Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Okresní přebor
1. kolo:
SKST Hodonín F - SKST Dubňany B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlobil Albert 3:1, Maděrič Zdeněk 0:4, Zaťko Karel 3:1, Pařízek Richard 4:0, body hostů: Kotásková Petra 1:3, Mlynár Radoslav 1:3, Budiš Tomáš 3:1, Rosek Pavel 1:3), SK Baník Ratíškovice C - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kuchařič Jiří ml. 2:2, Hrbáček Milan 3:1, Hradil Kryštof 4:0, Charvát Vít st. 3:1, body hostů: Pozděch Josef 1:3, Werner Jan 2:2, Moudrý Rostislav 0:4, Chimiak Stanislav 1:3), TJ Sokol Veselí nad Moravou A - T.J. Sokol Svatobořice B 0:18wo, TJ Sokol Lužice A - Tělovýchovná jednota Mikulčice C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Oláh Eduard 2:2, Konečný Miroslav 2:2, Mikula Ján 3:1, Komosný Miloslav 3:1, body hostů: Staněk Michal 0:4, Hubáček Vojtěch 2:2, Nešpor Rostislav st. 4:0, Glos Tomáš 0:4), SKST Rohatec C - Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Příkaský Libor 2:2, Rybecký Jakub 2:2, Vymyslický Stanislav st. 1:3, Salaba Petr 0:4, body hostů: Mikl Antonín 4:0, Jarýn Jiří 2:2, Elznic Drahomír 4:0, Křižka Martin 1:1, Smolka Longin 0:2), TJ Sokol Vracov z.s. C - TJ Vlast Ježov z.s. B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šnajdr Radomír 2:2, Boruta Matěj 3:1, Křiva Zdeněk 1:3, Trcala Miroslav 3:1, body hostů: Pantlík Ladislav 3:1, Kůřil Pavel ml. 2:2, Marada Tomáš 1:3, Kostelanský Stanislav 1:3), SK Čejč z.s. A - TJ Jiskra Strážnice z.s. D 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Marada Petr 1:3, Jakubíček Matěj 3:1, Jirásek Petr 0:4, Blaha Stanislav 3:1, body hostů: Břeský Zdeněk 0:2, Látal Roman 3:1, Marek Jakub 2:2, Teturová Barbora 3:1, Jamný Pavel 1:1),
2. kolo:
SKST Dubňany B - TJ Jiskra Strážnice z.s. D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mlynár Radoslav 3:1, Budiš Tomáš 3:1, Rosek Pavel 2:2, Ráček Ladislav 0:4, body hostů: Teturová Barbora 2:2, Břeský Zdeněk 1:3, Látal Roman 2:2, Marek Jakub 3:1), TJ Vlast Ježov z.s. B - SK Čejč z.s. A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pantlík Ladislav 3:1, Marada Tomáš 4:0, Kůřil Pavel st. 4:0, Kůřil Pavel ml. 4:0, body hostů: Smutný Antonín 0:4, Blaha Stanislav 1:3, Jirásek Petr 0:4, Lažek Marek 0:4), Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A - TJ Sokol Vracov z.s. C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jarýn Jiří 1:3, Klimeš Jakub 0:4, Elznic Drahomír 1:3, Fric Milan 0:4, body hostů: Šnajdr Radomír 3:1, Boruta Matěj 4:0, Boruta Vladislav 4:0, Trcala Miroslav 3:1), Tělovýchovná jednota Mikulčice C - SKST Rohatec C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Staněk Michal 1:3, Benadová Nikola 1:3, Nešpor Rostislav st. 4:0, Hubačka Miroslav 1:3, body hostů: Příkaský Libor 3:1, Rybecký Jakub 3:1, Vymyslický Stanislav st. 3:1, Vymyslický Stanislav ml. 0:4), T.J. Sokol Svatobořice B - TJ Sokol Lužice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hála Josef 3:1, Hála Zbyněk 3:1, Chimiák Petr 0:4, Palán František 2:2, body hostů: Konečný Miroslav 1:3, Oláh Eduard 4:0, Komosný Miloslav 2:2, Mikula Ján 1:3), Tělocvičná jednota Sokol Kyjov B - TJ Sokol Veselí nad Moravou A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Werner Jan 3:1, Moudrý Rostislav 3:1, Pozděch Josef 2:0, Chimiak Stanislav 4:0, Šikuta Michal 1:1, body hostů: Dřevojan Martin 3:1, Umšajt Ivan 0:4, Konečný Lubomír 0:4, Hlahůlek Emil 0:4), SKST Hodonín F - SK Baník Ratíškovice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maděrič Zdeněk 2:2, Hlobil Albert 2:2, Zaťko Karel 2:2, Kočvara Vít 1:3, body hostů: Hradil Kryštof 4:0, Charvát Vít st. 4:0, Kuchařič Jiří ml. 1:3, Zdařilová Martina 0:4),
3. kolo:
SK Baník Ratíškovice C - SKST Dubňany B 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kuchařič Jiří ml. 3:0, Hrbáček Milan 2:1, Charvát Vít st. 3:0, Hradil Kryštof 3:0, WO 5:0, body hostů: Kotásková Michaela 1:3, Rosek Pavel 0:4, Ráček Ladislav 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Veselí nad Moravou A - SKST Hodonín F 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štefánek Vlastimil 1:3, Umšajt Ivan 0:4, Dřevojan Martin 2:2, Komoň Richard 2:2, body hostů: Zaťko Karel 4:0, Hlobil Albert 4:0, Maděrič Zdeněk 1:3, Pijáček Lukáš 2:2), TJ Sokol Lužice A - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikula Ján 2:2, Konečný Miroslav 1:3, Komosný Miloslav 0:4, Oláh Eduard 3:1, body hostů: Pozděch Josef 4:0, Chimiak Stanislav 2:2, Jakubčík František 2:2, Sytař Tomáš 2:2), SKST Rohatec C - T.J. Sokol Svatobořice B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vymyslický Stanislav st. 2:2, Salaba Petr 2:2, Rybecký Jakub 3:1, Rybecký Marek 3:1, body hostů: Hála Zbyněk 0:4, Hála Josef 3:1, Palán František 1:3, Chimiák Petr 2:2), TJ Sokol Vracov z.s. C - Tělovýchovná jednota Mikulčice C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šnajdr Michal 2:2, Boruta Matěj 3:1, Boruta Vladislav 4:0, Trcala Miroslav 3:1, body hostů: Glos Tomáš 1:3, Hubačka Miroslav 2:2, Bartoník Jakub 0:4, Hubáček Vojtěch 1:3), SK Čejč z.s. A - Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blaha Stanislav 2:2, Ingr Lukáš 4:0, Smutný Antonín 2:2, Jakubíček Matěj 2:2, body hostů: Mikl Antonín 2:2, Jarýn Jiří 0:4, Elznic Drahomír 3:1, Křižka Martin 1:3), TJ Jiskra Strážnice z.s. D - TJ Vlast Ježov z.s. B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Látal Roman 2:2, Morávek Ondřej 3:1, Marek Jakub 3:1, Teturová Barbora 3:1, body hostů: Kůřil Pavel ml. 0:4, Marada Tomáš 0:4, Kůřil Pavel st. 4:0, Kostelanský Stanislav 1:3),
4. kolo:
SKST Dubňany B - TJ Vlast Ježov z.s. B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kotásková Michaela 1:3, Budiš Tomáš 2:2, Mlynár Radoslav 1:3, Chludil Radek 3:1, body hostů: Kůřil Pavel ml. 3:1, Pantlík Ladislav 2:2, Kůřil Pavel st. 3:1, Marada Tomáš 1:3), Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A - TJ Jiskra Strážnice z.s. D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikl Antonín 4:0, Jarýn Jiří 3:1, Elznic Drahomír 4:0, Smolka Longin 1:3, body hostů: Látal Roman 1:3, Morávek Ondřej 2:2, Tomeček Karel 1:3, Lipa Martin 0:4), Tělovýchovná jednota Mikulčice C - SK Čejč z.s. A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Benadová Adéla 2:2, Nešpor Rostislav st. 4:0, Hubačka Miroslav 4:0, Hubáček Vojtěch 2:2, body hostů: Smutný Antonín 2:2, Blaha Stanislav 2:2, Hrabec Pavel 0:4, Jirásek Petr 0:4), T.J. Sokol Svatobořice B - TJ Sokol Vracov z.s. C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Podveský Pavel 1:3, Hála Zbyněk 4:0, Hála Josef 3:1, Palán František 2:2, body hostů: Šnajdr Radomír 2:2, Nikl František 0:4, Křiva Zdeněk 1:3, Šnajdrová Monika 3:1), Tělocvičná jednota Sokol Kyjov B - SKST Rohatec C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moudrý Rostislav 1:3, Chimiak Stanislav 2:2, Werner Jan 2:2, Sytař Tomáš 3:1, body hostů: Rybecký Jakub 3:1, Salaba Petr 0:4, Luzum Jaroslav 1:3, Příkaský Libor 4:0), SKST Hodonín F - TJ Sokol Lužice A -:-, SK Baník Ratíškovice C - TJ Sokol Veselí nad Moravou A 15:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kuchařič Jiří ml. 2:1, Hrbáček Milan 2:1, Charvát Vít st. 3:0, Hradil Kryštof 3:0, WO 5:0, body hostů: Štefánek Vlastimil 0:4, Dřevojan Martin 2:2, Dufek Josef 0:4, WO 0:5),
5. kolo:
TJ Sokol Veselí nad Moravou A - SKST Dubňany B -:-, TJ Sokol Lužice A - SK Baník Ratíškovice C -:-, SKST Rohatec C - SKST Hodonín F -:-, TJ Sokol Vracov z.s. C - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov B -:-, SK Čejč z.s. A - T.J. Sokol Svatobořice B -:-, TJ Jiskra Strážnice z.s. D - Tělovýchovná jednota Mikulčice C -:-, TJ Vlast Ježov z.s. B - Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A -:-,
6. kolo:
SKST Dubňany B - Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A -:-, Tělovýchovná jednota Mikulčice C - TJ Vlast Ježov z.s. B -:-, T.J. Sokol Svatobořice B - TJ Jiskra Strážnice z.s. D -:-, Tělocvičná jednota Sokol Kyjov B - SK Čejč z.s. A -:-, SKST Hodonín F - TJ Sokol Vracov z.s. C -:-, SK Baník Ratíškovice C - SKST Rohatec C -:-, TJ Sokol Veselí nad Moravou A - TJ Sokol Lužice A -:-,
7. kolo:
TJ Sokol Lužice A - SKST Dubňany B -:-, SKST Rohatec C - TJ Sokol Veselí nad Moravou A -:-, TJ Sokol Vracov z.s. C - SK Baník Ratíškovice C -:-, SK Čejč z.s. A - SKST Hodonín F -:-, TJ Jiskra Strážnice z.s. D - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov B -:-, TJ Vlast Ježov z.s. B - T.J. Sokol Svatobořice B -:-, Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A - Tělovýchovná jednota Mikulčice C -:-,
8. kolo:
SKST Dubňany B - Tělovýchovná jednota Mikulčice C -:-, T.J. Sokol Svatobořice B - Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A -:-, Tělocvičná jednota Sokol Kyjov B - TJ Vlast Ježov z.s. B -:-, SKST Hodonín F - TJ Jiskra Strážnice z.s. D -:-, SK Baník Ratíškovice C - SK Čejč z.s. A -:-, TJ Sokol Veselí nad Moravou A - TJ Sokol Vracov z.s. C -:-, TJ Sokol Lužice A - SKST Rohatec C -:-,
9. kolo:
SKST Rohatec C - SKST Dubňany B -:-, TJ Sokol Vracov z.s. C - TJ Sokol Lužice A -:-, SK Čejč z.s. A - TJ Sokol Veselí nad Moravou A -:-, TJ Jiskra Strážnice z.s. D - SK Baník Ratíškovice C -:-, TJ Vlast Ježov z.s. B - SKST Hodonín F -:-, Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov B -:-, Tělovýchovná jednota Mikulčice C - T.J. Sokol Svatobořice B -:-,
10. kolo:
SKST Dubňany B - T.J. Sokol Svatobořice B -:-, Tělocvičná jednota Sokol Kyjov B - Tělovýchovná jednota Mikulčice C -:-, SKST Hodonín F - Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A -:-, SK Baník Ratíškovice C - TJ Vlast Ježov z.s. B -:-, TJ Sokol Veselí nad Moravou A - TJ Jiskra Strážnice z.s. D -:-, TJ Sokol Lužice A - SK Čejč z.s. A -:-, SKST Rohatec C - TJ Sokol Vracov z.s. C -:-,
11. kolo:
TJ Sokol Vracov z.s. C - SKST Dubňany B -:-, SK Čejč z.s. A - SKST Rohatec C -:-, TJ Jiskra Strážnice z.s. D - TJ Sokol Lužice A -:-, TJ Vlast Ježov z.s. B - TJ Sokol Veselí nad Moravou A -:-, Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A - SK Baník Ratíškovice C -:-, Tělovýchovná jednota Mikulčice C - SKST Hodonín F -:-, T.J. Sokol Svatobořice B - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov B -:-,
12. kolo:
SKST Dubňany B - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov B -:-, SKST Hodonín F - T.J. Sokol Svatobořice B -:-, SK Baník Ratíškovice C - Tělovýchovná jednota Mikulčice C -:-, TJ Sokol Veselí nad Moravou A - Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A -:-, TJ Sokol Lužice A - TJ Vlast Ježov z.s. B -:-, SKST Rohatec C - TJ Jiskra Strážnice z.s. D -:-, TJ Sokol Vracov z.s. C - SK Čejč z.s. A -:-,
13. kolo:
SK Čejč z.s. A - SKST Dubňany B -:-, TJ Jiskra Strážnice z.s. D - TJ Sokol Vracov z.s. C -:-, TJ Vlast Ježov z.s. B - SKST Rohatec C -:-, Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A - TJ Sokol Lužice A -:-, Tělovýchovná jednota Mikulčice C - TJ Sokol Veselí nad Moravou A -:-, T.J. Sokol Svatobořice B - SK Baník Ratíškovice C -:-, Tělocvičná jednota Sokol Kyjov B - SKST Hodonín F -:-,
14. kolo:
SKST Dubňany B - SKST Hodonín F -:-, Tělocvičná jednota Sokol Kyjov B - SK Baník Ratíškovice C -:-, T.J. Sokol Svatobořice B - TJ Sokol Veselí nad Moravou A -:-, Tělovýchovná jednota Mikulčice C - TJ Sokol Lužice A -:-, Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A - SKST Rohatec C -:-, TJ Vlast Ježov z.s. B - TJ Sokol Vracov z.s. C -:-, TJ Jiskra Strážnice z.s. D - SK Čejč z.s. A -:-,
15. kolo:
TJ Jiskra Strážnice z.s. D - SKST Dubňany B -:-, SK Čejč z.s. A - TJ Vlast Ježov z.s. B -:-, TJ Sokol Vracov z.s. C - Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A -:-, SKST Rohatec C - Tělovýchovná jednota Mikulčice C -:-, TJ Sokol Lužice A - T.J. Sokol Svatobořice B -:-, TJ Sokol Veselí nad Moravou A - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov B -:-, SK Baník Ratíškovice C - SKST Hodonín F -:-,
16. kolo:
SKST Dubňany B - SK Baník Ratíškovice C -:-, SKST Hodonín F - TJ Sokol Veselí nad Moravou A -:-, Tělocvičná jednota Sokol Kyjov B - TJ Sokol Lužice A -:-, T.J. Sokol Svatobořice B - SKST Rohatec C -:-, Tělovýchovná jednota Mikulčice C - TJ Sokol Vracov z.s. C -:-, Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A - SK Čejč z.s. A -:-, TJ Vlast Ježov z.s. B - TJ Jiskra Strážnice z.s. D -:-,
17. kolo:
TJ Vlast Ježov z.s. B - SKST Dubňany B -:-, TJ Jiskra Strážnice z.s. D - Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A -:-, SK Čejč z.s. A - Tělovýchovná jednota Mikulčice C -:-, TJ Sokol Vracov z.s. C - T.J. Sokol Svatobořice B -:-, SKST Rohatec C - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov B -:-, TJ Sokol Lužice A - SKST Hodonín F -:-, TJ Sokol Veselí nad Moravou A - SK Baník Ratíškovice C -:-,
18. kolo:
SKST Dubňany B - TJ Sokol Veselí nad Moravou A -:-, SK Baník Ratíškovice C - TJ Sokol Lužice A -:-, SKST Hodonín F - SKST Rohatec C -:-, Tělocvičná jednota Sokol Kyjov B - TJ Sokol Vracov z.s. C -:-, T.J. Sokol Svatobořice B - SK Čejč z.s. A -:-, Tělovýchovná jednota Mikulčice C - TJ Jiskra Strážnice z.s. D -:-, Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A - TJ Vlast Ježov z.s. B -:-,
19. kolo:
Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A - SKST Dubňany B -:-, TJ Vlast Ježov z.s. B - Tělovýchovná jednota Mikulčice C -:-, TJ Jiskra Strážnice z.s. D - T.J. Sokol Svatobořice B -:-, SK Čejč z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov B -:-, TJ Sokol Vracov z.s. C - SKST Hodonín F -:-, SKST Rohatec C - SK Baník Ratíškovice C -:-, TJ Sokol Lužice A - TJ Sokol Veselí nad Moravou A -:-,
20. kolo:
SKST Dubňany B - TJ Sokol Lužice A -:-, TJ Sokol Veselí nad Moravou A - SKST Rohatec C -:-, SK Baník Ratíškovice C - TJ Sokol Vracov z.s. C -:-, SKST Hodonín F - SK Čejč z.s. A -:-, Tělocvičná jednota Sokol Kyjov B - TJ Jiskra Strážnice z.s. D -:-, T.J. Sokol Svatobořice B - TJ Vlast Ježov z.s. B -:-, Tělovýchovná jednota Mikulčice C - Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A -:-,
21. kolo:
Tělovýchovná jednota Mikulčice C - SKST Dubňany B -:-, Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A - T.J. Sokol Svatobořice B -:-, TJ Vlast Ježov z.s. B - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov B -:-, TJ Jiskra Strážnice z.s. D - SKST Hodonín F -:-, SK Čejč z.s. A - SK Baník Ratíškovice C -:-, TJ Sokol Vracov z.s. C - TJ Sokol Veselí nad Moravou A -:-, SKST Rohatec C - TJ Sokol Lužice A -:-,
22. kolo:
SKST Dubňany B - SKST Rohatec C -:-, TJ Sokol Lužice A - TJ Sokol Vracov z.s. C -:-, TJ Sokol Veselí nad Moravou A - SK Čejč z.s. A -:-, SK Baník Ratíškovice C - TJ Jiskra Strážnice z.s. D -:-, SKST Hodonín F - TJ Vlast Ježov z.s. B -:-, Tělocvičná jednota Sokol Kyjov B - Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A -:-, T.J. Sokol Svatobořice B - Tělovýchovná jednota Mikulčice C -:-,
23. kolo:
T.J. Sokol Svatobořice B - SKST Dubňany B -:-, Tělovýchovná jednota Mikulčice C - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov B -:-, Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A - SKST Hodonín F -:-, TJ Vlast Ježov z.s. B - SK Baník Ratíškovice C -:-, TJ Jiskra Strážnice z.s. D - TJ Sokol Veselí nad Moravou A -:-, SK Čejč z.s. A - TJ Sokol Lužice A -:-, TJ Sokol Vracov z.s. C - SKST Rohatec C -:-,
24. kolo:
SKST Dubňany B - TJ Sokol Vracov z.s. C -:-, SKST Rohatec C - SK Čejč z.s. A -:-, TJ Sokol Lužice A - TJ Jiskra Strážnice z.s. D -:-, TJ Sokol Veselí nad Moravou A - TJ Vlast Ježov z.s. B -:-, SK Baník Ratíškovice C - Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A -:-, SKST Hodonín F - Tělovýchovná jednota Mikulčice C -:-, Tělocvičná jednota Sokol Kyjov B - T.J. Sokol Svatobořice B -:-,
25. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Kyjov B - SKST Dubňany B -:-, T.J. Sokol Svatobořice B - SKST Hodonín F -:-, Tělovýchovná jednota Mikulčice C - SK Baník Ratíškovice C -:-, Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A - TJ Sokol Veselí nad Moravou A -:-, TJ Vlast Ježov z.s. B - TJ Sokol Lužice A -:-, TJ Jiskra Strážnice z.s. D - SKST Rohatec C -:-, SK Čejč z.s. A - TJ Sokol Vracov z.s. C -:-,
26. kolo:
SKST Dubňany B - SK Čejč z.s. A -:-, TJ Sokol Vracov z.s. C - TJ Jiskra Strážnice z.s. D -:-, SKST Rohatec C - TJ Vlast Ježov z.s. B -:-, TJ Sokol Lužice A - Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A -:-, TJ Sokol Veselí nad Moravou A - Tělovýchovná jednota Mikulčice C -:-, SK Baník Ratíškovice C - T.J. Sokol Svatobořice B -:-, SKST Hodonín F - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov B -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy