Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Krajská soutěž 2.třídy D
1. kolo:
Sokol Kostelec nad Černými lesy - TTC Žehuň A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pak Viktor 0:3, Vacek Miroslav 1:2, Čihák Milan 2:1, Pokorný Petr 2:2, body hostů: Kvasnička Daniel ml. 4:0, Kvasnička Jan 2:1, Bečvářová Michaela 1:2, Kvasnička Daniel st. 1:2), Sokol Čáslav B - SK Nová Ves I. A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Líska Filip 3:1, Mucha Ondřej 3:0, Cyrus Miroslav 2:1, Cikán Michal 1:3, body hostů: Lupták Marián 3:1, Řehák Josef st. 1:3, Pych Luděk 1:2, Voslař Jiří 0:3), Sokol Velký Osek - Sokol Malín A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Buriánek Daniel 2:2, Jindra Josef 4:0, Čebiš Luboš 0:4, Vendl Jakub 3:1, body hostů: Dusil Filip 1:3, Štus Radek 3:1, Vala Martin 2:2, Hladík Jan 1:3), TTC Říčany B - ST Benešov B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stárek Karel st. 2:0, Pígl Tomáš 1:1, Erlich Luboš 3:0, Stárek Karel ml. 2:1, body hostů: Zrcek Miroslav 0:3, Žydyk Roman 1:2, Hrazdíra Jiří 0:2, Dvořák Martin 1:1), Sokol Uhlířské Janovice A - KST Týnec nad Sázavou A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švarc Ondřej 1:3, Číž Josef 1:3, Čížová Tereza 2:2, Zahrádka Zdeněk 3:1, body hostů: Hrušková Hana 3:1, Hameta Oldřich 3:1, Balata Vladimír 2:2, Kašpárek František 1:3),
2. kolo:
SK Nová Ves I. A - TTC Žehuň A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pych Luděk 0:3, Šíma Roman 0:2, Řehák Josef st. 1:2, Lupták Marián 1:2, body hostů: Kvasnička Daniel ml. 3:0, Kvasnička Jan 3:0, Bečvářová Michaela 2:1, Kloz Daniel 1:1), Sokol Čáslav B - Sokol Kostelec nad Černými lesy 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Líska Filip 2:2, Mucha Ondřej 2:2, Cyrus Miroslav 3:1, Cikán Michal 2:2, body hostů: Pokorný Petr 3:1, Pokorný Jaroslav 0:4, Čihák Milan 3:1, Vacek Miroslav 1:3), Sokol Malín A - ST Benešov B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vala Martin 1:1, Hladík Jan 2:0, Štus Radek 3:0, Dusil Filip 2:0, body hostů: Zrcek Miroslav 0:3, Hrazdíra Jiří 0:2, Žydyk Roman 0:2, Dvořák Martin 1:1), TTC Říčany B - Sokol Velký Osek 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stárek Karel st. 3:0, Pígl Tomáš 1:2, Erlich Luboš 1:2, Stárek Karel ml. 3:1, body hostů: Jindra Josef 2:2, Buriánek Daniel 2:1, Cincibus Milan ml. 0:3, Čebiš Luboš 1:2), Sokol Uhlířské Janovice A - Sokol Velké Popovice B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švarc Ondřej 0:3, Číž Josef 0:3, Čížová Tereza 1:2, Zahrádka Zdeněk 3:1, body hostů: Vosátka Patrik 4:0, Šoltés Martin 2:1, Lauko Ladislav 1:2, Steffl Jan 2:1),
3. kolo:
KST Týnec nad Sázavou A - Sokol Kostelec nad Černými lesy 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hameta Oldřich 3:1, Kašpárek František 1:3, Kratochvíl Christian 1:2, Hrušková Hana 4:0, body hostů: Čihák Milan 2:2, Pokorný Petr 3:1, Vacek Miroslav 0:4, Burda Roman 1:2), SK Nová Ves I. A - Sokol Velké Popovice B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řehák Josef st. 3:1, Hladík Martin 0:4, Řehák Josef ml. 0:3, Lupták Marián 3:1, body hostů: Vosátka Patrik 3:1, Lauko Ladislav 2:2, Maršál Petr 2:2, Steffl Jan 2:1), Sokol Velký Osek - Sokol Močovice A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cincibus Milan ml. 1:1, Jindra Josef 2:0, Ulrich Radek 2:1, Vendl Jakub 3:0, body hostů: Janeček Martin 2:1, Liška Josef 0:3, Hrčka Milan 0:2, Kořínek Miroslav 0:2), TTC Žehuň A - Sokol Malín A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bečvářová Michaela 0:2, Kvasnička Jan 0:2, Kloz Daniel 0:2, Kvasnička Daniel ml. 0:2, body hostů: Štus Radek 2:0, Dusil Filip 2:0, Hladík Jan 2:0, Vala Martin 2:0), Sokol Čáslav B - TTC Říčany B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Houdek Jakub 0:3, Mucha Ondřej 1:1, Cyrus Miroslav 1:2, Líska Filip 0:3, body hostů: Stárek Karel ml. 1:2, Stárek Karel st. 3:0, Erlich Luboš 3:0, Plíhal Martin 2:0),
4. kolo:
Sokol Velké Popovice B - Sokol Kostelec nad Černými lesy 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Steffl Jan 4:0, Lauko Ladislav 2:1, Strnad Martin 1:2, Vosátka Patrik 2:1, WO 0:1, body hostů: Čihák Milan 1:2, Pokorný Petr 2:2, Vacek Miroslav 0:3, Burda Roman 1:2, WO 1:0), SK Nová Ves I. A - KST Týnec nad Sázavou A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řehák Josef st. 0:2, Šíma Roman 0:2, Hladík Martin 0:3, Lupták Marián 1:2, body hostů: Hrušková Hana 3:0, Hameta Oldřich 3:0, Balata Vladimír 1:1, Kašpárek František 2:0), ST Benešov B - Sokol Močovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrazdíra Jiří 0:4, Šturc Jiří 3:1, Žydyk Roman 0:2, Vaigl Martin 3:1, Zrcek Miroslav 2:0, body hostů: Táborský Vladimír 1:3, Janeček Martin 4:0, Liška Josef 2:2, Kristek Ondřej 1:2, Kořínek Miroslav 0:1), TTC Žehuň A - TTC Říčany B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bečvářová Michaela 1:3, Kvasnička Jan 2:2, Kloz Daniel 1:3, Kvasnička Daniel ml. 4:0, body hostů: Stárek Karel st. 1:3, Stárek Karel ml. 2:2, Erlich Luboš 3:1, Pígl Tomáš 2:2), Sokol Čáslav B - Sokol Malín A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Líska Filip 0:2, Houdek Jakub 0:2, Petržílka Ondřej 0:2, Šorejs Jaroslav 0:2, body hostů: Vala Martin 2:0, Dusil Filip 2:0, Hladík Jan 2:0, Štus Radek 2:0),
19. kolo:
Sokol Kostelec nad Černými lesy - Sokol Uhlířské Janovice A -:-, Sokol Močovice A - KST Týnec nad Sázavou A -:-, TTC Žehuň A - Sokol Velký Osek -:-, Sokol Čáslav B - ST Benešov B -:-, TTC Říčany B - Sokol Malín A -:-,
20. kolo:
SK Nová Ves I. A - Sokol Uhlířské Janovice A -:-, Sokol Močovice A - Sokol Velké Popovice B -:-, Sokol Velký Osek - Sokol Čáslav B -:-, TTC Žehuň A - ST Benešov B -:-,
21. kolo:
Sokol Kostelec nad Černými lesy - Sokol Malín A -:-, TTC Říčany B - SK Nová Ves I. A -:-, TTC Žehuň A - Sokol Močovice A -:-, Sokol Velký Osek - Sokol Uhlířské Janovice A -:-, Sokol Velké Popovice B - KST Týnec nad Sázavou A -:-,
22. kolo:
Sokol Malín A - SK Nová Ves I. A -:-, Sokol Kostelec nad Černými lesy - TTC Říčany B -:-, Sokol Močovice A - Sokol Čáslav B -:-, ST Benešov B - Sokol Uhlířské Janovice A -:-,
23. kolo:
KST Týnec nad Sázavou A - Sokol Velký Osek -:-, Sokol Velké Popovice B - ST Benešov B -:-, Sokol Uhlířské Janovice A - TTC Žehuň A -:-, Sokol Močovice A - Sokol Malín A -:-, SK Nová Ves I. A - Sokol Kostelec nad Černými lesy -:-,
24. kolo:
Sokol Velké Popovice B - Sokol Velký Osek -:-, KST Týnec nad Sázavou A - ST Benešov B -:-, Sokol Uhlířské Janovice A - Sokol Čáslav B -:-, Sokol Močovice A - TTC Říčany B -:-,
25. kolo:
Sokol Kostelec nad Černými lesy - Sokol Močovice A -:-, Sokol Malín A - Sokol Uhlířské Janovice A -:-, TTC Žehuň A - KST Týnec nad Sázavou A -:-, Sokol Velké Popovice B - Sokol Čáslav B -:-, ST Benešov B - Sokol Velký Osek -:-,
26. kolo:
SK Nová Ves I. A - Sokol Močovice A -:-, TTC Říčany B - Sokol Uhlířské Janovice A -:-, KST Týnec nad Sázavou A - Sokol Čáslav B -:-, TTC Žehuň A - Sokol Velké Popovice B -:-,
27. kolo:
Sokol Kostelec nad Černými lesy - Sokol Velký Osek -:-, ST Benešov B - SK Nová Ves I. A -:-, KST Týnec nad Sázavou A - Sokol Malín A -:-, Sokol Velké Popovice B - TTC Říčany B -:-, Sokol Uhlířské Janovice A - Sokol Močovice A -:-, Sokol Čáslav B - TTC Žehuň A -:-,
28. kolo:
ST Benešov B - Sokol Kostelec nad Černými lesy -:-, Sokol Velký Osek - SK Nová Ves I. A -:-, Sokol Malín A - Sokol Velké Popovice B -:-, KST Týnec nad Sázavou A - TTC Říčany B -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy