Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Krajská soutěž B
1. kolo:
TJ Slavoj Protivín B - TJ Třebohostice A -:- (zrušeno), TJ Sokol Milevsko A - TJ Sokol Písek A -:- (zrušeno), TJ Sokol Mirotice B - TJ Osek A -:- (zrušeno), TJ Sokol Vodňany C - TJ Blatná A -:- (zrušeno), ST Svatá Maří A - TJ Slovan Černý Dub B -:- (zrušeno), ČZ Strakonice Elektrostav C - TJ Sokol Strakonice A -:- (zrušeno),
2. kolo:
ČZ Strakonice Elektrostav C - TJ Sokol Vodňany C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poklop Kamil 2:1, Soukup Lukáš 1:2, Chaluš Libor 2:1, Holík Bohuslav 4:0, body hostů: Bílý Michal 1:3, Šimoník Vladimír 1:2, Bauer Jiří ml. 0:3, Šottner Jiří 2:1), TJ Sokol Strakonice A - TJ Blatná A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrach František ml. 3:1, Hynek Otakar ml. 1:3, Jungvirt Roman 3:0, Jungvirt Josef 2:2, body hostů: Trefný Jan 1:3, Mls Jiří 2:2, Mls Pavel 0:4, Ounický Pavel 3:0), TJ Sokol Mirotice B - ST Svatá Maří A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vašek Jan 2:2, Břicháček Lukáš 2:2, Krahulec Jiří st. 0:4, Motejzik Zbyněk 3:1, body hostů: Vašátko Zdeněk 3:1, Schoř Libor 4:0, Fleišman Jaroslav 1:3, Macorlík Petr 1:3), TJ Osek A - TJ Slovan Černý Dub B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Peterka Václav 3:0, Brandýs František 2:1, Kozma Václav 0:3, Holman Libor 3:0, body hostů: Charvát Karel 2:1, Húska Radek 1:2, Pešl Miroslav 1:2, Sekyra Zbyněk 0:3), TJ Slavoj Protivín B - TJ Sokol Milevsko A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vařečka Pavel 0:2, Marková Ivana 0:2, Mareš Zdeněk 0:2, Topinka Václav 0:2, body hostů: Kolář Tomáš 2:0, Černý Petr 2:0, Mácha Luboš ml. 2:0, Mácha Jakub 2:0), TJ Třebohostice A - TJ Sokol Písek A 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčí Karel 0:4, Soukup Miloslav ml. 3:0, Šavrda Karel 0:3, Vokroj Zdeněk 1:3, body hostů: Černohorský Martin 3:1, Bílý Marek 3:1, Hanus Michal 3:0, Koza Tobiáš 1:2),
3. kolo:
ČZ Strakonice Elektrostav C - TJ Blatná A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Poklop Kamil 2:1, Chaluš Libor 1:2, Soukup Lukáš 1:2, Hrazdira Patrik 4:0, body hostů: Trefný Jan 2:2, Mls Jiří 2:1, Kostner Jiří 0:3, Mls Pavel 1:2), TJ Sokol Strakonice A - TJ Sokol Vodňany C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Požárek Jaroslav 0:1, Jungvirt Roman 1:2, Hrach František ml. 1:2, Jungvirt Josef 3:1, Matějka Jan 0:3, body hostů: Bílý Michal 3:1, Šimoník Vladimír 1:3, Turek Václav 2:1, Šottner Jiří 3:0), ST Svatá Maří A - TJ Osek A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vašátko Zdeněk 2:1, Fleišman Jaroslav 1:2, Macorlík Petr 0:3, Schoř Libor 2:2, body hostů: Holman Libor 4:0, Peterka Václav 3:0, Brandýs František 1:2, Mrkvička Pavel 0:3), TJ Slovan Černý Dub B - TJ Sokol Mirotice B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Húska Radek 2:2, Valert Radomír 2:2, Charvát Karel 1:2, Pešl Miroslav 2:2, body hostů: Motejzik Zbyněk 4:0, Břicháček Lukáš 1:3, Vašek Jan 3:1, Krahulec Jiří st. 0:3), TJ Slavoj Protivín B - TJ Sokol Písek A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vařečka Pavel 0:2, Marková Ivana 0:2, Mareš Zdeněk 0:2, Topinka Václav 0:2, body hostů: Černohorský Martin 2:0, Ďurišová Kateřina 2:0, Hanus Michal 2:0, Bílý Marek 2:0), TJ Třebohostice A - TJ Sokol Milevsko A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Křivanec Josef 1:3, Soukup Miloslav ml. 2:2, Šavrda Karel 2:1, Vokroj Zdeněk 3:0, body hostů: Kolář Tomáš 3:0, Mácha Jakub 1:3, Švára Petr 0:4, Černý Petr 2:1),
4. kolo:
TJ Sokol Milevsko A - ČZ Strakonice Elektrostav C -:- (zrušeno), TJ Sokol Písek A - TJ Sokol Strakonice A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hanus Michal 1:3, Ďurišová Kateřina 2:2, Bílý Marek 1:3, Černohorský Martin 3:1, body hostů: Jungvirt Josef 1:3, Hrach František ml. 3:1, Jungvirt Roman 3:1, Hynek Otakar ml. 2:2), TJ Sokol Mirotice B - TJ Slavoj Protivín B -:- (zrušeno), TJ Osek A - TJ Třebohostice A -:- (zrušeno), TJ Sokol Vodňany C - ST Svatá Maří A -:- (zrušeno), TJ Blatná A - TJ Slovan Černý Dub B -:- (zrušeno),
5. kolo:
TJ Sokol Milevsko A - TJ Sokol Strakonice A -:- (zrušeno), TJ Sokol Písek A - ČZ Strakonice Elektrostav C -:- (zrušeno), TJ Sokol Mirotice B - TJ Třebohostice A -:- (zrušeno), TJ Osek A - TJ Slavoj Protivín B -:- (zrušeno), TJ Sokol Vodňany C - TJ Slovan Černý Dub B -:- (zrušeno), TJ Blatná A - ST Svatá Maří A -:- (zrušeno),
6. kolo:
ČZ Strakonice Elektrostav C - ST Svatá Maří A -:- (zrušeno), TJ Sokol Strakonice A - TJ Slovan Černý Dub B -:- (zrušeno), TJ Slavoj Protivín B - TJ Sokol Vodňany C -:- (zrušeno), TJ Třebohostice A - TJ Blatná A -:- (zrušeno), TJ Sokol Milevsko A - TJ Sokol Mirotice B -:- (zrušeno), TJ Sokol Písek A - TJ Osek A -:- (zrušeno),
7. kolo:
ČZ Strakonice Elektrostav C - TJ Slovan Černý Dub B -:- (zrušeno), TJ Sokol Strakonice A - ST Svatá Maří A -:- (zrušeno), TJ Slavoj Protivín B - TJ Blatná A -:- (zrušeno), TJ Třebohostice A - TJ Sokol Vodňany C -:- (zrušeno), TJ Sokol Milevsko A - TJ Osek A -:- (zrušeno), TJ Sokol Písek A - TJ Sokol Mirotice B -:- (zrušeno),
8. kolo:
TJ Sokol Mirotice B - ČZ Strakonice Elektrostav C -:- (zrušeno), TJ Osek A - TJ Sokol Strakonice A -:- (zrušeno), TJ Sokol Vodňany C - TJ Sokol Milevsko A -:- (zrušeno), TJ Blatná A - TJ Sokol Písek A -:- (zrušeno), ST Svatá Maří A - TJ Slavoj Protivín B -:- (zrušeno), TJ Slovan Černý Dub B - TJ Třebohostice A -:- (zrušeno),
9. kolo:
TJ Sokol Mirotice B - TJ Sokol Strakonice A -:- (zrušeno), TJ Osek A - ČZ Strakonice Elektrostav C -:- (zrušeno), TJ Sokol Vodňany C - TJ Sokol Písek A -:- (zrušeno), TJ Blatná A - TJ Sokol Milevsko A -:- (zrušeno), ST Svatá Maří A - TJ Třebohostice A -:- (zrušeno), TJ Slovan Černý Dub B - TJ Slavoj Protivín B -:- (zrušeno),
10. kolo:
TJ Slavoj Protivín B - ČZ Strakonice Elektrostav C -:- (zrušeno), TJ Třebohostice A - TJ Sokol Strakonice A -:- (zrušeno), TJ Sokol Milevsko A - ST Svatá Maří A -:- (zrušeno), TJ Sokol Písek A - TJ Slovan Černý Dub B -:- (zrušeno), TJ Sokol Mirotice B - TJ Sokol Vodňany C -:- (zrušeno), TJ Osek A - TJ Blatná A -:- (zrušeno),
11. kolo:
TJ Slavoj Protivín B - TJ Sokol Strakonice A -:- (zrušeno), TJ Třebohostice A - ČZ Strakonice Elektrostav C -:- (zrušeno), TJ Sokol Milevsko A - TJ Slovan Černý Dub B -:- (zrušeno), TJ Sokol Písek A - ST Svatá Maří A -:- (zrušeno), TJ Sokol Mirotice B - TJ Blatná A -:- (zrušeno), TJ Osek A - TJ Sokol Vodňany C -:- (zrušeno),
12. kolo:
TJ Třebohostice A - TJ Slavoj Protivín B -:-, TJ Sokol Písek A - TJ Sokol Milevsko A -:-, TJ Osek A - TJ Sokol Mirotice B -:-, TJ Blatná A - TJ Sokol Vodňany C -:-, TJ Slovan Černý Dub B - ST Svatá Maří A -:-, TJ Sokol Strakonice A - ČZ Strakonice Elektrostav C -:-,
13. kolo:
TJ Sokol Vodňany C - ČZ Strakonice Elektrostav C -:- (zrušeno), TJ Blatná A - TJ Sokol Strakonice A -:- (zrušeno), TJ Sokol Mirotice B - ST Svatá Maří A -:- (zrušeno), TJ Slovan Černý Dub B - TJ Osek A -:- (zrušeno), TJ Sokol Milevsko A - TJ Slavoj Protivín B -:- (zrušeno), TJ Sokol Písek A - TJ Třebohostice A -:- (zrušeno),
14. kolo:
TJ Blatná A - ČZ Strakonice Elektrostav C -:- (zrušeno), TJ Sokol Vodňany C - TJ Sokol Strakonice A -:- (zrušeno), TJ Osek A - ST Svatá Maří A -:- (zrušeno), TJ Sokol Mirotice B - TJ Slovan Černý Dub B -:- (zrušeno), TJ Sokol Písek A - TJ Slavoj Protivín B -:- (zrušeno), TJ Sokol Milevsko A - TJ Třebohostice A -:- (zrušeno),
15. kolo:
ČZ Strakonice Elektrostav C - TJ Sokol Milevsko A -:-, TJ Sokol Strakonice A - TJ Sokol Písek A -:- (zrušeno), TJ Slavoj Protivín B - TJ Sokol Mirotice B -:-, TJ Třebohostice A - TJ Osek A -:-, ST Svatá Maří A - TJ Sokol Vodňany C -:-, TJ Slovan Černý Dub B - TJ Blatná A -:-,
16. kolo:
TJ Sokol Strakonice A - TJ Sokol Milevsko A -:-, ČZ Strakonice Elektrostav C - TJ Sokol Písek A -:-, TJ Třebohostice A - TJ Sokol Mirotice B -:-, TJ Slavoj Protivín B - TJ Osek A -:-, TJ Slovan Černý Dub B - TJ Sokol Vodňany C -:-, ST Svatá Maří A - TJ Blatná A -:-,
17. kolo:
ST Svatá Maří A - ČZ Strakonice Elektrostav C -:-, TJ Slovan Černý Dub B - TJ Sokol Strakonice A -:-, TJ Sokol Vodňany C - TJ Slavoj Protivín B -:-, TJ Blatná A - TJ Třebohostice A -:-, TJ Sokol Mirotice B - TJ Sokol Milevsko A -:-, TJ Osek A - TJ Sokol Písek A -:-,
18. kolo:
TJ Slovan Černý Dub B - ČZ Strakonice Elektrostav C -:-, ST Svatá Maří A - TJ Sokol Strakonice A -:-, TJ Blatná A - TJ Slavoj Protivín B -:-, TJ Sokol Vodňany C - TJ Třebohostice A -:-, TJ Osek A - TJ Sokol Milevsko A -:-, TJ Sokol Mirotice B - TJ Sokol Písek A -:-,
19. kolo:
TJ Sokol Mirotice B - ČZ Strakonice Elektrostav C -:-, TJ Osek A - TJ Sokol Strakonice A -:-, TJ Sokol Milevsko A - TJ Sokol Vodňany C -:-, TJ Sokol Písek A - TJ Blatná A -:-, TJ Slavoj Protivín B - ST Svatá Maří A -:-, TJ Třebohostice A - TJ Slovan Černý Dub B -:-,
20. kolo:
TJ Sokol Mirotice B - TJ Sokol Strakonice A -:-, TJ Osek A - ČZ Strakonice Elektrostav C -:-, TJ Sokol Písek A - TJ Sokol Vodňany C -:-, TJ Sokol Milevsko A - TJ Blatná A -:-, TJ Třebohostice A - ST Svatá Maří A -:-, TJ Slavoj Protivín B - TJ Slovan Černý Dub B -:-,
21. kolo:
ČZ Strakonice Elektrostav C - TJ Slavoj Protivín B -:-, TJ Sokol Strakonice A - TJ Třebohostice A -:-, TJ Sokol Milevsko A - ST Svatá Maří A -:-, TJ Sokol Písek A - TJ Slovan Černý Dub B -:-, TJ Sokol Vodňany C - TJ Sokol Mirotice B -:-, TJ Blatná A - TJ Osek A -:-,
22. kolo:
TJ Sokol Strakonice A - TJ Slavoj Protivín B -:-, ČZ Strakonice Elektrostav C - TJ Třebohostice A -:-, TJ Sokol Milevsko A - TJ Slovan Černý Dub B -:-, TJ Sokol Písek A - ST Svatá Maří A -:-, TJ Blatná A - TJ Sokol Mirotice B -:-, TJ Sokol Vodňany C - TJ Osek A -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy