Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Krajská soutěž C
1. kolo:
Staving Studená C - TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A -:- (zrušeno), TJ Jiskra Třeboň A - TJ SDH Nové Dvory A -:- (zrušeno), Jindřichův Hradec 1930 A - DDM Soběslav B -:- (zrušeno), TJ Sokol Mladá Vožice A - TJ Sokol Lodhéřov A -:- (zrušeno), Katolický dům Dačice z.s. - TJ Jiskra Třeboň B -:- (zrušeno), TJ Sokol Sudoměřice u Tábora A - TJ VS Tábor B -:- (zrušeno),
2. kolo:
TJ Sokol Sudoměřice u Tábora A - TJ Sokol Mladá Vožice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brabec Jaroslav 2:2, Kulvajt Aleš 3:1, Sirotek Martin 1:3, Urban Martin 2:2, body hostů: Krieger Jakub 1:3, Mrázek Tomáš 3:1, Mikuláš Michal 3:1, Pudil Milan 1:3), TJ VS Tábor B - TJ Sokol Lodhéřov A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Petr 1:2, Karlík Zdeněk 3:0, Tesař Václav 2:1, Losos Marek 3:1, body hostů: Čejna Tomáš 1:3, Lehký Lukáš 0:3, Peč Ondřej 3:0, Račák David 0:3), Katolický dům Dačice z.s. - Jindřichův Hradec 1930 A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havlík Martin 1:3, Havlík Zdeněk 3:1, Lovětínský Tomáš 3:1, Macků Tomáš 2:2, body hostů: Peckert Ondřej 4:0, Mrázek Miroslav 2:2, Fitl Radek 1:3, Lipl Karel 0:4), TJ Jiskra Třeboň B - DDM Soběslav B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pašek Felix 2:1, Benda Miroslav 0:2, Posel Adam 3:0, Petrásek Martin 3:0, body hostů: Vondruška Filip 2:1, Vondruška Oldřich 1:2, Klabík Vilém 0:3, Holub Martin 0:2), Staving Studená C - TJ Jiskra Třeboň A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brada Adam ml. 2:2, Kameník Jaroslav 2:2, Stránský Stanislav 0:4, Mastný Tomáš ml. 4:0, body hostů: Werner Zdeněk 3:1, Novák Jan 2:2, Pešek Karel 2:2, Lang Václav 1:3), TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A - TJ SDH Nové Dvory A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bednář Zbyněk 1:2, Rybák Roman 3:0, Rous David 0:3, Říha Luboš 4:0, body hostů: Stodola Radek 1:3, Prokop Rostislav 1:2, Břicháček Miroslav 2:1, Alexa Jaroslav 1:2),
3. kolo:
TJ Sokol Sudoměřice u Tábora A - TJ Sokol Lodhéřov A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sirotek Martin 1:3, Kulvajt Aleš 3:1, Brabec Jaroslav 2:2, Urban Martin 3:1, body hostů: Peč Ondřej 1:3, Čejna Tomáš 4:0, Lehký Lukáš 1:3, Račák David 1:3), TJ VS Tábor B - TJ Sokol Mladá Vožice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Petr 4:0, Losos Lukáš 1:3, Karlík Zdeněk 3:1, Lachout Jaroslav 1:3, body hostů: Krieger Jakub 1:3, Mrázek Tomáš 2:2, Mikuláš Michal 3:1, Pudil Milan 1:3), Katolický dům Dačice z.s. - DDM Soběslav B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lovětínský Tomáš 2:1, Havlík Zdeněk 1:1, Lovětínský Jiří 1:1, Macků Tomáš 1:2, WO 3:0, body hostů: Vondruška Filip 0:1, Klabík Vilém 0:3, Holub Martin 2:1, Holub Josef 3:0, WO 0:3), TJ Jiskra Třeboň B - Jindřichův Hradec 1930 A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pašek Felix 2:1, Samec Jaroslav 1:1, Posel Adam 3:0, Petrásek Martin 3:0, body hostů: Lipl Karel 2:1, Fitl Radek 0:3, Votava Libor 0:3, Vytiska Jiří 0:2), Staving Studená C - TJ SDH Nové Dvory A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lukjanov Viktor ml. 2:0, Mastný Tomáš ml. 2:0, Maňhal Jan st. 2:1, Kameník Jaroslav 2:0, body hostů: Břicháček Miroslav 0:3, Alexa Jaroslav 0:2, Prokop Rostislav 1:1, Boubalík Josef st. 0:2), TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A - TJ Jiskra Třeboň A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bednář Zbyněk 2:2, Rybák Roman 2:2, Nosek Jan 0:4, Říha Luboš 4:0, body hostů: Jareš Oldřich 3:1, Werner Zdeněk 1:3, Lang Václav 1:3, Král Ludvík ml. 3:1),
4. kolo:
TJ Jiskra Třeboň A - TJ Sokol Sudoměřice u Tábora A -:- (zrušeno), TJ SDH Nové Dvory A - TJ VS Tábor B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Alexa Jaroslav 1:1, Prokop Rostislav 0:2, Šimák Pavel 0:3, Břicháček Miroslav 0:2, body hostů: Losos Marek 2:1, Procházka Petr 2:0, Karlík Zdeněk 2:0, Lachout Jaroslav 2:0), Jindřichův Hradec 1930 A - Staving Studená C -:- (zrušeno), DDM Soběslav B - TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A -:- (zrušeno), TJ Sokol Mladá Vožice A - Katolický dům Dačice z.s. -:- (zrušeno), TJ Sokol Lodhéřov A - TJ Jiskra Třeboň B -:- (zrušeno),
5. kolo:
TJ Jiskra Třeboň A - TJ VS Tábor B -:- (zrušeno), TJ SDH Nové Dvory A - TJ Sokol Sudoměřice u Tábora A -:- (zrušeno), Jindřichův Hradec 1930 A - TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A -:- (zrušeno), DDM Soběslav B - Staving Studená C -:- (zrušeno), TJ Sokol Mladá Vožice A - TJ Jiskra Třeboň B -:- (zrušeno), TJ Sokol Lodhéřov A - Katolický dům Dačice z.s. -:- (zrušeno),
6. kolo:
TJ Sokol Sudoměřice u Tábora A - Katolický dům Dačice z.s. -:- (zrušeno), TJ VS Tábor B - TJ Jiskra Třeboň B -:- (zrušeno), Staving Studená C - TJ Sokol Mladá Vožice A -:- (zrušeno), TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A - TJ Sokol Lodhéřov A -:- (zrušeno), TJ Jiskra Třeboň A - Jindřichův Hradec 1930 A -:- (zrušeno), TJ SDH Nové Dvory A - DDM Soběslav B -:- (zrušeno),
7. kolo:
TJ Sokol Sudoměřice u Tábora A - TJ Jiskra Třeboň B -:- (zrušeno), TJ VS Tábor B - Katolický dům Dačice z.s. -:- (zrušeno), Staving Studená C - TJ Sokol Lodhéřov A -:- (zrušeno), TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A - TJ Sokol Mladá Vožice A -:- (zrušeno), TJ Jiskra Třeboň A - DDM Soběslav B -:- (zrušeno), TJ SDH Nové Dvory A - Jindřichův Hradec 1930 A -:- (zrušeno),
8. kolo:
Jindřichův Hradec 1930 A - TJ Sokol Sudoměřice u Tábora A -:- (zrušeno), DDM Soběslav B - TJ VS Tábor B -:- (zrušeno), TJ Sokol Mladá Vožice A - TJ Jiskra Třeboň A -:- (zrušeno), TJ Sokol Lodhéřov A - TJ SDH Nové Dvory A -:- (zrušeno), Katolický dům Dačice z.s. - Staving Studená C -:- (zrušeno), TJ Jiskra Třeboň B - TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A -:- (zrušeno),
9. kolo:
Jindřichův Hradec 1930 A - TJ VS Tábor B -:- (zrušeno), DDM Soběslav B - TJ Sokol Sudoměřice u Tábora A -:- (zrušeno), TJ Sokol Mladá Vožice A - TJ SDH Nové Dvory A -:- (zrušeno), TJ Sokol Lodhéřov A - TJ Jiskra Třeboň A -:- (zrušeno), Katolický dům Dačice z.s. - TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A -:- (zrušeno), TJ Jiskra Třeboň B - Staving Studená C -:- (zrušeno),
10. kolo:
Staving Studená C - TJ Sokol Sudoměřice u Tábora A -:- (zrušeno), TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A - TJ VS Tábor B -:- (zrušeno), TJ Jiskra Třeboň A - Katolický dům Dačice z.s. -:- (zrušeno), TJ SDH Nové Dvory A - TJ Jiskra Třeboň B -:- (zrušeno), Jindřichův Hradec 1930 A - TJ Sokol Mladá Vožice A -:- (zrušeno), DDM Soběslav B - TJ Sokol Lodhéřov A -:- (zrušeno),
11. kolo:
Staving Studená C - TJ VS Tábor B -:- (zrušeno), TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A - TJ Sokol Sudoměřice u Tábora A -:- (zrušeno), TJ Jiskra Třeboň A - TJ Jiskra Třeboň B 10:8 (zrušeno, čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Karel 3:1, Král Ludvík ml. 2:2, Lang Václav 1:3, Werner Zdeněk 3:1, body hostů: Benda Miroslav 2:2, Samec Jaroslav 2:2, Posel Adam 2:2, Ruso Miroslav 1:3), TJ SDH Nové Dvory A - Katolický dům Dačice z.s. -:- (zrušeno), Jindřichův Hradec 1930 A - TJ Sokol Lodhéřov A -:- (zrušeno), DDM Soběslav B - TJ Sokol Mladá Vožice A -:- (zrušeno),
12. kolo:
TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A - Staving Studená C -:-, TJ SDH Nové Dvory A - TJ Jiskra Třeboň A -:-, DDM Soběslav B - Jindřichův Hradec 1930 A -:-, TJ Sokol Lodhéřov A - TJ Sokol Mladá Vožice A -:-, TJ Jiskra Třeboň B - Katolický dům Dačice z.s. -:-, TJ VS Tábor B - TJ Sokol Sudoměřice u Tábora A -:-,
13. kolo:
TJ Sokol Mladá Vožice A - TJ Sokol Sudoměřice u Tábora A -:- (zrušeno), TJ Sokol Lodhéřov A - TJ VS Tábor B -:- (zrušeno), Jindřichův Hradec 1930 A - Katolický dům Dačice z.s. -:- (zrušeno), DDM Soběslav B - TJ Jiskra Třeboň B -:- (zrušeno), TJ Jiskra Třeboň A - Staving Studená C -:- (zrušeno), TJ SDH Nové Dvory A - TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A -:- (zrušeno),
14. kolo:
TJ Sokol Lodhéřov A - TJ Sokol Sudoměřice u Tábora A -:- (zrušeno), TJ Sokol Mladá Vožice A - TJ VS Tábor B -:- (zrušeno), DDM Soběslav B - Katolický dům Dačice z.s. -:- (zrušeno), Jindřichův Hradec 1930 A - TJ Jiskra Třeboň B -:- (zrušeno), TJ SDH Nové Dvory A - Staving Studená C -:- (zrušeno), TJ Jiskra Třeboň A - TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A -:- (zrušeno),
15. kolo:
TJ Sokol Sudoměřice u Tábora A - TJ Jiskra Třeboň A -:-, TJ VS Tábor B - TJ SDH Nové Dvory A -:- (zrušeno), Staving Studená C - Jindřichův Hradec 1930 A -:-, TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A - DDM Soběslav B -:-, Katolický dům Dačice z.s. - TJ Sokol Mladá Vožice A -:-, TJ Jiskra Třeboň B - TJ Sokol Lodhéřov A -:-,
16. kolo:
TJ VS Tábor B - TJ Jiskra Třeboň A -:-, TJ Sokol Sudoměřice u Tábora A - TJ SDH Nové Dvory A -:-, TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A - Jindřichův Hradec 1930 A -:-, Staving Studená C - DDM Soběslav B -:-, TJ Jiskra Třeboň B - TJ Sokol Mladá Vožice A -:-, Katolický dům Dačice z.s. - TJ Sokol Lodhéřov A -:-,
17. kolo:
Katolický dům Dačice z.s. - TJ Sokol Sudoměřice u Tábora A -:-, TJ Jiskra Třeboň B - TJ VS Tábor B -:-, TJ Sokol Mladá Vožice A - Staving Studená C -:-, TJ Sokol Lodhéřov A - TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A -:-, Jindřichův Hradec 1930 A - TJ Jiskra Třeboň A -:-, DDM Soběslav B - TJ SDH Nové Dvory A -:-,
18. kolo:
TJ Jiskra Třeboň B - TJ Sokol Sudoměřice u Tábora A -:-, Katolický dům Dačice z.s. - TJ VS Tábor B -:-, TJ Sokol Lodhéřov A - Staving Studená C -:-, TJ Sokol Mladá Vožice A - TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A -:-, DDM Soběslav B - TJ Jiskra Třeboň A -:-, Jindřichův Hradec 1930 A - TJ SDH Nové Dvory A -:-,
19. kolo:
Jindřichův Hradec 1930 A - TJ Sokol Sudoměřice u Tábora A -:-, DDM Soběslav B - TJ VS Tábor B -:-, TJ Jiskra Třeboň A - TJ Sokol Mladá Vožice A -:-, TJ SDH Nové Dvory A - TJ Sokol Lodhéřov A -:-, Staving Studená C - Katolický dům Dačice z.s. -:-, TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A - TJ Jiskra Třeboň B -:-,
20. kolo:
Jindřichův Hradec 1930 A - TJ VS Tábor B -:-, DDM Soběslav B - TJ Sokol Sudoměřice u Tábora A -:-, TJ SDH Nové Dvory A - TJ Sokol Mladá Vožice A -:-, TJ Jiskra Třeboň A - TJ Sokol Lodhéřov A -:-, TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A - Katolický dům Dačice z.s. -:-, Staving Studená C - TJ Jiskra Třeboň B -:-,
21. kolo:
TJ Sokol Sudoměřice u Tábora A - Staving Studená C -:-, TJ VS Tábor B - TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A -:-, TJ Jiskra Třeboň A - Katolický dům Dačice z.s. -:-, TJ SDH Nové Dvory A - TJ Jiskra Třeboň B -:-, TJ Sokol Mladá Vožice A - Jindřichův Hradec 1930 A -:-, TJ Sokol Lodhéřov A - DDM Soběslav B -:-,
22. kolo:
TJ VS Tábor B - Staving Studená C -:-, TJ Sokol Sudoměřice u Tábora A - TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A -:-, TJ Jiskra Třeboň B - TJ Jiskra Třeboň A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petrásek Martin 4:0, Samec Jaroslav 1:2, Ruso Miroslav 2:2, Benda Miroslav 1:3, Posel Adam 1:0, body hostů: Jareš Oldřich 3:1, Novák Jan 3:1, Lang Václav 0:4, Pešek Karel 1:3), TJ SDH Nové Dvory A - Katolický dům Dačice z.s. -:-, TJ Sokol Lodhéřov A - Jindřichův Hradec 1930 A -:-, TJ Sokol Mladá Vožice A - DDM Soběslav B -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy