Výsledky do novin
Regionální soutěž I. třídy
1. kolo:
TJ Slovan Lochovice C - TJ Praskolesy A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nevolný Milan 1:3, Plecitý Stanislav 1:3, Anděl Miloš 1:3, Červený Tomáš 0:4, body hostů: Týbl Vladimír 3:1, Bárta Michal 3:1, Novák Petr 4:0, Novák Aleš 3:1), T.J. Sokol Hořovice C - TJ Olešná B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skalka Josef 1:2, Špička Jiří 1:0, Čepelák Vladimír ml. 3:0, Čepelák Vladimír st. 4:0, Kozel Rudolf 1:1, WO 0:3, body hostů: Kalerta František 2:2, Kroc František 0:3, Vurm Jiří 1:2, Fischer Lukáš 0:3, WO 3:0), T.J. Sokol Hudlice C - TJ Olešná A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nový Oto 0:1, Vaculík Stanislav ml. 3:1, Bartůněk David 1:3, Sklenář Lukáš 1:3, Sklenář Tomáš 2:1, body hostů: Švamberk Jan 3:1, Herman Miloš 3:1, Kopp Jan 2:2, Chlustina Jaroslav 1:3), T.J. Sokol Králův Dvůr B - TJ Lokomotiva Zdice B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vrecion Jiří 3:0, Břížďala Miroslav ml. 0:3, Včelička Lubomír 0:2, Křikava Richard 3:1, WO 1:3, body hostů: Červenka Miroslav 1:2, Praizler Roman 2:1, Flodr Leoš 1:2, Prokop Břetislav 2:1, WO 3:1), T.J. Sokol Nižbor B - TJ Chaloupky B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hakl Petr 4:0, Homolka Tomáš 2:2, Dvořák Jan 2:1, Šturc Jaroslav 4:0, WO 1:0, body hostů: Novák Stanislav 2:2, Sedláček Petr 0:4, Růžička Jaroslav 0:4, Větrovský Petr 1:2, WO 0:1), T.J. Sokol Žebrák B - TJ Broumy A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cajthaml Pavel 0:3, Spousta David 0:1, Kuška Miroslav 0:3, Roztočil Jiří 1:3, Zíma Radek 0:2, WO 2:1, body hostů: Ulbrich Petr 4:0, Kuksa Zdeněk 4:0, Rosa Martin 2:0, Konopásek Miroslav 2:1, WO 1:2),
2. kolo:
TJ Broumy A - TJ Praskolesy A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ulbrich Petr 2:1, Kuksa Zdeněk 2:1, Rosa Martin 2:0, Mašek Josef 2:0, WO 4:2, body hostů: Bárta Michal 0:3, Týbl Vladimír 0:4, Novák Aleš 2:1, WO 2:4), T.J. Sokol Žebrák B - TJ Chaloupky B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cajthaml Pavel 3:1, Spousta David 3:1, Drsek Václav 1:3, Roztočil Jiří 3:1, body hostů: Novák Stanislav 1:3, Sedláček Petr 2:2, Chinh Ngo Van 3:1, Růžička Jaroslav 0:4), T.J. Sokol Nižbor B - TJ Lokomotiva Zdice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hakl Petr 2:2, Homolka Tomáš 0:4, Šmíd Miroslav 1:3, Šturc Jaroslav 4:0, body hostů: Praizler Roman 2:2, Slezák Václav 2:2, Flodr Leoš 3:1, Prokop Břetislav 2:2), T.J. Sokol Králův Dvůr B - TJ Olešná A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křikava Richard 4:0, Vrecion Jiří 2:2, Břížďala Miroslav ml. 3:0, Hucek Filip 1:3, WO 1:0, body hostů: Herman Miloš ml. 2:2, Švamberk Jan 1:3, Kopp Jan 1:3, Herman Miloš 1:2, WO 0:1), T.J. Sokol Hudlice C - TJ Olešná B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartůněk David 2:2, Vaculík Stanislav ml. 4:0, Sklenář Lukáš 3:1, Sklenář Tomáš 3:0, WO 0:1, body hostů: Kalerta František 2:1, Kroc František 1:3, Velvarský Jiří 0:4, Solar Václav 0:4, WO 1:0), T.J. Sokol Hořovice C - TJ Slovan Lochovice C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kozel Rudolf 1:1, Čepelák Vladimír ml. 2:0, Čepelák Vladimír st. 4:0, Špička Jiří 2:1, WO 0:5, body hostů: Nevolný Milan 1:2, Plecitý Stanislav 0:3, Červený Tomáš 1:1, Anděl Miloš 0:3, WO 5:0),
3. kolo:
T.J. Sokol Hořovice C - TJ Praskolesy A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čepelák Vladimír st. 3:1, Čepelák Vladimír ml. 3:1, Skalka Josef 2:2, Špička Jiří 1:0, Kozel Rudolf 0:3, body hostů: Týbl Vladimír 3:1, Bárta Michal 1:3, Novák Petr 2:2, Novák Aleš 1:3), T.J. Sokol Hudlice C - TJ Slovan Lochovice C -:- (odloženo), T.J. Sokol Králův Dvůr B - TJ Olešná B 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Křikava Richard 3:0, Vrecion Jiří 3:0, Břížďala Miroslav ml. 1:2, Hucek Filip 2:1, WO 5:0, body hostů: Vurm Jiří 0:4, Kroc František 2:2, Solar Václav 1:3, WO 0:5), T.J. Sokol Nižbor B - TJ Olešná A -:- (odloženo), T.J. Sokol Žebrák B - TJ Lokomotiva Zdice B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cajthaml Pavel 1:3, Kunc Jaroslav 4:0, Koros Filip 0:4, Spousta David 1:3, body hostů: Praizler Roman 2:2, Slezák Václav 2:2, Flodr Leoš 3:1, Prokop Břetislav 3:1), TJ Chaloupky B - TJ Broumy A -:- (odloženo),
4. kolo:
TJ Praskolesy A - TJ Chaloupky B -:-, TJ Lokomotiva Zdice B - TJ Broumy A -:-, TJ Olešná A - T.J. Sokol Žebrák B -:-, T.J. Sokol Nižbor B - TJ Olešná B -:-, TJ Slovan Lochovice C - T.J. Sokol Králův Dvůr B -:-, T.J. Sokol Hořovice C - T.J. Sokol Hudlice C -:-,
5. kolo:
T.J. Sokol Hudlice C - TJ Praskolesy A -:-, T.J. Sokol Králův Dvůr B - T.J. Sokol Hořovice C -:-, T.J. Sokol Nižbor B - TJ Slovan Lochovice C -:-, T.J. Sokol Žebrák B - TJ Olešná B -:-, TJ Broumy A - TJ Olešná A -:-, TJ Chaloupky B - TJ Lokomotiva Zdice B -:-,
6. kolo:
TJ Praskolesy A - TJ Lokomotiva Zdice B -:-, TJ Chaloupky B - TJ Olešná A -:-, TJ Olešná B - TJ Broumy A -:-, TJ Slovan Lochovice C - T.J. Sokol Žebrák B -:-, T.J. Sokol Hořovice C - T.J. Sokol Nižbor B -:-, T.J. Sokol Hudlice C - T.J. Sokol Králův Dvůr B -:-,
7. kolo:
T.J. Sokol Králův Dvůr B - TJ Praskolesy A -:-, T.J. Sokol Nižbor B - T.J. Sokol Hudlice C -:-, T.J. Sokol Žebrák B - T.J. Sokol Hořovice C -:-, TJ Broumy A - TJ Slovan Lochovice C -:-, TJ Chaloupky B - TJ Olešná B -:-, TJ Lokomotiva Zdice B - TJ Olešná A -:-,
8. kolo:
T.J. Sokol Nižbor B - TJ Praskolesy A -:-, T.J. Sokol Žebrák B - T.J. Sokol Králův Dvůr B -:-, TJ Broumy A - T.J. Sokol Hudlice C -:-, TJ Chaloupky B - T.J. Sokol Hořovice C -:-, TJ Lokomotiva Zdice B - TJ Slovan Lochovice C -:-, TJ Olešná A - TJ Olešná B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vurm Radek 0:4, Herman Miloš 4:0, Kopp Jan 2:1, Švamberk Jan 3:1, WO 0:1, body hostů: Švamberk Michal 1:3, Vurm Jiří 3:1, Kroc František 1:3, Solar Václav 1:2, WO 1:0),
9. kolo:
TJ Praskolesy A - TJ Olešná A -:-, TJ Olešná B - TJ Lokomotiva Zdice B -:-, TJ Slovan Lochovice C - TJ Chaloupky B -:-, T.J. Sokol Hořovice C - TJ Broumy A -:-, T.J. Sokol Hudlice C - T.J. Sokol Žebrák B -:-, T.J. Sokol Králův Dvůr B - T.J. Sokol Nižbor B -:-,
10. kolo:
TJ Praskolesy A - TJ Olešná B -:-, TJ Slovan Lochovice C - TJ Olešná A -:-, T.J. Sokol Hořovice C - TJ Lokomotiva Zdice B -:-, T.J. Sokol Hudlice C - TJ Chaloupky B -:-, T.J. Sokol Králův Dvůr B - TJ Broumy A -:-, T.J. Sokol Nižbor B - T.J. Sokol Žebrák B -:-,
11. kolo:
TJ Praskolesy A - T.J. Sokol Žebrák B -:-, T.J. Sokol Nižbor B - TJ Broumy A -:-, T.J. Sokol Králův Dvůr B - TJ Chaloupky B -:-, T.J. Sokol Hudlice C - TJ Lokomotiva Zdice B -:-, TJ Olešná A - T.J. Sokol Hořovice C -:-, TJ Slovan Lochovice C - TJ Olešná B -:-,
12. kolo:
TJ Praskolesy A - TJ Slovan Lochovice C -:-, TJ Olešná B - T.J. Sokol Hořovice C -:-, TJ Olešná A - T.J. Sokol Hudlice C -:-, TJ Lokomotiva Zdice B - T.J. Sokol Králův Dvůr B -:-, TJ Chaloupky B - T.J. Sokol Nižbor B -:-, TJ Broumy A - T.J. Sokol Žebrák B -:-,
13. kolo:
TJ Praskolesy A - TJ Broumy A -:-, TJ Chaloupky B - T.J. Sokol Žebrák B -:-, TJ Lokomotiva Zdice B - T.J. Sokol Nižbor B -:-, TJ Olešná A - T.J. Sokol Králův Dvůr B -:-, TJ Olešná B - T.J. Sokol Hudlice C -:-, TJ Slovan Lochovice C - T.J. Sokol Hořovice C -:-,
14. kolo:
TJ Praskolesy A - T.J. Sokol Hudlice C -:-, T.J. Sokol Hořovice C - T.J. Sokol Králův Dvůr B -:-, TJ Slovan Lochovice C - T.J. Sokol Nižbor B -:-, TJ Olešná B - T.J. Sokol Žebrák B -:-, TJ Olešná A - TJ Broumy A -:-, TJ Lokomotiva Zdice B - TJ Chaloupky B -:-,
15. kolo:
TJ Praskolesy A - T.J. Sokol Hořovice C -:-, TJ Slovan Lochovice C - T.J. Sokol Hudlice C -:-, TJ Olešná B - T.J. Sokol Králův Dvůr B -:-, TJ Olešná A - T.J. Sokol Nižbor B -:-, TJ Lokomotiva Zdice B - T.J. Sokol Žebrák B -:-, TJ Broumy A - TJ Chaloupky B -:-,
16. kolo:
TJ Chaloupky B - TJ Praskolesy A -:-, TJ Broumy A - TJ Lokomotiva Zdice B -:-, T.J. Sokol Žebrák B - TJ Olešná A -:-, TJ Olešná B - T.J. Sokol Nižbor B -:-, T.J. Sokol Králův Dvůr B - TJ Slovan Lochovice C -:-, T.J. Sokol Hudlice C - T.J. Sokol Hořovice C -:-,
17. kolo:
TJ Lokomotiva Zdice B - TJ Praskolesy A -:-, TJ Olešná A - TJ Chaloupky B -:-, TJ Broumy A - TJ Olešná B -:-, T.J. Sokol Žebrák B - TJ Slovan Lochovice C -:-, T.J. Sokol Nižbor B - T.J. Sokol Hořovice C -:-, T.J. Sokol Králův Dvůr B - T.J. Sokol Hudlice C -:-,
18. kolo:
TJ Praskolesy A - T.J. Sokol Králův Dvůr B -:-, T.J. Sokol Hudlice C - T.J. Sokol Nižbor B -:-, T.J. Sokol Hořovice C - T.J. Sokol Žebrák B -:-, TJ Slovan Lochovice C - TJ Broumy A -:-, TJ Olešná B - TJ Chaloupky B -:-, TJ Olešná A - TJ Lokomotiva Zdice B -:-,
19. kolo:
TJ Olešná A - TJ Praskolesy A -:-, TJ Lokomotiva Zdice B - TJ Olešná B -:-, TJ Chaloupky B - TJ Slovan Lochovice C -:-, TJ Broumy A - T.J. Sokol Hořovice C -:-, T.J. Sokol Žebrák B - T.J. Sokol Hudlice C -:-, T.J. Sokol Nižbor B - T.J. Sokol Králův Dvůr B -:-,
20. kolo:
TJ Praskolesy A - T.J. Sokol Nižbor B -:-, T.J. Sokol Králův Dvůr B - T.J. Sokol Žebrák B -:-, T.J. Sokol Hudlice C - TJ Broumy A -:-, T.J. Sokol Hořovice C - TJ Chaloupky B -:-, TJ Slovan Lochovice C - TJ Lokomotiva Zdice B -:-, TJ Olešná B - TJ Olešná A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vurm Jiří 1:2, Kroc František 1:2, Solar Václav 0:3, Fischer Lukáš 1:3, WO 3:0, body hostů: Herman Miloš ml. 3:1, Švamberk Jan 1:2, Kopp Jan 2:0, Herman Miloš 3:0, Vurm Radek 1:0, WO 0:3),
21. kolo:
TJ Olešná B - TJ Praskolesy A -:-, TJ Olešná A - TJ Slovan Lochovice C -:-, TJ Lokomotiva Zdice B - T.J. Sokol Hořovice C -:-, TJ Chaloupky B - T.J. Sokol Hudlice C -:-, TJ Broumy A - T.J. Sokol Králův Dvůr B -:-, T.J. Sokol Žebrák B - T.J. Sokol Nižbor B -:-,
22. kolo:
T.J. Sokol Žebrák B - TJ Praskolesy A -:-, TJ Broumy A - T.J. Sokol Nižbor B -:-, TJ Chaloupky B - T.J. Sokol Králův Dvůr B -:-, TJ Lokomotiva Zdice B - T.J. Sokol Hudlice C -:-, T.J. Sokol Hořovice C - TJ Olešná A -:-, TJ Olešná B - TJ Slovan Lochovice C -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy