Výsledky do novin
Okresní přebor II
1. kolo:
SDH Olbramovice B - TJ Slavoj Čerčany B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pekárek Luboš 4:0, Zimmerman Petr 1:3, Bron Zdeněk 4:0, Macháček Václav 2:2, body hostů: Kučera Jan 1:3, Jeníček Jiří 0:4, Matoušek Jakub 2:2, Tomašovič Ivan 2:2), Sokol Ostředek A - Sokol Pyšely B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vosátka Martin 3:1, Holejšovská Anna 4:0, Měchura Stanislav 0:2, Budjač Libor 4:0, Styblík Šimon 0:2, body hostů: Kovařík Jiří 1:3, Gončar Ivan 1:3, Chrt Martin 2:2, Hrach Miroslav 1:3), Krusičany A - TJ Kavalier Sázava B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fulín Jiří 4:0, Chocholoušek Martin 2:2, Jahoda Luděk 2:2, Jahoda Martin 3:1, body hostů: Linhart Pavel st. 2:2, Novák Jaroslav 1:3, Šturc Jaroslav 2:2, Martin Gábor 0:4), TJ Úročnice Benešov, z.s. - KST Týnec nad Sázavou C -:-, SDH Olbramovice A - Stolní tenis Benešov E 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chudlářský Jaroslav 2:2, Topol Libor 0:4, Trázník Miroslav 2:2, Matějovský Pavel 2:2, body hostů: Srb Pavel 4:0, Kohout Ondřej 1:3, Plíšek Jan 3:1, Hnátek Jan 2:2), TJ Slavoj Čerčany A - Sokol Divišov B -:-,
2. kolo:
TJ Slavoj Čerčany B - Sokol Divišov B -:-, Stolní tenis Benešov E - TJ Slavoj Čerčany A -:-, KST Týnec nad Sázavou C - SDH Olbramovice A -:-, TJ Kavalier Sázava B - TJ Úročnice Benešov, z.s. 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Linhart Pavel st. 3:1, Novák Jaroslav 3:1, Šturc Jaroslav 2:2, Martin Gábor 1:3, body hostů: Šejstal Zdeněk 4:0, Klinger Vratislav 0:4, Hruška Vojtěch 1:3, Müller Tomáš 2:2), Sokol Pyšely B - Krusičany A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vejmelka Jaroslav 2:2, Kovařík Jiří 2:2, Hrach Miroslav 3:0, Gončar Ivan 2:2, WO 0:1, body hostů: Fulín Jiří 3:1, Chocholoušek Martin 0:4, Jahoda Luděk 1:3, Jahoda Martin 2:1, WO 1:0), SDH Olbramovice B - Sokol Ostředek A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pekárek Luboš 1:3, Zimmerman Petr 2:2, Bron Zdeněk 1:3, Novák Václav 1:3, body hostů: Budjač Libor 4:0, Holejšovská Anna 4:0, Žydyk Juraj 0:4, Škvor Marek ml. 3:1),
3. kolo:
Sokol Ostředek A - TJ Slavoj Čerčany B -:-, Krusičany A - SDH Olbramovice B -:-, TJ Úročnice Benešov, z.s. - Sokol Pyšely B -:-, SDH Olbramovice A - TJ Kavalier Sázava B -:-, TJ Slavoj Čerčany A - KST Týnec nad Sázavou C -:-, Sokol Divišov B - Stolní tenis Benešov E -:-,
4. kolo:
TJ Slavoj Čerčany B - Stolní tenis Benešov E -:-, KST Týnec nad Sázavou C - Sokol Divišov B -:-, TJ Kavalier Sázava B - TJ Slavoj Čerčany A -:-, Sokol Pyšely B - SDH Olbramovice A -:-, SDH Olbramovice B - TJ Úročnice Benešov, z.s. -:-, Sokol Ostředek A - Krusičany A -:-,
5. kolo:
Krusičany A - TJ Slavoj Čerčany B -:-, TJ Úročnice Benešov, z.s. - Sokol Ostředek A -:-, SDH Olbramovice A - SDH Olbramovice B -:-, TJ Slavoj Čerčany A - Sokol Pyšely B -:-, Sokol Divišov B - TJ Kavalier Sázava B -:-, Stolní tenis Benešov E - KST Týnec nad Sázavou C -:-,
6. kolo:
TJ Slavoj Čerčany B - KST Týnec nad Sázavou C -:-, TJ Kavalier Sázava B - Stolní tenis Benešov E -:-, Sokol Pyšely B - Sokol Divišov B -:-, SDH Olbramovice B - TJ Slavoj Čerčany A -:-, Sokol Ostředek A - SDH Olbramovice A -:-, Krusičany A - TJ Úročnice Benešov, z.s. -:-,
7. kolo:
TJ Úročnice Benešov, z.s. - TJ Slavoj Čerčany B -:-, SDH Olbramovice A - Krusičany A -:-, TJ Slavoj Čerčany A - Sokol Ostředek A -:-, Sokol Divišov B - SDH Olbramovice B -:-, Stolní tenis Benešov E - Sokol Pyšely B -:-, KST Týnec nad Sázavou C - TJ Kavalier Sázava B -:-,
8. kolo:
TJ Slavoj Čerčany B - TJ Kavalier Sázava B -:-, Sokol Pyšely B - KST Týnec nad Sázavou C -:-, SDH Olbramovice B - Stolní tenis Benešov E -:-, Sokol Ostředek A - Sokol Divišov B -:-, Krusičany A - TJ Slavoj Čerčany A -:-, TJ Úročnice Benešov, z.s. - SDH Olbramovice A -:-,
9. kolo:
SDH Olbramovice A - TJ Slavoj Čerčany B -:-, TJ Slavoj Čerčany A - TJ Úročnice Benešov, z.s. -:-, Sokol Divišov B - Krusičany A -:-, Stolní tenis Benešov E - Sokol Ostředek A -:-, KST Týnec nad Sázavou C - SDH Olbramovice B -:-, TJ Kavalier Sázava B - Sokol Pyšely B -:-,
10. kolo:
TJ Slavoj Čerčany B - Sokol Pyšely B -:-, SDH Olbramovice B - TJ Kavalier Sázava B -:-, Sokol Ostředek A - KST Týnec nad Sázavou C -:-, Krusičany A - Stolní tenis Benešov E -:-, TJ Úročnice Benešov, z.s. - Sokol Divišov B -:-, SDH Olbramovice A - TJ Slavoj Čerčany A -:-,
11. kolo:
TJ Slavoj Čerčany A - TJ Slavoj Čerčany B -:-, Sokol Divišov B - SDH Olbramovice A -:-, Stolní tenis Benešov E - TJ Úročnice Benešov, z.s. -:-, KST Týnec nad Sázavou C - Krusičany A -:-, TJ Kavalier Sázava B - Sokol Ostředek A -:-, Sokol Pyšely B - SDH Olbramovice B -:-,
12. kolo:
TJ Slavoj Čerčany B - SDH Olbramovice B -:-, Sokol Pyšely B - Sokol Ostředek A -:-, TJ Kavalier Sázava B - Krusičany A -:-, KST Týnec nad Sázavou C - TJ Úročnice Benešov, z.s. -:-, Stolní tenis Benešov E - SDH Olbramovice A -:-, Sokol Divišov B - TJ Slavoj Čerčany A -:-,
13. kolo:
Sokol Divišov B - TJ Slavoj Čerčany B -:-, TJ Slavoj Čerčany A - Stolní tenis Benešov E -:-, SDH Olbramovice A - KST Týnec nad Sázavou C -:-, TJ Úročnice Benešov, z.s. - TJ Kavalier Sázava B -:-, Krusičany A - Sokol Pyšely B -:-, Sokol Ostředek A - SDH Olbramovice B -:-,
14. kolo:
TJ Slavoj Čerčany B - Sokol Ostředek A -:-, SDH Olbramovice B - Krusičany A -:-, Sokol Pyšely B - TJ Úročnice Benešov, z.s. -:-, TJ Kavalier Sázava B - SDH Olbramovice A -:-, KST Týnec nad Sázavou C - TJ Slavoj Čerčany A -:-, Stolní tenis Benešov E - Sokol Divišov B -:-,
15. kolo:
Stolní tenis Benešov E - TJ Slavoj Čerčany B -:-, Sokol Divišov B - KST Týnec nad Sázavou C -:-, TJ Slavoj Čerčany A - TJ Kavalier Sázava B -:-, SDH Olbramovice A - Sokol Pyšely B -:-, TJ Úročnice Benešov, z.s. - SDH Olbramovice B -:-, Krusičany A - Sokol Ostředek A -:-,
16. kolo:
TJ Slavoj Čerčany B - Krusičany A -:-, Sokol Ostředek A - TJ Úročnice Benešov, z.s. -:-, SDH Olbramovice B - SDH Olbramovice A -:-, Sokol Pyšely B - TJ Slavoj Čerčany A -:-, TJ Kavalier Sázava B - Sokol Divišov B -:-, KST Týnec nad Sázavou C - Stolní tenis Benešov E -:-,
17. kolo:
KST Týnec nad Sázavou C - TJ Slavoj Čerčany B -:-, Stolní tenis Benešov E - TJ Kavalier Sázava B -:-, Sokol Divišov B - Sokol Pyšely B -:-, TJ Slavoj Čerčany A - SDH Olbramovice B -:-, SDH Olbramovice A - Sokol Ostředek A -:-, TJ Úročnice Benešov, z.s. - Krusičany A -:-,
18. kolo:
TJ Slavoj Čerčany B - TJ Úročnice Benešov, z.s. -:-, Krusičany A - SDH Olbramovice A -:-, Sokol Ostředek A - TJ Slavoj Čerčany A -:-, SDH Olbramovice B - Sokol Divišov B -:-, Sokol Pyšely B - Stolní tenis Benešov E -:-, TJ Kavalier Sázava B - KST Týnec nad Sázavou C -:-,
19. kolo:
TJ Kavalier Sázava B - TJ Slavoj Čerčany B -:-, KST Týnec nad Sázavou C - Sokol Pyšely B -:-, Stolní tenis Benešov E - SDH Olbramovice B -:-, Sokol Divišov B - Sokol Ostředek A -:-, TJ Slavoj Čerčany A - Krusičany A -:-, SDH Olbramovice A - TJ Úročnice Benešov, z.s. -:-,
20. kolo:
TJ Slavoj Čerčany B - SDH Olbramovice A -:-, TJ Úročnice Benešov, z.s. - TJ Slavoj Čerčany A -:-, Krusičany A - Sokol Divišov B -:-, Sokol Ostředek A - Stolní tenis Benešov E -:-, SDH Olbramovice B - KST Týnec nad Sázavou C -:-, Sokol Pyšely B - TJ Kavalier Sázava B -:-,
21. kolo:
Sokol Pyšely B - TJ Slavoj Čerčany B -:-, TJ Kavalier Sázava B - SDH Olbramovice B -:-, KST Týnec nad Sázavou C - Sokol Ostředek A -:-, Stolní tenis Benešov E - Krusičany A -:-, Sokol Divišov B - TJ Úročnice Benešov, z.s. -:-, TJ Slavoj Čerčany A - SDH Olbramovice A -:-,
22. kolo:
TJ Slavoj Čerčany B - TJ Slavoj Čerčany A -:-, SDH Olbramovice A - Sokol Divišov B -:-, TJ Úročnice Benešov, z.s. - Stolní tenis Benešov E -:-, Krusičany A - KST Týnec nad Sázavou C -:-, Sokol Ostředek A - TJ Kavalier Sázava B -:-, SDH Olbramovice B - Sokol Pyšely B -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy