Výsledky do novin
Regionální přebor 2. třídy
1. kolo:
TJ Seletice - TJ Lokomotiva Nymburk E 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Juvčenko Igor 3:1, Řídký Miloslav 1:3, Novák Lukáš 4:0, Novák Miloslav 3:1, body hostů: Heršálek Jakub 0:4, Štujber Martin 1:3, Veselý František 3:1, Veselý Ladislav 1:3), TJ Sokol Loučeň A - TJ Lokomotiva Nymburk D 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vosátka Michal 2:1, Martínek Jaroslav 0:4, Prisčák Petr 4:0, Vinšová Michaela 1:3, Koch Jiří 0:1, body hostů: Plachý Pavel 2:2, Nejedlý Jiří 3:1, Rufer David 3:1, Kořínek Karel 1:3), TJ Sokol Poříčany A - TJ Předhradí A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trpálek Vlastimil 3:1, Chocholáč Jan 3:1, Strnad Jiří 2:2, Král Jaroslav 3:1, body hostů: Matějka Ondřej 4:0, Hartman Petr 1:3, Horák Jaroslav ml. 0:4, Pych Josef 0:4), TTC Žehuň B - TJ Dvory A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kvasnička Jan 4:0, Pivný Aleš 2:2, Kvasnička Daniel st. 4:0, Košnerová Alena 2:2, body hostů: Soukal Pavel 1:3, Červinka František 1:3, Řezníček Petr 0:4, Zeman Radek 2:2), TJ Sokol Sokoleč - TJ Sokol Lysá nad Labem B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaníček Karel 3:1, Šťastný Radek 4:0, Svoboda Jan 1:3, Paroulek David 2:2, body hostů: Picek Petr 2:2, Blažek František 3:1, Pech Jaroslav 1:3, Mudra Oldřich 0:4), SK Sokol Opočnice A - AFK Nymburk C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hotovec Vlastimil 2:2, Suchánek Ondřej 0:4, Regimon Tomáš 4:0, Musil Tomáš 2:2, body hostů: Kubálek Josef st. 1:3, Krumpholc Antonín 1:3, Novotný Petr 3:1, Sláčal Jan 3:1),
2. kolo:
TJ Lokomotiva Nymburk E - AFK Nymburk C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Heršálek Jakub 1:3, Štujber Martin 0:4, Veselý František 3:1, Veselý Ladislav 0:4, body hostů: Kubálek Josef st. 3:1, Krumpholc Antonín 2:2, Novotný Petr 4:0, Sláčal Jan 3:1), TJ Sokol Lysá nad Labem B - SK Sokol Opočnice A -:-, TJ Dvory A - TJ Sokol Sokoleč 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Červinka František 1:3, Řezníček Petr 1:3, Zeman Radek 2:2, Soukal Pavel 2:2, body hostů: Sekereš Karel 4:0, Šťastný Radek 4:0, Svoboda Jan 2:2, Paroulek David 0:4), TJ Předhradí A - TTC Žehuň B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matějka Ondřej 4:0, Rovný David 2:2, Malý Jaroslav 2:2, Hartman Petr 3:1, body hostů: Pivný Aleš 2:2, Kvasnička Jan 3:1, Košnerová Alena 0:4, Král Roman st. 0:4), TJ Lokomotiva Nymburk D - TJ Sokol Poříčany A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kořínek Karel 3:1, Rufer David 2:2, Plachý Pavel 4:0, Strnad Jaroslav 0:4, body hostů: Trpálek Vlastimil 1:3, Chocholáč Jan 2:2, Král Jaroslav 1:3, Strnad Jiří 3:1), TJ Seletice - TJ Sokol Loučeň A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Juvčenko Igor 2:2, Lokša Petr 2:2, Novák Lukáš 2:2, Novák Miloslav 0:3, Řídký Miloslav 1:0, body hostů: Vinšová Michaela 0:4, Vosátka Michal 2:2, Prisčák Petr 4:0, Martínek Jaroslav 3:1),
3. kolo:
TJ Sokol Loučeň A - TJ Lokomotiva Nymburk E -:-, TJ Sokol Poříčany A - TJ Seletice -:-, TTC Žehuň B - TJ Lokomotiva Nymburk D -:-, TJ Sokol Sokoleč - TJ Předhradí A -:-, SK Sokol Opočnice A - TJ Dvory A -:-, AFK Nymburk C - TJ Sokol Lysá nad Labem B -:-,
4. kolo:
TJ Lokomotiva Nymburk E - TJ Sokol Lysá nad Labem B -:-, TJ Dvory A - AFK Nymburk C -:-, TJ Předhradí A - SK Sokol Opočnice A -:-, TJ Lokomotiva Nymburk D - TJ Sokol Sokoleč -:-, TJ Seletice - TTC Žehuň B -:-, TJ Sokol Loučeň A - TJ Sokol Poříčany A -:-,
5. kolo:
TJ Sokol Poříčany A - TJ Lokomotiva Nymburk E -:-, TTC Žehuň B - TJ Sokol Loučeň A -:-, TJ Sokol Sokoleč - TJ Seletice -:-, SK Sokol Opočnice A - TJ Lokomotiva Nymburk D -:-, AFK Nymburk C - TJ Předhradí A -:-, TJ Sokol Lysá nad Labem B - TJ Dvory A -:-,
6. kolo:
TJ Lokomotiva Nymburk E - TJ Dvory A -:-, TJ Předhradí A - TJ Sokol Lysá nad Labem B -:-, TJ Lokomotiva Nymburk D - AFK Nymburk C -:-, TJ Seletice - SK Sokol Opočnice A -:-, TJ Sokol Loučeň A - TJ Sokol Sokoleč -:-, TJ Sokol Poříčany A - TTC Žehuň B -:-,
7. kolo:
TTC Žehuň B - TJ Lokomotiva Nymburk E -:-, TJ Sokol Sokoleč - TJ Sokol Poříčany A -:-, SK Sokol Opočnice A - TJ Sokol Loučeň A -:-, AFK Nymburk C - TJ Seletice -:-, TJ Sokol Lysá nad Labem B - TJ Lokomotiva Nymburk D -:-, TJ Dvory A - TJ Předhradí A -:-,
8. kolo:
TJ Lokomotiva Nymburk E - TJ Předhradí A -:-, TJ Lokomotiva Nymburk D - TJ Dvory A -:-, TJ Seletice - TJ Sokol Lysá nad Labem B -:-, TJ Sokol Loučeň A - AFK Nymburk C -:-, TJ Sokol Poříčany A - SK Sokol Opočnice A -:-, TTC Žehuň B - TJ Sokol Sokoleč -:-,
9. kolo:
TJ Sokol Sokoleč - TJ Lokomotiva Nymburk E -:-, SK Sokol Opočnice A - TTC Žehuň B -:-, AFK Nymburk C - TJ Sokol Poříčany A -:-, TJ Sokol Lysá nad Labem B - TJ Sokol Loučeň A -:-, TJ Dvory A - TJ Seletice -:-, TJ Předhradí A - TJ Lokomotiva Nymburk D -:-,
10. kolo:
TJ Lokomotiva Nymburk E - TJ Lokomotiva Nymburk D -:-, TJ Seletice - TJ Předhradí A -:-, TJ Sokol Loučeň A - TJ Dvory A -:-, TJ Sokol Poříčany A - TJ Sokol Lysá nad Labem B -:-, TTC Žehuň B - AFK Nymburk C -:-, TJ Sokol Sokoleč - SK Sokol Opočnice A -:-,
11. kolo:
SK Sokol Opočnice A - TJ Lokomotiva Nymburk E -:-, AFK Nymburk C - TJ Sokol Sokoleč -:-, TJ Sokol Lysá nad Labem B - TTC Žehuň B -:-, TJ Dvory A - TJ Sokol Poříčany A -:-, TJ Předhradí A - TJ Sokol Loučeň A -:-, TJ Lokomotiva Nymburk D - TJ Seletice -:-,
12. kolo:
TJ Lokomotiva Nymburk E - TJ Seletice -:-, TJ Lokomotiva Nymburk D - TJ Sokol Loučeň A -:-, TJ Předhradí A - TJ Sokol Poříčany A -:-, TJ Dvory A - TTC Žehuň B -:-, TJ Sokol Lysá nad Labem B - TJ Sokol Sokoleč -:-, AFK Nymburk C - SK Sokol Opočnice A -:-,
13. kolo:
AFK Nymburk C - TJ Lokomotiva Nymburk E -:-, SK Sokol Opočnice A - TJ Sokol Lysá nad Labem B -:-, TJ Sokol Sokoleč - TJ Dvory A -:-, TTC Žehuň B - TJ Předhradí A -:-, TJ Sokol Poříčany A - TJ Lokomotiva Nymburk D -:-, TJ Sokol Loučeň A - TJ Seletice -:-,
14. kolo:
TJ Lokomotiva Nymburk E - TJ Sokol Loučeň A -:-, TJ Seletice - TJ Sokol Poříčany A -:-, TJ Lokomotiva Nymburk D - TTC Žehuň B -:-, TJ Předhradí A - TJ Sokol Sokoleč -:-, TJ Dvory A - SK Sokol Opočnice A -:-, TJ Sokol Lysá nad Labem B - AFK Nymburk C -:-,
15. kolo:
TJ Sokol Lysá nad Labem B - TJ Lokomotiva Nymburk E -:-, AFK Nymburk C - TJ Dvory A -:-, SK Sokol Opočnice A - TJ Předhradí A -:-, TJ Sokol Sokoleč - TJ Lokomotiva Nymburk D -:-, TTC Žehuň B - TJ Seletice -:-, TJ Sokol Poříčany A - TJ Sokol Loučeň A -:-,
16. kolo:
TJ Lokomotiva Nymburk E - TJ Sokol Poříčany A -:-, TJ Sokol Loučeň A - TTC Žehuň B -:-, TJ Seletice - TJ Sokol Sokoleč -:-, TJ Lokomotiva Nymburk D - SK Sokol Opočnice A -:-, TJ Předhradí A - AFK Nymburk C -:-, TJ Dvory A - TJ Sokol Lysá nad Labem B -:-,
17. kolo:
TJ Dvory A - TJ Lokomotiva Nymburk E -:-, TJ Sokol Lysá nad Labem B - TJ Předhradí A -:-, AFK Nymburk C - TJ Lokomotiva Nymburk D -:-, SK Sokol Opočnice A - TJ Seletice -:-, TJ Sokol Sokoleč - TJ Sokol Loučeň A -:-, TTC Žehuň B - TJ Sokol Poříčany A -:-,
18. kolo:
TJ Lokomotiva Nymburk E - TTC Žehuň B -:-, TJ Sokol Poříčany A - TJ Sokol Sokoleč -:-, TJ Sokol Loučeň A - SK Sokol Opočnice A -:-, TJ Seletice - AFK Nymburk C -:-, TJ Lokomotiva Nymburk D - TJ Sokol Lysá nad Labem B -:-, TJ Předhradí A - TJ Dvory A -:-,
19. kolo:
TJ Předhradí A - TJ Lokomotiva Nymburk E -:-, TJ Dvory A - TJ Lokomotiva Nymburk D -:-, TJ Sokol Lysá nad Labem B - TJ Seletice -:-, AFK Nymburk C - TJ Sokol Loučeň A -:-, SK Sokol Opočnice A - TJ Sokol Poříčany A -:-, TJ Sokol Sokoleč - TTC Žehuň B -:-,
20. kolo:
TJ Lokomotiva Nymburk E - TJ Sokol Sokoleč -:-, TTC Žehuň B - SK Sokol Opočnice A -:-, TJ Sokol Poříčany A - AFK Nymburk C -:-, TJ Sokol Loučeň A - TJ Sokol Lysá nad Labem B -:-, TJ Seletice - TJ Dvory A -:-, TJ Lokomotiva Nymburk D - TJ Předhradí A -:-,
21. kolo:
TJ Lokomotiva Nymburk D - TJ Lokomotiva Nymburk E 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kořínek Karel 2:2, Rufer David 2:2, Plachý Pavel 3:1, Nejedlý Jiří 2:2, body hostů: Heršálek Jakub 2:2, Štujber Martin 1:3, Veselý František 4:0, Veselý Ladislav 0:4), TJ Předhradí A - TJ Seletice -:-, TJ Dvory A - TJ Sokol Loučeň A -:-, TJ Sokol Lysá nad Labem B - TJ Sokol Poříčany A -:-, AFK Nymburk C - TTC Žehuň B -:-, SK Sokol Opočnice A - TJ Sokol Sokoleč -:-,
22. kolo:
TJ Lokomotiva Nymburk E - SK Sokol Opočnice A -:-, TJ Sokol Sokoleč - AFK Nymburk C -:-, TTC Žehuň B - TJ Sokol Lysá nad Labem B -:-, TJ Sokol Poříčany A - TJ Dvory A -:-, TJ Sokol Loučeň A - TJ Předhradí A -:-, TJ Seletice - TJ Lokomotiva Nymburk D -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy