Výsledky do novin
3. třída A muži
1. kolo:
SK Start Praha B - Slovan KST Bohnice G 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kala Petr 2:2, Bajtler Martin 0:4, Trnovský Ivo 1:1, Adášek Jan 3:1, WO 0:1, body hostů: Cankař Radek 1:2, Pinkas Jan 2:2, Bartoňová Jitka 3:1, Matuna Václav 2:1, WO 1:0), VSK MFF UK Praha A - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Szekeres Ľudovít 2:0, Patho Róbert 1:1, Helisová Kateřina 3:0, Přiklopil Jan 3:0, body hostů: Rousková Růžena 0:3, Pešek Miroslav 1:2, Dalešický Josef 0:2, Kalista Jan 0:2), TJ Střížkov C - TTC Rebel B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Obraz Martin 2:1, Kolda Petr 2:1, Doležal Karel 0:3, Provazník Lukáš 0:4, body hostů: Marek Michal 4:0, Satrapa Jan 2:1, Šinákl Jan 2:1, Maršíková Martina 1:2), SK Dolní Měcholupy B - PSK Olymp Praha B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Látal Jan 2:1, Mára Karel 2:0, Palátka Daniel 2:0, Čadil Petr 2:1, WO 1:0, body hostů: Kolařík Zdeněk 1:1, Pocz Štefan 1:2, Jirků Jaromír 0:3, Pozníček Josef 0:2, WO 0:1), AC Sparta Praha I - TJ Sokol Žižkov C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Benák Daniel 2:1, Bláha Tomáš 2:1, Košek Lukáš 2:1, Sýs Alan 3:1, body hostů: Kanzelsberger Martin 1:3, Slováček Jakub 0:3, Vřešťál Milan 3:0, Treybal Václav 0:3), TTC Praha C - TJ AVIA Čakovice E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moravec Lukáš 4:0, Petránek Ivan 0:4, Mutl David 0:4, Remunda Štěpán 4:0, body hostů: Vaňásek Jiří ml. 2:2, Peršl Martin 2:2, Mach Jakub 2:2, Karpíšek Ondřej 2:2),
2. kolo:
Slovan KST Bohnice G - TJ AVIA Čakovice E 7:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Thomka Pavel 0:3, Pinkas Jan 0:3, Matuna Václav 2:1, Bartoňová Jitka 1:2, WO 4:0, body hostů: Karpíšek Ondřej 3:1, Peršl Martin 3:1, Dvořáková Anna 3:1, WO 0:4), TJ Sokol Žižkov C - TTC Praha C 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kanzelsberger Martin 1:1, Vřešťál Milan 1:1, Slováček Jakub 1:2, Vláčil Jiří 2:0, WO 4:0, body hostů: Remunda Štěpán 3:0, Moravec Lukáš 0:3, Petránek Ivan 1:2, WO 0:4), PSK Olymp Praha B - AC Sparta Praha I 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pocz Štefan 1:2, Turek Tomáš 1:2, Kopřiva Radek 3:0, Havel Jaroslav 4:0, body hostů: Sýs Alan 1:3, Bláha Tomáš 1:2, Košek Lukáš 1:2, Benák Daniel 1:2), TTC Rebel B - SK Dolní Měcholupy B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Satrapa Jan 2:2, Uhl Jiří 4:0, Šinákl Jan 0:3, Marek Michal 3:1, body hostů: Čadil Petr 3:1, Látal Jan 2:2, Palátka Daniel 1:3, Mára Karel 0:3), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B - TJ Střížkov C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rousková Růžena 0:3, Pešek Miroslav 1:2, Vaněk Martin 0:3, Dalešický Josef 3:1, body hostů: Provazník Lukáš 4:0, Kolda Petr 2:1, Obraz Martin 2:1, Doležal Karel 1:2), SK Start Praha B - VSK MFF UK Praha A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rybář Martin 4:0, Adášek Jan 1:2, Bajtler Martin 1:2, Poledne Jan 3:1, body hostů: Přiklopil Jan 2:2, Szekeres Ľudovít 0:4, Patho Róbert 1:2, Helisová Kateřina 2:1),
3. kolo:
VSK MFF UK Praha A - Slovan KST Bohnice G -:- (Odloženo), TJ Střížkov C - SK Start Praha B -:- (Odloženo), SK Dolní Měcholupy B - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B -:- (Odloženo), AC Sparta Praha I - TTC Rebel B 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Košek Lukáš 0:2, Benák Daniel 1:2, Merkl Roman 0:2, WO 0:3, body hostů: Uhl Jiří 1:1, Satrapa Jan 2:0, Linhart Radek 1:0, Marek Michal 2:0, WO 3:0), TTC Praha C - PSK Olymp Praha B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moravec Lukáš 3:1, Brýna Karel 1:3, Petránek Ivan 0:4, Sedláček Tomáš 4:0, body hostů: Havel Jaroslav 3:1, Kolařík Zdeněk 2:2, Pocz Štefan 1:3, Šindelář Michal 2:2), TJ AVIA Čakovice E - TJ Sokol Žižkov C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lomský Gustav 0:4, Žydel Jan 1:2, Hájek Alexandr 1:2, Karpíšek Ondřej 3:1, body hostů: Vřešťál Milan 2:2, Kanzelsberger Martin 3:1, Vláčil Jiří 2:1, Elčkner Miroslav ml. 2:1),
4. kolo:
Slovan KST Bohnice G - TJ Sokol Žižkov C -:- (NVČR Odl.), PSK Olymp Praha B - TJ AVIA Čakovice E -:- (NVČR Odl.), TTC Rebel B - TTC Praha C -:- (NVČR Odl.), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B - AC Sparta Praha I -:- (NVČR Odl.), SK Start Praha B - SK Dolní Měcholupy B -:- (NVČR Odl.), VSK MFF UK Praha A - TJ Střížkov C -:- (NVČR Odl.),
5. kolo:
TJ Střížkov C - Slovan KST Bohnice G -:- (NVČR Odl.), SK Dolní Měcholupy B - VSK MFF UK Praha A -:- (NVČR Odl.), AC Sparta Praha I - SK Start Praha B -:- (NVČR Odl.), TTC Praha C - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B -:- (NVČR Odl.), TJ AVIA Čakovice E - TTC Rebel B -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Žižkov C - PSK Olymp Praha B -:- (NVČR Odl.),
6. kolo:
Slovan KST Bohnice G - PSK Olymp Praha B -:- (NVČR Odl.), TTC Rebel B - TJ Sokol Žižkov C -:- (NVČR Odl.), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B - TJ AVIA Čakovice E -:- (NVČR Odl.), SK Start Praha B - TTC Praha C -:- (NVČR Odl.), VSK MFF UK Praha A - AC Sparta Praha I -:- (NVČR Odl.), TJ Střížkov C - SK Dolní Měcholupy B -:- (NVČR Odl.),
7. kolo:
SK Dolní Měcholupy B - Slovan KST Bohnice G -:- (NVČR Odl.), AC Sparta Praha I - TJ Střížkov C -:- (NVČR Odl.), TTC Praha C - VSK MFF UK Praha A -:- (NVČR Odl.), TJ AVIA Čakovice E - SK Start Praha B -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Žižkov C - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B -:- (NVČR Odl.), PSK Olymp Praha B - TTC Rebel B -:- (NVČR Odl.),
8. kolo:
Slovan KST Bohnice G - TTC Rebel B -:- (NVČR Odl.), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B - PSK Olymp Praha B -:- (NVČR Odl.), SK Start Praha B - TJ Sokol Žižkov C -:- (NVČR Odl.), VSK MFF UK Praha A - TJ AVIA Čakovice E -:- (NVČR Odl.), TJ Střížkov C - TTC Praha C -:- (NVČR Odl.), SK Dolní Měcholupy B - AC Sparta Praha I -:- (NVČR Odl.),
9. kolo:
AC Sparta Praha I - Slovan KST Bohnice G -:- (NVČR Odl.), TTC Praha C - SK Dolní Měcholupy B -:- (NVČR Odl.), TJ AVIA Čakovice E - TJ Střížkov C -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Žižkov C - VSK MFF UK Praha A -:- (NVČR Odl.), PSK Olymp Praha B - SK Start Praha B -:- (NVČR Odl.), TTC Rebel B - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B -:- (NVČR Odl.),
10. kolo:
Slovan KST Bohnice G - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B -:- (NVČR Odl.), SK Start Praha B - TTC Rebel B -:- (NVČR Odl.), VSK MFF UK Praha A - PSK Olymp Praha B -:- (NVČR Odl.), TJ Střížkov C - TJ Sokol Žižkov C -:- (NVČR Odl.), SK Dolní Měcholupy B - TJ AVIA Čakovice E -:- (NVČR Odl.), AC Sparta Praha I - TTC Praha C -:- (NVČR Odl.),
11. kolo:
TTC Praha C - Slovan KST Bohnice G -:-, TJ AVIA Čakovice E - AC Sparta Praha I -:-, TJ Sokol Žižkov C - SK Dolní Měcholupy B -:-, PSK Olymp Praha B - TJ Střížkov C -:-, TTC Rebel B - VSK MFF UK Praha A -:-, TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B - SK Start Praha B -:-,
12. kolo:
Slovan KST Bohnice G - SK Start Praha B -:-, TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B - VSK MFF UK Praha A -:-, TTC Rebel B - TJ Střížkov C -:-, PSK Olymp Praha B - SK Dolní Měcholupy B -:-, TJ Sokol Žižkov C - AC Sparta Praha I -:-, TJ AVIA Čakovice E - TTC Praha C -:-,
13. kolo:
TJ AVIA Čakovice E - Slovan KST Bohnice G -:-, TTC Praha C - TJ Sokol Žižkov C -:-, AC Sparta Praha I - PSK Olymp Praha B -:-, SK Dolní Měcholupy B - TTC Rebel B -:-, TJ Střížkov C - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B -:-, VSK MFF UK Praha A - SK Start Praha B -:-,
14. kolo:
Slovan KST Bohnice G - VSK MFF UK Praha A -:-, SK Start Praha B - TJ Střížkov C -:-, TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B - SK Dolní Měcholupy B -:-, TTC Rebel B - AC Sparta Praha I -:-, PSK Olymp Praha B - TTC Praha C -:-, TJ Sokol Žižkov C - TJ AVIA Čakovice E -:-,
15. kolo:
TJ Sokol Žižkov C - Slovan KST Bohnice G -:-, TJ AVIA Čakovice E - PSK Olymp Praha B -:-, TTC Praha C - TTC Rebel B -:-, AC Sparta Praha I - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B -:-, SK Dolní Měcholupy B - SK Start Praha B -:-, TJ Střížkov C - VSK MFF UK Praha A -:-,
16. kolo:
Slovan KST Bohnice G - TJ Střížkov C -:-, VSK MFF UK Praha A - SK Dolní Měcholupy B -:-, SK Start Praha B - AC Sparta Praha I -:-, TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B - TTC Praha C -:-, TTC Rebel B - TJ AVIA Čakovice E -:-, PSK Olymp Praha B - TJ Sokol Žižkov C -:-,
17. kolo:
PSK Olymp Praha B - Slovan KST Bohnice G -:-, TJ Sokol Žižkov C - TTC Rebel B -:-, TJ AVIA Čakovice E - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B -:-, TTC Praha C - SK Start Praha B -:-, AC Sparta Praha I - VSK MFF UK Praha A -:-, SK Dolní Měcholupy B - TJ Střížkov C -:-,
18. kolo:
Slovan KST Bohnice G - SK Dolní Měcholupy B -:-, TJ Střížkov C - AC Sparta Praha I -:-, VSK MFF UK Praha A - TTC Praha C -:-, SK Start Praha B - TJ AVIA Čakovice E -:-, TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B - TJ Sokol Žižkov C -:-, TTC Rebel B - PSK Olymp Praha B -:-,
19. kolo:
TTC Rebel B - Slovan KST Bohnice G -:-, PSK Olymp Praha B - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B -:-, TJ Sokol Žižkov C - SK Start Praha B -:-, TJ AVIA Čakovice E - VSK MFF UK Praha A -:-, TTC Praha C - TJ Střížkov C -:-, AC Sparta Praha I - SK Dolní Měcholupy B -:-,
20. kolo:
Slovan KST Bohnice G - AC Sparta Praha I -:-, SK Dolní Měcholupy B - TTC Praha C -:-, TJ Střížkov C - TJ AVIA Čakovice E -:-, VSK MFF UK Praha A - TJ Sokol Žižkov C -:-, SK Start Praha B - PSK Olymp Praha B -:-, TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B - TTC Rebel B -:-,
21. kolo:
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B - Slovan KST Bohnice G -:-, TTC Rebel B - SK Start Praha B -:-, PSK Olymp Praha B - VSK MFF UK Praha A -:-, TJ Sokol Žižkov C - TJ Střížkov C -:-, TJ AVIA Čakovice E - SK Dolní Měcholupy B -:-, TTC Praha C - AC Sparta Praha I -:-,
22. kolo:
Slovan KST Bohnice G - TTC Praha C -:-, AC Sparta Praha I - TJ AVIA Čakovice E -:-, SK Dolní Měcholupy B - TJ Sokol Žižkov C -:-, TJ Střížkov C - PSK Olymp Praha B -:-, VSK MFF UK Praha A - TTC Rebel B -:-, SK Start Praha B - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy