Výsledky do novin
6. třída A muži
1. kolo:
TJ AVIA Čakovice G - TJ Lokomotiva Vršovice G 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Říha Karel 2:2, Kolářová Aneta 0:4, Urban Jakub 0:3, Hájek Alexandr 4:0, body hostů: Středa Martin 3:1, Hlaváček Ivan 2:2, Adamová Božena 3:1, Mládek Bohuslav 1:2), TTC Praha F - TJ Sokol Suchdol - Sedlec B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Haba Martin 1:0, Jansa Jiří 2:0, Listík Vít 2:0, Fuček Miloslav 1:0, WO 3:0, body hostů: Barták Jan 0:2, Vojtěchovský Vladimír 0:2, Racek Jiří 0:2, WO 0:3), TTC Rebel E - TJ Sokol Běchovice II D 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vašák Jaroslav 0:2, Zahradnický Radek 0:2, Courton Ivan 0:2, WO 0:3, body hostů: Nagy Ondrej 2:0, Procházka Ivan st. 2:0, Brůček František 1:0, Rezek Jan ml. 1:0, WO 3:0), SF SKK El Niňo Praha L - TJ Slovan Svoboda A 10:0wo, TJ Sokol Praha - Podolí B - TJ Sokol Stodůlky G 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šrajer Jiří 0:1, Záhorský Vladislav 1:2, Hach Miroslav 0:3, Zikl Petr 1:2, Makal František 2:0, body hostů: Babický Lukáš 2:1, Svatoš Daniel 3:0, Boltík Martin 2:1, Gargulák František 1:2), AC Sparta Praha L - SK SANK Běchovice B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marhol Jan 3:0, Jandus Martin 2:0, Šourek Pavel 2:1, Martinek Lukáš 1:2, body hostů: Kára Jiří 0:3, REPKA Jozef 2:1, Baťka Petr 0:3, Trubl Vladimír 1:1),
2. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice G - SK SANK Běchovice B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Středa Martin 4:0, Hanek Stanislav st. 0:3, Hlaváček Ivan 2:1, Černý Jakub 3:1, body hostů: Trnka Miloš 3:1, OLŠANSKÝ Jozef 1:3, Trubl Vladimír 0:3, Kára Jiří 1:2), TJ Sokol Stodůlky G - AC Sparta Praha L 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Boltík Martin 0:2, Transpaderme Benito Jorge 0:2, Kunert Ladislav 0:2, Svatoš Daniel 0:2, body hostů: Jetenský Marek 2:0, Marhol Jan 2:0, Rulc Michal 2:0, Jandus Martin 2:0), TJ Slovan Svoboda A - TJ Sokol Praha - Podolí B 0:10wo, TJ Sokol Běchovice II D - SF SKK El Niňo Praha L 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nagy Ondrej 3:1, Procházka Ivan st. 3:1, Sejpka Ladislav 1:3, Brůček František 2:2, body hostů: Svoboda Sebastian 2:2, Bertho Tibor 1:3, Truchlík Maxim 4:0, Přída Antonín 0:4), TJ Sokol Suchdol - Sedlec B - TTC Rebel E 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klatovský Karel 3:1, Vojtěchovský Vladimír 0:3, Racek Jiří 0:3, Studničný Jaromír 2:2, body hostů: Šraga Jan 3:1, Plášková Sylva 3:1, Vinař Daniel 1:2, Vrňák Jan 2:1), TJ AVIA Čakovice G - TTC Praha F 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Říha Karel 1:3, Herčík Lubomír 3:1, Štěpánek Tomáš 1:2, Šrámek Daniel 4:0, body hostů: Filip Miroslav 2:2, Jansa Jiří 2:2, Listík Vít 1:3, Novotný Robert 1:2),
3. kolo:
TTC Praha F - TJ Lokomotiva Vršovice G 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fuček Miloslav 2:2, Jansa Jiří 3:1, Listík Vít 2:2, Haba Martin 2:2, body hostů: Středa Martin 4:0, Hlaváček Ivan 1:3, Mládek Bohuslav 2:2, Adamová Božena 0:4), TTC Rebel E - TJ AVIA Čakovice G 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Plášková Sylva 2:2, Řebec René 2:2, Vrňák Jan 3:1, Kračman Antonín 2:2, body hostů: Hájek Alexandr 2:2, Petřík Filip 3:1, Herčík Lubomír 1:3, Říha Karel 1:3), SF SKK El Niňo Praha L - TJ Sokol Suchdol - Sedlec B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Sebastian 3:0, Bertho Tibor 2:1, Šrytr Petr 1:2, Filip Jan 3:0, body hostů: Studničný Jaromír 2:1, Klatovský Karel 1:2, Racek Jiří 0:3, Vojtěchovský Vladimír 0:3), TJ Sokol Praha - Podolí B - TJ Sokol Běchovice II D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záhorský Vladislav 1:3, Makal František 2:2, Zikl Petr 3:1, Hach Miroslav 3:1, body hostů: Nagy Ondrej 4:0, Procházka Ivan st. 1:3, Rezek Jan ml. 1:3, Rezek Jan st. 1:3), AC Sparta Praha L - TJ Slovan Svoboda A 10:0wo, SK SANK Běchovice B - TJ Sokol Stodůlky G -:- (Odloženo),
4. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice G - TJ Sokol Stodůlky G -:- (NVČR Odl.), TJ Slovan Svoboda A - SK SANK Běchovice B -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Běchovice II D - AC Sparta Praha L -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Suchdol - Sedlec B - TJ Sokol Praha - Podolí B -:- (NVČR Odl.), TJ AVIA Čakovice G - SF SKK El Niňo Praha L -:- (NVČR Odl.), TTC Praha F - TTC Rebel E -:- (NVČR Odl.),
5. kolo:
TTC Rebel E - TJ Lokomotiva Vršovice G -:- (NVČR Odl.), SF SKK El Niňo Praha L - TTC Praha F -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Praha - Podolí B - TJ AVIA Čakovice G -:- (NVČR Odl.), AC Sparta Praha L - TJ Sokol Suchdol - Sedlec B -:- (NVČR Odl.), SK SANK Běchovice B - TJ Sokol Běchovice II D -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Stodůlky G - TJ Slovan Svoboda A -:- (NVČR Odl.),
6. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice G - TJ Slovan Svoboda A -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Běchovice II D - TJ Sokol Stodůlky G -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Suchdol - Sedlec B - SK SANK Běchovice B -:- (NVČR Odl.), TJ AVIA Čakovice G - AC Sparta Praha L -:- (NVČR Odl.), TTC Praha F - TJ Sokol Praha - Podolí B -:- (NVČR Odl.), TTC Rebel E - SF SKK El Niňo Praha L -:- (NVČR Odl.),
7. kolo:
SF SKK El Niňo Praha L - TJ Lokomotiva Vršovice G -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Praha - Podolí B - TTC Rebel E -:- (NVČR Odl.), AC Sparta Praha L - TTC Praha F -:- (NVČR Odl.), SK SANK Běchovice B - TJ AVIA Čakovice G -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Stodůlky G - TJ Sokol Suchdol - Sedlec B -:- (NVČR Odl.), TJ Slovan Svoboda A - TJ Sokol Běchovice II D -:- (NVČR Odl.),
8. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice G - TJ Sokol Běchovice II D -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Suchdol - Sedlec B - TJ Slovan Svoboda A -:- (NVČR Odl.), TJ AVIA Čakovice G - TJ Sokol Stodůlky G -:- (NVČR Odl.), TTC Praha F - SK SANK Běchovice B -:- (NVČR Odl.), TTC Rebel E - AC Sparta Praha L -:- (NVČR Odl.), SF SKK El Niňo Praha L - TJ Sokol Praha - Podolí B -:- (NVČR Odl.),
9. kolo:
TJ Sokol Praha - Podolí B - TJ Lokomotiva Vršovice G -:- (NVČR Odl.), AC Sparta Praha L - SF SKK El Niňo Praha L -:- (NVČR Odl.), SK SANK Běchovice B - TTC Rebel E -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Stodůlky G - TTC Praha F -:- (NVČR Odl.), TJ Slovan Svoboda A - TJ AVIA Čakovice G -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Běchovice II D - TJ Sokol Suchdol - Sedlec B -:- (NVČR Odl.),
10. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice G - TJ Sokol Suchdol - Sedlec B -:- (NVČR Odl.), TJ AVIA Čakovice G - TJ Sokol Běchovice II D -:- (NVČR Odl.), TTC Praha F - TJ Slovan Svoboda A -:- (NVČR Odl.), TTC Rebel E - TJ Sokol Stodůlky G -:- (NVČR Odl.), SF SKK El Niňo Praha L - SK SANK Běchovice B -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Praha - Podolí B - AC Sparta Praha L -:- (NVČR Odl.),
11. kolo:
AC Sparta Praha L - TJ Lokomotiva Vršovice G -:-, SK SANK Běchovice B - TJ Sokol Praha - Podolí B -:-, TJ Sokol Stodůlky G - SF SKK El Niňo Praha L -:-, TJ Slovan Svoboda A - TTC Rebel E -:-, TJ Sokol Běchovice II D - TTC Praha F -:-, TJ Sokol Suchdol - Sedlec B - TJ AVIA Čakovice G -:-,
12. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice G - TJ AVIA Čakovice G -:-, TJ Sokol Suchdol - Sedlec B - TTC Praha F -:-, TJ Sokol Běchovice II D - TTC Rebel E -:-, TJ Slovan Svoboda A - SF SKK El Niňo Praha L -:-, TJ Sokol Stodůlky G - TJ Sokol Praha - Podolí B -:-, SK SANK Běchovice B - AC Sparta Praha L -:-,
13. kolo:
SK SANK Běchovice B - TJ Lokomotiva Vršovice G -:-, AC Sparta Praha L - TJ Sokol Stodůlky G -:-, TJ Sokol Praha - Podolí B - TJ Slovan Svoboda A -:-, SF SKK El Niňo Praha L - TJ Sokol Běchovice II D -:-, TTC Rebel E - TJ Sokol Suchdol - Sedlec B -:-, TTC Praha F - TJ AVIA Čakovice G -:-,
14. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice G - TTC Praha F -:-, TJ AVIA Čakovice G - TTC Rebel E -:-, TJ Sokol Suchdol - Sedlec B - SF SKK El Niňo Praha L -:-, TJ Sokol Běchovice II D - TJ Sokol Praha - Podolí B -:-, TJ Slovan Svoboda A - AC Sparta Praha L -:-, TJ Sokol Stodůlky G - SK SANK Běchovice B -:-,
15. kolo:
TJ Sokol Stodůlky G - TJ Lokomotiva Vršovice G -:-, SK SANK Běchovice B - TJ Slovan Svoboda A -:-, AC Sparta Praha L - TJ Sokol Běchovice II D -:-, TJ Sokol Praha - Podolí B - TJ Sokol Suchdol - Sedlec B -:-, SF SKK El Niňo Praha L - TJ AVIA Čakovice G -:-, TTC Rebel E - TTC Praha F -:-,
16. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice G - TTC Rebel E -:-, TTC Praha F - SF SKK El Niňo Praha L -:-, TJ AVIA Čakovice G - TJ Sokol Praha - Podolí B -:-, TJ Sokol Suchdol - Sedlec B - AC Sparta Praha L -:-, TJ Sokol Běchovice II D - SK SANK Běchovice B -:-, TJ Slovan Svoboda A - TJ Sokol Stodůlky G -:-,
17. kolo:
TJ Slovan Svoboda A - TJ Lokomotiva Vršovice G -:-, TJ Sokol Stodůlky G - TJ Sokol Běchovice II D -:-, SK SANK Běchovice B - TJ Sokol Suchdol - Sedlec B -:-, AC Sparta Praha L - TJ AVIA Čakovice G -:-, TJ Sokol Praha - Podolí B - TTC Praha F -:-, SF SKK El Niňo Praha L - TTC Rebel E -:-,
18. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice G - SF SKK El Niňo Praha L -:-, TTC Rebel E - TJ Sokol Praha - Podolí B -:-, TTC Praha F - AC Sparta Praha L -:-, TJ AVIA Čakovice G - SK SANK Běchovice B -:-, TJ Sokol Suchdol - Sedlec B - TJ Sokol Stodůlky G -:-, TJ Sokol Běchovice II D - TJ Slovan Svoboda A -:-,
19. kolo:
TJ Sokol Běchovice II D - TJ Lokomotiva Vršovice G -:-, TJ Slovan Svoboda A - TJ Sokol Suchdol - Sedlec B -:-, TJ Sokol Stodůlky G - TJ AVIA Čakovice G -:-, SK SANK Běchovice B - TTC Praha F -:-, AC Sparta Praha L - TTC Rebel E -:-, TJ Sokol Praha - Podolí B - SF SKK El Niňo Praha L -:-,
20. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice G - TJ Sokol Praha - Podolí B -:-, SF SKK El Niňo Praha L - AC Sparta Praha L -:-, TTC Rebel E - SK SANK Běchovice B -:-, TTC Praha F - TJ Sokol Stodůlky G -:-, TJ AVIA Čakovice G - TJ Slovan Svoboda A -:-, TJ Sokol Suchdol - Sedlec B - TJ Sokol Běchovice II D -:-,
21. kolo:
TJ Sokol Suchdol - Sedlec B - TJ Lokomotiva Vršovice G -:-, TJ Sokol Běchovice II D - TJ AVIA Čakovice G -:-, TJ Slovan Svoboda A - TTC Praha F -:-, TJ Sokol Stodůlky G - TTC Rebel E -:-, SK SANK Běchovice B - SF SKK El Niňo Praha L -:-, AC Sparta Praha L - TJ Sokol Praha - Podolí B -:-,
22. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice G - AC Sparta Praha L -:-, TJ Sokol Praha - Podolí B - SK SANK Běchovice B -:-, SF SKK El Niňo Praha L - TJ Sokol Stodůlky G -:-, TTC Rebel E - TJ Slovan Svoboda A -:-, TTC Praha F - TJ Sokol Běchovice II D -:-, TJ AVIA Čakovice G - TJ Sokol Suchdol - Sedlec B -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy