Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Okresní soutěž
1. kolo:
TJ Jiskra Strážnice z.s. E - Tělovýchovná jednota Mikulčice D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Morávek Ondřej 3:1, Kráčal Richard 2:2, Tomeček Karel 2:2, Lipa Martin 0:4, body hostů: Holubec Marek 3:1, Zelinka Vlastimil 2:2, Glos Tomáš 2:2, Bartoník Jakub 2:2), TJ Sokol Bzenec A - Orel Syrovín A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopčil Miloslav 2:2, Gablas Kamil 3:1, Vašík Miroslav 2:2, Cileček Petr 0:2, Růčka Pavel 0:2, body hostů: Kocourek Miroslav 2:2, Varmuža Milan 3:1, Korvas Petr 3:1, Němec Bohuslav 1:2, Korvas David 0:1), Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B - SKST Rohatec D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lunga Jakub 3:1, Jahoda Viktor 2:2, Menšík Ladislav 1:3, Křižka Martin 4:0, body hostů: Luzum Jaroslav 2:2, Herzánová Denisa 0:4, Salaba Petr 3:1, Hruška Jaroslav 1:3), TJ Sokol Lužice B - T.J. Sokol Hodonín B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ráb František 2:2, Bařina Zbyněk 2:2, Hřebíček Miroslav 2:2, Kudrna Jaromír 3:0, Parák Lukáš 0:1, body hostů: Mikuš Martin 4:0, Klečka Jaroslav 0:4, Hromek František st. 3:1, Bábík Miloslav 0:4), TJ Sokol Josefov A - TJ Sokol Veselí nad Moravou B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macůrek Marek 4:0, Hromek Ludvík 1:3, Šeďa Roman 0:4, Šupa Antonín 0:4, body hostů: Třináctý Jan 3:1, Hlahůlek Emil 3:1, Čajka Milan 2:2, Konečný Lubomír 3:1), Tělocvičná jednota Sokol Kyjov C - Slovan Hodonín C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučera Zdeněk st. 2:2, Jakubčík František 4:0, Moudrý Rostislav 4:0, Šikuta Michal 3:1, body hostů: Varmuža Mikuláš 1:3, Vaňhara Michal 1:3, Bursík Antonín 1:3, Grabovský Jaroslav nejst. 0:4), SKST Dubňany C - SKST Hodonín G 2:16 (čtyřhry 0:1, body domácích: Cuták Jaroslav 1:3, Marada Matěj 0:4, Ráček Ladislav 1:3, WO 0:5, body hostů: Kočvara Vít 3:0, Svačina Roman 3:0, Kvapil Erik 3:0, Všetička Martin 1:2, WO 5:0),
2. kolo:
Tělovýchovná jednota Mikulčice D - SKST Hodonín G 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Staněk Michal 0:4, Glos Tomáš 2:2, Bartoník Jakub 3:1, Zelinka Vlastimil 2:2, body hostů: Kočvara Vít 4:0, Svačina Roman 3:1, Kvapil Erik 1:3, Všetička Martin 1:3), Slovan Hodonín C - SKST Dubňany C 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Grabovský Jaroslav nejst. 3:0, Malý Miroslav 3:0, Vaňhara Michal 3:0, Bursík Antonín 1:0, Zelinka Oldřich 2:0, WO 5:0, body hostů: Mokráš Jakub 0:4, Krupicová Tereza 0:4, Kratochvílová Natálie 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Veselí nad Moravou B - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štefánek Vlastimil 1:3, Konečný Lubomír 3:1, Třináctý Jan 3:1, Hlahůlek Emil 1:3, body hostů: Šikuta Michal 1:3, Kučera Zdeněk st. 2:2, Jakubčík František 2:2, Moudrý Rostislav 3:1), T.J. Sokol Hodonín B - TJ Sokol Josefov A 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Létal Emil 2:1, Bábík Miloslav 1:2, Hromek František ml. 0:3, Hromek František st. 1:2, WO 5:0, body hostů: Macůrek Marek 4:0, Hromek Ludvík 2:2, Šeďa Roman 2:2, WO 0:5), SKST Rohatec D - TJ Sokol Lužice B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hruška Jaroslav 1:3, Maňák Patrik 3:1, Herzánová Denisa 0:4, Salaba Petr 4:0, body hostů: Kudrna Jaromír 2:2, Ráb František 3:1, Hřebíček Miroslav 2:2, Parák Lukáš 1:3), Orel Syrovín A - Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Korvas Petr 4:0, Varmuža Milan 3:1, Kocourek Miroslav 1:2, Němec Bohuslav 1:3, Korvas David 0:1, body hostů: Lunga Jakub 3:1, Jahoda Viktor 2:2, Šmídová Kamila 0:2, Křižka Martin 2:2, Neničková Zuzana 0:2), TJ Jiskra Strážnice z.s. E - TJ Sokol Bzenec A 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Svoboda Jakub 0:3, Jamný Ondřej 0:3, Kráčal Richard 0:3, Tomeček Karel 0:3, WO 5:0, body hostů: Gablas Kamil 4:0, Růčka Pavel 4:0, Kopčil Miloslav 4:0, WO 0:5),
3. kolo:
TJ Sokol Bzenec A - Tělovýchovná jednota Mikulčice D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vašík Miroslav 4:0, Kopčil Miloslav 2:2, Gablas Kamil 4:0, Růčka Pavel 1:3, body hostů: Zelinka Vlastimil 1:3, Glos Tomáš 2:2, Bartoník Jakub 1:3, Staněk Michal 1:3), Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B - TJ Jiskra Strážnice z.s. E 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lunga Jakub 3:1, Jahoda Viktor 3:1, Křižka Martin 2:2, Menšík Ladislav 0:4, body hostů: Morávek Ondřej 4:0, Kráčal Richard 2:2, Grabovský Jaroslav st. 1:3, Grabovský Martin 1:3), TJ Sokol Lužice B - Orel Syrovín A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bařina Zbyněk 1:3, Hřebíček Miroslav 1:3, Parák Lukáš 2:2, Ráb František 4:0, body hostů: Kocourek Miroslav 0:1, Korvas Petr 2:2, Varmuža Milan 3:1, Němec Bohuslav 3:1, Korvas David 0:3), TJ Sokol Josefov A - SKST Rohatec D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šupa Antonín 1:3, Macůrek Marek 4:0, Šeďa Roman 3:1, Hromek Ludvík 1:3, body hostů: Maňák Patrik 1:3, Herzánová Denisa 1:3, Vinklárek Filip 3:1, Vymyslický Stanislav ml. 2:2), Tělocvičná jednota Sokol Kyjov C - T.J. Sokol Hodonín B 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vavřínek Zdeněk 3:1, Kučera Zdeněk st. 4:0, Moudrý Rostislav 4:0, Šikuta Michal 4:0, body hostů: Létal Emil 1:3, Bábík Miloslav 0:4, Hromek František st. 0:4, Hromek František ml. 0:4), SKST Dubňany C - TJ Sokol Veselí nad Moravou B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Marada Matěj 0:4, Mokráš Jakub 0:4, Hekele Erik 0:4, Ráček Ladislav 1:3, body hostů: Konečný Lubomír 4:0, Zelinka Vladimír 3:1, Hlahůlek Emil 4:0, Umšajt Ivan 4:0), SKST Hodonín G - Slovan Hodonín C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kočvara Vít 2:2, Svačina Roman 4:0, Kvapil Erik 1:1, Všetička Martin 1:3, Theuer Tomáš 0:2, body hostů: Vaňhara Michal 3:1, Grabovský Jaroslav nejst. 0:4, Malý Miroslav 2:2, Vjazanko Petr 3:1),
4. kolo:
Tělovýchovná jednota Mikulčice D - Slovan Hodonín C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Glos Tomáš 2:2, Bartoník Jakub 1:3, Holubec Marek 2:2, Zelinka Vlastimil 1:1, Zelinka Zdeněk 0:2, body hostů: Bursík Antonín 4:0, Vaňhara Michal 4:0, Malý Miroslav 1:3, Vjazanko Petr 1:3), TJ Sokol Veselí nad Moravou B - SKST Hodonín G 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čajka Milan 3:1, Hlahůlek Emil 3:1, Třináctý Jan 4:0, Štefánek Vlastimil 3:1, body hostů: Svačina Roman 0:4, Kvapil Erik 0:4, Kočvara Vít 2:2, Všetička Martin 1:3), T.J. Sokol Hodonín B - SKST Dubňany C 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Létal Emil 1:2, Hromek František st. 2:1, Hromek František ml. 0:3, Bábík Miloslav 1:2, WO 5:0, body hostů: Cuták Jaroslav 1:3, Rosek Pavel 4:0, Ráček Ladislav 3:1, WO 0:5), SKST Rohatec D - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maňák Patrik 1:3, Salaba Petr 2:2, Vymyslický Stanislav st. 3:1, Luzum Jaroslav 0:2, Hruška Jaroslav 1:1, body hostů: Šikuta Michal 3:1, Vavřínek Zdeněk 0:4, Kučera Zdeněk st. 2:2, Moudrý Rostislav 4:0), Orel Syrovín A - TJ Sokol Josefov A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Korvas Petr 3:1, Němec Bohuslav 2:2, Varmuža Milan 3:1, Kocourek Miroslav 1:1, Korvas David 0:2, body hostů: Hromek Ludvík 1:3, Macůrek Marek 4:0, Šupa Antonín 0:4, Šeďa Roman 2:2), TJ Jiskra Strážnice z.s. E - TJ Sokol Lužice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tomeček Karel 2:2, Jamný Ondřej 2:2, Jamný Pavel 3:1, Morávek Ondřej 1:3, body hostů: Parák Lukáš 3:1, Ráb František 3:1, Valoušek Jindřich 1:3, Bařina Zbyněk 1:3), TJ Sokol Bzenec A - Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gablas Kamil 3:1, Růčka Pavel 4:0, Kopčil Miloslav 3:1, Vašík Miroslav 4:0, body hostů: Lunga Jakub 1:3, Jahoda Viktor 0:4, Křižka Martin 1:3, Klimeš Jakub 0:4),
5. kolo:
Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B - Tělovýchovná jednota Mikulčice D -:-, TJ Sokol Lužice B - TJ Sokol Bzenec A -:-, TJ Sokol Josefov A - TJ Jiskra Strážnice z.s. E -:-, Tělocvičná jednota Sokol Kyjov C - Orel Syrovín A -:-, SKST Dubňany C - SKST Rohatec D -:-, SKST Hodonín G - T.J. Sokol Hodonín B -:-, Slovan Hodonín C - TJ Sokol Veselí nad Moravou B -:-,
6. kolo:
Tělovýchovná jednota Mikulčice D - TJ Sokol Veselí nad Moravou B -:-, T.J. Sokol Hodonín B - Slovan Hodonín C -:-, SKST Rohatec D - SKST Hodonín G -:-, Orel Syrovín A - SKST Dubňany C -:-, TJ Jiskra Strážnice z.s. E - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov C -:-, TJ Sokol Bzenec A - TJ Sokol Josefov A -:-, Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B - TJ Sokol Lužice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lunga Jakub 4:0, Jahoda Viktor 2:2, Křižka Martin 3:1, Fric Milan 0:4, body hostů: Kudrna Jaromír 1:3, Ráb František 2:2, Valoušek Jindřich 1:3, Bařina Zbyněk 3:1),
7. kolo:
TJ Sokol Lužice B - Tělovýchovná jednota Mikulčice D -:-, TJ Sokol Josefov A - Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B -:-, Tělocvičná jednota Sokol Kyjov C - TJ Sokol Bzenec A -:-, SKST Dubňany C - TJ Jiskra Strážnice z.s. E -:-, SKST Hodonín G - Orel Syrovín A -:-, Slovan Hodonín C - SKST Rohatec D -:-, TJ Sokol Veselí nad Moravou B - T.J. Sokol Hodonín B -:-,
8. kolo:
Tělovýchovná jednota Mikulčice D - T.J. Sokol Hodonín B -:-, SKST Rohatec D - TJ Sokol Veselí nad Moravou B -:-, Orel Syrovín A - Slovan Hodonín C -:-, TJ Jiskra Strážnice z.s. E - SKST Hodonín G -:-, TJ Sokol Bzenec A - SKST Dubňany C -:-, Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov C -:-, TJ Sokol Lužice B - TJ Sokol Josefov A -:-,
9. kolo:
TJ Sokol Josefov A - Tělovýchovná jednota Mikulčice D -:-, Tělocvičná jednota Sokol Kyjov C - TJ Sokol Lužice B -:-, SKST Dubňany C - Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B -:-, SKST Hodonín G - TJ Sokol Bzenec A -:-, Slovan Hodonín C - TJ Jiskra Strážnice z.s. E -:-, TJ Sokol Veselí nad Moravou B - Orel Syrovín A -:-, T.J. Sokol Hodonín B - SKST Rohatec D -:-,
10. kolo:
Tělovýchovná jednota Mikulčice D - SKST Rohatec D -:-, Orel Syrovín A - T.J. Sokol Hodonín B -:-, TJ Jiskra Strážnice z.s. E - TJ Sokol Veselí nad Moravou B -:-, TJ Sokol Bzenec A - Slovan Hodonín C -:-, Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B - SKST Hodonín G -:-, TJ Sokol Lužice B - SKST Dubňany C -:-, TJ Sokol Josefov A - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov C -:-,
11. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Kyjov C - Tělovýchovná jednota Mikulčice D -:-, SKST Dubňany C - TJ Sokol Josefov A -:-, SKST Hodonín G - TJ Sokol Lužice B -:-, Slovan Hodonín C - Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B -:-, TJ Sokol Veselí nad Moravou B - TJ Sokol Bzenec A -:-, T.J. Sokol Hodonín B - TJ Jiskra Strážnice z.s. E -:-, SKST Rohatec D - Orel Syrovín A -:-,
12. kolo:
Tělovýchovná jednota Mikulčice D - Orel Syrovín A -:-, TJ Jiskra Strážnice z.s. E - SKST Rohatec D -:-, TJ Sokol Bzenec A - T.J. Sokol Hodonín B -:-, Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B - TJ Sokol Veselí nad Moravou B -:-, TJ Sokol Lužice B - Slovan Hodonín C -:-, TJ Sokol Josefov A - SKST Hodonín G -:-, Tělocvičná jednota Sokol Kyjov C - SKST Dubňany C -:-,
13. kolo:
SKST Dubňany C - Tělovýchovná jednota Mikulčice D -:-, SKST Hodonín G - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov C -:-, Slovan Hodonín C - TJ Sokol Josefov A -:-, TJ Sokol Veselí nad Moravou B - TJ Sokol Lužice B -:-, T.J. Sokol Hodonín B - Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B -:-, SKST Rohatec D - TJ Sokol Bzenec A -:-, Orel Syrovín A - TJ Jiskra Strážnice z.s. E -:-,
14. kolo:
Tělovýchovná jednota Mikulčice D - TJ Jiskra Strážnice z.s. E -:-, Orel Syrovín A - TJ Sokol Bzenec A -:-, SKST Rohatec D - Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B -:-, T.J. Sokol Hodonín B - TJ Sokol Lužice B -:-, TJ Sokol Veselí nad Moravou B - TJ Sokol Josefov A -:-, Slovan Hodonín C - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov C -:-, SKST Hodonín G - SKST Dubňany C -:-,
15. kolo:
SKST Hodonín G - Tělovýchovná jednota Mikulčice D -:-, SKST Dubňany C - Slovan Hodonín C -:-, Tělocvičná jednota Sokol Kyjov C - TJ Sokol Veselí nad Moravou B -:-, TJ Sokol Josefov A - T.J. Sokol Hodonín B -:-, TJ Sokol Lužice B - SKST Rohatec D -:-, Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B - Orel Syrovín A -:-, TJ Sokol Bzenec A - TJ Jiskra Strážnice z.s. E -:-,
16. kolo:
Tělovýchovná jednota Mikulčice D - TJ Sokol Bzenec A -:-, TJ Jiskra Strážnice z.s. E - Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B -:-, Orel Syrovín A - TJ Sokol Lužice B -:-, SKST Rohatec D - TJ Sokol Josefov A -:-, T.J. Sokol Hodonín B - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov C -:-, TJ Sokol Veselí nad Moravou B - SKST Dubňany C -:-, Slovan Hodonín C - SKST Hodonín G -:-,
17. kolo:
Slovan Hodonín C - Tělovýchovná jednota Mikulčice D -:-, SKST Hodonín G - TJ Sokol Veselí nad Moravou B -:-, SKST Dubňany C - T.J. Sokol Hodonín B -:-, Tělocvičná jednota Sokol Kyjov C - SKST Rohatec D -:-, TJ Sokol Josefov A - Orel Syrovín A -:-, TJ Sokol Lužice B - TJ Jiskra Strážnice z.s. E -:-, Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B - TJ Sokol Bzenec A -:-,
18. kolo:
Tělovýchovná jednota Mikulčice D - Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B -:-, TJ Sokol Bzenec A - TJ Sokol Lužice B -:-, TJ Jiskra Strážnice z.s. E - TJ Sokol Josefov A -:-, Orel Syrovín A - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov C -:-, SKST Rohatec D - SKST Dubňany C -:-, T.J. Sokol Hodonín B - SKST Hodonín G -:-, TJ Sokol Veselí nad Moravou B - Slovan Hodonín C -:-,
19. kolo:
TJ Sokol Veselí nad Moravou B - Tělovýchovná jednota Mikulčice D -:-, Slovan Hodonín C - T.J. Sokol Hodonín B -:-, SKST Hodonín G - SKST Rohatec D -:-, SKST Dubňany C - Orel Syrovín A -:-, Tělocvičná jednota Sokol Kyjov C - TJ Jiskra Strážnice z.s. E -:-, TJ Sokol Josefov A - TJ Sokol Bzenec A -:-, TJ Sokol Lužice B - Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B -:-,
20. kolo:
Tělovýchovná jednota Mikulčice D - TJ Sokol Lužice B -:-, Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B - TJ Sokol Josefov A -:-, TJ Sokol Bzenec A - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov C -:-, TJ Jiskra Strážnice z.s. E - SKST Dubňany C -:-, Orel Syrovín A - SKST Hodonín G -:-, SKST Rohatec D - Slovan Hodonín C -:-, T.J. Sokol Hodonín B - TJ Sokol Veselí nad Moravou B -:-,
21. kolo:
T.J. Sokol Hodonín B - Tělovýchovná jednota Mikulčice D -:-, TJ Sokol Veselí nad Moravou B - SKST Rohatec D -:-, Slovan Hodonín C - Orel Syrovín A -:-, SKST Hodonín G - TJ Jiskra Strážnice z.s. E -:-, SKST Dubňany C - TJ Sokol Bzenec A -:-, Tělocvičná jednota Sokol Kyjov C - Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B -:-, TJ Sokol Josefov A - TJ Sokol Lužice B -:-,
22. kolo:
Tělovýchovná jednota Mikulčice D - TJ Sokol Josefov A -:-, TJ Sokol Lužice B - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov C -:-, Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B - SKST Dubňany C -:-, TJ Sokol Bzenec A - SKST Hodonín G -:-, TJ Jiskra Strážnice z.s. E - Slovan Hodonín C -:-, Orel Syrovín A - TJ Sokol Veselí nad Moravou B -:-, SKST Rohatec D - T.J. Sokol Hodonín B -:-,
23. kolo:
SKST Rohatec D - Tělovýchovná jednota Mikulčice D -:-, T.J. Sokol Hodonín B - Orel Syrovín A -:-, TJ Sokol Veselí nad Moravou B - TJ Jiskra Strážnice z.s. E -:-, Slovan Hodonín C - TJ Sokol Bzenec A -:-, SKST Hodonín G - Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B -:-, SKST Dubňany C - TJ Sokol Lužice B -:-, Tělocvičná jednota Sokol Kyjov C - TJ Sokol Josefov A -:-,
24. kolo:
Tělovýchovná jednota Mikulčice D - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov C -:-, TJ Sokol Josefov A - SKST Dubňany C -:-, TJ Sokol Lužice B - SKST Hodonín G -:-, Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B - Slovan Hodonín C -:-, TJ Sokol Bzenec A - TJ Sokol Veselí nad Moravou B -:-, TJ Jiskra Strážnice z.s. E - T.J. Sokol Hodonín B -:-, Orel Syrovín A - SKST Rohatec D -:-,
25. kolo:
Orel Syrovín A - Tělovýchovná jednota Mikulčice D -:-, SKST Rohatec D - TJ Jiskra Strážnice z.s. E -:-, T.J. Sokol Hodonín B - TJ Sokol Bzenec A -:-, TJ Sokol Veselí nad Moravou B - Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B -:-, Slovan Hodonín C - TJ Sokol Lužice B -:-, SKST Hodonín G - TJ Sokol Josefov A -:-, SKST Dubňany C - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov C -:-,
26. kolo:
Tělovýchovná jednota Mikulčice D - SKST Dubňany C -:-, Tělocvičná jednota Sokol Kyjov C - SKST Hodonín G -:-, TJ Sokol Josefov A - Slovan Hodonín C -:-, TJ Sokol Lužice B - TJ Sokol Veselí nad Moravou B -:-, Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B - T.J. Sokol Hodonín B -:-, TJ Sokol Bzenec A - SKST Rohatec D -:-, TJ Jiskra Strážnice z.s. E - Orel Syrovín A -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy