Výsledky do novin
4. třída B muži
1. kolo:
TJ AVIA Čakovice F - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lomský Gustav 2:2, Kašpar Ladislav 2:1, Hájek Alexandr 1:2, Karpíšek Ondřej 4:0, body hostů: Vaněk Martin 1:3, Kalista Jan 0:4, Dalešický Tomáš 2:1, Hadrava Petr 2:1), TJ Lokomotiva Vršovice E - TJ Sokol Praha - Břevnov A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dolanský Roman 2:0, Jaroš Petr 1:1, Pekárek Václav 2:1, Veselý Filip 3:0, body hostů: Popelka Antonín 1:2, Dunder Jiří 0:3, Sabuka David 1:1, Ptáček Jan 0:2), TTC Rebel C - TTC Elizza Praha J 2:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Linhart Radek 2:0, Rašek Eduard 0:2, Řebec René 0:3, WO 0:4, body hostů: Kalina Pavel 2:1, Puk Jaroslav 2:0, Kadlec Antonín 1:0, Kaňka Filip 0:1, WO 4:0), TJ Sokol Běchovice II C - TJ Střížkov D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Richter Jan 2:2, Rejent Martin 0:4, Pernikář Tomáš 4:0, Chmelík David 2:2, body hostů: Doležal Karel 1:3, Hejný Jakub 3:1, Novák Luboš 3:1, Blažek Pavel 1:3), TJ Pankrác D - Slovan KST Bohnice H 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bauer Radek 0:2, Adam Václav 0:2, Siblík Michal 0:2, Holub Martin 0:2, body hostů: Pinkas Jan 2:0, Cankař Radek 2:0, Fridrich Miloslav 2:0, Zerkal Sergey 2:0), TJ Malešice C - TTC Klánovice D 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bednář Petr 1:1, Čuda Jan 2:0, Hanšpach Daniel 3:0, Šimberský Jiří 3:0, body hostů: Nový Pavel 0:3, Michálek David 0:3, Hrdlic Roman 0:2, Hájek Luděk 1:1),
2. kolo:
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C - TTC Klánovice D 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hadrava Petr 0:2, Kalista Jan 1:1, Baxa Karel 0:3, Dalešický Tomáš 0:2, body hostů: Hanzal Petr 3:0, Hájek Luděk 1:1, Hrdlic Roman 2:0, Nový Pavel 2:0), Slovan KST Bohnice H - TJ Malešice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavata Josef 0:4, Zerkal Sergey 4:0, Cankař Radek 4:0, Handl Erich 1:3, body hostů: Šimberský Jiří 2:2, Bednář Petr 2:2, Tomek Jakub 1:3, Hanšpach Daniel 2:2), TJ Střížkov D - TJ Pankrác D 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Doležal Karel 2:0, Provazník Lukáš 2:0, Novák Luboš 1:2, Blažek Pavel 3:0, body hostů: Holub Martin 0:3, Bauer Radek 1:2, Adam Václav 1:1, Siblík Michal 0:2), TTC Elizza Praha J - TJ Sokol Běchovice II C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kalina Pavel 4:0, Puk Jaroslav 1:3, Kadlec Antonín 1:3, Kaňka Filip 3:1, body hostů: Farář Petr 3:1, Chmelík David 2:2, Rejent Martin 1:3, Brůček František 1:3), TJ Sokol Praha - Břevnov A - TTC Rebel C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Popelka Antonín 3:1, Dunder Jiří 2:2, Ptáček Jan 3:1, Sabuka David 2:2, body hostů: Satrapa Jan 3:1, Rašek Eduard 0:4, Linhart Radek 2:2, Nosek David 1:3), TJ AVIA Čakovice F - TJ Lokomotiva Vršovice E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žydel Jan 2:2, Lomský Gustav 2:2, Hájek Alexandr 2:2, Zázvorka Jan 2:2, body hostů: Veselý Filip 4:0, Pekárek Václav 3:1, Dolanský Roman 0:4, Černý Jakub 1:3),
3. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice E - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dolanský Roman 2:0, Jaroš Petr 2:0, Pekárek Václav 2:0, Veselý Filip 2:0, body hostů: Kalista Jan 0:2, Vaněk Martin 0:2, Dalešický Tomáš 0:2, Hadrava Petr 0:2), TTC Rebel C - TJ AVIA Čakovice F -:- (Odloženo), TJ Sokol Běchovice II C - TJ Sokol Praha - Břevnov A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chmelík David 2:1, Rejent Martin 1:2, Pernikář Tomáš 2:1, Farář Petr 3:1, body hostů: Popelka Antonín 2:2, Sabuka David 3:0, Ptáček Jan 0:3, Červenka Boris 0:3), TJ Pankrác D - TTC Elizza Praha J -:- (Odloženo), TJ Malešice C - TJ Střížkov D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimberský Jiří 1:3, Bednář Petr 3:1, Hanšpach Daniel 1:2, Veselý Jan 3:1, WO 1:0, body hostů: Blažek Pavel 2:2, Provazník Lukáš 3:1, Hejný Jakub 2:2, Novák Luboš 0:3, WO 0:1), TTC Klánovice D - Slovan KST Bohnice H -:- (Odloženo),
4. kolo:
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C - Slovan KST Bohnice H -:- (NVČR Odl.), TJ Střížkov D - TTC Klánovice D -:- (NVČR Odl.), TTC Elizza Praha J - TJ Malešice C -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Praha - Břevnov A - TJ Pankrác D -:- (NVČR Odl.), TJ AVIA Čakovice F - TJ Sokol Běchovice II C -:- (NVČR Odl.), TJ Lokomotiva Vršovice E - TTC Rebel C -:- (NVČR Odl.),
5. kolo:
TTC Rebel C - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Běchovice II C - TJ Lokomotiva Vršovice E -:- (NVČR Odl.), TJ Pankrác D - TJ AVIA Čakovice F -:- (NVČR Odl.), TJ Malešice C - TJ Sokol Praha - Břevnov A -:- (NVČR Odl.), TTC Klánovice D - TTC Elizza Praha J -:- (NVČR Odl.), Slovan KST Bohnice H - TJ Střížkov D -:- (NVČR Odl.),
6. kolo:
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C - TJ Střížkov D -:- (NVČR Odl.), TTC Elizza Praha J - Slovan KST Bohnice H -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Praha - Břevnov A - TTC Klánovice D -:- (NVČR Odl.), TJ AVIA Čakovice F - TJ Malešice C -:- (NVČR Odl.), TJ Lokomotiva Vršovice E - TJ Pankrác D -:- (NVČR Odl.), TTC Rebel C - TJ Sokol Běchovice II C -:- (NVČR Odl.),
7. kolo:
TJ Sokol Běchovice II C - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C -:- (NVČR Odl.), TJ Pankrác D - TTC Rebel C -:- (NVČR Odl.), TJ Malešice C - TJ Lokomotiva Vršovice E -:- (NVČR Odl.), TTC Klánovice D - TJ AVIA Čakovice F -:- (NVČR Odl.), Slovan KST Bohnice H - TJ Sokol Praha - Břevnov A -:- (NVČR Odl.), TJ Střížkov D - TTC Elizza Praha J -:- (NVČR Odl.),
8. kolo:
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C - TTC Elizza Praha J -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Praha - Břevnov A - TJ Střížkov D -:- (NVČR Odl.), TJ AVIA Čakovice F - Slovan KST Bohnice H -:- (NVČR Odl.), TJ Lokomotiva Vršovice E - TTC Klánovice D -:- (NVČR Odl.), TTC Rebel C - TJ Malešice C -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Běchovice II C - TJ Pankrác D -:- (NVČR Odl.),
9. kolo:
TJ Pankrác D - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C -:- (NVČR Odl.), TJ Malešice C - TJ Sokol Běchovice II C -:- (NVČR Odl.), TTC Klánovice D - TTC Rebel C -:- (NVČR Odl.), Slovan KST Bohnice H - TJ Lokomotiva Vršovice E -:- (NVČR Odl.), TJ Střížkov D - TJ AVIA Čakovice F -:- (NVČR Odl.), TTC Elizza Praha J - TJ Sokol Praha - Břevnov A -:- (NVČR Odl.),
10. kolo:
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C - TJ Sokol Praha - Břevnov A -:- (NVČR Odl.), TJ AVIA Čakovice F - TTC Elizza Praha J -:- (NVČR Odl.), TJ Lokomotiva Vršovice E - TJ Střížkov D -:- (NVČR Odl.), TTC Rebel C - Slovan KST Bohnice H -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Běchovice II C - TTC Klánovice D -:- (NVČR Odl.), TJ Pankrác D - TJ Malešice C -:- (NVČR Odl.),
11. kolo:
TJ Malešice C - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C -:-, TTC Klánovice D - TJ Pankrác D -:-, Slovan KST Bohnice H - TJ Sokol Běchovice II C -:-, TJ Střížkov D - TTC Rebel C -:-, TTC Elizza Praha J - TJ Lokomotiva Vršovice E -:-, TJ Sokol Praha - Břevnov A - TJ AVIA Čakovice F -:-,
12. kolo:
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C - TJ AVIA Čakovice F -:-, TJ Sokol Praha - Břevnov A - TJ Lokomotiva Vršovice E -:-, TTC Elizza Praha J - TTC Rebel C -:-, TJ Střížkov D - TJ Sokol Běchovice II C -:-, Slovan KST Bohnice H - TJ Pankrác D -:-, TTC Klánovice D - TJ Malešice C -:-,
13. kolo:
TTC Klánovice D - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C -:-, TJ Malešice C - Slovan KST Bohnice H -:-, TJ Pankrác D - TJ Střížkov D -:-, TJ Sokol Běchovice II C - TTC Elizza Praha J -:-, TTC Rebel C - TJ Sokol Praha - Břevnov A -:-, TJ Lokomotiva Vršovice E - TJ AVIA Čakovice F -:-,
14. kolo:
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C - TJ Lokomotiva Vršovice E -:-, TJ AVIA Čakovice F - TTC Rebel C -:-, TJ Sokol Praha - Břevnov A - TJ Sokol Běchovice II C -:-, TTC Elizza Praha J - TJ Pankrác D -:-, TJ Střížkov D - TJ Malešice C -:-, Slovan KST Bohnice H - TTC Klánovice D -:-,
15. kolo:
Slovan KST Bohnice H - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C -:-, TTC Klánovice D - TJ Střížkov D -:-, TJ Malešice C - TTC Elizza Praha J -:-, TJ Pankrác D - TJ Sokol Praha - Břevnov A -:-, TJ Sokol Běchovice II C - TJ AVIA Čakovice F -:-, TTC Rebel C - TJ Lokomotiva Vršovice E -:-,
16. kolo:
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C - TTC Rebel C -:-, TJ Lokomotiva Vršovice E - TJ Sokol Běchovice II C -:-, TJ AVIA Čakovice F - TJ Pankrác D -:-, TJ Sokol Praha - Břevnov A - TJ Malešice C -:-, TTC Elizza Praha J - TTC Klánovice D -:-, TJ Střížkov D - Slovan KST Bohnice H -:-,
17. kolo:
TJ Střížkov D - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C -:-, Slovan KST Bohnice H - TTC Elizza Praha J -:-, TTC Klánovice D - TJ Sokol Praha - Břevnov A -:-, TJ Malešice C - TJ AVIA Čakovice F -:-, TJ Pankrác D - TJ Lokomotiva Vršovice E -:-, TJ Sokol Běchovice II C - TTC Rebel C -:-,
18. kolo:
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C - TJ Sokol Běchovice II C -:-, TTC Rebel C - TJ Pankrác D -:-, TJ Lokomotiva Vršovice E - TJ Malešice C -:-, TJ AVIA Čakovice F - TTC Klánovice D -:-, TJ Sokol Praha - Břevnov A - Slovan KST Bohnice H -:-, TTC Elizza Praha J - TJ Střížkov D -:-,
19. kolo:
TTC Elizza Praha J - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C -:-, TJ Střížkov D - TJ Sokol Praha - Břevnov A -:-, Slovan KST Bohnice H - TJ AVIA Čakovice F -:-, TTC Klánovice D - TJ Lokomotiva Vršovice E -:-, TJ Malešice C - TTC Rebel C -:-, TJ Pankrác D - TJ Sokol Běchovice II C -:-,
20. kolo:
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C - TJ Pankrác D -:-, TJ Sokol Běchovice II C - TJ Malešice C -:-, TTC Rebel C - TTC Klánovice D -:-, TJ Lokomotiva Vršovice E - Slovan KST Bohnice H -:-, TJ AVIA Čakovice F - TJ Střížkov D -:-, TJ Sokol Praha - Břevnov A - TTC Elizza Praha J -:-,
21. kolo:
TJ Sokol Praha - Břevnov A - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C -:-, TTC Elizza Praha J - TJ AVIA Čakovice F -:-, TJ Střížkov D - TJ Lokomotiva Vršovice E -:-, Slovan KST Bohnice H - TTC Rebel C -:-, TTC Klánovice D - TJ Sokol Běchovice II C -:-, TJ Malešice C - TJ Pankrác D -:-,
22. kolo:
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C - TJ Malešice C -:-, TJ Pankrác D - TTC Klánovice D -:-, TJ Sokol Běchovice II C - Slovan KST Bohnice H -:-, TTC Rebel C - TJ Střížkov D -:-, TJ Lokomotiva Vršovice E - TTC Elizza Praha J -:-, TJ AVIA Čakovice F - TJ Sokol Praha - Břevnov A -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy