Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Okresní soutěž 2.třídy
1. kolo:
SK Štětí F - TTC Roudnice E -:-, TJ Sokol Mnetěš B - ST Brozany nad Ohří C -:- (Odloženo), TTC Litoměřice F - SK Štětí G -:-, T.J. Sokol Terezín C - TTC Roudnice F -:-,
2. kolo:
SK Štětí G - T.J. Sokol Terezín C -:-, ST Brozany nad Ohří C - TTC Litoměřice F -:-, TTC Roudnice E - TJ Sokol Mnetěš B -:-, ASK Lovosice A - SK Štětí F -:-,
3. kolo:
TJ Sokol Mnetěš B - ASK Lovosice A -:-, TTC Litoměřice F - TTC Roudnice E -:-, T.J. Sokol Terezín C - ST Brozany nad Ohří C -:-, TTC Roudnice F - SK Štětí G -:-,
4. kolo:
ST Brozany nad Ohří C - TTC Roudnice F -:-, TTC Roudnice E - T.J. Sokol Terezín C -:-, ASK Lovosice A - TTC Litoměřice F -:-, SK Štětí F - TJ Sokol Mnetěš B -:-,
5. kolo:
TTC Litoměřice F - SK Štětí F -:-, T.J. Sokol Terezín C - ASK Lovosice A -:-, TTC Roudnice F - TTC Roudnice E -:-, SK Štětí G - ST Brozany nad Ohří C -:-,
6. kolo:
TTC Roudnice E - SK Štětí G -:-, ASK Lovosice A - TTC Roudnice F -:-, SK Štětí F - T.J. Sokol Terezín C -:-, TJ Sokol Mnetěš B - TTC Litoměřice F -:-,
7. kolo:
T.J. Sokol Terezín C - TJ Sokol Mnetěš B -:-, TTC Roudnice F - SK Štětí F -:-, SK Štětí G - ASK Lovosice A -:-, ST Brozany nad Ohří C - TTC Roudnice E -:-,
8. kolo:
ASK Lovosice A - ST Brozany nad Ohří C -:-, SK Štětí F - SK Štětí G 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hladký Vlastimil 2:2, Balogová Andrea 2:2, Klímová Kristýna 2:2, Holer Ladislav 4:0, body hostů: Husáková Věra 2:2, Kučerák Václav 1:3, Havran Michal 2:2, Drtil Roman 1:3), TJ Sokol Mnetěš B - TTC Roudnice F -:-, TTC Litoměřice F - T.J. Sokol Terezín C -:-,
9. kolo:
TTC Roudnice F - TTC Litoměřice F -:-, SK Štětí G - TJ Sokol Mnetěš B -:-, ST Brozany nad Ohří C - SK Štětí F -:-, TTC Roudnice E - ASK Lovosice A -:-,
10. kolo:
TTC Roudnice E - SK Štětí F -:-, ST Brozany nad Ohří C - TJ Sokol Mnetěš B -:-, SK Štětí G - TTC Litoměřice F -:-, TTC Roudnice F - T.J. Sokol Terezín C -:-,
11. kolo:
T.J. Sokol Terezín C - SK Štětí G -:-, TTC Litoměřice F - ST Brozany nad Ohří C -:-, TJ Sokol Mnetěš B - TTC Roudnice E -:-, SK Štětí F - ASK Lovosice A -:-,
12. kolo:
ASK Lovosice A - TJ Sokol Mnetěš B -:-, TTC Roudnice E - TTC Litoměřice F -:-, ST Brozany nad Ohří C - T.J. Sokol Terezín C -:-, SK Štětí G - TTC Roudnice F -:-,
13. kolo:
TTC Roudnice F - ST Brozany nad Ohří C -:-, T.J. Sokol Terezín C - TTC Roudnice E -:-, TTC Litoměřice F - ASK Lovosice A -:-, TJ Sokol Mnetěš B - SK Štětí F -:-,
14. kolo:
SK Štětí F - TTC Litoměřice F -:-, ASK Lovosice A - T.J. Sokol Terezín C -:-, TTC Roudnice E - TTC Roudnice F -:-, ST Brozany nad Ohří C - SK Štětí G -:-,
15. kolo:
SK Štětí G - TTC Roudnice E -:-, TTC Roudnice F - ASK Lovosice A -:-, T.J. Sokol Terezín C - SK Štětí F -:-, TTC Litoměřice F - TJ Sokol Mnetěš B -:-,
16. kolo:
TJ Sokol Mnetěš B - T.J. Sokol Terezín C -:-, SK Štětí F - TTC Roudnice F -:-, ASK Lovosice A - SK Štětí G -:-, TTC Roudnice E - ST Brozany nad Ohří C -:-,
17. kolo:
ST Brozany nad Ohří C - ASK Lovosice A -:-, SK Štětí G - SK Štětí F -:-, TTC Roudnice F - TJ Sokol Mnetěš B -:-, T.J. Sokol Terezín C - TTC Litoměřice F -:-,
18. kolo:
TTC Litoměřice F - TTC Roudnice F -:-, TJ Sokol Mnetěš B - SK Štětí G -:-, SK Štětí F - ST Brozany nad Ohří C -:-, ASK Lovosice A - TTC Roudnice E -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy