Výsledky do novin
Extraliga žen
1. kolo:
SK Dobré - MH - Stolní tenis OSTRAVA 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ilievová Dagmar 1:2, Blašková Zdena 3:0, Paridi Konstantina 1:2, body hostů: Šlehobrová Simona 0:3, Kapounová Barbora 2:1, Mikulcová Kristýna 2:1), TT Moravský Krumlov - SKST Stavoimpex Hodonín C 6:3 (body domácích: Harabaszová Lenka 3:0, Šedová Eliška 2:1, Růžičková Daniela 1:2, body hostů: Blechová Barbora 2:1, Šíblová Sára 0:3, Žižkovská Rebeka 1:2), MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP - TJ Ostrava KST 6:3 (body domácích: Čechová Dana 2:1, Širučková Aneta 1:0, Adámková Karin 2:1, Wiltschková Dominika 1:1, body hostů: Tomanová Tamara 2:1, Labošová Ema 1:2, Vybíralová Monika 0:3), SKST Stavoimpex Hodonín A - AC Sparta Praha 6:0 (anulováno, body domácích: Záděrová Linda 2:0, Brateyko Solomiya 2:0, Ševčíková Markéta 2:0, body hostů: Kohlmannová Aneta 0:2, Němečková Monika 0:2, Vajcová Kateřina 0:2), SKST Stavoimpex Hodonín B - SKST Vlašim 6:3 (body domácích: Kmeťová Veronika 2:1, Klempererová Anna 2:1, Ilčíková Anežka 2:1, body hostů: Pytlíková Tereza 2:1, Bošinová Aneta 0:3, Pěnkavová Kristýna 1:2), SF SKK El Niňo Praha - SVS Hradec Králové A 2:6 (body domácích: Pisárová Kateřina 0:2, Sommerová Helena 2:1, Plachá Liliana 0:3, body hostů: Stachová Olesja 2:1, Truksová Lucia 1:1, Kubátová Hana 3:0), SKP Sever Ústí n/L - SVS Hradec Králové A 0:6 (anulováno, body domácích: Smíšková Martina 0:2, Nováková Martina 0:1, Ajdini Tereza 0:2, Vysocká Karolína 0:1, body hostů: Stachová Olesja 2:0, Kubátová Hana 2:0, Truksová Lucia 2:0),
2. kolo:
SK Dobré - SKST Havířov 6:3 (body domácích: Vítovcová Daniela 2:1, Blašková Zdena 3:0, Paridi Konstantina 1:2, body hostů: Štěpánová Gabriela 1:2, Hanáková Nela 0:3, Hrabicová Klára 2:1), TT Moravský Krumlov - TJ Ostrava KST 2:6 (body domácích: Štrbíková Renata 0:1, Chernyavskaya Ekaterina 1:1, Harabaszová Lenka 1:0, Šedová Eliška 0:1, WO 0:3, body hostů: Labošová Ema 2:0, Vašendová Jana 1:2, WO 3:0), MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP - SKST Stavoimpex Hodonín C 6:0 (body domácích: Širučková Aneta 2:0, Wiltschková Dominika 2:0, Adámková Karin 2:0, body hostů: Blechová Barbora 0:2, Šprtová Karolína 0:2, Žižkovská Rebeka 0:2), SKST Stavoimpex Hodonín A - SKST Vlašim 6:0 (body domácích: Brateyko Solomiya 2:0, Ševčíková Markéta 2:0, Záděrová Linda 2:0, body hostů: Pytlíková Tereza 0:2, Bošinová Aneta 0:2, Pěnkavová Kristýna 0:2), SKST Stavoimpex Hodonín B - AC Sparta Praha 6:3 (anulováno, body domácích: Klempererová Anna 2:1, Ilčíková Anežka 2:1, Ševčíková Klára 2:1, body hostů: Němečková Monika 2:1, Kohlmannová Aneta 0:3, Vajcová Kateřina 1:2), SF SKK El Niňo Praha - SVS Hradec Králové B 6:3 (body domácích: Plachá Liliana 2:1, Sommerová Helena 3:0, Pisárová Kateřina 1:2, body hostů: Zoubková Adéla 1:2, Ducháčová Kateřina 0:3, Bártová Tereza 2:1), SKP Sever Ústí n/L - SVS Hradec Králové B 5:5 (anulováno, čtyřhry 1:0, body domácích: Vysocká Karolína 1:2, Nováková Martina 2:1, Ajdini Tereza 1:2, body hostů: Zoubková Adéla 3:0, Ducháčová Kateřina 0:3, Bártová Tereza 2:1),
3. kolo:
SK Dobré - SKST Stavoimpex Hodonín C 6:0 (body domácích: Vítovcová Daniela 2:0, Blašková Zdena 2:0, Paridi Konstantina 2:0, body hostů: Šprtová Karolína 0:2, Žižkovská Rebeka 0:2, Šíblová Sára 0:2), MH - Stolní tenis OSTRAVA - AC Sparta Praha 6:1 (anulováno, body domácích: Šlehobrová Simona 1:0, Mikulcová Kristýna 3:0, Kapounová Barbora 2:0, Chovancová Marie 0:1, body hostů: Vondráková Markéta 0:2, Kohlmannová Aneta 0:2, Vajcová Kateřina 1:2), SKST Havířov - SKST Vlašim 6:1 (body domácích: Štěpánová Gabriela 1:1, Hanáková Nela 3:0, Hrabicová Klára 2:0, body hostů: Keroušová Michaela 1:1, Bošinová Aneta 0:2, Pěnkavová Kristýna 0:3), TT Moravský Krumlov - SVS Hradec Králové A 2:6 (body domácích: Chernyavskaya Ekaterina 0:2, Harabaszová Lenka 1:2, Šedová Eliška 1:2, body hostů: Stachová Olesja 3:0, Jirásková Tereza 0:2, Kubátová Hana 3:0), MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP - SVS Hradec Králové B 6:1 (body domácích: Masopustová Lucie 1:1, Adámková Karin 3:0, Čechová Dana 2:0, body hostů: Ducháčová Kateřina 1:1, Zoubková Adéla 0:2, Truněčková Anežka 0:3), SKST Stavoimpex Hodonín A - SF SKK El Niňo Praha 6:0 (body domácích: Brateyko Solomiya 2:0, Záděrová Linda 2:0, Partyka Natalia 1:0, Ševčíková Markéta 1:0, body hostů: Pisárová Kateřina 0:2, Vyvadilová Jitka 0:2, Sommerová Helena 0:2), SKST Stavoimpex Hodonín B - SKP Sever Ústí n/L 6:1 (anulováno, body domácích: Ševčíková Klára 2:0, Kmeťová Veronika 3:0, Ilčíková Anežka 1:1, body hostů: Nováková Martina 0:2, Allertová Sára 1:1, Ajdini Tereza 0:3),
4. kolo:
SK Dobré - TJ Ostrava KST 6:3 (body domácích: Paridi Konstantina 2:1, Blašková Zdena 3:0, Ilievová Dagmar 1:2, body hostů: Vašendová Jana 0:3, Labošová Ema 1:2, Tomanová Tamara 2:1), MH - Stolní tenis OSTRAVA - SKST Vlašim 6:1 (body domácích: Šlehobrová Simona 1:0, Mikulcová Kristýna 3:0, Kapounová Barbora 2:0, Chovancová Marie 0:1, body hostů: Bošinová Aneta 0:2, Pěnkavová Kristýna 0:2, Keroušová Michaela 1:2), SKST Havířov - AC Sparta Praha 6:1 (anulováno, body domácích: Štěpánová Gabriela 2:0, Hrabicová Klára 2:1, Hanáková Nela 1:0, Štefcová Kristýna 1:0, body hostů: Kohlmannová Aneta 0:2, Vondráková Markéta 1:1, Vajcová Kateřina 0:3), TT Moravský Krumlov - SVS Hradec Králové B 6:3 (body domácích: Harabaszová Lenka 3:0, Růžičková Daniela 0:3, Chernyavskaya Ekaterina 3:0, body hostů: Ducháčová Kateřina 1:2, Sazimová Terezie 1:2, Bártová Tereza 1:2), MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP - SVS Hradec Králové A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Masopustová Lucie 0:3, Adámková Karin 2:1, Čechová Dana 3:0, body hostů: Stachová Olesja 1:2, Jirásková Tereza 2:1, Kubátová Hana 1:2), SKST Stavoimpex Hodonín A - SKP Sever Ústí n/L 6:0 (anulováno, body domácích: Záděrová Linda 2:0, Partyka Natalia 1:0, Ševčíková Markéta 2:0, Brateyko Solomiya 1:0, body hostů: Nováková Martina 0:2, Allertová Sára 0:2, Ajdini Tereza 0:2), SKST Stavoimpex Hodonín B - SF SKK El Niňo Praha 6:2 (body domácích: Ilčíková Anežka 1:1, Kmeťová Veronika 2:1, Klempererová Anna 3:0, body hostů: Pisárová Kateřina 0:3, Vyvadilová Jitka 0:2, Sommerová Helena 2:1),
5. kolo:
SK Dobré - AC Sparta Praha 6:0 (anulováno, body domácích: Ilievová Dagmar 2:0, Blašková Zdena 2:0, Vítovcová Daniela 2:0, body hostů: Tenglová Vendula 0:2, Radnicová Lenka 0:2, Němečková Monika 0:2), SKST Stavoimpex Hodonín C - SVS Hradec Králové A 1:6 (body domácích: Žižkovská Rebeka 1:1, Blechová Barbora 0:3, Šíblová Sára 0:2, body hostů: Kubátová Hana 2:0, Stachová Olesja 2:0, Jirásková Tereza 2:1), TJ Ostrava KST - SVS Hradec Králové B 6:0 (body domácích: Vašendová Jana 2:0, Tomanová Tamara 2:0, Vybíralová Monika 2:0, body hostů: Ducháčová Kateřina 0:2, Zoubková Adéla 0:2, Truněčková Anežka 0:2), MH - Stolní tenis OSTRAVA - SF SKK El Niňo Praha 6:2 (body domácích: Šlehobrová Simona 1:1, Mikulcová Kristýna 2:1, Kapounová Barbora 3:0, body hostů: Pisárová Kateřina 0:3, Vyvadilová Jitka 0:2, Sommerová Helena 2:1), SKST Havířov - SKP Sever Ústí n/L 6:0 (anulováno, body domácích: Hrabicová Klára 2:0, Štěpánová Gabriela 2:0, Štefcová Kristýna 2:0, body hostů: Vysocká Karolína 0:2, Nováková Martina 0:2, Ajdini Tereza 0:2), TT Moravský Krumlov - SKST Stavoimpex Hodonín A 1:6 (body domácích: Chernyavskaya Ekaterina 0:2, Šedová Eliška 0:3, Harabaszová Lenka 1:1, body hostů: Partyka Natalia 2:0, Ševčíková Markéta 1:1, Brateyko Solomiya 3:0), MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP - SKST Stavoimpex Hodonín B 6:0 (body domácích: Čechová Dana 2:0, Širučková Aneta 2:0, Adámková Karin 2:0, body hostů: Ševčíková Klára 0:2, Kmeťová Veronika 0:2, Klempererová Anna 0:2),
6. kolo:
SK Dobré - SKST Vlašim 6:0 (body domácích: Ilievová Dagmar 2:0, Blašková Zdena 2:0, Paridi Konstantina 2:0, body hostů: Keroušová Michaela 0:2, Bošinová Aneta 0:2, Pytlíková Tereza 0:2), SKST Stavoimpex Hodonín C - SVS Hradec Králové B 6:3 (body domácích: Žižkovská Rebeka 2:1, Blechová Barbora 2:1, Šíblová Sára 2:1, body hostů: Sazimová Terezie 0:1, Zoubková Adéla 1:2, Bártová Tereza 2:1, Ducháčová Kateřina 0:2), TJ Ostrava KST - SVS Hradec Králové A 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vybíralová Monika 0:1, Labošová Ema 2:1, Tomanová Tamara 2:1, Vašendová Jana 1:1, body hostů: Stachová Olesja 1:2, Jirásková Tereza 1:2, Kubátová Hana 2:1), MH - Stolní tenis OSTRAVA - SKP Sever Ústí n/L 6:0 (anulováno, body domácích: Šlehobrová Simona 2:0, Mikulcová Kristýna 2:0, Kapounová Barbora 2:0, body hostů: Vysocká Karolína 0:2, Nováková Martina 0:2, Ajdini Tereza 0:2), SKST Havířov - SF SKK El Niňo Praha 6:1 (body domácích: Hrabicová Klára 1:1, Štefcová Kristýna 2:0, Hanáková Nela 2:0, Štěpánová Gabriela 1:0, body hostů: Sommerová Helena 1:1, Vyvadilová Jitka 0:2, Pisárová Kateřina 0:3), TT Moravský Krumlov - SKST Stavoimpex Hodonín B 6:1 (body domácích: Šedová Eliška 1:1, Harabaszová Lenka 3:0, Chernyavskaya Ekaterina 2:0, body hostů: Kmeťová Veronika 1:1, Ilčíková Anežka 0:2, Klempererová Anna 0:3), MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP - SKST Stavoimpex Hodonín A 6:1 (body domácích: Čechová Dana 1:1, Adámková Karin 3:0, Širučková Aneta 2:0, body hostů: Brateyko Solomiya 0:2, Ševčíková Markéta 0:2, Partyka Natalia 1:2),
7. kolo:
SKST Stavoimpex Hodonín A - SK Dobré 6:1 (body domácích: Brateyko Solomiya 2:0, Mori Sakura 3:0, Záděrová Linda 1:1, body hostů: Paridi Konstantina 0:2, Vítovcová Daniela 0:2, Blašková Zdena 1:1, Ilievová Dagmar 0:1), SF SKK El Niňo Praha - TT Moravský Krumlov 0:6 (body domácích: Vyvadilová Jitka 0:2, Sommerová Helena 0:2, Plachá Liliana 0:2, body hostů: Harabaszová Lenka 2:0, Petrovová Nikita 2:0, Šedová Eliška 2:0), SKP Sever Ústí n/L - TT Moravský Krumlov -:- (zrušeno), SVS Hradec Králové A - MH - Stolní tenis OSTRAVA 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Truksová Lucia 0:1, Kubátová Hana 2:1, Stachová Olesja 2:1, WO 0:2, body hostů: Kapounová Barbora 1:2, Šlehobrová Simona 0:2, Mikulcová Kristýna 2:0, WO 2:0), SVS Hradec Králové B - SKST Havířov 0:6 (body domácích: Sazimová Terezie 0:1, Bártová Tereza 0:2, Zoubková Adéla 0:2, Ducháčová Kateřina 0:1, body hostů: Štefcová Kristýna 2:0, Hrabicová Klára 2:0, Štěpánová Gabriela 2:0), AC Sparta Praha - SKST Stavoimpex Hodonín C -:- (zrušeno), SKST Vlašim - SKST Stavoimpex Hodonín C 6:0 (body domácích: Pěnkavová Kristýna 2:0, Matějovská Anna 2:0, Keroušová Michaela 2:0, body hostů: Šprtová Karolína 0:2, Šíblová Sára 0:2, Žižkovská Rebeka 0:2),
8. kolo:
SKST Stavoimpex Hodonín B - SK Dobré 3:6 (body domácích: Ilčíková Anežka 0:3, Klempererová Anna 2:1, Kmeťová Veronika 1:2, body hostů: Ilievová Dagmar 2:1, Vítovcová Daniela 2:1, Paridi Konstantina 1:1, Blašková Zdena 1:0), SF SKK El Niňo Praha - MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 1:6 (body domácích: Štricová Niamh 0:2, Pisárová Kateřina 0:3, Sommerová Helena 1:1, body hostů: Adámková Karin 2:0, Širučková Aneta 1:0, Wiltschková Dominika 2:1, Čechová Dana 1:0), SKP Sever Ústí n/L - MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP -:- (zrušeno), SVS Hradec Králové A - SKST Havířov 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Truksová Lucia 0:1, Kubátová Hana 2:1, Stachová Olesja 2:1, WO 0:2, body hostů: Hrabicová Klára 1:2, Štefcová Kristýna 1:1, Štěpánová Gabriela 1:1, WO 2:0), SVS Hradec Králové B - MH - Stolní tenis OSTRAVA 2:6 (body domácích: Ducháčová Kateřina 0:1, Bártová Tereza 1:2, Zoubková Adéla 1:2, Sazimová Terezie 0:1, body hostů: Kapounová Barbora 3:0, Šlehobrová Simona 0:2, Mikulcová Kristýna 3:0), AC Sparta Praha - TJ Ostrava KST -:- (zrušeno), SKST Vlašim - TJ Ostrava KST 1:6 (body domácích: Bošinová Aneta 0:2, Matějovská Anna 1:2, Keroušová Michaela 0:2, body hostů: Labošová Ema 2:0, Vybíralová Monika 1:1, Tomanová Tamara 3:0),
9. kolo:
SF SKK El Niňo Praha - SK Dobré 1:6 (body domácích: Vyvadilová Jitka 0:2, Sommerová Helena 1:2, Pisárová Kateřina 0:1, Štricová Niamh 0:1, body hostů: Ilievová Dagmar 1:1, Paridi Konstantina 2:0, Blašková Zdena 3:0), SVS Hradec Králové A - SKST Stavoimpex Hodonín A 1:6 (body domácích: Truksová Lucia 0:1, Stachová Olesja 0:3, Kubátová Hana 1:1, WO 0:1, body hostů: Partyka Natalia 2:0, Záděrová Linda 1:1, Brateyko Solomiya 2:0, WO 1:0), SVS Hradec Králové B - SKST Stavoimpex Hodonín B 1:6 (body domácích: Sazimová Terezie 0:2, Zoubková Adéla 0:3, Bártová Tereza 1:1, body hostů: Ševčíková Klára 2:0, Ilčíková Anežka 1:1, Klempererová Anna 3:0), AC Sparta Praha - TT Moravský Krumlov -:- (zrušeno), SKST Vlašim - MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 0:6 (body domácích: Pěnkavová Kristýna 0:1, Matějovská Anna 0:2, Pytlíková Tereza 0:2, Bošinová Aneta 0:1, body hostů: Adámková Karin 2:0, Širučková Aneta 1:0, Wiltschková Dominika 2:0, Čechová Dana 1:0), SKST Stavoimpex Hodonín C - MH - Stolní tenis OSTRAVA 0:6 (body domácích: Šíblová Sára 0:2, Šprtová Karolína 0:2, Žižkovská Rebeka 0:2, body hostů: Kapounová Barbora 2:0, Šlehobrová Simona 2:0, Mikulcová Kristýna 2:0), TJ Ostrava KST - SKST Havířov 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vybíralová Monika 0:3, Tomanová Tamara 3:0, Labošová Ema 2:1, body hostů: Hrabicová Klára 1:2, Štefcová Kristýna 1:2, Štěpánová Gabriela 2:1),
10. kolo:
SKP Sever Ústí n/L - SK Dobré -:- (zrušeno), SVS Hradec Králové A - SKST Stavoimpex Hodonín B 3:6 (body domácích: Truksová Lucia 0:1, Kubátová Hana 2:1, Stachová Olesja 1:2, WO 0:2, body hostů: Ševčíková Klára 2:1, Ilčíková Anežka 0:2, Klempererová Anna 2:0, WO 2:0), SVS Hradec Králové B - SKST Stavoimpex Hodonín A 0:6 (body domácích: Ducháčová Kateřina 0:1, Zoubková Adéla 0:2, Bártová Tereza 0:2, Sazimová Terezie 0:1, body hostů: Záděrová Linda 2:0, Brateyko Solomiya 2:0, Ševčíková Markéta 2:0), AC Sparta Praha - MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP -:- (zrušeno), SKST Vlašim - TT Moravský Krumlov 2:6 (body domácích: Matějovská Anna 1:1, Pěnkavová Kristýna 0:3, Keroušová Michaela 1:2, body hostů: Petrovová Nikita 3:0, Chernyavskaya Ekaterina 2:0, Šedová Eliška 1:2), SKST Stavoimpex Hodonín C - SKST Havířov 0:6 (body domácích: Šíblová Sára 0:2, Šprtová Karolína 0:2, Žižkovská Rebeka 0:2, body hostů: Hanáková Nela 2:0, Štěpánová Gabriela 2:0, Hrabicová Klára 1:0, Štefcová Kristýna 1:0), TJ Ostrava KST - MH - Stolní tenis OSTRAVA 6:3 (body domácích: Vybíralová Monika 1:2, Tomanová Tamara 3:0, Labošová Ema 2:1, body hostů: Kapounová Barbora 1:2, Šlehobrová Simona 0:3, Mikulcová Kristýna 2:1),
11. kolo:
TT Moravský Krumlov - SK Dobré 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chernyavskaya Ekaterina 2:1, Harabaszová Lenka 1:2, Šedová Eliška 1:2, body hostů: Ilievová Dagmar 0:3, Paridi Konstantina 2:1, Blašková Zdena 3:0), SKST Stavoimpex Hodonín A - MH - Stolní tenis OSTRAVA 6:0 (body domácích: Brateyko Solomiya 2:0, Záděrová Linda 2:0, Partyka Natalia 2:0, body hostů: Mikulcová Kristýna 0:2, Chovancová Marie 0:2, Kapounová Barbora 0:2), SKST Stavoimpex Hodonín B - SKST Havířov 3:6 (body domácích: Ševčíková Klára 1:2, Klempererová Anna 0:3, Kmeťová Veronika 2:1, body hostů: Hrabicová Klára 3:0, Štefcová Kristýna 2:1, Štěpánová Gabriela 1:2), SF SKK El Niňo Praha - SKST Stavoimpex Hodonín C 6:0 (body domácích: Štricová Niamh 2:0, Sommerová Helena 2:0, Pisárová Kateřina 2:0, body hostů: Šíblová Sára 0:1, Žižkovská Rebeka 0:2, Blechová Barbora 0:2, Šprtová Karolína 0:1), SKP Sever Ústí n/L - SKST Stavoimpex Hodonín C -:- (zrušeno), SVS Hradec Králové A - AC Sparta Praha -:- (zrušeno), SVS Hradec Králové B - SKST Vlašim 2:6 (body domácích: Sazimová Terezie 0:2, Bártová Tereza 2:1, Ducháčová Kateřina 0:3, body hostů: Pytlíková Tereza 2:1, Bošinová Aneta 1:1, Matějovská Anna 3:0),
12. kolo:
MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP - SK Dobré 5:5 (PPTV, čtyřhry 0:1, body domácích: Čechová Dana 0:3, Adámková Karin 3:0, Širučková Aneta 2:1, body hostů: Blašková Zdena 2:1, Ilievová Dagmar 1:2, Paridi Konstantina 1:2), SKST Stavoimpex Hodonín A - SKST Havířov 6:1 (body domácích: Partyka Natalia 2:0, Brateyko Solomiya 3:0, Ševčíková Markéta 1:1, body hostů: Hanáková Nela 0:2, Štefcová Kristýna 1:1, Hrabicová Klára 0:3), SKST Stavoimpex Hodonín B - MH - Stolní tenis OSTRAVA 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Klempererová Anna 1:2, Kmeťová Veronika 2:1, Ševčíková Klára 2:1, body hostů: Kapounová Barbora 2:1, Šlehobrová Simona 0:3, Mikulcová Kristýna 2:1), SF SKK El Niňo Praha - TJ Ostrava KST 2:6 (body domácích: Vyvadilová Jitka 0:1, Sommerová Helena 2:1, Plachá Liliana 0:3, Štricová Niamh 0:1, body hostů: Labošová Ema 2:1, Vašendová Jana 1:1, Tomanová Tamara 3:0), SKP Sever Ústí n/L - TJ Ostrava KST -:- (zrušeno), SVS Hradec Králové A - SKST Vlašim 6:3 (body domácích: Truksová Lucia 3:0, Kubátová Hana 3:0, Stachová Olesja 0:3, body hostů: Matějovská Anna 1:2, Pytlíková Tereza 1:2, Pěnkavová Kristýna 1:2), SVS Hradec Králové B - AC Sparta Praha -:- (zrušeno),
13. kolo:
TT Moravský Krumlov - MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 3:6 (body domácích: Petrovová Nikita 2:1, Chernyavskaya Ekaterina 1:2, Šedová Eliška 0:3, body hostů: Adámková Karin 2:1, Širučková Aneta 2:0, Wiltschková Dominika 1:2, Čechová Dana 1:0), SKST Stavoimpex Hodonín A - SKST Stavoimpex Hodonín B 6:1 (body domácích: Záděrová Linda 2:0, Ševčíková Markéta 2:1, Brateyko Solomiya 2:0, body hostů: Ševčíková Klára 1:1, Kmeťová Veronika 0:1, Klempererová Anna 0:3, Ilčíková Anežka 0:1), SF SKK El Niňo Praha - SKP Sever Ústí n/L -:- (zrušeno), SVS Hradec Králové A - SVS Hradec Králové B 6:0 (body domácích: Stachová Olesja 2:0, Kubátová Hana 2:0, Jirásková Tereza 1:0, Truksová Lucia 1:0, body hostů: Zoubková Adéla 0:2, Ducháčová Kateřina 0:2, Bártová Tereza 0:1, Sazimová Terezie 0:1), AC Sparta Praha - SKST Vlašim -:- (zrušeno), SKST Stavoimpex Hodonín C - TJ Ostrava KST 0:6 (body domácích: Šíblová Sára 0:2, Blechová Barbora 0:2, Šprtová Karolína 0:2, body hostů: Labošová Ema 2:0, Vybíralová Monika 2:0, Tomanová Tamara 2:0), MH - Stolní tenis OSTRAVA - SKST Havířov 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šlehobrová Simona 1:2, Mikulcová Kristýna 3:0, Kapounová Barbora 1:2, body hostů: Hanáková Nela 0:3, Hrabicová Klára 2:1, Štefcová Kristýna 2:1),
14. kolo:
SVS Hradec Králové A - SK Dobré 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kubátová Hana 3:0, Truksová Lucia 2:1, WO 0:3, body hostů: Ilievová Dagmar 0:1, Blašková Zdena 1:1, Paridi Konstantina 0:2, Vítovcová Daniela 0:1, WO 3:0), AC Sparta Praha - SF SKK El Niňo Praha -:- (zrušeno), SKST Vlašim - SKP Sever Ústí n/L -:- (zrušeno), SKST Stavoimpex Hodonín C - SKST Stavoimpex Hodonín B 0:6 (body domácích: Žižkovská Rebeka 0:2, Blechová Barbora 0:2, Šprtová Karolína 0:2, body hostů: Ševčíková Klára 1:0, Kmeťová Veronika 2:0, Klempererová Anna 2:0, Ilčíková Anežka 1:0), TJ Ostrava KST - SKST Stavoimpex Hodonín A 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Tomanová Tamara 2:1, Labošová Ema 2:1, Vybíralová Monika 1:1, Vašendová Jana 0:1, body hostů: Brateyko Solomiya 3:0, Záděrová Linda 0:3, Ševčíková Markéta 1:2), MH - Stolní tenis OSTRAVA - MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šlehobrová Simona 1:2, Mikulcová Kristýna 2:1, Kapounová Barbora 1:2, body hostů: Čechová Dana 0:3, Širučková Aneta 2:1, Adámková Karin 3:0), SKST Havířov - TT Moravský Krumlov 2:6 (body domácích: Hrabicová Klára 0:2, Štefcová Kristýna 1:2, Štěpánová Gabriela 1:2, body hostů: Chernyavskaya Ekaterina 3:0, Harabaszová Lenka 0:2, Petrovová Nikita 3:0),
15. kolo:
SVS Hradec Králové B - SK Dobré 0:6 (body domácích: Bártová Tereza 0:2, Zoubková Adéla 0:2, Ducháčová Kateřina 0:2, body hostů: Paridi Konstantina 2:0, Vítovcová Daniela 2:0, Blašková Zdena 2:0), AC Sparta Praha - SKP Sever Ústí n/L -:- (zrušeno), SKST Vlašim - SF SKK El Niňo Praha 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pytlíková Tereza 3:0, Keroušová Michaela 0:2, Matějovská Anna 2:1, Pěnkavová Kristýna 0:1, body hostů: Pisárová Kateřina 1:2, Štricová Niamh 1:2, Sommerová Helena 2:1), SKST Stavoimpex Hodonín C - SKST Stavoimpex Hodonín A 0:6 (body domácích: Blechová Barbora 0:2, Žižkovská Rebeka 0:2, Šíblová Sára 0:2, body hostů: Záděrová Linda 2:0, Brateyko Solomiya 2:0, Ševčíková Markéta 2:0), TJ Ostrava KST - SKST Stavoimpex Hodonín B 6:1 (body domácích: Vybíralová Monika 1:1, Tomanová Tamara 3:0, Labošová Ema 2:0, body hostů: Ševčíková Klára 0:2, Klempererová Anna 0:2, Kmeťová Veronika 1:2), MH - Stolní tenis OSTRAVA - TT Moravský Krumlov 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šlehobrová Simona 2:1, Mikulcová Kristýna 2:1, Kapounová Barbora 1:2, body hostů: Chernyavskaya Ekaterina 2:1, Harabaszová Lenka 0:3, Petrovová Nikita 2:1), SKST Havířov - MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 1:6 (body domácích: Hrabicová Klára 0:2, Štěpánová Gabriela 0:3, Štefcová Kristýna 1:1, body hostů: Čechová Dana 2:0, Širučková Aneta 1:1, Adámková Karin 3:0),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP - MH - Stolní tenis OSTRAVA 5:2 (body domácích: Čechová Dana 1:1, Adámková Karin 3:0, Širučková Aneta 1:1, body hostů: Kapounová Barbora 1:1, Šlehobrová Simona 0:2, Mikulcová Kristýna 1:2), TJ Ostrava KST - SVS Hradec Králové A 5:3 (body domácích: Vašendová Jana 1:1, Tomanová Tamara 2:1, Labošová Ema 2:1, body hostů: Stakhova Olesia 0:3, Truksová Lucia 0:2, Kubátová Hana 3:0), SK Dobré - TT Moravský Krumlov 5:2 (body domácích: Ilievová Dagmar 0:2, Blašková Zdena 3:0, Paridi Konstantina 2:0, body hostů: Chernyavskaya Ekaterina 1:1, Petrovová Nikita 0:2, Harabaszová Lenka 1:1, Šedová Eliška 0:1), SKST Stavoimpex Hodonín A - SKST Havířov 5:0 (body domácích: Brateyko Solomiya 2:0, Partyka Natalia 2:0, Ševčíková Markéta 1:0, body hostů: Hrabicová Klára 0:2, Štefcová Kristýna 0:1, Štěpánová Gabriela 0:2),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
MH - Stolní tenis OSTRAVA - MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 4:5 (body domácích: Šlehobrová Simona 0:3, Mikulcová Kristýna 3:0, Kapounová Barbora 1:2, body hostů: Adámková Karin 2:1, Širučková Aneta 2:1, Čechová Dana 1:2), SVS Hradec Králové A - TJ Ostrava KST 2:5 (body domácích: Stakhova Olesia 0:2, Truksová Lucia 1:2, Kubátová Hana 1:1, body hostů: Labošová Ema 2:0, Vašendová Jana 0:1, Tomanová Tamara 3:0, Vybíralová Monika 0:1), TT Moravský Krumlov - SK Dobré 5:3 (body domácích: Chernyavskaya Ekaterina 1:1, Harabaszová Lenka 1:1, Petrovová Nikita 3:0, Šedová Eliška 0:1, body hostů: Paridi Konstantina 1:2, Koďousková Eliška 0:2, Blašková Zdena 2:1), SKST Havířov - SKST Stavoimpex Hodonín A 1:5 (body domácích: Štěpánová Gabriela 0:2, Hrabicová Klára 0:2, Štefcová Kristýna 1:1, body hostů: Partyka Natalia 2:0, Brateyko Solomiya 2:0, Ševčíková Markéta 1:1),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP - MH - Stolní tenis OSTRAVA -:-, TJ Ostrava KST - SVS Hradec Králové A -:-, SK Dobré - TT Moravský Krumlov 5:3 (body domácích: Vítovcová Daniela 0:2, Blašková Zdena 3:0, Paridi Konstantina 2:1, body hostů: Harabaszová Lenka 1:2, Petrovová Nikita 0:2, Chernyavskaya Ekaterina 2:1), SKST Stavoimpex Hodonín A - SKST Havířov -:-,
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP - TJ Ostrava KST 5:1 (body domácích: Širučková Aneta 1:1, Adámková Karin 2:0, Čechová Dana 2:0, body hostů: Tomanová Tamara 1:1, Labošová Ema 0:2, Vybíralová Monika 0:1, Vašendová Jana 0:1), SKST Stavoimpex Hodonín A - SK Dobré 5:2 (body domácích: Brateyko Solomiya 1:1, Partyka Natalia 3:0, Záděrová Linda 1:1, body hostů: Paridi Konstantina 0:2, Vítovcová Daniela 0:2, Blašková Zdena 2:1),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Ostrava KST - MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 1:5 (body domácích: Vybíralová Monika 0:2, Tomanová Tamara 1:1, Labošová Ema 0:2, body hostů: Adámková Karin 2:0, Širučková Aneta 1:1, Čechová Dana 2:0), SK Dobré - SKST Stavoimpex Hodonín A 1:5 (body domácích: Ilievová Dagmar 0:2, Blašková Zdena 1:1, Paridi Konstantina 0:2, body hostů: Brateyko Solomiya 2:0, Záděrová Linda 1:1, Partyka Natalia 2:0),
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP - TJ Ostrava KST -:-, SKST Stavoimpex Hodonín A - SK Dobré -:-,
3. vyřazovací kolo, 1. utkání:
MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP - SKST Stavoimpex Hodonín A 5:2 (PPTV, body domácích: Širučková Aneta 1:1, Adámková Karin 3:0, Čechová Dana 1:1, body hostů: Partyka Natalia 0:2, Záděrová Linda 0:2, Brateyko Solomiya 2:1),
3. vyřazovací kolo, 2. utkání:
SKST Stavoimpex Hodonín A - MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 5:3 (PPTV, body domácích: Partyka Natalia 1:1, Brateyko Solomiya 2:1, Ševčíková Markéta 2:1, body hostů: Adámková Karin 2:1, Širučková Aneta 0:2, Čechová Dana 1:2),
3. vyřazovací kolo, 3. utkání:
MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP - SKST Stavoimpex Hodonín A 5:3 (PPTV, body domácích: Širučková Aneta 1:1, Adámková Karin 2:1, Čechová Dana 2:1, body hostů: Brateyko Solomiya 0:3, Ševčíková Markéta 0:2, Partyka Natalia 3:0),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy