Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Krajská soutěž 2.třídy C
1. kolo:
Sokol Dolní Beřkovice - Sokol Kosmonosy B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrdý Miroslav 4:0, Papež Miloslav 1:2, Danaj Milan 0:3, Danaj Tomáš 4:0, body hostů: Čuban Jiří 2:2, Horsák Oldřich 2:2, Soumar Vladimír 1:2, Veselý Martin 0:3), AŠ Mladá Boleslav C - Sokol Všetaty A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Oplt Pavel 1:1, Botková Michaela 0:2, Oplt Miroslav 0:3, Botka Jan 1:2, body hostů: Rubín Pavel 3:0, Polák Karel 3:0, Primáč Vojtěch 2:0, Moulis Pavel 0:2), TJ Sadská C - Sokol Mnichovo Hradiště B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vydrová Lucie 2:2, Motl Milan 3:1, Vydra Milan 1:2, Vojáček Jiří 1:3, Žežule Ondřej 1:0, body hostů: Trávníček Luboš 4:0, Beniš Ondřej 1:3, Pleticha Vladimír 1:3, Kastner Patrik 2:2), Lokomotiva Nymburk - Sokol Krchleby B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hájek Zdeněk 1:2, Piroutek Květoslav 2:1, Eliška Roman 2:1, Třešňák Josef 4:0, body hostů: Břetenář Petr 2:2, Hradecký Petr 1:2, Jaroňová Karolína 1:2, Špitálský Ladislav 0:3), Sokol Malín B - Sokol Otradovice 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sytař Dan 0:2, Kepka Jaroslav ml. 3:0, Kolman Leon 2:1, Růžička Dušan 3:0, Bureš Bohumil 1:0, body hostů: Žerava Miroslav ml. 1:2, Fidrant Michal 0:3, Šimůnek Čestmír 1:2, Charvát Jaroslav 1:2),
2. kolo:
Sokol Dolní Beřkovice - TJ Neratovice C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrdý Radek 3:0, Hrdý Miroslav 2:0, Papež Miloslav 0:3, Danaj Tomáš 3:0, body hostů: Vilhelm Oldřich 1:2, Němeček Jakub 1:2, Jelínek Pavel 1:2, Janda Filip 0:2), AŠ Mladá Boleslav C - Sokol Mnichovo Hradiště B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Botka Jan 2:1, Botková Michaela 0:3, Kupec Petr 0:3, Kouřil Lubomír 2:1, body hostů: Trávníček Luboš 2:1, Pleticha Vladimír 2:1, Kastner Patrik 3:0, Dusil Petr 1:2), TJ Sadská C - Sokol Všetaty A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vydrová Lucie 2:2, Žežule Ondřej 3:1, Vydra Milan 1:2, Motl Milan 3:1, body hostů: Rubín Pavel 3:1, Polák Karel 1:3, Urban Milan 1:3, Moulis Pavel 1:2), Sokol Přezletice A - Sokol Krchleby B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Poláček Petr 2:1, Slunéčko Radek 2:1, Dvořák Jan 1:2, Hrstka Tomáš 3:0, body hostů: Jaroňová Karolína 1:2, Jaroň Daniel 1:2, Špitálský Ladislav 2:1, Miškovský Josef 0:3),
3. kolo:
Sokol Kosmonosy B - Sokol Krchleby B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horsák Oldřich 3:1, Čuban Jiří 2:2, Durdis Petr ml. 2:2, Bernát Jan 2:2, body hostů: Břetenář Petr 2:2, Hradecký Petr 3:1, Janda Martin 2:2, Paclt Milan 0:4), Sokol Všetaty A - Lokomotiva Nymburk 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moulis Pavel 2:2, Polák Karel 1:3, Primáč Vojtěch 2:2, Rubín Pavel 3:1, body hostů: Třešňák Josef 0:4, Piroutek Květoslav 4:0, Dvořák Jaroslav 3:1, Hájek Zdeněk 1:3), Sokol Mnichovo Hradiště B - Sokol Přezletice A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pleticha Vladimír 2:1, Kastner Patrik 2:1, Beniš Ondřej 2:1, Dusil Petr 2:1, body hostů: Poláček Petr 0:3, Dvořák Jan 2:1, Weishaupt Robert 0:3, Slunéčko Radek 2:1), Sokol Dolní Beřkovice - Sokol Malín B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrdý Miroslav 2:2, Papež Miloslav 2:2, Halama Jiří 1:3, Danaj Tomáš 4:0, body hostů: Růžička Dušan 2:2, Kepka Jaroslav ml. 1:3, Kolman Leon 3:1, Sytař Dan 1:3), AŠ Mladá Boleslav C - TJ Sadská C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Niems Dušan 2:2, Oplt Miroslav 2:2, Oplt Pavel 2:1, Kouřil Lubomír 3:1, body hostů: Motl Milan 2:2, Stejskal Tomáš 1:3, Vydra Milan 0:4, Žežule Ondřej 3:0),
4. kolo:
TJ Neratovice C - Sokol Krchleby B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Němeček Jakub 2:0, Vilhelm Oldřich 2:0, Jelínek Pavel 2:1, Janda Filip 3:0, body hostů: Břetenář Petr 1:2, Hradecký Petr 0:3, Janda Martin 0:2, Jaroňová Karolína 0:2), Sokol Všetaty A - Sokol Přezletice A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Moulis Pavel 0:2, Polák Karel 1:1, Primáč Vojtěch 1:2, Rubín Pavel 0:3, body hostů: Hrstka Tomáš 3:0, Dvořák Jan 2:1, Slunéčko Radek 1:1, Poláček Petr 2:0), Sokol Mnichovo Hradiště B - Lokomotiva Nymburk 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kroupa Milan 1:2, Pleticha Vladimír 3:0, Kastner Patrik 2:1, Dusil Petr 3:0, body hostů: Piroutek Květoslav 1:2, Kyncl Miloslav 1:2, Třešňák Josef 1:2, Dvořák Jaroslav 0:3), Sokol Dolní Beřkovice - Sokol Otradovice 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Danaj Milan 0:3, Papež Miloslav 3:0, Hrdý Miroslav 3:0, Danaj Tomáš 3:0, body hostů: Žerava Miroslav ml. 1:2, Fidrant Michal 0:3, Šimůnek Čestmír 1:2, Charvát Jaroslav 1:2),
19. kolo:
Sokol Kosmonosy B - Lokomotiva Nymburk -:-, TJ Neratovice C - Sokol Přezletice A -:-, Sokol Krchleby B - AŠ Mladá Boleslav C -:-, Sokol Malín B - Sokol Všetaty A -:-, Sokol Otradovice - Sokol Mnichovo Hradiště B -:-,
20. kolo:
Lokomotiva Nymburk - TJ Neratovice C -:-, Sokol Kosmonosy B - Sokol Přezletice A -:-, TJ Sadská C - Sokol Krchleby B -:-, Sokol Otradovice - Sokol Všetaty A -:-, Sokol Malín B - Sokol Mnichovo Hradiště B -:-,
21. kolo:
Sokol Kosmonosy B - Sokol Malín B -:-, Sokol Otradovice - TJ Neratovice C -:-, Sokol Dolní Beřkovice - AŠ Mladá Boleslav C -:-, Sokol Všetaty A - Sokol Krchleby B -:-, Sokol Přezletice A - Lokomotiva Nymburk -:-,
22. kolo:
TJ Neratovice C - Sokol Malín B -:-, Sokol Kosmonosy B - Sokol Otradovice -:-, Sokol Dolní Beřkovice - TJ Sadská C -:-, Sokol Krchleby B - Sokol Mnichovo Hradiště B -:-,
23. kolo:
Sokol Všetaty A - Sokol Kosmonosy B -:-, Sokol Mnichovo Hradiště B - TJ Neratovice C -:-, Lokomotiva Nymburk - Sokol Dolní Beřkovice -:-, AŠ Mladá Boleslav C - Sokol Malín B -:-, TJ Sadská C - Sokol Otradovice -:-,
24. kolo:
Sokol Mnichovo Hradiště B - Sokol Kosmonosy B -:-, Sokol Všetaty A - TJ Neratovice C -:-, Sokol Přezletice A - Sokol Dolní Beřkovice -:-, TJ Sadská C - Sokol Malín B -:-, AŠ Mladá Boleslav C - Sokol Otradovice -:-,
25. kolo:
AŠ Mladá Boleslav C - Sokol Kosmonosy B -:-, TJ Neratovice C - TJ Sadská C -:-, Sokol Malín B - Lokomotiva Nymburk -:-, Sokol Otradovice - Sokol Přezletice A -:-, Sokol Krchleby B - Sokol Dolní Beřkovice -:-, Sokol Mnichovo Hradiště B - Sokol Všetaty A -:-,
26. kolo:
TJ Neratovice C - AŠ Mladá Boleslav C -:-, Sokol Kosmonosy B - TJ Sadská C -:-, Sokol Otradovice - Lokomotiva Nymburk -:-, Sokol Malín B - Sokol Přezletice A -:-,
27. kolo:
Sokol Všetaty A - Sokol Dolní Beřkovice -:-, Sokol Krchleby B - Sokol Malín B -:-, Lokomotiva Nymburk - AŠ Mladá Boleslav C -:-, Sokol Přezletice A - TJ Sadská C -:-, TJ Neratovice C - Sokol Kosmonosy B -:-,
28. kolo:
Sokol Mnichovo Hradiště B - Sokol Dolní Beřkovice -:-, Sokol Krchleby B - Sokol Otradovice -:-, Sokol Přezletice A - AŠ Mladá Boleslav C -:-, Lokomotiva Nymburk - TJ Sadská C -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy