Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Divize muži
1. kolo:
TJ Sokol Jezernice - KST Město Albrechtice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rytíř Pavel 1:3, Šuba Bedřich 2:2, Raška Jiří 1:3, Venclů Lukáš 3:1, body hostů: Rybár Petr 4:0, Sopčák Lukáš 2:2, Štěpanek Martin 0:4, Vojtek Roman 3:1), TJ Sokol Buk - T.J. Sokol Šternberk 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaculík Roman 2:0, Divina Jiří 2:0, Lechner Radim 2:1, Bluma Jindřich 2:0, body hostů: Vyhnálek Tomáš 0:3, Coufal Jindřich 0:2, Coufal Igor 1:1, Grmela Aleš 0:2), TJ Sokol Štíty - TTC Šumperk A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrdina Pavel 1:1, Kreuzigerová Lucie 0:2, Kobza Štěpán 0:3, Altman Petr 0:2, body hostů: Žvátora Miroslav 3:0, Rabenseifner Milan 2:0, Wiesner Petr 2:0, Braun Norbert 1:1), TTC Mohelnice - KST Jeseník A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Duchaň Stanislav 0:3, Ellner Martin 0:2, Jarmar Petr 0:3, Stuchlý Rostislav 2:1, body hostů: Veigl Lukáš 3:0, Vinkler Vladimír 2:1, Schopf Karel 2:0, Paraskevopulos Andreas 1:1, Honemann Vlastimil ml. 1:0), KST Jeseník B - TJ Sokol Ondratice 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petrek Tomáš 2:1, Kunc Radim 1:2, Fňukal Zdeněk 0:2, Kašník Sebastián 1:3, Janoušek Vladimír 0:1, body hostů: Beneš Jan ml. 4:0, Janík Michal st. 3:0, Janík Michal ml. 2:1, Sedláček Radek 0:3), TTC Šumperk B - T.J. Sokol Olomouc Neředín 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šubčík Jiří 1:1, Janků Karel 0:2, Malý Jan 0:3, Müller Jiří 0:3, body hostů: Chalupa Jakub 3:0, Pospíšil Jaroslav 3:0, Šuba Vojtěch ml. 2:0, Dočkal Tomáš 1:1),
2. kolo:
TJ Sokol Jezernice - T.J. Sokol Šternberk 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rytíř Pavel 2:2, Šuba Bedřich 1:2, Raška Jiří 2:1, Venclů Lukáš 3:1, body hostů: Prázdný Pavel ml. 3:1, Coufal Igor 2:2, Vyhnálek Tomáš 1:2, Čapčuch Josef 0:3), TJ Sokol Buk - KST Město Albrechtice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bluma Jindřich 0:4, Lechner Radim 3:1, Hrubý Martin 2:2, Koutný Pavel 3:1, body hostů: Rybár Petr 4:0, Sopčák Lukáš 1:3, Štěpanek Martin 1:3, Vojtek Roman 2:2), TJ Sokol Štíty - KST Jeseník A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrdina Pavel 0:2, Kreuzigerová Lucie 0:2, Kobza Štěpán 0:2, Altman Petr 0:2, body hostů: Veigl Lukáš 2:0, Schopf Karel 2:0, Paraskevopulos Andreas 2:0, Honemann Vlastimil ml. 2:0), TTC Mohelnice - TTC Šumperk A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Duchaň Stanislav 1:3, Ellner Martin 1:2, Jarmar Petr 0:3, Stuchlý Rostislav 3:1, body hostů: Žvátora Miroslav 3:1, Rabenseifner Milan 3:1, Wiesner Petr 2:1, Braun Norbert 1:2), KST Jeseník B - T.J. Sokol Olomouc Neředín 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Petrek Tomáš 0:2, Kunc Radim 0:2, Fňukal Zdeněk 0:1, Kašník Sebastián 1:1, Macík Karel 0:2, body hostů: Chalupa Jakub 3:0, Pospíšil Jaroslav 2:0, Šuba Vojtěch ml. 2:0, Dočkal Tomáš 1:1), TTC Šumperk B - TJ Sokol Ondratice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šubčík Jiří 3:0, Janků Karel 2:1, Malý Jan 0:3, Müller Jiří 4:0, body hostů: Janík Michal st. 2:2, Beneš Jan ml. 1:2, Janík Michal ml. 1:2, Sedláček Radek 0:3),
3. kolo:
KST Město Albrechtice - TJ Sokol Čechovice 10:0wo, T.J. Sokol Šternberk - SK Přerov B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Coufal Igor 4:0, Coufal Ondřej 1:3, Vyhnálek Tomáš 1:3, Grmela Tomáš 3:1, body hostů: Maděrka Svatopluk 1:3, Plšek Josef 1:3, Galanda Tomáš 3:1, Mergenthal Otmar 2:2), TTC Šumperk A - KST Jeseník B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Braun Norbert 0:2, Wiesner Petr 2:0, Žvátora Miroslav 3:0, Rabenseifner Milan 3:0, body hostů: Kašník Sebastián 1:2, Kunc Radim 0:3, Fňukal Zdeněk 0:2, Janoušek Vladimír 1:1), KST Jeseník A - TTC Šumperk B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Paraskevopulos Andreas 2:1, Vinkler Vladimír 1:1, Schopf Karel 2:0, Veigl Lukáš 3:0, Honemann Vlastimil ml. 0:1, body hostů: Šubčík Jiří 3:0, Müller Jiří 0:3, Janků Karel 0:3, Malý Jan 0:2), TJ Sokol Jezernice - TJ Sokol Štíty 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rytíř Pavel 2:1, Šuba Bedřich 2:1, Raška Jiří 1:2, Venclů Lukáš 3:0, body hostů: Kobza Štěpán 3:0, Hrdina Pavel 1:2, Altman Petr 0:3, Kreuzigerová Lucie 0:3), TJ Sokol Buk - TTC Mohelnice 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrubý Martin 1:3, Divina Jiří 1:3, Lechner Radim 2:1, Koutný Pavel 3:1, body hostů: Stuchlý Rostislav 3:1, Hojgr Jan 1:3, Jarmar Petr 2:2, Ellner Martin 2:1),
4. kolo:
KST Město Albrechtice - SK Přerov B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sopčák Lukáš 1:2, Vojtek Roman 0:3, Štěpanek Martin 0:3, Rybár Petr 2:1, body hostů: Mergenthal Otmar 2:1, Galanda Tomáš 2:1, Plšek Josef 3:0, Maděrka Svatopluk 2:1), T.J. Sokol Šternberk - TJ Sokol Čechovice -:-, TTC Šumperk A - TTC Šumperk B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žvátora Miroslav 3:0, Wiesner Petr 2:1, Braun Norbert 1:2, Maixner Vladimír 3:1, body hostů: Tomeš Vladimír 0:4, Janků Karel 3:0, Malý Jan 1:2, Skokanová Lenka 0:3), KST Jeseník A - KST Jeseník B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Honemann Vlastimil ml. 2:1, Vinkler Vladimír 1:1, Schopf Karel 2:1, Veigl Lukáš 3:0, body hostů: Kašník Sebastián 3:0, Fňukal Zdeněk 0:1, Kunc Radim 0:3, Petrek Tomáš 0:2, Karatidis Petros 0:2), TJ Sokol Jezernice - TTC Mohelnice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rytíř Pavel 1:3, Šuba Bedřich 2:2, Raška Jiří 2:2, Venclů Lukáš 3:1, body hostů: Stuchlý Rostislav 4:0, Hojgr Jan 2:2, Jarmar Petr 1:3, Ellner Martin 1:3), TJ Sokol Buk - TJ Sokol Štíty 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaculík Roman 3:1, Divina Jiří 0:2, Hrubý Martin 2:1, Koutný Pavel 3:1, Lechner Radim 1:0, body hostů: Kobza Štěpán 3:1, Hrdina Pavel 2:2, Altman Petr 0:3, Kreuzigerová Lucie 0:3),
5. kolo:
TJ Sokol Štíty - KST Město Albrechtice -:-, TTC Mohelnice - T.J. Sokol Šternberk -:-, KST Jeseník B - TJ Sokol Jezernice -:-, TTC Šumperk B - TJ Sokol Buk -:-, TJ Sokol Čechovice - TJ Sokol Ondratice -:-, SK Přerov B - T.J. Sokol Olomouc Neředín -:-,
6. kolo:
TJ Sokol Štíty - T.J. Sokol Šternberk -:-, TTC Mohelnice - KST Město Albrechtice -:-, KST Jeseník B - TJ Sokol Buk -:-, TTC Šumperk B - TJ Sokol Jezernice -:-, TJ Sokol Čechovice - T.J. Sokol Olomouc Neředín -:-, SK Přerov B - TJ Sokol Ondratice -:-,
7. kolo:
KST Město Albrechtice - TJ Sokol Ondratice -:-, T.J. Sokol Šternberk - T.J. Sokol Olomouc Neředín -:-, TTC Šumperk A - TJ Sokol Čechovice -:-, KST Jeseník A - SK Přerov B -:-, TJ Sokol Štíty - KST Jeseník B -:-, TTC Mohelnice - TTC Šumperk B -:-,
8. kolo:
KST Město Albrechtice - T.J. Sokol Olomouc Neředín -:-, T.J. Sokol Šternberk - TJ Sokol Ondratice -:-, TTC Šumperk A - SK Přerov B -:-, KST Jeseník A - TJ Sokol Čechovice -:-, TJ Sokol Štíty - TTC Šumperk B -:-, TTC Mohelnice - KST Jeseník B -:-,
9. kolo:
KST Jeseník B - KST Město Albrechtice -:-, TTC Šumperk B - T.J. Sokol Šternberk -:-, TJ Sokol Čechovice - TJ Sokol Jezernice -:-, SK Přerov B - TJ Sokol Buk -:-, TJ Sokol Ondratice - TTC Šumperk A -:-, T.J. Sokol Olomouc Neředín - KST Jeseník A -:-,
10. kolo:
KST Jeseník B - T.J. Sokol Šternberk -:-, TTC Šumperk B - KST Město Albrechtice -:-, TJ Sokol Čechovice - TJ Sokol Buk -:-, SK Přerov B - TJ Sokol Jezernice -:-, TJ Sokol Ondratice - KST Jeseník A -:-, T.J. Sokol Olomouc Neředín - TTC Šumperk A -:-,
11. kolo:
KST Město Albrechtice - TTC Šumperk A -:-, T.J. Sokol Šternberk - KST Jeseník A -:-, TJ Sokol Jezernice - TJ Sokol Ondratice -:-, TJ Sokol Buk - T.J. Sokol Olomouc Neředín -:-, TJ Sokol Štíty - TJ Sokol Čechovice -:-, TTC Mohelnice - SK Přerov B -:-,
12. kolo:
KST Město Albrechtice - KST Jeseník A -:-, T.J. Sokol Šternberk - TTC Šumperk A -:-, TJ Sokol Jezernice - T.J. Sokol Olomouc Neředín -:-, TJ Sokol Buk - TJ Sokol Ondratice -:-, TJ Sokol Štíty - SK Přerov B -:-, TTC Mohelnice - TJ Sokol Čechovice -:-,
13. kolo:
TJ Sokol Čechovice - KST Jeseník B -:-, SK Přerov B - TTC Šumperk B -:-, TJ Sokol Ondratice - TJ Sokol Štíty -:-, T.J. Sokol Olomouc Neředín - TTC Mohelnice -:-, TTC Šumperk A - TJ Sokol Jezernice -:-, KST Jeseník A - TJ Sokol Buk -:-,
14. kolo:
TJ Sokol Čechovice - TTC Šumperk B -:-, SK Přerov B - KST Jeseník B -:-, TJ Sokol Ondratice - TTC Mohelnice -:-, T.J. Sokol Olomouc Neředín - TJ Sokol Štíty -:-, TTC Šumperk A - TJ Sokol Buk -:-, KST Jeseník A - TJ Sokol Jezernice -:-,
15. kolo:
TJ Sokol Jezernice - TJ Sokol Buk -:-, TJ Sokol Štíty - TTC Mohelnice -:-, KST Jeseník B - TTC Šumperk B -:-, TJ Sokol Čechovice - SK Přerov B -:-, TJ Sokol Ondratice - T.J. Sokol Olomouc Neředín -:-, TTC Šumperk A - KST Jeseník A -:-, KST Město Albrechtice - T.J. Sokol Šternberk -:-,
16. kolo:
KST Město Albrechtice - TJ Sokol Jezernice -:-, T.J. Sokol Šternberk - TJ Sokol Buk -:-, TTC Šumperk A - TJ Sokol Štíty -:-, KST Jeseník A - TTC Mohelnice -:-, TJ Sokol Ondratice - KST Jeseník B -:-, T.J. Sokol Olomouc Neředín - TTC Šumperk B -:-,
17. kolo:
T.J. Sokol Šternberk - TJ Sokol Jezernice -:-, KST Město Albrechtice - TJ Sokol Buk -:-, KST Jeseník A - TJ Sokol Štíty -:-, TTC Šumperk A - TTC Mohelnice -:-, T.J. Sokol Olomouc Neředín - KST Jeseník B -:-, TJ Sokol Ondratice - TTC Šumperk B -:-,
18. kolo:
TJ Sokol Čechovice - KST Město Albrechtice -:-, SK Přerov B - T.J. Sokol Šternberk -:-, KST Jeseník B - TTC Šumperk A -:-, TTC Šumperk B - KST Jeseník A -:-, TJ Sokol Štíty - TJ Sokol Jezernice -:-, TTC Mohelnice - TJ Sokol Buk -:-,
19. kolo:
SK Přerov B - KST Město Albrechtice -:-, TJ Sokol Čechovice - T.J. Sokol Šternberk -:-, TTC Šumperk B - TTC Šumperk A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vicenec Libor 1:3, Skokanová Lenka 3:1, Malý Jan 3:1, Šubčík Jiří 2:2, body hostů: Rabenseifner Milan 4:0, Paseka Rudolf 0:4, Braun Norbert 2:2, Wiesner Petr 1:3), KST Jeseník B - KST Jeseník A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vyhlídal Ondřej 0:2, Petrek Tomáš 1:1, Kunc Radim 0:3, Fňukal Zdeněk 0:2, body hostů: Veigl Lukáš 3:0, Honemann Vlastimil ml. 1:1, Schopf Karel 2:0, Vinkler Vladimír 2:0), TTC Mohelnice - TJ Sokol Jezernice -:-, TJ Sokol Štíty - TJ Sokol Buk -:-,
20. kolo:
KST Město Albrechtice - TJ Sokol Štíty -:-, T.J. Sokol Šternberk - TTC Mohelnice -:-, TJ Sokol Jezernice - KST Jeseník B -:-, TJ Sokol Buk - TTC Šumperk B -:-, TJ Sokol Ondratice - TJ Sokol Čechovice -:-, T.J. Sokol Olomouc Neředín - SK Přerov B -:-,
21. kolo:
T.J. Sokol Šternberk - TJ Sokol Štíty -:-, KST Město Albrechtice - TTC Mohelnice -:-, TJ Sokol Buk - KST Jeseník B -:-, TJ Sokol Jezernice - TTC Šumperk B -:-, T.J. Sokol Olomouc Neředín - TJ Sokol Čechovice -:-, TJ Sokol Ondratice - SK Přerov B -:-,
22. kolo:
TJ Sokol Ondratice - KST Město Albrechtice -:-, T.J. Sokol Olomouc Neředín - T.J. Sokol Šternberk -:-, TJ Sokol Čechovice - TTC Šumperk A -:-, SK Přerov B - KST Jeseník A -:-, KST Jeseník B - TJ Sokol Štíty -:-, TTC Šumperk B - TTC Mohelnice -:-,
23. kolo:
T.J. Sokol Olomouc Neředín - KST Město Albrechtice -:-, TJ Sokol Ondratice - T.J. Sokol Šternberk -:-, SK Přerov B - TTC Šumperk A -:-, TJ Sokol Čechovice - KST Jeseník A -:-, TTC Šumperk B - TJ Sokol Štíty -:-, KST Jeseník B - TTC Mohelnice -:-,
24. kolo:
KST Město Albrechtice - KST Jeseník B -:-, T.J. Sokol Šternberk - TTC Šumperk B -:-, TJ Sokol Jezernice - TJ Sokol Čechovice -:-, TJ Sokol Buk - SK Přerov B -:-, TTC Šumperk A - TJ Sokol Ondratice -:-, KST Jeseník A - T.J. Sokol Olomouc Neředín -:-,
25. kolo:
T.J. Sokol Šternberk - KST Jeseník B -:-, KST Město Albrechtice - TTC Šumperk B -:-, TJ Sokol Buk - TJ Sokol Čechovice -:-, TJ Sokol Jezernice - SK Přerov B -:-, KST Jeseník A - TJ Sokol Ondratice -:-, TTC Šumperk A - T.J. Sokol Olomouc Neředín -:-,
26. kolo:
TTC Šumperk A - KST Město Albrechtice -:-, KST Jeseník A - T.J. Sokol Šternberk -:-, TJ Sokol Ondratice - TJ Sokol Jezernice -:-, T.J. Sokol Olomouc Neředín - TJ Sokol Buk -:-, TJ Sokol Čechovice - TJ Sokol Štíty -:-, SK Přerov B - TTC Mohelnice -:-,
27. kolo:
KST Jeseník A - KST Město Albrechtice -:-, TTC Šumperk A - T.J. Sokol Šternberk -:-, T.J. Sokol Olomouc Neředín - TJ Sokol Jezernice -:-, TJ Sokol Ondratice - TJ Sokol Buk -:-, SK Přerov B - TJ Sokol Štíty -:-, TJ Sokol Čechovice - TTC Mohelnice -:-,
28. kolo:
KST Jeseník B - TJ Sokol Čechovice -:-, TTC Šumperk B - SK Přerov B -:-, TJ Sokol Štíty - TJ Sokol Ondratice -:-, TTC Mohelnice - T.J. Sokol Olomouc Neředín -:-, TJ Sokol Jezernice - TTC Šumperk A -:-, TJ Sokol Buk - KST Jeseník A -:-,
29. kolo:
TTC Šumperk B - TJ Sokol Čechovice -:-, KST Jeseník B - SK Přerov B -:-, TTC Mohelnice - TJ Sokol Ondratice -:-, TJ Sokol Štíty - T.J. Sokol Olomouc Neředín -:-, TJ Sokol Buk - TTC Šumperk A -:-, TJ Sokol Jezernice - KST Jeseník A -:-,
30. kolo:
TJ Sokol Buk - TJ Sokol Jezernice -:-, TTC Mohelnice - TJ Sokol Štíty -:-, TTC Šumperk B - KST Jeseník B -:-, SK Přerov B - TJ Sokol Čechovice -:-, T.J. Sokol Olomouc Neředín - TJ Sokol Ondratice -:-, KST Jeseník A - TTC Šumperk A -:-, T.J. Sokol Šternberk - KST Město Albrechtice -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy