Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Krajská soutěž 1
1. kolo:
TJ Sokol Čechovice B - TJ Sport Mikulovice 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šťastný Zdeněk 3:0, Jančík Jiří 1:1, Lošťák Martin 2:0, Benek Tomáš 2:1, WO 1:0, body hostů: Matějíček Miloš st. 1:1, Pokorný Josef 1:2, Vrána František ml. 0:3, Lužík Tomáš 0:2, WO 0:1), TJ OP Prostějov - KST Město Albrechtice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jeřábek Jakub 1:3, Hrůza Petr 3:1, Tovtin Ruszlan 2:2, Sedláček Jiří 2:2, body hostů: Kadlec Vítězslav 4:0, Machů Jaroslav 1:3, Vyvial Jaromír 3:1, Santarius Gustav 0:4), TJ Sokol Tovačov - TTC Mohelnice B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrabica Marián 2:1, Palčík Zdeněk 2:0, Horák Milan 2:1, Pazdera Jaroslav st. 3:0, body hostů: Zedníček Miloš 1:2, Hvězda Martin 0:3, Grézl Martin 0:3, Voříšek Tomáš 1:1), TJ Chropyně - T.J. Sokol Olomouc Neředín B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křižan Jakub 0:3, Utíkal Zdeněk 1:1, Hrdina Jan 1:2, Konečný Radim 0:3, body hostů: Kavala Filip 2:1, Netesal Jiří 2:1, Saksa Ivan 3:0, Kadlčík Jiří 2:0),
2. kolo:
TJ Sokol Čechovice B - KST Město Albrechtice B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jančík Jiří 2:0, Lošťák Martin 1:1, Benek Tomáš 2:1, Šťastný Zdeněk 3:0, body hostů: Kadlec Vítězslav 1:2, Vyvial Jaromír 0:3, Machů Jaroslav 1:1, Santarius Gustav 0:2), TJ OP Prostějov - TJ Sport Mikulovice 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jeřábek Jakub 1:2, Hrůza Petr 2:1, Tovtin Ruszlan 0:3, Sedláček Jiří 1:3, body hostů: Matějíček Miloš st. 4:0, Pokorný Josef 2:1, Lužík Tomáš 3:0, Vrána František ml. 0:3), TJ Sokol Tovačov - T.J. Sokol Olomouc Neředín B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Palčík Zdeněk 2:2, Hrabica Marián 4:0, Horák Milan 0:4, Pazdera Jaroslav st. 3:1, body hostů: Kavala Filip 2:2, Netesal Jiří 1:3, Saksa Ivan 2:2, Kadlčík Jiří 2:2), TJ Chropyně - TTC Mohelnice B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Křižan Jakub 0:2, Utíkal Zdeněk 1:1, Hrdina Jan 0:3, Ocknecht Jiří 0:2, body hostů: Zedníček Miloš 3:0, Hvězda Martin 1:1, Voříšek Tomáš 2:0, Grézl Martin 2:0),
3. kolo:
TJ Sport Mikulovice - TJ Postřelmov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vrána František ml. 2:2, Pokorný Josef 2:2, Lužík Tomáš 0:4, Matějíček Miloš st. 4:0, body hostů: Smolík Michal 3:1, Stryk Zdeněk 1:3, Blaháček Ivo 2:2, Čecháček Radek 2:2), KST Město Albrechtice B - TJ Sokol Bludov 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Machů Jaroslav 3:1, Matyáš Jaroslav 1:2, Vyvial Jaromír 2:1, Kadlec Vítězslav 2:2, body hostů: Jelínek Jakub 2:2, Blaťák Marek 3:1, Jílek Tomáš 0:3, Brokeš Josef 1:2), TJ Sokol Čechovice B - TJ Sigma Lutín 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Benek Tomáš 1:3, Mikuš Michal 2:2, Chytil Milan 2:2, Richter David 3:1, body hostů: Zbořil Radek 4:0, Tlach Miroslav 3:1, Začal Martin 0:4, Poprach Vojtěch 1:3), TJ OP Prostějov - KST Hlinsko 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrůza Petr 1:1, Tovtin Ruszlan 0:2, Jeřábek Jakub 1:2, Janeček Jiří 0:3, body hostů: Král Michal 3:0, Gorecki Pavel 3:0, Macháč Jan 1:1, Ludka Jaroslav 1:1),
4. kolo:
TJ Sport Mikulovice - TJ Sokol Bludov 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vrána František ml. 1:1, Pokorný Josef 1:1, Lužík Tomáš 3:0, Matějíček Miloš st. 3:0, body hostů: Jelínek Jakub 1:2, Blaťák Marek 1:2, Brokeš Josef 0:2, Jílek Tomáš 0:2), KST Město Albrechtice B - TJ Postřelmov 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Machů Jaroslav 1:3, Kozák Petr 0:2, Vojtek Roman 2:1, Kadlec Vítězslav 2:2, Vyvial Jaromír 0:2, body hostů: Smolík Michal 2:2, Stryk Zdeněk 4:0, Blaháček Ivo 2:2, Čecháček Radek 2:1), TJ Sokol Čechovice B - KST Hlinsko -:-, TJ OP Prostějov - TJ Sigma Lutín 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrůza Petr 3:1, Tovtin Ruszlan 1:3, Jeřábek Jakub 0:3, Sedláček Jiří 2:2, body hostů: Zbořil Radek 3:1, Tlach Miroslav 4:0, Poprach Vojtěch 2:2, Začal Martin 0:3),
5. kolo:
TJ Sigma Lutín - TJ Sport Mikulovice -:-, KST Hlinsko - KST Město Albrechtice B -:-, TJ Sokol Tovačov - TJ Sokol Čechovice B -:-, TJ Chropyně - TJ OP Prostějov -:-, TJ Postřelmov - TTC Mohelnice B -:-, TJ Sokol Bludov - T.J. Sokol Olomouc Neředín B -:-,
6. kolo:
TJ Sigma Lutín - KST Město Albrechtice B -:-, KST Hlinsko - TJ Sport Mikulovice -:-, TJ Sokol Tovačov - TJ OP Prostějov -:-, TJ Chropyně - TJ Sokol Čechovice B -:-, TJ Postřelmov - T.J. Sokol Olomouc Neředín B -:-, TJ Sokol Bludov - TTC Mohelnice B -:-,
7. kolo:
TJ Sport Mikulovice - TTC Mohelnice B -:-, KST Město Albrechtice B - T.J. Sokol Olomouc Neředín B -:-, TJ Sigma Lutín - TJ Sokol Tovačov -:-, KST Hlinsko - TJ Chropyně -:-,
8. kolo:
TJ Sport Mikulovice - T.J. Sokol Olomouc Neředín B -:-, KST Město Albrechtice B - TTC Mohelnice B -:-, TJ Sigma Lutín - TJ Chropyně -:-, KST Hlinsko - TJ Sokol Tovačov -:-,
9. kolo:
TJ Sokol Tovačov - TJ Sport Mikulovice -:-, TJ Chropyně - KST Město Albrechtice B -:-, TJ Postřelmov - TJ Sokol Čechovice B -:-, TJ Sokol Bludov - TJ OP Prostějov -:-,
10. kolo:
TJ Sokol Tovačov - KST Město Albrechtice B -:-, TJ Chropyně - TJ Sport Mikulovice -:-, TJ Postřelmov - TJ OP Prostějov -:-, TJ Sokol Bludov - TJ Sokol Čechovice B -:-,
11. kolo:
TJ Sokol Čechovice B - TTC Mohelnice B -:-, TJ OP Prostějov - T.J. Sokol Olomouc Neředín B -:-, TJ Sigma Lutín - TJ Postřelmov -:-, KST Hlinsko - TJ Sokol Bludov -:-,
12. kolo:
TJ Sokol Čechovice B - T.J. Sokol Olomouc Neředín B -:-, TJ OP Prostějov - TTC Mohelnice B -:-, TJ Sigma Lutín - TJ Sokol Bludov -:-, KST Hlinsko - TJ Postřelmov -:-,
13. kolo:
TJ Postřelmov - TJ Sokol Tovačov -:-, TJ Sokol Bludov - TJ Chropyně -:-, TTC Mohelnice B - TJ Sigma Lutín -:-, T.J. Sokol Olomouc Neředín B - KST Hlinsko -:-,
14. kolo:
TJ Postřelmov - TJ Chropyně -:-, TJ Sokol Bludov - TJ Sokol Tovačov -:-, TTC Mohelnice B - KST Hlinsko -:-, T.J. Sokol Olomouc Neředín B - TJ Sigma Lutín -:-,
15. kolo:
TJ Sokol Čechovice B - TJ OP Prostějov -:-, TJ Sigma Lutín - KST Hlinsko -:-, TJ Sokol Tovačov - TJ Chropyně -:-, TJ Postřelmov - TJ Sokol Bludov -:-, TTC Mohelnice B - T.J. Sokol Olomouc Neředín B -:-, TJ Sport Mikulovice - KST Město Albrechtice B -:-,
16. kolo:
TJ Sport Mikulovice - TJ Sokol Čechovice B -:-, KST Město Albrechtice B - TJ OP Prostějov -:-, TTC Mohelnice B - TJ Sokol Tovačov -:-, T.J. Sokol Olomouc Neředín B - TJ Chropyně -:-,
17. kolo:
KST Město Albrechtice B - TJ Sokol Čechovice B -:-, TJ Sport Mikulovice - TJ OP Prostějov -:-, T.J. Sokol Olomouc Neředín B - TJ Sokol Tovačov -:-, TTC Mohelnice B - TJ Chropyně -:-,
18. kolo:
TJ Postřelmov - TJ Sport Mikulovice -:-, TJ Sokol Bludov - KST Město Albrechtice B -:-, TJ Sigma Lutín - TJ Sokol Čechovice B -:-, KST Hlinsko - TJ OP Prostějov -:-,
19. kolo:
TJ Sokol Bludov - TJ Sport Mikulovice -:-, TJ Postřelmov - KST Město Albrechtice B -:-, KST Hlinsko - TJ Sokol Čechovice B -:-, TJ Sigma Lutín - TJ OP Prostějov -:-,
20. kolo:
TJ Sport Mikulovice - TJ Sigma Lutín -:-, KST Město Albrechtice B - KST Hlinsko -:-, TJ Sokol Čechovice B - TJ Sokol Tovačov -:-, TJ OP Prostějov - TJ Chropyně -:-, TTC Mohelnice B - TJ Postřelmov -:-, T.J. Sokol Olomouc Neředín B - TJ Sokol Bludov -:-,
21. kolo:
KST Město Albrechtice B - TJ Sigma Lutín -:-, TJ Sport Mikulovice - KST Hlinsko -:-, TJ OP Prostějov - TJ Sokol Tovačov -:-, TJ Sokol Čechovice B - TJ Chropyně -:-, T.J. Sokol Olomouc Neředín B - TJ Postřelmov -:-, TTC Mohelnice B - TJ Sokol Bludov -:-,
22. kolo:
TTC Mohelnice B - TJ Sport Mikulovice -:-, T.J. Sokol Olomouc Neředín B - KST Město Albrechtice B -:-, TJ Sokol Tovačov - TJ Sigma Lutín -:-, TJ Chropyně - KST Hlinsko -:-,
23. kolo:
T.J. Sokol Olomouc Neředín B - TJ Sport Mikulovice -:-, TTC Mohelnice B - KST Město Albrechtice B -:-, TJ Chropyně - TJ Sigma Lutín -:-, TJ Sokol Tovačov - KST Hlinsko -:-,
24. kolo:
TJ Sport Mikulovice - TJ Sokol Tovačov -:-, KST Město Albrechtice B - TJ Chropyně -:-, TJ Sokol Čechovice B - TJ Postřelmov -:-, TJ OP Prostějov - TJ Sokol Bludov -:-,
25. kolo:
KST Město Albrechtice B - TJ Sokol Tovačov -:-, TJ Sport Mikulovice - TJ Chropyně -:-, TJ OP Prostějov - TJ Postřelmov -:-, TJ Sokol Čechovice B - TJ Sokol Bludov -:-,
26. kolo:
TTC Mohelnice B - TJ Sokol Čechovice B -:-, T.J. Sokol Olomouc Neředín B - TJ OP Prostějov -:-, TJ Postřelmov - TJ Sigma Lutín -:-, TJ Sokol Bludov - KST Hlinsko -:-,
27. kolo:
T.J. Sokol Olomouc Neředín B - TJ Sokol Čechovice B -:-, TTC Mohelnice B - TJ OP Prostějov -:-, TJ Sokol Bludov - TJ Sigma Lutín -:-, TJ Postřelmov - KST Hlinsko -:-,
28. kolo:
TJ Sokol Tovačov - TJ Postřelmov -:-, TJ Chropyně - TJ Sokol Bludov -:-, TJ Sigma Lutín - TTC Mohelnice B -:-, KST Hlinsko - T.J. Sokol Olomouc Neředín B -:-,
29. kolo:
TJ Chropyně - TJ Postřelmov -:-, TJ Sokol Tovačov - TJ Sokol Bludov -:-, KST Hlinsko - TTC Mohelnice B -:-, TJ Sigma Lutín - T.J. Sokol Olomouc Neředín B -:-,
30. kolo:
TJ OP Prostějov - TJ Sokol Čechovice B -:-, KST Hlinsko - TJ Sigma Lutín -:-, TJ Chropyně - TJ Sokol Tovačov -:-, TJ Sokol Bludov - TJ Postřelmov -:-, T.J. Sokol Olomouc Neředín B - TTC Mohelnice B -:-, KST Město Albrechtice B - TJ Sport Mikulovice -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy