Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Krajská soutěž 2.třídy B
1. kolo:
Sokol Dříň A - TTC Kladno C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kasík Martin 3:0, Šulc Jiří 2:1, Teiml Marek 0:3, Stočes Luděk 4:0, body hostů: Pírka Josef 1:3, Lážnovský Jiří 2:1, Jedlička Stanislav 1:2, Strejc Václav 0:3), Dynamo Nelahozeves A - Sokol Hudlice B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Točík Radek 2:1, Sirůček Jiří 1:1, Gecašek Marek 2:1, Kraml Václav 3:0, body hostů: Sklenář David 2:1, Lev Daniel 1:2, Vaculík Stanislav ml. 0:3, Bartůněk David 0:2), STC Slaný B - Sokol Lány B 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zýmová Pavla 1:1, Vesecký David 1:1, Makara Michal 3:0, Vaktor Ivan 1:1, WO 3:0, body hostů: Jirkovský Václav 1:2, Běloušek David 2:1, Hrbek Jiří 0:3, WO 0:3), Sokol Buštěhrad - Sokol Unhošť 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Táborský Oldřich 0:4, Krejčí Tomáš 4:0, Lafek Dominik 2:1, Hnidka Marian 4:0, body hostů: Mach Libor 1:3, Fryš Zdeněk 1:3, Urban Jiří 2:2, Bucek Jindřich 1:2), TJ Úholičky A - Sokol Rakovník A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rudolf Tomáš 2:0, Novosad Rostislav 2:0, Novák Martin 2:1, Vojtěch Dušan 2:0, body hostů: Jansa Stanislav ml. 0:1, Jansa Stanislav st. 1:1, Cibulka Josef 0:2, Mladý Václav 0:2, Stibor Josef 0:2),
2. kolo:
Sokol Stochov Honice A - TTC Kladno C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janoušek Zdeněk 1:2, Žák Roman 1:2, Jedlička Jaroslav 3:0, Velc Tomáš 4:0, body hostů: Navrátil Tomáš 2:2, Levenec Alexandr 0:3, Tuček Miroslav 0:3, Jedlička Stanislav 2:1), Dynamo Nelahozeves A - Sokol Lány B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novotný Josef 1:3, Točík Radek 2:1, Štipák Roman 0:3, Gecašek Marek 3:1, body hostů: Chrt Lukáš 2:2, Běloušek David 2:2, Jirkovský Václav 1:2, Hrbek Jiří 3:0), STC Slaný B - Sokol Hudlice B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chadima Ondřej 1:2, Vesecký David 3:0, Zýmová Pavla 3:0, Makara Michal 2:2, body hostů: Lev Leoš 1:3, Sklenář David 1:2, Lev Daniel 2:1, Sklenář Tomáš 0:3), Sokol Buštěhrad - KST Rakovník C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řezníček Lukáš 1:3, Hnidka Marian 2:1, Lafek Dominik 1:2, Krejčí Tomáš 1:3, body hostů: Barsa Tomáš 2:2, Adamczuk Janusz 2:2, Macek Zdeněk ml. 2:1, Mikeš Milan 3:0),
3. kolo:
Sokol Hudlice B - Sokol Buštěhrad 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartůněk David 1:2, Vaculík Stanislav ml. 0:2, Sklenář Lukáš 1:2, Lev Leoš 0:3, body hostů: Krejčí Tomáš 3:0, Hnidka Marian 3:0, Lafek Dominik 2:1, Řezníček Lukáš 1:1), TTC Kladno C - STC Slaný B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jedlička Stanislav 2:1, Strejc Václav 1:2, Horbaj Dušan 0:3, Pírka Josef 1:3, body hostů: Vesecký David 4:0, Zýmová Pavla 3:0, Makara Michal 2:1, Chadima Ondřej 0:3), TJ Úholičky A - Sokol Stochov Honice A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rudolf Tomáš 3:0, Novosad Rostislav 1:1, Novák Martin 2:1, Vojtěch Dušan 3:0, body hostů: Jedlička Jaroslav 1:2, Janoušek Zdeněk 1:2, Krob Pavel 0:3, Hudeček Josef 0:2), Sokol Rakovník A - Sokol Dříň A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jansa Stanislav st. 2:1, Jansa Stanislav ml. 1:2, Sosna Petr 0:3, Pitař Michal 1:3, body hostů: Stočes Luděk 4:0, Kasík Martin 2:1, Šulc Jiří 2:1, Teiml Marek 1:2), Sokol Unhošť - KST Rakovník C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mach Libor 1:1, Urban Jiří 2:0, Fryš Zdeněk 2:1, Bucek Jindřich 2:1, Mayer Lukáš 1:0, body hostů: Macek Zdeněk ml. 2:1, Kapoun Ondřej 0:2, Barsa Tomáš 0:3, Adamczuk Janusz 1:1, Hospodářský Jonny 0:1),
4. kolo:
Sokol Lány B - Sokol Buštěhrad 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jirkovský Václav 1:3, Hrbek Jiří 2:2, Chrt Lukáš 3:1, Běloušek David 2:2, body hostů: Krejčí Tomáš 3:1, Hnidka Marian 4:0, Lafek Dominik 1:3, Sláma Jan 0:4), TTC Kladno C - Dynamo Nelahozeves A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jedlička Stanislav 4:0, Tuček Miroslav 1:3, Horbaj Dušan 1:3, Pírka Josef 3:1, body hostů: Gecašek Marek 1:3, Točík Radek 3:1, Brož Petr 1:3, Štipák Roman 2:2), TJ Úholičky A - Sokol Dříň A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rudolf Tomáš 3:0, Novosad Rostislav 1:1, Novák Martin 1:2, Vojtěch Dušan 3:0, body hostů: Stočes Luděk 1:2, Kasík Martin 2:1, Šulc Jiří 0:3, Teiml Marek 0:2), Sokol Rakovník A - Sokol Stochov Honice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jansa Stanislav st. 1:3, Jansa Stanislav ml. 4:0, Sosna Petr 1:3, Pitař Michal 1:3, body hostů: Jedlička Jaroslav 3:1, Janoušek Zdeněk 0:4, Velc Tomáš 3:1, Žák Roman 3:1),
19. kolo:
Dynamo Nelahozeves A - Sokol Unhošť -:-, STC Slaný B - KST Rakovník C -:-, Sokol Stochov Honice A - Sokol Hudlice B -:-, Sokol Dříň A - Sokol Lány B -:-, Sokol Rakovník A - TTC Kladno C -:-,
20. kolo:
STC Slaný B - Sokol Unhošť -:-, Dynamo Nelahozeves A - KST Rakovník C -:-, Sokol Dříň A - Sokol Hudlice B -:-, Sokol Stochov Honice A - Sokol Lány B -:-, TJ Úholičky A - TTC Kladno C -:-,
21. kolo:
TJ Úholičky A - Dynamo Nelahozeves A -:-, Sokol Rakovník A - STC Slaný B -:-, Sokol Hudlice B - Sokol Unhošť -:-, Sokol Lány B - KST Rakovník C -:-, Sokol Dříň A - Sokol Stochov Honice A -:-,
22. kolo:
Sokol Rakovník A - Dynamo Nelahozeves A -:-, TJ Úholičky A - STC Slaný B -:-, TTC Kladno C - Sokol Buštěhrad -:-, Sokol Lány B - Sokol Unhošť -:-, Sokol Hudlice B - KST Rakovník C -:-,
23. kolo:
KST Rakovník C - TTC Kladno C -:-, Sokol Buštěhrad - TJ Úholičky A -:-, Dynamo Nelahozeves A - Sokol Stochov Honice A -:-, STC Slaný B - Sokol Dříň A -:-, Sokol Lány B - Sokol Hudlice B -:-,
24. kolo:
Sokol Unhošť - TTC Kladno C -:-, Sokol Buštěhrad - Sokol Rakovník A -:-, Sokol Stochov Honice A - STC Slaný B -:-, Dynamo Nelahozeves A - Sokol Dříň A -:-,
25. kolo:
Sokol Stochov Honice A - Sokol Buštěhrad -:-, Sokol Unhošť - TJ Úholičky A -:-, KST Rakovník C - Sokol Rakovník A -:-, TTC Kladno C - Sokol Lány B -:-, STC Slaný B - Dynamo Nelahozeves A -:-,
26. kolo:
Sokol Dříň A - Sokol Buštěhrad -:-, Sokol Rakovník A - Sokol Unhošť -:-, KST Rakovník C - TJ Úholičky A -:-, TTC Kladno C - Sokol Hudlice B -:-,
27. kolo:
Sokol Hudlice B - TJ Úholičky A -:-, Sokol Lány B - Sokol Rakovník A -:-, Sokol Unhošť - Sokol Stochov Honice A -:-, KST Rakovník C - Sokol Dříň A -:-, Sokol Buštěhrad - Dynamo Nelahozeves A -:-,
28. kolo:
Sokol Lány B - TJ Úholičky A -:-, Sokol Hudlice B - Sokol Rakovník A -:-, KST Rakovník C - Sokol Stochov Honice A -:-, Sokol Unhošť - Sokol Dříň A -:-, Sokol Buštěhrad - STC Slaný B -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy