Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Okresní přebor mužů II
1. kolo:
Dírná A - Majdalena 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novobílský Robin 2:2, Forejt Karel 2:0, Spurný Jaromír 2:2, Adamec Libor 3:1, Horáček David 1:1, body hostů: Kopřiva Marek 3:1, Kuta Jiří 0:4, Kopřiva Daniel 0:4, Vrchota Rudolf 3:1), Novosedly A - Velenice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nalezený Antonín 4:0, Havlová Veronika 1:3, Marek Miroslav 3:0, Vlášek Jiří 1:3, WO 1:0, body hostů: Schandl Luděk 1:3, Jabůrek Vojtěch 2:2, Hauk Pavel 1:3, Vondrys Pavel 2:1, WO 0:1), Rudolec B - Jitka J. Hradec 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lojka Aleš 2:2, Buček Zdeněk 1:3, Mareš Martin ml. 2:2, Měrtl Petr 3:1, body hostů: Nikodým Jiří 3:1, Reiter Jan 2:2, Hulík Ladislav 3:1, Jágr Filip 0:4), Chlum A - Lásenice A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Poluk Alexandr 4:0, Flaška Josef 3:1, Dlouhý Karel 1:3, Vlček Václav 1:1, Flaška Martin 0:2, body hostů: Kožera Václav 3:1, Shejbal Robert 2:2, Šebek Karel 2:2, Zikmund Michal 0:4),
2. kolo:
Jitka J. Hradec - Chlum A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Reiter Jan 4:0, Nikodým Jiří 3:1, Hulík Ladislav 2:1, Fridrich Jan 0:2, Knesl Václav 0:2, Jágr Filip 1:0, body hostů: Flaška Martin 3:1, Poluk Alexandr 1:3, Pepich Pavol 1:3, Dvořák Josef st. 1:3), Velenice B - Rudolec B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jabůrek Vojtěch 2:2, Hauk Pavel 3:1, Vondrys Pavel 2:1, Schandl Luděk 3:1, WO 0:1, body hostů: Lojka Aleš 3:1, Měrtl Petr 1:3, Buček Zdeněk 0:4, Mareš Martin ml. 1:2, WO 1:0), Majdalena - Novosedly A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klestil Marek 2:2, Vrchota Rudolf 1:2, Kopřiva Daniel 0:4, Kuta Jiří 1:3, WO 1:0, body hostů: Maryška Radek 2:1, Marek Miroslav 2:2, Nalezený Antonín 4:0, Havlová Veronika 3:1, WO 0:1), Lomnice B - PINEC JH C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Petrásek Stanislav 1:3, Černohorský Viktor 2:2, Visčur Aleš 4:0, Icha Vojtěch 2:2, body hostů: Kinšt Otakar 2:2, Fantyš Lumír 1:3, Smrž Pavel 3:1, Pavelek Václav 1:3),
3. kolo:
Dírná A - Lomnice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novobílský Robin 3:1, Adamec Libor 3:1, Voneš Roman 1:0, Spurný Jaromír 3:1, Čoudek Miroslav 2:1, body hostů: Černohorský Viktor 0:4, Icha Vojtěch 0:4, Švec Tadeáš 0:4, Visčur Aleš 4:0), Rudolec B - Majdalena 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lojka Aleš 2:2, Měrtl Petr 1:3, Mareš Martin ml. 1:3, Buček Zdeněk 1:3, body hostů: Kopřiva Ivo 4:0, Klestil Marek 3:1, Kuta Jiří 2:2, Vrchota Rudolf 2:2), Chlum A - Velenice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Flaška Martin 2:2, Dlouhý Karel 2:2, Vlček Václav 1:1, Poluk Alexandr 2:2, Dvořák Josef st. 1:1, body hostů: Ševčík Petr 2:2, Čábelka Jaroslav 2:2, Sedláček Jiří 3:1, Košumberský František 1:3), Lásenice A - Jitka J. Hradec 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šebek Karel 2:2, Kožera Václav 4:0, Böhm Zbyněk 2:2, Klíma Tomáš 0:4, body hostů: Reiter Jan 2:2, Nikodým Jiří 2:2, Hulík Ladislav 3:1, Fridrich Jan 1:3),
4. kolo:
Velenice B - Lásenice A -:-, Majdalena - Chlum A -:-, Lomnice B - Novosedly A -:-, PINEC JH C - Dírná A -:-,
5. kolo:
Novosedly A - PINEC JH C -:-, Rudolec B - Lomnice B -:-, Lásenice A - Majdalena -:-, Jitka J. Hradec - Velenice B -:-,
6. kolo:
Majdalena - Jitka J. Hradec -:-, Lomnice B - Chlum A -:-, PINEC JH C - Rudolec B -:-, Dírná A - Novosedly A -:-,
7. kolo:
Rudolec B - Dírná A -:-, Chlum A - PINEC JH C -:-, Lásenice A - Lomnice B -:-, Velenice B - Majdalena -:-,
8. kolo:
Lomnice B - Jitka J. Hradec -:-, PINEC JH C - Lásenice A -:-, Dírná A - Chlum A -:-, Novosedly A - Rudolec B -:-,
9. kolo:
Chlum A - Novosedly A -:-, Lásenice A - Dírná A -:-, Jitka J. Hradec - PINEC JH C -:-, Velenice B - Lomnice B -:-,
10. kolo:
Lomnice B - Majdalena -:-, PINEC JH C - Velenice B -:-, Dírná A - Jitka J. Hradec -:-, Novosedly A - Lásenice A -:-, Rudolec B - Chlum A -:-,
11. kolo:
Lásenice A - Rudolec B -:-, Jitka J. Hradec - Novosedly A -:-, Velenice B - Dírná A -:-, Majdalena - PINEC JH C -:-,
12. kolo:
Majdalena - Dírná A -:-, Velenice B - Novosedly A -:-, Jitka J. Hradec - Rudolec B -:-, Lásenice A - Chlum A -:-,
13. kolo:
Chlum A - Jitka J. Hradec -:-, Rudolec B - Velenice B -:-, Novosedly A - Majdalena -:-, PINEC JH C - Lomnice B -:-,
14. kolo:
Lomnice B - Dírná A -:-, Majdalena - Rudolec B -:-, Velenice B - Chlum A -:-, Jitka J. Hradec - Lásenice A -:-,
15. kolo:
Lásenice A - Velenice B -:-, Chlum A - Majdalena -:-, Novosedly A - Lomnice B -:-, Dírná A - PINEC JH C -:-,
16. kolo:
PINEC JH C - Novosedly A -:-, Lomnice B - Rudolec B -:-, Majdalena - Lásenice A -:-, Velenice B - Jitka J. Hradec -:-,
17. kolo:
Jitka J. Hradec - Majdalena -:-, Chlum A - Lomnice B -:-, Rudolec B - PINEC JH C -:-, Novosedly A - Dírná A -:-,
18. kolo:
Dírná A - Rudolec B -:-, PINEC JH C - Chlum A -:-, Lomnice B - Lásenice A -:-, Majdalena - Velenice B -:-,
19. kolo:
Jitka J. Hradec - Lomnice B -:-, Lásenice A - PINEC JH C -:-, Chlum A - Dírná A -:-, Rudolec B - Novosedly A -:-,
20. kolo:
Novosedly A - Chlum A -:-, Dírná A - Lásenice A -:-, PINEC JH C - Jitka J. Hradec -:-, Lomnice B - Velenice B -:-,
21. kolo:
Majdalena - Lomnice B -:-, Velenice B - PINEC JH C -:-, Jitka J. Hradec - Dírná A -:-, Lásenice A - Novosedly A -:-, Chlum A - Rudolec B -:-,
22. kolo:
Rudolec B - Lásenice A -:-, Novosedly A - Jitka J. Hradec -:-, Dírná A - Velenice B -:-, PINEC JH C - Majdalena -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy