Výsledky do novin
4. třída A muži
1. kolo:
SF SKK El Niňo Praha I - TJ Sokol Michle F 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Michal 2:0, Vícha Matěj 1:1, Luxemburk Jaroslav 3:0, Kaucký Filip 2:0, body hostů: Štěpánek Petr 1:2, Rattay Gustav 0:2, Rattay Jan 0:2, Rattay Martin 0:2), AC Sparta Praha J - Sokol Nové Vysočany B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bláha Tomáš 1:1, Hubač Martin 2:0, Benák Daniel 3:0, Bozděch Jan 2:1, body hostů: Litomiský Petr 1:2, Adámek Jiří 0:3, Jonák Přemysl 0:2, Erben Michal 1:1), TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A - TJ Sokol Kbely A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrabálek Petr 0:2, Čech Ludvík 0:2, Bartoš Martin 0:2, Lobo Manuel 0:2, body hostů: Hanke Tomáš 2:0, Svoboda Vladimír 2:0, Hrdý Jiří 2:0, Kučera Dušan 2:0), TJ Sokol Petrovice D - TJ Sokol Nusle Praha E 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hájek Karel 1:2, Michálek Vojtěch 3:0, Lukáč Michal 2:1, Schützner Vladimír 2:2, body hostů: Pour Lukáš 1:3, Němec Michal 0:3, Prokeš Jan 2:1, Špicarová Ivana 2:1), TJ Sokol Suchdol - Sedlec A - TJ Sokol Stodůlky E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zúbrik Mário 3:1, Honek Jan 1:3, Hojovec Ondřej 2:2, Koťátko Pravoslav 1:3, body hostů: Celler Jiří 4:0, Kalaš Vladislav 2:2, Stejskal Radek 0:4, Hladík Ivo 3:1), TJ ABC Braník C - TJ Zelená Liška A 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zimmel Václav 1:0, Ruml Jiří 1:1, Král Ludvík 2:1, Kirakovjan Milan 1:0, WO 4:0, body hostů: Faistaver Patrik 2:1, Smrčina Zdeněk 0:2, Krieger Karel 0:2, WO 0:4),
2. kolo:
TJ Sokol Michle F - TJ Zelená Liška A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štěpánek Petr 2:0, Rattay Gustav 0:2, Rattay Jan 0:3, Rattay Martin 0:3, body hostů: Faistaver Patrik 2:1, Levý Jiří 3:0, Mikšátko Roman 2:0, Krieger Karel 1:1), TJ Sokol Stodůlky E - TJ ABC Braník C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kalaš Vladislav 2:0, Hladík Ivo 2:0, Konopásek Luboš 2:0, Celler Jiří 2:0, body hostů: Zimmel Václav 0:2, Hložek Vojtěch 0:2, Hlaváček Petr 0:2, Beneš Roman 0:2), TJ Sokol Nusle Praha E - TJ Sokol Suchdol - Sedlec A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pour Lukáš 2:0, Němec Michal 1:1, Prokeš Jan 3:0, Pluska Oleh 3:0, body hostů: Hojovec Ondřej 1:2, Honek Jan 0:3, Koťátko Pravoslav 0:2, Studničný Jaromír 0:2), TJ Sokol Kbely A - TJ Sokol Petrovice D 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Vladimír 2:1, Hrdý Jiří 1:2, Kučera Dušan 2:1, Hanke Tomáš 3:1, body hostů: Schützner Vladimír 3:1, Lukáč Michal 0:3, Hájek Karel 0:3, Michálek Vojtěch 2:1), Sokol Nové Vysočany B - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A 4:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Litomiský Petr 1:2, Vytisk Václav 0:3, Adámek Jiří 0:3, Černý Ondřej 1:2, body hostů: Hrabálek Petr 3:0, Čech Ludvík 3:0, Hedervári Robert 2:1, Bartoš Martin 2:1), SF SKK El Niňo Praha I - AC Sparta Praha J 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vícha Matěj 1:1, Vrana Jakub 2:0, Luxemburk Jaroslav 3:0, Kaucký Filip 2:0, body hostů: Šálek Pavel 0:3, Mészáros Bence 0:2, Zítek Martin 0:2, Jedlička Jan 1:1),
3. kolo:
AC Sparta Praha J - TJ Sokol Michle F 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Benák Daniel 2:1, Jankovec Jiří 1:1, Košek Lukáš 2:1, Bozděch Jan 3:0, body hostů: Štěpánek Petr 3:0, Rattay Gustav 0:3, Rattay Martin 0:3, Rattay Jan 0:2), TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A - SF SKK El Niňo Praha I 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrabálek Petr 1:1, Čech Ludvík 0:2, Bartoš Martin 0:3, Lobo Manuel 1:2, body hostů: Korchak Oleksandr 2:1, Kaucký Filip 3:0, Vícha Matěj 2:0, Vrana Jakub 1:1), TJ Sokol Petrovice D - Sokol Nové Vysočany B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hájek Karel 3:0, Lukáč Michal 2:1, Kuttler Karel 0:3, Schützner Vladimír 4:0, body hostů: Černý Ondřej 2:2, Litomiský Petr 1:2, Erben Michal 1:2, Adámek Jiří 0:3), TJ Sokol Suchdol - Sedlec A - TJ Sokol Kbely A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koťátko Pravoslav 1:2, Honek Jan 0:3, Hojovec Ondřej 1:2, Zúbrik Mário 3:1, body hostů: Hanke Tomáš 4:0, Svoboda Vladimír 1:2, Hrdý Jiří 1:2, Kučera Dušan 2:1), TJ ABC Braník C - TJ Sokol Nusle Praha E 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zimmel Václav 3:0, Plucar Ondřej 2:1, Adamčíková Dana 1:2, Ruml Jiří 3:0, body hostů: Špicarová Ivana 0:3, Pour Lukáš 2:1, Rendl Josef 1:2, Frýbert Petr 0:3), TJ Zelená Liška A - TJ Sokol Stodůlky E 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lhoták Petr 1:2, Faistaver Patrik 1:1, Levý Jiří 0:3, Mikšátko Roman 0:3, body hostů: Celler Jiří 3:0, Kalaš Vladislav 2:1, Šimáček Pavel 3:0, Hladík Ivo 1:1),
4. kolo:
TJ Sokol Michle F - TJ Sokol Stodůlky E -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Nusle Praha E - TJ Zelená Liška A -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Kbely A - TJ ABC Braník C -:- (NVČR Odl.), Sokol Nové Vysočany B - TJ Sokol Suchdol - Sedlec A -:- (NVČR Odl.), SF SKK El Niňo Praha I - TJ Sokol Petrovice D -:- (NVČR Odl.), AC Sparta Praha J - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A -:- (NVČR Odl.),
5. kolo:
TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A - TJ Sokol Michle F -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Petrovice D - AC Sparta Praha J -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Suchdol - Sedlec A - SF SKK El Niňo Praha I -:- (NVČR Odl.), TJ ABC Braník C - Sokol Nové Vysočany B -:- (NVČR Odl.), TJ Zelená Liška A - TJ Sokol Kbely A -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Stodůlky E - TJ Sokol Nusle Praha E -:- (NVČR Odl.),
6. kolo:
TJ Sokol Michle F - TJ Sokol Nusle Praha E -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Kbely A - TJ Sokol Stodůlky E -:- (NVČR Odl.), Sokol Nové Vysočany B - TJ Zelená Liška A -:- (NVČR Odl.), SF SKK El Niňo Praha I - TJ ABC Braník C -:- (NVČR Odl.), AC Sparta Praha J - TJ Sokol Suchdol - Sedlec A -:- (NVČR Odl.), TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A - TJ Sokol Petrovice D -:- (NVČR Odl.),
7. kolo:
TJ Sokol Petrovice D - TJ Sokol Michle F -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Suchdol - Sedlec A - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A -:- (NVČR Odl.), TJ ABC Braník C - AC Sparta Praha J -:- (NVČR Odl.), TJ Zelená Liška A - SF SKK El Niňo Praha I -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Stodůlky E - Sokol Nové Vysočany B -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Nusle Praha E - TJ Sokol Kbely A -:- (NVČR Odl.),
8. kolo:
TJ Sokol Michle F - TJ Sokol Kbely A -:- (NVČR Odl.), Sokol Nové Vysočany B - TJ Sokol Nusle Praha E -:- (NVČR Odl.), SF SKK El Niňo Praha I - TJ Sokol Stodůlky E -:- (NVČR Odl.), AC Sparta Praha J - TJ Zelená Liška A -:- (NVČR Odl.), TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A - TJ ABC Braník C -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Petrovice D - TJ Sokol Suchdol - Sedlec A -:- (NVČR Odl.),
9. kolo:
TJ Sokol Suchdol - Sedlec A - TJ Sokol Michle F -:- (NVČR Odl.), TJ ABC Braník C - TJ Sokol Petrovice D -:- (NVČR Odl.), TJ Zelená Liška A - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Stodůlky E - AC Sparta Praha J -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Nusle Praha E - SF SKK El Niňo Praha I -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Kbely A - Sokol Nové Vysočany B -:- (NVČR Odl.),
10. kolo:
TJ Sokol Michle F - Sokol Nové Vysočany B -:- (NVČR Odl.), SF SKK El Niňo Praha I - TJ Sokol Kbely A -:- (NVČR Odl.), AC Sparta Praha J - TJ Sokol Nusle Praha E -:- (NVČR Odl.), TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A - TJ Sokol Stodůlky E -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Petrovice D - TJ Zelená Liška A -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Suchdol - Sedlec A - TJ ABC Braník C -:- (NVČR Odl.),
11. kolo:
TJ ABC Braník C - TJ Sokol Michle F -:-, TJ Zelená Liška A - TJ Sokol Suchdol - Sedlec A -:-, TJ Sokol Stodůlky E - TJ Sokol Petrovice D -:-, TJ Sokol Nusle Praha E - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A -:-, TJ Sokol Kbely A - AC Sparta Praha J -:-, Sokol Nové Vysočany B - SF SKK El Niňo Praha I -:-,
12. kolo:
TJ Sokol Michle F - SF SKK El Niňo Praha I -:-, Sokol Nové Vysočany B - AC Sparta Praha J -:-, TJ Sokol Kbely A - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A -:-, TJ Sokol Nusle Praha E - TJ Sokol Petrovice D -:-, TJ Sokol Stodůlky E - TJ Sokol Suchdol - Sedlec A -:-, TJ Zelená Liška A - TJ ABC Braník C -:-,
13. kolo:
TJ Zelená Liška A - TJ Sokol Michle F -:-, TJ ABC Braník C - TJ Sokol Stodůlky E -:-, TJ Sokol Suchdol - Sedlec A - TJ Sokol Nusle Praha E -:-, TJ Sokol Petrovice D - TJ Sokol Kbely A -:-, TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A - Sokol Nové Vysočany B -:-, AC Sparta Praha J - SF SKK El Niňo Praha I -:-,
14. kolo:
TJ Sokol Michle F - AC Sparta Praha J -:-, SF SKK El Niňo Praha I - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A -:-, Sokol Nové Vysočany B - TJ Sokol Petrovice D -:-, TJ Sokol Kbely A - TJ Sokol Suchdol - Sedlec A -:-, TJ Sokol Nusle Praha E - TJ ABC Braník C -:-, TJ Sokol Stodůlky E - TJ Zelená Liška A -:-,
15. kolo:
TJ Sokol Stodůlky E - TJ Sokol Michle F -:-, TJ Zelená Liška A - TJ Sokol Nusle Praha E -:-, TJ ABC Braník C - TJ Sokol Kbely A -:-, TJ Sokol Suchdol - Sedlec A - Sokol Nové Vysočany B -:-, TJ Sokol Petrovice D - SF SKK El Niňo Praha I -:-, TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A - AC Sparta Praha J -:-,
16. kolo:
TJ Sokol Michle F - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A -:-, AC Sparta Praha J - TJ Sokol Petrovice D -:-, SF SKK El Niňo Praha I - TJ Sokol Suchdol - Sedlec A -:-, Sokol Nové Vysočany B - TJ ABC Braník C -:-, TJ Sokol Kbely A - TJ Zelená Liška A -:-, TJ Sokol Nusle Praha E - TJ Sokol Stodůlky E -:-,
17. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha E - TJ Sokol Michle F -:-, TJ Sokol Stodůlky E - TJ Sokol Kbely A -:-, TJ Zelená Liška A - Sokol Nové Vysočany B -:-, TJ ABC Braník C - SF SKK El Niňo Praha I -:-, TJ Sokol Suchdol - Sedlec A - AC Sparta Praha J -:-, TJ Sokol Petrovice D - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A -:-,
18. kolo:
TJ Sokol Michle F - TJ Sokol Petrovice D -:-, TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A - TJ Sokol Suchdol - Sedlec A -:-, AC Sparta Praha J - TJ ABC Braník C -:-, SF SKK El Niňo Praha I - TJ Zelená Liška A -:-, Sokol Nové Vysočany B - TJ Sokol Stodůlky E -:-, TJ Sokol Kbely A - TJ Sokol Nusle Praha E -:-,
19. kolo:
TJ Sokol Kbely A - TJ Sokol Michle F -:-, TJ Sokol Nusle Praha E - Sokol Nové Vysočany B -:-, TJ Sokol Stodůlky E - SF SKK El Niňo Praha I -:-, TJ Zelená Liška A - AC Sparta Praha J -:-, TJ ABC Braník C - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A -:-, TJ Sokol Suchdol - Sedlec A - TJ Sokol Petrovice D -:-,
20. kolo:
TJ Sokol Michle F - TJ Sokol Suchdol - Sedlec A -:-, TJ Sokol Petrovice D - TJ ABC Braník C -:-, TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A - TJ Zelená Liška A -:-, AC Sparta Praha J - TJ Sokol Stodůlky E -:-, SF SKK El Niňo Praha I - TJ Sokol Nusle Praha E -:-, Sokol Nové Vysočany B - TJ Sokol Kbely A -:-,
21. kolo:
Sokol Nové Vysočany B - TJ Sokol Michle F -:-, TJ Sokol Kbely A - SF SKK El Niňo Praha I -:-, TJ Sokol Nusle Praha E - AC Sparta Praha J -:-, TJ Sokol Stodůlky E - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A -:-, TJ Zelená Liška A - TJ Sokol Petrovice D -:-, TJ ABC Braník C - TJ Sokol Suchdol - Sedlec A -:-,
22. kolo:
TJ Sokol Michle F - TJ ABC Braník C -:-, TJ Sokol Suchdol - Sedlec A - TJ Zelená Liška A -:-, TJ Sokol Petrovice D - TJ Sokol Stodůlky E -:-, TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A - TJ Sokol Nusle Praha E -:-, AC Sparta Praha J - TJ Sokol Kbely A -:-, SF SKK El Niňo Praha I - Sokol Nové Vysočany B -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy