Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Krajská soutěž 1.třídy B
1. kolo:
Sokol Rudná - Aero Odolena Voda 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Frýdl Miloš 4:0, Hluchý Marek 1:2, Plecitý Lukáš 2:1, Cacek Tomáš 2:2, body hostů: Kulíšek Marek 3:1, Hendrych Jan 2:2, Topol Martin 0:3, Schmelz Richard 0:3), TTC Brandýs n.L C - ST EUROMASTER Kolín 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vošahlík Marek 0:2, Ivan Milan 0:2, Bessenyey Vaszil 0:2, WO 0:3, body hostů: Lhoták Jakub 2:0, Mazurkiewicz Ivo 2:0, Šembera Karel 1:0, Pilner Jaroslav 1:0, WO 3:0), TTC Bělá pod Bezdězem B - ST Benešov A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slobodzian Jakub 2:2, Blecha David 0:3, Lapka Miroslav 3:1, Kaňka Luděk st. 4:0, Kaňka Jakub 0:1, body hostů: Vaigl Martin 3:1, Zvolský Miroslav 1:3, Šturc Jiří 1:3, Dohnal Jaroslav 2:2), TJ Neratovice B - Sokol Krchleby A 3:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Michal Jiří 0:3, Sauer Ondřej 0:2, Dvořák Zdeněk 0:3, Beneš Tomáš 1:2, body hostů: Kučera Pavel 3:0, Randák Adam 3:0, Bittner Miloslav 3:0, Boháč Milan 1:1), Sokol Kosmonosy A - Sokol Velké Popovice A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Pavel 3:0, Bříška Jan 1:1, Lauber Jakub 3:0, Čech Jiří 2:1, body hostů: Lambert Zbyněk 0:3, Stupavský Milan 1:2, Strnadová Karolína 1:2, Semrád Petr 0:2), AŠ Mladá Boleslav B - Sokol Libčice nad Vltavou A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kouřil Lubomír 2:1, Pácha Robin 3:0, Niems Dušan 1:2, Šťastný Vladislav 3:0, body hostů: Fišer Štefan 1:2, Richter Jaroslav ml. 1:2, Šulc Dalibor 0:3, Slaměník Richard 1:2),
2. kolo:
Sokol Rudná - ST EUROMASTER Kolín 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Frýdl Miloš 3:1, Hluchý Marek 3:1, Plecitý Lukáš 1:2, Cacek Tomáš 2:0, Nágr Pavel 0:2, body hostů: Pilner Jaroslav 4:0, Lhoták Jakub 2:2, Mazurkiewicz Ivo 0:4, Šembera Karel 0:3), TTC Brandýs n.L C - Aero Odolena Voda 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pelant Jiří 0:3, Primáč Vojtěch 0:3, Strnad Richard 2:1, Ivan Milan 2:2, body hostů: Kulíšek Marek 3:1, Hendrych Jan 3:0, Schmelz Richard 1:2, Topol Martin 2:1), TTC Bělá pod Bezdězem B - Sokol Libice nad Cidlinou 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blecha David 1:3, Kaňka Jakub 0:3, Slobodzian Jakub 0:3, Kaňka Luděk st. 4:0, body hostů: Matějka Martin 3:1, Kaipr Petr 3:1, Procházka Roman 1:2, Paroulek Milan 2:1), TJ Neratovice B - Sokol Velké Popovice A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Michal Jiří 3:1, Weisser Petr 0:4, Sauer Ondřej 1:2, Dvořák Zdeněk 3:1, body hostů: Lambert Zbyněk 2:2, Stupavský Milan 1:3, Strnadová Karolína 3:1, Semrád Petr 2:1), Sokol Kosmonosy A - Sokol Krchleby A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Pavel 3:1, Bříška Jan 0:3, Lauber Jakub 3:0, Čech Jiří 3:1, body hostů: Randák Adam 2:2, Bittner Miloslav 1:3, Boháč Milan 0:3, Břetenář Petr 2:1),
3. kolo:
Aero Odolena Voda - Sokol Krchleby A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hendrych Jan 2:2, Topol Martin 1:3, Berný Jan 0:4, Kulíšek Marek 4:0, body hostů: Kučera Pavel 2:2, Bittner Miloslav 2:2, Doležal Martin 3:1, Randák Adam 2:2), ST EUROMASTER Kolín - Sokol Velké Popovice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zaplatílek Ctibor 3:0, Šembera Karel 0:2, Lhoták Jakub 2:1, Pilner Jaroslav 3:0, body hostů: Lambert Zbyněk 1:2, Stupavský Milan 1:2, Strnadová Karolína 1:2, Semrád Petr 0:2), Sokol Libice nad Cidlinou - AŠ Mladá Boleslav B 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Paroulek Milan 3:1, Pekárek František st. 2:2, Procházka Roman 2:1, Matějka Martin 3:1, body hostů: Pácha Robin 1:3, Havlík Vít 1:3, Botka Jan 0:4, Čeřovský Petr 3:0), ST Benešov A - Sokol Libčice nad Vltavou A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šturc Jiří 1:1, Pěnkava Luboš 2:0, Vaigl Martin 3:0, Dohnal Jaroslav 2:1, body hostů: Fišer Štefan 1:2, Slaměník Richard 0:3, Šulc Dalibor 0:2, Richter Jaroslav ml. 1:1), TTC Bělá pod Bezdězem B - TTC Brandýs n.L C -:- (ODLOŽENO), TJ Neratovice B - Sokol Kosmonosy A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Michal Jiří 1:2, Dvořák Zdeněk 2:1, Němeček Jakub 1:2, Beneš Tomáš 4:0, body hostů: Lauber Jakub 3:1, Veselý Pavel 1:2, Čech Jiří 1:2, Bříška Jan 0:3),
4. kolo:
Aero Odolena Voda - Sokol Velké Popovice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hendrych Jan 1:3, Topol Martin 1:3, Berný Jan 1:3, Kulíšek Marek 4:0, body hostů: Stupavský Milan 3:1, Lambert Zbyněk 1:3, Strnadová Karolína 2:2, Semrád Petr 3:1), ST EUROMASTER Kolín - Sokol Krchleby A 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zaplatílek Ctibor 4:0, Mazurkiewicz Ivo 0:3, Lhoták Jakub 2:1, Pilner Jaroslav 4:0, body hostů: Bittner Miloslav 1:3, Kučera Pavel 2:2, Randák Adam 0:3, Doležal Martin 1:2), Sokol Libice nad Cidlinou - Sokol Libčice nad Vltavou A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Paroulek Milan 2:2, Pekárek František st. 1:3, Procházka Roman 1:3, Matějka Martin 3:1, body hostů: Richter Jaroslav ml. 2:2, Fišer Štefan 4:0, Slaměník Richard 2:2, Šulc Dalibor 1:3), ST Benešov A - AŠ Mladá Boleslav B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dohnal Jaroslav 2:1, Barta Ivan 2:1, Pěnkava Luboš 2:1, Vaigl Martin 3:0, body hostů: Havlík Vít 0:3, Pácha Robin 2:1, Botka Jan 1:2, Oplt Miroslav 0:3), Sokol Rudná - TTC Bělá pod Bezdězem B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Frýdl Miloš 4:0, Hluchý Marek 1:3, Plecitý Lukáš 0:3, Cacek Tomáš 2:2, body hostů: Kapras Karel 2:2, Kaňka Luděk st. 3:1, Lapka Miroslav 3:1, Slobodzian Jakub 0:2, Grill Josef 0:1),
19. kolo:
Aero Odolena Voda - TJ Neratovice B -:-, ST EUROMASTER Kolín - Sokol Kosmonosy A -:-, Sokol Krchleby A - AŠ Mladá Boleslav B -:-, Sokol Libčice nad Vltavou A - Sokol Velké Popovice A -:-, Sokol Rudná - Sokol Libice nad Cidlinou -:-, TTC Brandýs n.L C - ST Benešov A -:-,
20. kolo:
ST EUROMASTER Kolín - TJ Neratovice B -:-, Aero Odolena Voda - Sokol Kosmonosy A -:-, Sokol Libčice nad Vltavou A - Sokol Krchleby A -:-, AŠ Mladá Boleslav B - Sokol Velké Popovice A -:-, TTC Brandýs n.L C - Sokol Libice nad Cidlinou -:-, Sokol Rudná - ST Benešov A -:-,
21. kolo:
ST EUROMASTER Kolín - TTC Bělá pod Bezdězem B -:-, AŠ Mladá Boleslav B - Sokol Rudná -:-, Sokol Libčice nad Vltavou A - TTC Brandýs n.L C -:-, Sokol Libice nad Cidlinou - TJ Neratovice B -:-, ST Benešov A - Sokol Kosmonosy A -:-, Sokol Velké Popovice A - Sokol Krchleby A -:-,
22. kolo:
TTC Bělá pod Bezdězem B - Aero Odolena Voda -:-, AŠ Mladá Boleslav B - TTC Brandýs n.L C -:-, Sokol Libčice nad Vltavou A - Sokol Rudná -:-, ST Benešov A - TJ Neratovice B -:-, Sokol Libice nad Cidlinou - Sokol Kosmonosy A -:-,
23. kolo:
Sokol Krchleby A - Sokol Libice nad Cidlinou -:-, Sokol Velké Popovice A - ST Benešov A -:-, TJ Neratovice B - Sokol Rudná -:-, Sokol Kosmonosy A - TTC Brandýs n.L C -:-, Sokol Libčice nad Vltavou A - TTC Bělá pod Bezdězem B -:-, ST EUROMASTER Kolín - Aero Odolena Voda -:-,
24. kolo:
Sokol Velké Popovice A - Sokol Libice nad Cidlinou -:-, Sokol Krchleby A - ST Benešov A -:-, Sokol Kosmonosy A - Sokol Rudná -:-, TJ Neratovice B - TTC Brandýs n.L C -:-, AŠ Mladá Boleslav B - TTC Bělá pod Bezdězem B -:-,
25. kolo:
Aero Odolena Voda - AŠ Mladá Boleslav B -:-, Sokol Libčice nad Vltavou A - ST EUROMASTER Kolín -:-, TTC Bělá pod Bezdězem B - Sokol Kosmonosy A -:-, Sokol Krchleby A - Sokol Rudná -:-, TTC Brandýs n.L C - Sokol Velké Popovice A -:-, ST Benešov A - Sokol Libice nad Cidlinou -:-,
26. kolo:
AŠ Mladá Boleslav B - ST EUROMASTER Kolín -:-, Aero Odolena Voda - Sokol Libčice nad Vltavou A -:-, TTC Bělá pod Bezdězem B - TJ Neratovice B -:-, TTC Brandýs n.L C - Sokol Krchleby A -:-, Sokol Velké Popovice A - Sokol Rudná -:-,
27. kolo:
Sokol Libice nad Cidlinou - Aero Odolena Voda -:-, ST Benešov A - ST EUROMASTER Kolín -:-, Sokol Velké Popovice A - TTC Bělá pod Bezdězem B -:-, TJ Neratovice B - AŠ Mladá Boleslav B -:-, Sokol Kosmonosy A - Sokol Libčice nad Vltavou A -:-, Sokol Rudná - TTC Brandýs n.L C -:-,
28. kolo:
ST Benešov A - Aero Odolena Voda -:-, Sokol Libice nad Cidlinou - ST EUROMASTER Kolín -:-, Sokol Krchleby A - TTC Bělá pod Bezdězem B -:-, Sokol Kosmonosy A - AŠ Mladá Boleslav B -:-, TJ Neratovice B - Sokol Libčice nad Vltavou A -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy