou B - SK MARTYNA Malovice A -:- (zrušeno), TJ Slávia Prachatice A - KST Orel ČB D -:- (zrušeno), SKP Prachatice - TJ Sokol Nová Ves u ČB A -:- (zrušeno), TJ Spartak Kaplice C - SK Pedagog ČB B -:- (zrušeno), TJ Sokol České Budějovice B - TJ Sokol Křemže - Holubov B -:- (zrušeno),
11. kolo:
TJ Sokol Křemže - Holubov A - SK MARTYNA Malovice A -:- (zrušeno), SKST Týn nad Vltavou B - TJ Sokol Lhenice A -:- (zrušeno), TJ Slávia Prachatice A - TJ Sokol Nová Ves u ČB A -:- (zrušeno), SKP Prachatice - KST Orel ČB D -:- (zrušeno), TJ Spartak Kaplice C - TJ Sokol Křemže - Holubov B -:- (zrušeno), TJ Sokol České Budějovice B - SK Pedagog ČB B -:- (zrušeno),
12. kolo:
SKST Týn nad Vltavou B - TJ Sokol Křemže - Holubov A -:-, SKP Prachatice - TJ Slávia Prachatice A -:-, TJ Sokol České Budějovice B - TJ Spartak Kaplice C -:-, TJ Sokol Křemže - Holubov B - SK Pedagog ČB B -:-, TJ Sokol Nová Ves u ČB A - KST Orel ČB D -:-, SK MARTYNA Malovice A - TJ Sokol Lhenice A -:-,
13. kolo:
SK Pedagog ČB B - TJ Sokol Lhenice A -:- (zrušeno), TJ Sokol Křemže - Holubov B - SK MARTYNA Malovice A -:- (zrušeno), TJ Spartak Kaplice C - KST Orel ČB D -:- (zrušeno), TJ Sokol České Budějovice B - TJ Sokol Nová Ves u ČB A -:- (zrušeno), TJ Slávia Prachatice A - TJ Sokol Křemže - Holubov A -:- (zrušeno), SKP Prachatice - SKST Týn nad Vltavou B -:- (zrušeno),
14. kolo:
TJ Sokol Křemže - Holubov B - TJ Sokol Lhenice A -:- (zrušeno), SK Pedagog ČB B - SK MARTYNA Malovice A -:- (zrušeno), TJ Sokol České Budějovice B - KST Orel ČB D -:- (zrušeno), TJ Spartak Kaplice C - TJ Sokol Nová Ves u ČB A -:- (zrušeno), TJ Sokol Křemže - Holubov A - SKP Prachatice -:- (zrušeno), TJ Slávia Prachatice A - SKST Týn nad Vltavou B -:- (zrušeno),
15. kolo:
TJ Sokol Lhenice A - TJ Slávia Prachatice A -:-, SK MARTYNA Malovice A - SKP Prachatice -:-, TJ Sokol Křemže - Holubov A - TJ Spartak Kaplice C -:-, SKST Týn nad Vltavou B - TJ Sokol České Budějovice B -:- (zrušeno), KST Orel ČB D - SK Pedagog ČB B -:-, TJ Sokol Nová Ves u ČB A - TJ Sokol Křemže - Holubov B -:-,
16. kolo:
SK MARTYNA Malovice A - TJ Slávia Prachatice A -:-, TJ Sokol Lhenice A - SKP Prachatice -:-, SKST Týn nad Vltavou B - TJ Spartak Kaplice C -:-, TJ Sokol Křemže - Holubov A - TJ Sokol České Budějovice B -:-, TJ Sokol Nová Ves u ČB A - SK Pedagog ČB B -:- (zrušeno), KST Orel ČB D - TJ Sokol Křemže - Holubov B -:-,
17. kolo:
KST Orel ČB D - TJ Sokol Lhenice A -:-, TJ Sokol Nová Ves u ČB A - SK MARTYNA Malovice A -:-, SK Pedagog ČB B - TJ Sokol Křemže - Holubov A -:-, TJ Sokol Křemže - Holubov B - SKST Týn nad Vltavou B -:-, TJ Spartak Kaplice C - TJ Slávia Prachatice A -:-, TJ Sokol České Budějovice B - SKP Prachatice -:-,
18. kolo:
TJ Sokol Nová Ves u ČB A - TJ Sokol Lhenice A -:-, KST Orel ČB D - SK MARTYNA Malovice A -:-, TJ Sokol Křemže - Holubov B - TJ Sokol Křemže - Holubov A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chaloupka Pavel 1:3, Fleischmannová Klára 1:2, Laštovička Jan 2:1, Novák Václav 2:2, body hostů: Zikeš Dalibor 3:1, Kudláček Zbyněk 3:1, Opelka Jaroslav 2:1, Vaněček Michal 0:3), SK Pedagog ČB B - SKST Týn nad Vltavou B -:-, TJ Sokol České Budějovice B - TJ Slávia Prachatice A -:-, TJ Spartak Kaplice C - SKP Prachatice -:-,
19. kolo:
TJ Spartak Kaplice C - TJ Sokol Lhenice A -:-, TJ Sokol České Budějovice B - SK MARTYNA Malovice A -:-, TJ Slávia Prachatice A - SK Pedagog ČB B -:-, SKP Prachatice - TJ Sokol Křemže - Holubov B -:-, TJ Sokol Křemže - Holubov A - KST Orel ČB D -:-, SKST Týn nad Vltavou B - TJ Sokol Nová Ves u ČB A -:-,
20. kolo:
TJ Spartak Kaplice C - SK MARTYNA Malovice A -:-, TJ Sokol České Budějovice B - TJ Sokol Lhenice A -:-, SKP Prachatice - SK Pedagog ČB B -:-, TJ Slávia Prachatice A - TJ Sokol Křemže - Holubov B -:-, SKST Týn nad Vltavou B - KST Orel ČB D -:-, TJ Sokol Křemže - Holubov A - TJ Sokol Nová Ves u ČB A -:-,
21. kolo:
TJ Sokol Lhenice A - TJ Sokol Křemže - Holubov A -:-, SK MARTYNA Malovice A - SKST Týn nad Vltavou B -:-, TJ Slávia Prachatice A - KST Orel ČB D -:-, SKP Prachatice - TJ Sokol Nová Ves u ČB A -:-, SK Pedagog ČB B - TJ Spartak Kaplice C -:-, TJ Sokol Křemže - Holubov B - TJ Sokol České Budějovice B -:-,
22. kolo:
SK MARTYNA Malovice A - TJ Sokol Křemže - Holubov A -:-, TJ Sokol Lhenice A - SKST Týn nad Vltavou B -:-, TJ Slávia Prachatice A - TJ Sokol Nová Ves u ČB A -:-, SKP Prachatice - KST Orel ČB D -:-, TJ Sokol Křemže - Holubov B - TJ Spartak Kaplice C -:-, SK Pedagog ČB B - TJ Sokol České Budějovice B -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy