Výsledky do novin
Regionální přebor I. třídy
1. kolo:
Rohozec A - Veselice A -:-, Bořitov A - Zbraslavec C -:-, Boskovice A - Blansko D -:-, Ždárná A - Šošůvka B -:-, V. Opatovice B - Křetín A -:-, Letovice A - Olešnice A -:-,
2. kolo:
Rohozec A - Zbraslavec C -:-, Bořitov A - Veselice A -:-, Boskovice A - Šošůvka B -:-, Ždárná A - Blansko D -:-, V. Opatovice B - Olešnice A -:-, Letovice A - Křetín A -:-,
3. kolo:
Veselice A - Křetín A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fabiánek Jan 3:0, Musil Martin 2:1, Straka Josef 1:2, Nečas Martin 3:0, body hostů: Všianský Pavel 2:1, Koudelka Ladislav ml. 0:3, Maresch Michal 1:2, Maresch Robert 0:3), Zbraslavec C - Olešnice A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křepela Zdeněk 3:0, Sekanina Jan 2:1, Stloukal Jiří 1:2, Svěrák Martin 3:1, body hostů: Kovář Radim 2:2, Dufek Zdeněk 1:2, Barták František 1:2, Štourač Josef 0:3), Blansko D - V. Opatovice B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pokorný Martin 3:1, Přikryl Vojtěch 2:1, Zukal Aleš 1:2, Štěpánek Ondřej 3:1, body hostů: Vykydal Lubomír 2:2, Vrbický Patrik 1:3, Zemánek Jaroslav 1:2, Šafář Patrik 1:2), Šošůvka B - Letovice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krátký Marek 2:2, Dvořák Leoš 3:1, Ševčík Jaroslav 0:4, Kutil Šimon 2:2, body hostů: Andrle Martin 4:0, Rouchal Jan 3:1, Chlup Dominik 1:3, Musil Zdeněk 1:3), Rohozec A - Boskovice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kříž Radek 3:1, Suchomel Josef 2:2, Kříž Zbyněk 1:2, Suchomel Vít 3:1, body hostů: Zachoval Leoš 4:0, Vlach Marek 2:2, Harna Václav 0:4, Vu Patrik 0:3), Bořitov A - Ždárná A -:-,
4. kolo:
Veselice A - Olešnice A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fabiánek Jan 3:1, Musil Martin 1:3, Nečas Martin 2:1, Straka Josef 0:4, body hostů: Barták František 3:1, Kovář Radim 3:1, Dufek Zdeněk 2:2, Štourač Josef 1:2), Zbraslavec C - Křetín A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svěrák Martin 2:1, Krása Petr st. 1:2, Illek Roman 3:0, Sekanina Jan 2:1, body hostů: Koudelka Ladislav ml. 2:1, Všianský Pavel 2:1, Maresch Michal 0:3, Maresch Robert 0:3), Blansko D - Letovice A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štěpánek Ondřej 1:1, Přikryl Vojtěch 2:0, Zukal Aleš 2:1, Pokorný Martin 3:0, body hostů: Andrle Martin 1:2, Rouchal Jan 1:2, Chlup Dominik 0:2, Řehoř Michal 0:2), Šošůvka B - V. Opatovice B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mikulášek Josef 1:2, Zouhar Aleš 1:1, Krátký Marek 0:3, Šindelka Stanislav st. 1:2, body hostů: Vacula Aleš 2:1, Zemánek Jaroslav 1:2, Vrbický Patrik 3:0, Vykydal Lubomír 2:0), Rohozec A - Ždárná A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kříž Radek 2:2, Suchomel Josef 1:3, Kříž Zbyněk 1:2, Suchomel Vít 2:2, body hostů: Richter Milan 4:0, Žáček Václav 4:0, Sýkora Josef 1:3, Látal Radek 0:3), Bořitov A - Boskovice A -:-,
5. kolo:
Boskovice A - Veselice A -:-, Ždárná A - Zbraslavec C 7:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Richter Milan 2:2, Sýkora Josef 1:2, Žáček Václav 1:2, Meluzín Rostislav 1:2, Slaný Petr 1:0, body hostů: Stloukal Jiří 1:3, Krása Petr st. 2:2, Illek Roman 3:1, Svěrák Martin 2:0), V. Opatovice B - Rohozec A -:-, Letovice A - Bořitov A -:-, Křetín A - Blansko D -:-, Olešnice A - Šošůvka B -:-,
6. kolo:
Boskovice A - Zbraslavec C -:-, Ždárná A - Veselice A -:-, V. Opatovice B - Bořitov A -:-, Letovice A - Rohozec A -:-, Křetín A - Šošůvka B -:-, Olešnice A - Blansko D -:-,
7. kolo:
Veselice A - Blansko D -:-, Zbraslavec C - Šošůvka B -:-, Rohozec A - Křetín A -:-, Bořitov A - Olešnice A -:-, Boskovice A - V. Opatovice B -:-, Ždárná A - Letovice A -:-,
8. kolo:
Veselice A - Šošůvka B -:-, Zbraslavec C - Blansko D -:-, Rohozec A - Olešnice A -:-, Bořitov A - Křetín A -:-, Boskovice A - Letovice A -:-, Ždárná A - V. Opatovice B -:-,
9. kolo:
V. Opatovice B - Veselice A -:-, Letovice A - Zbraslavec C -:-, Křetín A - Boskovice A -:-, Olešnice A - Ždárná A -:-, Blansko D - Rohozec A -:-, Šošůvka B - Bořitov A -:-,
10. kolo:
V. Opatovice B - Zbraslavec C -:-, Letovice A - Veselice A -:-, Křetín A - Ždárná A -:-, Olešnice A - Boskovice A -:-, Blansko D - Bořitov A -:-, Šošůvka B - Rohozec A -:-,
11. kolo:
Rohozec A - Bořitov A -:-, Boskovice A - Ždárná A -:-, V. Opatovice B - Letovice A -:-, Křetín A - Olešnice A -:-, Blansko D - Šošůvka B -:-, Veselice A - Zbraslavec C -:-,
12. kolo:
Veselice A - Rohozec A -:-, Zbraslavec C - Bořitov A -:-, Blansko D - Boskovice A -:-, Šošůvka B - Ždárná A -:-, Křetín A - V. Opatovice B -:-, Olešnice A - Letovice A -:-,
13. kolo:
Zbraslavec C - Rohozec A -:-, Veselice A - Bořitov A -:-, Šošůvka B - Boskovice A -:-, Blansko D - Ždárná A -:-, Olešnice A - V. Opatovice B -:-, Křetín A - Letovice A -:-,
14. kolo:
Křetín A - Veselice A -:-, Olešnice A - Zbraslavec C -:-, V. Opatovice B - Blansko D -:-, Letovice A - Šošůvka B -:-, Boskovice A - Rohozec A -:-, Ždárná A - Bořitov A -:-,
15. kolo:
Olešnice A - Veselice A -:-, Křetín A - Zbraslavec C -:-, Letovice A - Blansko D -:-, V. Opatovice B - Šošůvka B -:-, Ždárná A - Rohozec A -:-, Boskovice A - Bořitov A -:-,
16. kolo:
Veselice A - Boskovice A -:-, Zbraslavec C - Ždárná A -:-, Rohozec A - V. Opatovice B -:-, Bořitov A - Letovice A -:-, Blansko D - Křetín A -:-, Šošůvka B - Olešnice A -:-,
17. kolo:
Zbraslavec C - Boskovice A -:-, Veselice A - Ždárná A -:-, Bořitov A - V. Opatovice B -:-, Rohozec A - Letovice A -:-, Šošůvka B - Křetín A -:-, Blansko D - Olešnice A -:-,
18. kolo:
Blansko D - Veselice A -:-, Šošůvka B - Zbraslavec C -:-, Křetín A - Rohozec A -:-, Olešnice A - Bořitov A -:-, V. Opatovice B - Boskovice A -:-, Letovice A - Ždárná A -:-,
19. kolo:
Šošůvka B - Veselice A -:-, Blansko D - Zbraslavec C -:-, Olešnice A - Rohozec A -:-, Křetín A - Bořitov A -:-, Letovice A - Boskovice A -:-, V. Opatovice B - Ždárná A -:-,
20. kolo:
Veselice A - V. Opatovice B -:-, Zbraslavec C - Letovice A -:-, Boskovice A - Křetín A -:-, Ždárná A - Olešnice A -:-, Rohozec A - Blansko D -:-, Bořitov A - Šošůvka B -:-,
21. kolo:
Zbraslavec C - V. Opatovice B -:-, Veselice A - Letovice A -:-, Ždárná A - Křetín A -:-, Boskovice A - Olešnice A -:-, Bořitov A - Blansko D -:-, Rohozec A - Šošůvka B -:-,
22. kolo:
Bořitov A - Rohozec A -:-, Ždárná A - Boskovice A -:-, Letovice A - V. Opatovice B -:-, Olešnice A - Křetín A -:-, Šošůvka B - Blansko D -:-, Zbraslavec C - Veselice A -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy