Výsledky do novin
Divize muži
1. kolo:
SF SKK El Niňo Praha G - SF SKK El Niňo Praha F 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubát Petr 1:2, Počta Tomáš 0:3, Vyvadilová Jitka 1:2, Kopecký Michael 1:2, body hostů: Filípek Martin 3:0, Khalaila Adam 3:0, Špaček Zbyněk 2:1, Gajda Jonáš 1:2), TTC Praha A - Story TLRS - TJ Orion Praha A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Langer Aleš 1:2, Zahradníček Jakub 0:3, Horák Dominik 0:3, Vavřinec Matěj 2:1, body hostů: Šmatlák Jiří 3:0, Rucký Přemysl 3:0, Šilhánek Luděk 2:1, Toman Vojtěch 1:2), AC Sparta Praha D - AC Sparta Praha C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jungwirthová Andrea 1:3, Rek Martin Adam 0:4, Gaydoš Vít 3:1, Chlumský Petr 4:0, body hostů: Adam Lukáš 2:2, Stano Peter 2:2, Cousin Jean-Baptiste 2:2, Sochor Adam 2:2), TJ Lokomotiva Vršovice A - TTC Elizza Praha E 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jančiga Roman 3:1, Srnka Jan 0:3, Hrbáček Milan 2:1, Pospíšil Milan 3:1, body hostů: Dušek Jan 1:3, Lamr Martin 3:1, Juhasz Martin 0:3, Kadlec Tomáš 2:1), TTC Elizza Praha F - TJ Sokol Nusle Praha A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lopocha Pavel 0:1, Benák Vít 3:1, Tesárek Lukáš 0:3, Benák Jan 2:2, Kuchařík Martin 3:0, body hostů: Drechsler Petr 4:0, Tenglová Vendula 2:2, Hoďák Václav 1:3, Prokš Vladimír 0:3), Slovan KST Bohnice B - TJ Sokol Michle B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Milek Petr 3:0, Maršík Richard 1:1, Polcar Vojtěch 2:1, Kuba Miloslav 3:0, body hostů: Koděra Miloš 0:3, Ambrož Adam 1:2, Hubinger Lukáš 1:2, Kučala Viktor 0:2), TJ Sokol Stodůlky A - TJ AVIA Čakovice B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tinkl Pavel 3:0, Seliverstkin Mikhail 0:3, Hák Zdeněk 1:2, Olejár Filip 4:0, body hostů: Novotný Petr 1:3, Hrdý Martin 2:1, Charamza Ondřej st. 1:2, Nejedlý Pavel 1:2),
2. kolo:
TJ AVIA Čakovice B - SF SKK El Niňo Praha G 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kočvara Martin 2:1, Charamza Ondřej st. 1:2, Hrdý Martin 0:3, Veselá Jaroslava 2:2, body hostů: Ghariani Sebastian 4:0, Kubát Petr 2:1, Kopecký Michael 1:2, Vyvadilová Jitka 1:2), TJ Sokol Michle B - TJ Sokol Stodůlky A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ambrož Adam 3:1, Černoch Jan 1:2, Koděra Miloš 0:3, Tichý Jiří 2:2, body hostů: Olejár Filip 2:2, Tinkl Pavel 4:0, Roziňák Jan 2:1, Vidlák Miloš 0:3), TJ Sokol Nusle Praha A - Slovan KST Bohnice B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tichý Dominik 0:4, Hoďák Václav 3:0, Hrabě Václav 0:2, Drechsler Petr 2:2, Plch Jiří 0:1, body hostů: Maršík Richard 2:2, Milek Petr 3:1, Kuba Miloslav 3:0, Polcar Vojtěch 1:2), TTC Elizza Praha E - TTC Elizza Praha F 4:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Melichar Jiří 2:1, Akopyan Artur 0:3, Lamr Martin 2:1, Kadlec Tomáš 0:1, WO 0:3, body hostů: Lopocha Pavel 3:0, Tesárek Lukáš 1:1, Bialas Filip 1:2, Kuchařík Martin 1:1, WO 3:0), AC Sparta Praha C - TJ Lokomotiva Vršovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stano Peter 3:1, Vyskočil Michal 1:3, Abdullin Denis 1:3, Adam Lukáš 3:1, body hostů: Pospíšil Milan 2:2, Jančiga Roman 4:0, Srnka Jan 1:3, Gomola Jan 1:3), TJ Orion Praha A - AC Sparta Praha D 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rucký Přemysl 0:4, Šmatlák Jiří 3:0, Hyršl Ondřej 0:3, Toman Vojtěch 1:3, body hostů: Novák Robert 3:1, Chlumský Petr 3:1, Jungwirthová Andrea 2:1, Gaydoš Vít 2:1), SF SKK El Niňo Praha F - TTC Praha A - Story TLRS 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špaček Zbyněk 2:2, Filípek Martin 2:2, Gajda Jonáš 2:1, Khalaila Adam 3:1, body hostů: Černý Jiří 3:1, Langer Aleš 3:1, Zahradníček Jakub 0:4, Horák Dominik 0:3),
3. kolo:
SF SKK El Niňo Praha G - TTC Praha A - Story TLRS 10:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kubát Petr 2:1, Kopecký Michael 1:2, Vyvadilová Jitka 1:2, Ghariani Sebastian 2:1, WO 4:0, body hostů: Černý Jiří 4:0, Zahradníček Jakub 1:3, Horák Dominik 1:3, WO 0:4), AC Sparta Praha D - SF SKK El Niňo Praha F 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hüttl Michal 3:1, Jungwirthová Andrea 0:4, Chlumský Petr 2:2, Gaydoš Vít 2:2, body hostů: Filípek Martin 2:2, Špaček Zbyněk 2:2, Khalaila Adam 3:1, Gajda Jonáš 2:2), TJ Lokomotiva Vršovice A - TJ Orion Praha A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jančiga Roman 1:1, Srnka Jan 2:0, Gomola Jan 2:1, Pospíšil Milan 3:0, body hostů: Šmatlák Jiří 1:2, Rucký Přemysl 1:2, Šilhánek Luděk 0:2, Hyršl Ondřej 0:2), TTC Elizza Praha F - AC Sparta Praha C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Benák Jan 1:1, Rochowanski Jan 2:0, Benák Vít 2:1, Zacharda Jáchym 3:0, WO 1:0, body hostů: Sochor David 0:3, Adam Lukáš 1:2, Šenk Jakub 0:2, Vyskočil Michal 1:1, WO 0:1), Slovan KST Bohnice B - TTC Elizza Praha E 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Milek Petr 2:2, Kuba Miloslav 3:1, Polcar Vojtěch 0:3, Kadavý Vladimír 3:1, body hostů: Lamr Martin 1:3, Dušek Jan 3:1, Melichar Jiří 2:2, Kadlec Tomáš 1:2), TJ Sokol Stodůlky A - TJ Sokol Nusle Praha A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tinkl Pavel 3:1, Hák Zdeněk 0:4, Roziňák Jan 2:2, Olejár Filip 4:0, body hostů: Tenglová Vendula 1:3, Drechsler Petr 3:1, Hoďák Václav 2:2, Tichý Dominik 1:3), TJ AVIA Čakovice B - TJ Sokol Michle B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Balák Pavel 0:1, Kuba Josef 3:0, Hrdý Martin 2:1, Veselá Jaroslava 2:2, Kočvara Martin 2:0, body hostů: Hubinger Lukáš 1:3, Tichý Jiří 2:1, Ambrož Adam 1:2, Koděra Miloš 0:3),
4. kolo:
TJ Sokol Michle B - SF SKK El Niňo Praha G -:- (Odloženo), TJ Sokol Nusle Praha A - TJ AVIA Čakovice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrabě Václav 0:2, Drechsler Petr 3:1, Tichý Dominik 2:2, Tenglová Vendula 4:0, Plch Jiří 0:2, body hostů: Kočvara Martin 3:1, Kuba Josef 2:2, Hrdý Martin 1:3, Šimáček Milan 1:3), TTC Elizza Praha E - TJ Sokol Stodůlky A 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kadlec Tomáš 2:2, Dušek Jan 2:2, Remunda Alexandros Matheos 2:1, Melichar Jiří 4:0, body hostů: Olejár Filip 3:1, Tinkl Pavel 2:2, Roziňák Jan 0:4, Hák Zdeněk 0:3), AC Sparta Praha C - Slovan KST Bohnice B -:- (Odloženo), TJ Orion Praha A - TTC Elizza Praha F 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rucký Přemysl 2:2, Hyršl Ondřej 0:4, Šilhánek Luděk 3:1, Šmatlák Jiří 3:1, WO 0:1, body hostů: Zacharda Jáchym 3:1, Benák Jan 2:2, Koutník Vojtěch 1:3, Bialas Filip 2:2, WO 1:0), SF SKK El Niňo Praha F - TJ Lokomotiva Vršovice A -:- (Odloženo), TTC Praha A - Story TLRS - AC Sparta Praha D 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Jiří 3:0, Mačkal Tomáš 2:1, Zahradníček Jakub 2:1, Pluhař Jan 2:1, body hostů: Novák Robert 2:1, Jungwirthová Andrea 0:3, Chlumský Petr 0:3, Gaydoš Vít 1:2),
5. kolo:
SF SKK El Niňo Praha G - AC Sparta Praha D -:- (NVČR Odl.), TJ Lokomotiva Vršovice A - TTC Praha A - Story TLRS -:- (NVČR Odl.), TTC Elizza Praha F - SF SKK El Niňo Praha F -:- (NVČR Odl.), Slovan KST Bohnice B - TJ Orion Praha A -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Stodůlky A - AC Sparta Praha C -:- (NVČR Odl.), TJ AVIA Čakovice B - TTC Elizza Praha E -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Michle B - TJ Sokol Nusle Praha A -:- (NVČR Odl.),
6. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha A - SF SKK El Niňo Praha G -:- (NVČR Odl.), TTC Elizza Praha E - TJ Sokol Michle B -:- (NVČR Odl.), AC Sparta Praha C - TJ AVIA Čakovice B -:- (NVČR Odl.), TJ Orion Praha A - TJ Sokol Stodůlky A -:- (NVČR Odl.), SF SKK El Niňo Praha F - Slovan KST Bohnice B -:- (NVČR Odl.), TTC Praha A - Story TLRS - TTC Elizza Praha F -:- (NVČR Odl.), AC Sparta Praha D - TJ Lokomotiva Vršovice A -:- (NVČR Odl.),
7. kolo:
SF SKK El Niňo Praha G - TJ Lokomotiva Vršovice A -:- (NVČR Odl.), TTC Elizza Praha F - AC Sparta Praha D -:- (NVČR Odl.), Slovan KST Bohnice B - TTC Praha A - Story TLRS -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Stodůlky A - SF SKK El Niňo Praha F -:- (NVČR Odl.), TJ AVIA Čakovice B - TJ Orion Praha A -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Michle B - AC Sparta Praha C -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Nusle Praha A - TTC Elizza Praha E -:- (NVČR Odl.),
8. kolo:
TTC Elizza Praha E - SF SKK El Niňo Praha G -:- (NVČR Odl.), AC Sparta Praha C - TJ Sokol Nusle Praha A -:- (NVČR Odl.), TJ Orion Praha A - TJ Sokol Michle B -:- (NVČR Odl.), SF SKK El Niňo Praha F - TJ AVIA Čakovice B -:- (NVČR Odl.), TTC Praha A - Story TLRS - TJ Sokol Stodůlky A -:- (NVČR Odl.), AC Sparta Praha D - Slovan KST Bohnice B -:- (NVČR Odl.), TJ Lokomotiva Vršovice A - TTC Elizza Praha F -:- (NVČR Odl.),
9. kolo:
SF SKK El Niňo Praha G - TTC Elizza Praha F -:- (NVČR Odl.), Slovan KST Bohnice B - TJ Lokomotiva Vršovice A -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Stodůlky A - AC Sparta Praha D -:- (NVČR Odl.), TJ AVIA Čakovice B - TTC Praha A - Story TLRS -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Michle B - SF SKK El Niňo Praha F -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Nusle Praha A - TJ Orion Praha A -:- (NVČR Odl.), TTC Elizza Praha E - AC Sparta Praha C -:- (NVČR Odl.),
10. kolo:
AC Sparta Praha C - SF SKK El Niňo Praha G -:- (NVČR Odl.), TJ Orion Praha A - TTC Elizza Praha E -:- (NVČR Odl.), SF SKK El Niňo Praha F - TJ Sokol Nusle Praha A -:- (NVČR Odl.), TTC Praha A - Story TLRS - TJ Sokol Michle B -:- (NVČR Odl.), AC Sparta Praha D - TJ AVIA Čakovice B -:- (NVČR Odl.), TJ Lokomotiva Vršovice A - TJ Sokol Stodůlky A -:- (NVČR Odl.), TTC Elizza Praha F - Slovan KST Bohnice B -:- (NVČR Odl.),
11. kolo:
SF SKK El Niňo Praha G - Slovan KST Bohnice B -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Stodůlky A - TTC Elizza Praha F -:- (NVČR Odl.), TJ AVIA Čakovice B - TJ Lokomotiva Vršovice A -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Michle B - AC Sparta Praha D -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Nusle Praha A - TTC Praha A - Story TLRS -:- (NVČR Odl.), TTC Elizza Praha E - SF SKK El Niňo Praha F -:- (NVČR Odl.), AC Sparta Praha C - TJ Orion Praha A -:- (NVČR Odl.),
12. kolo:
TJ Orion Praha A - SF SKK El Niňo Praha G -:-, SF SKK El Niňo Praha F - AC Sparta Praha C -:-, TTC Praha A - Story TLRS - TTC Elizza Praha E -:-, AC Sparta Praha D - TJ Sokol Nusle Praha A -:-, TJ Lokomotiva Vršovice A - TJ Sokol Michle B -:-, TTC Elizza Praha F - TJ AVIA Čakovice B -:-, Slovan KST Bohnice B - TJ Sokol Stodůlky A -:-,
13. kolo:
TJ Sokol Stodůlky A - SF SKK El Niňo Praha G -:-, TJ AVIA Čakovice B - Slovan KST Bohnice B -:-, TJ Sokol Michle B - TTC Elizza Praha F -:-, TJ Sokol Nusle Praha A - TJ Lokomotiva Vršovice A -:-, TTC Elizza Praha E - AC Sparta Praha D -:-, AC Sparta Praha C - TTC Praha A - Story TLRS -:-, TJ Orion Praha A - SF SKK El Niňo Praha F -:-,
14. kolo:
SF SKK El Niňo Praha F - SF SKK El Niňo Praha G 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gajda Jonáš 2:2, Špaček Zbyněk 2:2, Khalaila Adam 3:0, Filípek Martin 2:2, body hostů: Ghariani Sebastian 3:1, Kopecký Michael 2:2, Vyvadilová Jitka 0:4, Kořének František 1:2), TJ Orion Praha A - TTC Praha A - Story TLRS -:-, AC Sparta Praha C - AC Sparta Praha D 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sochor Adam 0:3, Adam Lukáš 0:2, Stano Peter 1:2, Sochor David 2:1, body hostů: Novák Robert 3:0, Chlumský Petr 2:1, Jungwirthová Andrea 1:2, Gaydoš Vít 2:0), TTC Elizza Praha E - TJ Lokomotiva Vršovice A -:-, TJ Sokol Nusle Praha A - TTC Elizza Praha F -:-, TJ Sokol Michle B - Slovan KST Bohnice B -:-, TJ AVIA Čakovice B - TJ Sokol Stodůlky A -:-,
15. kolo:
SF SKK El Niňo Praha G - TJ AVIA Čakovice B -:-, TJ Sokol Stodůlky A - TJ Sokol Michle B -:-, Slovan KST Bohnice B - TJ Sokol Nusle Praha A -:-, TTC Elizza Praha F - TTC Elizza Praha E 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kuchařík Martin 1:3, Lopocha Pavel 4:0, Tesárek Lukáš 3:1, WO 0:5, body hostů: Melichar Jiří 2:1, Braňka Štěpán 0:1, Kadlec Tomáš 1:2, Lamr Martin 1:2, Akopyan Artur 0:2, WO 5:0), TJ Lokomotiva Vršovice A - AC Sparta Praha C -:-, AC Sparta Praha D - TJ Orion Praha A -:-, TTC Praha A - Story TLRS - SF SKK El Niňo Praha F -:-,
16. kolo:
TTC Praha A - Story TLRS - SF SKK El Niňo Praha G -:-, SF SKK El Niňo Praha F - AC Sparta Praha D -:-, TJ Orion Praha A - TJ Lokomotiva Vršovice A -:-, AC Sparta Praha C - TTC Elizza Praha F -:-, TTC Elizza Praha E - Slovan KST Bohnice B -:-, TJ Sokol Nusle Praha A - TJ Sokol Stodůlky A -:-, TJ Sokol Michle B - TJ AVIA Čakovice B -:-,
17. kolo:
SF SKK El Niňo Praha G - TJ Sokol Michle B -:-, TJ AVIA Čakovice B - TJ Sokol Nusle Praha A -:-, TJ Sokol Stodůlky A - TTC Elizza Praha E -:-, Slovan KST Bohnice B - AC Sparta Praha C -:-, TTC Elizza Praha F - TJ Orion Praha A -:-, TJ Lokomotiva Vršovice A - SF SKK El Niňo Praha F -:-, AC Sparta Praha D - TTC Praha A - Story TLRS -:-,
18. kolo:
AC Sparta Praha D - SF SKK El Niňo Praha G -:-, TTC Praha A - Story TLRS - TJ Lokomotiva Vršovice A -:-, SF SKK El Niňo Praha F - TTC Elizza Praha F -:-, TJ Orion Praha A - Slovan KST Bohnice B -:-, AC Sparta Praha C - TJ Sokol Stodůlky A -:-, TTC Elizza Praha E - TJ AVIA Čakovice B -:-, TJ Sokol Nusle Praha A - TJ Sokol Michle B -:-,
19. kolo:
SF SKK El Niňo Praha G - TJ Sokol Nusle Praha A -:-, TJ Sokol Michle B - TTC Elizza Praha E -:-, TJ AVIA Čakovice B - AC Sparta Praha C -:-, TJ Sokol Stodůlky A - TJ Orion Praha A -:-, Slovan KST Bohnice B - SF SKK El Niňo Praha F -:-, TTC Elizza Praha F - TTC Praha A - Story TLRS -:-, TJ Lokomotiva Vršovice A - AC Sparta Praha D -:-,
20. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice A - SF SKK El Niňo Praha G -:-, AC Sparta Praha D - TTC Elizza Praha F -:-, TTC Praha A - Story TLRS - Slovan KST Bohnice B -:-, SF SKK El Niňo Praha F - TJ Sokol Stodůlky A -:-, TJ Orion Praha A - TJ AVIA Čakovice B -:-, AC Sparta Praha C - TJ Sokol Michle B -:-, TTC Elizza Praha E - TJ Sokol Nusle Praha A -:-,
21. kolo:
SF SKK El Niňo Praha G - TTC Elizza Praha E -:-, TJ Sokol Nusle Praha A - AC Sparta Praha C -:-, TJ Sokol Michle B - TJ Orion Praha A -:-, TJ AVIA Čakovice B - SF SKK El Niňo Praha F -:-, TJ Sokol Stodůlky A - TTC Praha A - Story TLRS -:-, Slovan KST Bohnice B - AC Sparta Praha D -:-, TTC Elizza Praha F - TJ Lokomotiva Vršovice A -:-,
22. kolo:
TTC Elizza Praha F - SF SKK El Niňo Praha G -:-, TJ Lokomotiva Vršovice A - Slovan KST Bohnice B -:-, AC Sparta Praha D - TJ Sokol Stodůlky A -:-, TTC Praha A - Story TLRS - TJ AVIA Čakovice B -:-, SF SKK El Niňo Praha F - TJ Sokol Michle B -:-, TJ Orion Praha A - TJ Sokol Nusle Praha A -:-, AC Sparta Praha C - TTC Elizza Praha E -:-,
23. kolo:
SF SKK El Niňo Praha G - AC Sparta Praha C -:-, TTC Elizza Praha E - TJ Orion Praha A -:-, TJ Sokol Nusle Praha A - SF SKK El Niňo Praha F -:-, TJ Sokol Michle B - TTC Praha A - Story TLRS -:-, TJ AVIA Čakovice B - AC Sparta Praha D -:-, TJ Sokol Stodůlky A - TJ Lokomotiva Vršovice A -:-, Slovan KST Bohnice B - TTC Elizza Praha F -:-,
24. kolo:
Slovan KST Bohnice B - SF SKK El Niňo Praha G -:-, TTC Elizza Praha F - TJ Sokol Stodůlky A -:-, TJ Lokomotiva Vršovice A - TJ AVIA Čakovice B -:-, AC Sparta Praha D - TJ Sokol Michle B -:-, TTC Praha A - Story TLRS - TJ Sokol Nusle Praha A -:-, SF SKK El Niňo Praha F - TTC Elizza Praha E -:-, TJ Orion Praha A - AC Sparta Praha C -:-,
25. kolo:
SF SKK El Niňo Praha G - TJ Orion Praha A -:-, AC Sparta Praha C - SF SKK El Niňo Praha F -:-, TTC Elizza Praha E - TTC Praha A - Story TLRS -:-, TJ Sokol Nusle Praha A - AC Sparta Praha D -:-, TJ Sokol Michle B - TJ Lokomotiva Vršovice A -:-, TJ AVIA Čakovice B - TTC Elizza Praha F -:-, TJ Sokol Stodůlky A - Slovan KST Bohnice B -:-,
26. kolo:
SF SKK El Niňo Praha G - TJ Sokol Stodůlky A -:-, Slovan KST Bohnice B - TJ AVIA Čakovice B -:-, TTC Elizza Praha F - TJ Sokol Michle B -:-, TJ Lokomotiva Vršovice A - TJ Sokol Nusle Praha A -:-, AC Sparta Praha D - TTC Elizza Praha E -:-, TTC Praha A - Story TLRS - AC Sparta Praha C -:-, SF SKK El Niňo Praha F - TJ Orion Praha A -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy