Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální soutěž I.třídy
1. kolo:
TJ Sokol Unhošť B - STC Slaný C -:-, TTC Slovan Kladno B - KST Slatina A -:-, TJ Sokol Dříň B - TTC Jemníky A -:-, TSM Kladno A - TJ Sokol Buštěhrad B -:-, TTC Kladno "E" - TTC Kladno "D" -:-,
2. kolo:
STC Slaný C - TTC Kladno "D" -:-, TJ Sokol Buštěhrad B - TTC Kladno "E" -:-, TTC Jemníky A - TSM Kladno A -:-, KST Slatina A - TJ Sokol Dříň B -:-, TJ Sokol Unhošť B - TTC Slovan Kladno B -:-,
3. kolo:
TTC Slovan Kladno B - STC Slaný C -:-, TJ Sokol Dříň B - TJ Sokol Unhošť B -:-, TSM Kladno A - KST Slatina A -:-, TTC Kladno "E" - TTC Jemníky A -:-, TTC Kladno "D" - TJ Sokol Buštěhrad B -:-,
4. kolo:
STC Slaný C - TJ Sokol Buštěhrad B -:-, TTC Jemníky A - TTC Kladno "D" -:-, KST Slatina A - TTC Kladno "E" -:-, TJ Sokol Unhošť B - TSM Kladno A -:-, TTC Slovan Kladno B - TJ Sokol Dříň B -:-,
5. kolo:
TJ Sokol Dříň B - STC Slaný C -:-, TSM Kladno A - TTC Slovan Kladno B -:-, TTC Kladno "E" - TJ Sokol Unhošť B -:-, TTC Kladno "D" - KST Slatina A -:-, TJ Sokol Buštěhrad B - TTC Jemníky A -:-,
6. kolo:
STC Slaný C - TTC Jemníky A -:-, KST Slatina A - TJ Sokol Buštěhrad B -:-, TJ Sokol Unhošť B - TTC Kladno "D" -:-, TTC Slovan Kladno B - TTC Kladno "E" -:-, TJ Sokol Dříň B - TSM Kladno A -:-,
7. kolo:
TSM Kladno A - STC Slaný C -:-, TTC Kladno "E" - TJ Sokol Dříň B -:-, TTC Kladno "D" - TTC Slovan Kladno B -:-, TJ Sokol Buštěhrad B - TJ Sokol Unhošť B -:-, TTC Jemníky A - KST Slatina A -:-,
8. kolo:
STC Slaný C - KST Slatina A -:-, TJ Sokol Unhošť B - TTC Jemníky A -:-, TTC Slovan Kladno B - TJ Sokol Buštěhrad B -:-, TJ Sokol Dříň B - TTC Kladno "D" -:-, TSM Kladno A - TTC Kladno "E" -:-,
9. kolo:
TTC Kladno "E" - STC Slaný C -:-, TTC Kladno "D" - TSM Kladno A -:-, TJ Sokol Buštěhrad B - TJ Sokol Dříň B -:-, TTC Jemníky A - TTC Slovan Kladno B -:-, KST Slatina A - TJ Sokol Unhošť B -:-,
10. kolo:
STC Slaný C - TJ Sokol Unhošť B -:-, KST Slatina A - TTC Slovan Kladno B -:-, TTC Jemníky A - TJ Sokol Dříň B -:-, TJ Sokol Buštěhrad B - TSM Kladno A -:-, TTC Kladno "D" - TTC Kladno "E" -:-,
11. kolo:
TTC Kladno "D" - STC Slaný C -:-, TTC Kladno "E" - TJ Sokol Buštěhrad B -:-, TSM Kladno A - TTC Jemníky A -:-, TJ Sokol Dříň B - KST Slatina A -:-, TTC Slovan Kladno B - TJ Sokol Unhošť B -:-,
12. kolo:
STC Slaný C - TTC Slovan Kladno B -:-, TJ Sokol Unhošť B - TJ Sokol Dříň B -:-, KST Slatina A - TSM Kladno A -:-, TTC Jemníky A - TTC Kladno "E" -:-, TJ Sokol Buštěhrad B - TTC Kladno "D" -:-,
13. kolo:
TJ Sokol Buštěhrad B - STC Slaný C -:-, TTC Kladno "D" - TTC Jemníky A -:-, TTC Kladno "E" - KST Slatina A -:-, TSM Kladno A - TJ Sokol Unhošť B -:-, TJ Sokol Dříň B - TTC Slovan Kladno B -:-,
14. kolo:
STC Slaný C - TJ Sokol Dříň B -:-, TTC Slovan Kladno B - TSM Kladno A -:-, TJ Sokol Unhošť B - TTC Kladno "E" -:-, KST Slatina A - TTC Kladno "D" -:-, TTC Jemníky A - TJ Sokol Buštěhrad B -:-,
15. kolo:
TTC Jemníky A - STC Slaný C -:-, TJ Sokol Buštěhrad B - KST Slatina A -:-, TTC Kladno "D" - TJ Sokol Unhošť B -:-, TTC Kladno "E" - TTC Slovan Kladno B -:-, TSM Kladno A - TJ Sokol Dříň B -:-,
16. kolo:
STC Slaný C - TSM Kladno A -:-, TJ Sokol Dříň B - TTC Kladno "E" -:-, TTC Slovan Kladno B - TTC Kladno "D" -:-, TJ Sokol Unhošť B - TJ Sokol Buštěhrad B -:-, KST Slatina A - TTC Jemníky A -:-,
17. kolo:
KST Slatina A - STC Slaný C -:-, TTC Jemníky A - TJ Sokol Unhošť B -:-, TJ Sokol Buštěhrad B - TTC Slovan Kladno B -:-, TTC Kladno "D" - TJ Sokol Dříň B -:-, TTC Kladno "E" - TSM Kladno A -:-,
18. kolo:
STC Slaný C - TTC Kladno "E" -:-, TSM Kladno A - TTC Kladno "D" -:-, TJ Sokol Dříň B - TJ Sokol Buštěhrad B -:-, TTC Slovan Kladno B - TTC Jemníky A -:-, TJ Sokol Unhošť B - KST Slatina A -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy