Výsledky do novin
2. třída A muži
1. kolo:
TJ AVIA Čakovice D - TJ Malešice B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořáková Lucie 1:2, Peršl Martin 2:1, Vojáček Miloš 2:1, Taraňko Mikhail 4:0, body hostů: Vorel Martin 2:2, Rybenský Marek 1:2, Král Martin 1:2, Bednář Petr 0:3), TJ Orion Praha B - TJ Pankrác C 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Abrahám Petr 1:3, Huleš Jiří 2:2, Matoušek Pavel 2:1, Dušek Zdeněk 2:2, body hostů: Fišer Petr 1:3, Král Lukáš 3:1, Lipták Milan 2:2, Tůma Ladislav 2:1), PSK Olymp Praha A - TJ Sokol Petrovice B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tůma Michal 3:1, Kopřiva Radek 0:2, Ploc Marek 1:3, Havel Jaroslav 3:1, Pocz Štefan 0:2, body hostů: Matoušek Jan 2:2, Manko Viktor 4:0, Laube Petr 1:3, Marek Vladimír 2:2), TJ Lokomotiva Vršovice D - AC Sparta Praha G 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šobáň Radek 1:3, Baier Miroslav 2:2, Blažek Jan 2:2, Železný Miroslav 3:1, body hostů: Klouček Pavel 1:3, Herrmann Vít 3:1, Dlask Marek 1:3, Handlová Natálie 3:1), Slovan KST Bohnice F - TJ Sokol Michle D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bláha Milan 2:2, Kolesnikov Nikita 2:2, Bartoňová Tereza 2:2, Rychlý Tomáš 3:1, body hostů: Veselý Vojtěch 3:1, Ambrož Jiří 3:1, Kucharčík Jan 1:3, Hrdlička Jakub 0:4),
2. kolo:
TJ Malešice B - TJ Sokol Michle D 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rybenský Marek 0:4, Vorel Martin 0:3, Král Martin 2:1, Liška Jan 3:1, body hostů: Veselý Vojtěch 3:1, Ambrož Jiří 2:2, Kucharčík Jan 2:1, Hrdlička Jakub 2:1), AC Sparta Praha G - Slovan KST Bohnice F 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dlask Marek 4:0, Handlová Natálie 0:4, Merkl Roman 1:3, Herrmann Vít 3:1, body hostů: Rychlý Tomáš 2:2, Bláha Milan 1:3, Bartoňová Tereza 2:2, Kolesnikov Nikita 3:1), TJ Sokol Petrovice B - TTC Elizza Praha H 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matoušek Jan 3:1, Laube Petr 2:2, Marek Vladimír 1:3, Manko Viktor 2:2, body hostů: Průša Martin 2:2, Šimeček Jan 3:1, Kaňka Tomáš 3:1, Kotlorz Lukáš 0:4), TJ Pankrác C - PSK Olymp Praha A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Budík Bohuslav 2:0, Tůma Ladislav 2:0, Fišer Petr 2:0, Král Lukáš 2:0, body hostů: Ploc Marek 0:2, Turek Tomáš 0:2, Pocz Štefan 0:2, Šindelář Michal 0:1, Budiš Ondřej 0:1), TJ AVIA Čakovice D - TJ Orion Praha B 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Toula Vladimír 1:1, Mach Jakub 1:1, Peršl Martin 2:1, Taraňko Mikhail 2:0, WO 4:0, body hostů: Abrahám Petr 2:1, Huleš Jiří 0:3, Dušek Zdeněk 1:2, WO 0:4),
3. kolo:
TJ Orion Praha B - TJ Malešice B 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Abrahám Petr 3:1, Huleš Jiří 2:2, Dušek Zdeněk 2:2, WO 0:5, body hostů: Liška Jan 2:1, Král Martin 2:1, Bednář Petr 0:3, Vorel Martin 1:2, WO 5:0), PSK Olymp Praha A - TJ AVIA Čakovice D 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tůma Michal 3:0, Turek Tomáš 1:2, Pocz Štefan 2:1, Havel Jaroslav 3:0, body hostů: Toula Vladimír 2:1, Dvořáková Lucie 1:2, Vaňásek Jiří ml. 0:3, Peršl Martin 0:3), TTC Elizza Praha H - TJ Pankrác C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimeček Jan 2:1, Vožický Bohumil 1:2, Kaňka Tomáš 2:1, Bialas Filip 4:0, body hostů: Král Lukáš 2:2, Lipták Milan 1:2, Tůma Ladislav 0:3, Fišer Petr 1:2), TJ Lokomotiva Vršovice D - TJ Sokol Petrovice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažek Jan 1:3, Baier Miroslav 3:1, Šobáň Radek 2:2, Železný Miroslav 1:3, body hostů: Manko Viktor 3:1, Matoušek Jan 1:3, Laube Petr 2:2, Marek Vladimír 3:1), TJ Sokol Michle D - AC Sparta Praha G 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kucharčík Jan 0:4, Ambrož Jiří 1:2, Veselý Vojtěch 1:2, Hrdlička Jakub 3:1, body hostů: Cousin Jean-Baptiste 3:1, Klouček Pavel 2:2, Dlask Marek 2:1, Handlová Natálie 2:1),
4. kolo:
TJ Malešice B - AC Sparta Praha G -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Petrovice B - Slovan KST Bohnice F -:- (NVČR Odl.), TJ Pankrác C - TJ Lokomotiva Vršovice D -:- (NVČR Odl.), TJ AVIA Čakovice D - TTC Elizza Praha H -:- (NVČR Odl.), TJ Orion Praha B - PSK Olymp Praha A -:- (NVČR Odl.),
5. kolo:
PSK Olymp Praha A - TJ Malešice B -:- (NVČR Odl.), TTC Elizza Praha H - TJ Orion Praha B -:- (NVČR Odl.), TJ Lokomotiva Vršovice D - TJ AVIA Čakovice D -:- (NVČR Odl.), Slovan KST Bohnice F - TJ Pankrác C -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Michle D - TJ Sokol Petrovice B -:- (NVČR Odl.),
6. kolo:
TJ Sokol Petrovice B - AC Sparta Praha G -:- (NVČR Odl.), TJ Pankrác C - TJ Sokol Michle D -:- (NVČR Odl.), TJ AVIA Čakovice D - Slovan KST Bohnice F -:- (NVČR Odl.), TJ Orion Praha B - TJ Lokomotiva Vršovice D -:- (NVČR Odl.), PSK Olymp Praha A - TTC Elizza Praha H -:- (NVČR Odl.),
7. kolo:
TTC Elizza Praha H - TJ Malešice B -:- (NVČR Odl.), TJ Lokomotiva Vršovice D - PSK Olymp Praha A -:- (NVČR Odl.), Slovan KST Bohnice F - TJ Orion Praha B -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Michle D - TJ AVIA Čakovice D -:- (NVČR Odl.), AC Sparta Praha G - TJ Pankrác C -:- (NVČR Odl.),
8. kolo:
TJ Malešice B - TJ Sokol Petrovice B -:- (NVČR Odl.), TJ AVIA Čakovice D - AC Sparta Praha G -:- (NVČR Odl.), TJ Orion Praha B - TJ Sokol Michle D -:- (NVČR Odl.), PSK Olymp Praha A - Slovan KST Bohnice F -:- (NVČR Odl.), TTC Elizza Praha H - TJ Lokomotiva Vršovice D -:- (NVČR Odl.),
9. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice D - TJ Malešice B -:- (NVČR Odl.), Slovan KST Bohnice F - TTC Elizza Praha H -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Michle D - PSK Olymp Praha A -:- (NVČR Odl.), AC Sparta Praha G - TJ Orion Praha B -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Petrovice B - TJ Pankrác C -:- (NVČR Odl.),
10. kolo:
TJ Malešice B - TJ Pankrác C -:- (NVČR Odl.), TJ AVIA Čakovice D - TJ Sokol Petrovice B -:- (NVČR Odl.), PSK Olymp Praha A - AC Sparta Praha G -:- (NVČR Odl.), TTC Elizza Praha H - TJ Sokol Michle D -:- (NVČR Odl.), TJ Lokomotiva Vršovice D - Slovan KST Bohnice F -:- (NVČR Odl.),
11. kolo:
Slovan KST Bohnice F - TJ Malešice B -:-, TJ Sokol Michle D - TJ Lokomotiva Vršovice D -:-, AC Sparta Praha G - TTC Elizza Praha H -:-, TJ Sokol Petrovice B - TJ Orion Praha B -:-, TJ Pankrác C - TJ AVIA Čakovice D -:-,
12. kolo:
TJ Malešice B - TJ AVIA Čakovice D -:-, TJ Pankrác C - TJ Orion Praha B -:-, TJ Sokol Petrovice B - PSK Olymp Praha A -:-, AC Sparta Praha G - TJ Lokomotiva Vršovice D -:-, TJ Sokol Michle D - Slovan KST Bohnice F -:-,
13. kolo:
TJ Sokol Michle D - TJ Malešice B -:-, Slovan KST Bohnice F - AC Sparta Praha G -:-, TTC Elizza Praha H - TJ Sokol Petrovice B -:-, PSK Olymp Praha A - TJ Pankrác C -:-, TJ Orion Praha B - TJ AVIA Čakovice D -:-,
14. kolo:
TJ Malešice B - TJ Orion Praha B -:-, TJ AVIA Čakovice D - PSK Olymp Praha A -:-, TJ Pankrác C - TTC Elizza Praha H -:-, TJ Sokol Petrovice B - TJ Lokomotiva Vršovice D -:-, AC Sparta Praha G - TJ Sokol Michle D -:-,
15. kolo:
AC Sparta Praha G - TJ Malešice B -:-, Slovan KST Bohnice F - TJ Sokol Petrovice B -:-, TJ Lokomotiva Vršovice D - TJ Pankrác C -:-, TTC Elizza Praha H - TJ AVIA Čakovice D -:-, PSK Olymp Praha A - TJ Orion Praha B -:-,
16. kolo:
TJ Malešice B - PSK Olymp Praha A -:-, TJ Orion Praha B - TTC Elizza Praha H -:-, TJ AVIA Čakovice D - TJ Lokomotiva Vršovice D -:-, TJ Pankrác C - Slovan KST Bohnice F -:-, TJ Sokol Petrovice B - TJ Sokol Michle D -:-,
17. kolo:
AC Sparta Praha G - TJ Sokol Petrovice B -:-, TJ Sokol Michle D - TJ Pankrác C -:-, Slovan KST Bohnice F - TJ AVIA Čakovice D -:-, TJ Lokomotiva Vršovice D - TJ Orion Praha B -:-, TTC Elizza Praha H - PSK Olymp Praha A -:-,
18. kolo:
TJ Malešice B - TTC Elizza Praha H -:-, PSK Olymp Praha A - TJ Lokomotiva Vršovice D -:-, TJ Orion Praha B - Slovan KST Bohnice F -:-, TJ AVIA Čakovice D - TJ Sokol Michle D -:-, TJ Pankrác C - AC Sparta Praha G -:-,
19. kolo:
TJ Sokol Petrovice B - TJ Malešice B -:-, AC Sparta Praha G - TJ AVIA Čakovice D -:-, TJ Sokol Michle D - TJ Orion Praha B -:-, Slovan KST Bohnice F - PSK Olymp Praha A -:-, TJ Lokomotiva Vršovice D - TTC Elizza Praha H -:-,
20. kolo:
TJ Malešice B - TJ Lokomotiva Vršovice D -:-, TTC Elizza Praha H - Slovan KST Bohnice F -:-, PSK Olymp Praha A - TJ Sokol Michle D -:-, TJ Orion Praha B - AC Sparta Praha G -:-, TJ Pankrác C - TJ Sokol Petrovice B -:-,
21. kolo:
TJ Pankrác C - TJ Malešice B -:-, TJ Sokol Petrovice B - TJ AVIA Čakovice D -:-, AC Sparta Praha G - PSK Olymp Praha A -:-, TJ Sokol Michle D - TTC Elizza Praha H -:-, Slovan KST Bohnice F - TJ Lokomotiva Vršovice D -:-,
22. kolo:
TJ Malešice B - Slovan KST Bohnice F -:-, TJ Lokomotiva Vršovice D - TJ Sokol Michle D -:-, TTC Elizza Praha H - AC Sparta Praha G -:-, TJ Orion Praha B - TJ Sokol Petrovice B -:-, TJ AVIA Čakovice D - TJ Pankrác C -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy