Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
RSST Přerov 2. třídy
1. kolo:
TJ Sokol Osek A - SDH Lhota A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Olivík Martin 0:3, Bouchal Jaroslav 3:1, Hrabal Pavel 2:2, Kužílek Tomáš 4:0, Rozkošný Martin 0:1, body hostů: Zámorský Josef 1:3, Šandl Jaromír 1:3, Petřvalský Roman 3:1, Sehnal Zdeněk 2:2), SK Přerov D - TJ Sokol Čekyně A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvouletý Dan 4:0, Zachrla Radim 2:1, Cápík Antonín 3:1, Gerhát Michal 3:1, WO 1:0, body hostů: Cagášek Pavel 1:3, Kundrát Ladislav 0:4, Štengl Libor 1:2, Horák Vlastimil 1:3, WO 0:1), TJ Sokol Opatovice B - Stolní tenis klub Komárno 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hradil Bedřich 3:1, Slezák Radek 3:1, Frydrych Radomír 3:1, Káďe Ladislav 0:4, body hostů: Šurin Jan 1:3, Šindelek Jiří st. 1:3, Šindelek Jiří ml. 1:3, Simandl Marek 4:0), TJ Sokol Jezernice C - TJ Sigma Cidemat Hranice C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kotlán Miroslav 2:2, Frankovič Jaroslav 4:0, Zenáhla Petr 2:2, Hubáček Vladimír 1:3, body hostů: Kaspar Michal 3:1, Zavadil Dominik 3:1, Vitoul Pavel 0:4, Šeděnka Jaroslav 1:3), TJ Sokol Dolní Újezd B - TJ Sokol Kojetín C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šeda Pavel 2:2, Suchý Ondřej st. 1:3, Kotlán Miroslav ml. 3:1, Anděl Pavel 3:1, body hostů: Florián Miroslav 3:1, Vrtěl Luděk 3:1, Zedníček Martin 0:4, Michálek Antonín 1:3), SDH Špičky A - ST Rajnochovice A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Andrš Jakub 3:1, Trousil Martin 2:2, Frkal Tomáš 0:4, Boháč Petr 0:4, body hostů: Gajdoš Vladan 4:0, Strapek Tomáš 2:2, Sedláček Jaroslav 3:1, Blabla Vojtěch 2:2),
2. kolo:
SDH Lhota A - ST Rajnochovice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petřvalský Roman 2:2, Zámorský Josef 0:4, Sehnal Zdeněk 3:1, Urbášek Petr 1:3, body hostů: Gajdoš Vladan 3:1, Strapek Tomáš 3:1, Sedláček Jaroslav 3:1, Blabla Vojtěch 1:3), TJ Sokol Kojetín C - SDH Špičky A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Florián Miroslav 2:2, Michálek Antonín 2:2, Zedníček Martin 3:1, Vrtěl Luděk 2:2, body hostů: Andrš Jakub 3:1, Trousil Martin 4:0, Boháč Petr 0:4, Frkal Tomáš 0:4), TJ Sigma Cidemat Hranice C - TJ Sokol Dolní Újezd B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zavadil Dominik 2:2, Kuchař Vlastimil 2:1, Kaspar Michal 1:3, Němeček Ladislav 0:4, WO 1:0, body hostů: Anděl Pavel 1:3, Šeda Pavel 4:0, Suchý Ondřej st. 2:1, Kotlán Miroslav ml. 3:1, WO 0:1), Stolní tenis klub Komárno - TJ Sokol Jezernice C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šindelek Jiří st. 2:1, Šurin Jan 3:0, Simandl Marek 3:0, Šindelek Josef 0:3, WO 4:0, body hostů: Zenáhla Petr 0:3, Hubáček Vladimír 1:3, Frankovič Jaroslav 1:1, Kotlán Miroslav 2:1, WO 0:4), TJ Sokol Čekyně A - TJ Sokol Opatovice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štengl Libor 3:1, Cagášek Pavel 3:1, Horák Vlastimil 0:4, Kundrát Ladislav 1:3, body hostů: Káďe Ladislav 1:3, Hradil Bedřich 3:1, Slezák Radek 2:2, Frydrych Radomír 3:1), TJ Sokol Osek A - SK Přerov D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rozkošný Martin 1:3, Olivík Martin 3:1, Hrabal Pavel 2:2, Rozkošný Filip 0:4, body hostů: Gerhát Michal 1:3, Dvouletý Dan 3:1, Cápík Antonín 3:1, Čada Hynek 3:1),
3. kolo:
SK Přerov D - SDH Lhota A -:-, TJ Sokol Opatovice B - TJ Sokol Osek A -:-, TJ Sokol Jezernice C - TJ Sokol Čekyně A -:-, TJ Sokol Dolní Újezd B - Stolní tenis klub Komárno -:-, SDH Špičky A - TJ Sigma Cidemat Hranice C -:-, ST Rajnochovice A - TJ Sokol Kojetín C -:-,
4. kolo:
SDH Lhota A - TJ Sokol Kojetín C -:-, TJ Sigma Cidemat Hranice C - ST Rajnochovice A -:-, Stolní tenis klub Komárno - SDH Špičky A -:-, TJ Sokol Čekyně A - TJ Sokol Dolní Újezd B -:-, TJ Sokol Osek A - TJ Sokol Jezernice C -:-, SK Přerov D - TJ Sokol Opatovice B -:-,
5. kolo:
TJ Sokol Opatovice B - SDH Lhota A -:-, TJ Sokol Jezernice C - SK Přerov D -:-, TJ Sokol Dolní Újezd B - TJ Sokol Osek A -:-, SDH Špičky A - TJ Sokol Čekyně A -:-, ST Rajnochovice A - Stolní tenis klub Komárno -:-, TJ Sokol Kojetín C - TJ Sigma Cidemat Hranice C -:-,
6. kolo:
SDH Lhota A - TJ Sigma Cidemat Hranice C -:-, Stolní tenis klub Komárno - TJ Sokol Kojetín C -:-, TJ Sokol Čekyně A - ST Rajnochovice A -:-, TJ Sokol Osek A - SDH Špičky A -:-, SK Přerov D - TJ Sokol Dolní Újezd B -:-, TJ Sokol Opatovice B - TJ Sokol Jezernice C -:-,
7. kolo:
TJ Sokol Jezernice C - SDH Lhota A -:-, TJ Sokol Dolní Újezd B - TJ Sokol Opatovice B -:-, SDH Špičky A - SK Přerov D -:-, ST Rajnochovice A - TJ Sokol Osek A -:-, TJ Sokol Kojetín C - TJ Sokol Čekyně A -:-, TJ Sigma Cidemat Hranice C - Stolní tenis klub Komárno -:-,
8. kolo:
SDH Lhota A - Stolní tenis klub Komárno -:-, TJ Sokol Čekyně A - TJ Sigma Cidemat Hranice C -:-, TJ Sokol Osek A - TJ Sokol Kojetín C -:-, SK Přerov D - ST Rajnochovice A -:-, TJ Sokol Opatovice B - SDH Špičky A -:-, TJ Sokol Jezernice C - TJ Sokol Dolní Újezd B -:-,
9. kolo:
TJ Sokol Dolní Újezd B - SDH Lhota A -:-, SDH Špičky A - TJ Sokol Jezernice C -:-, ST Rajnochovice A - TJ Sokol Opatovice B -:-, TJ Sokol Kojetín C - SK Přerov D -:-, TJ Sigma Cidemat Hranice C - TJ Sokol Osek A -:-, Stolní tenis klub Komárno - TJ Sokol Čekyně A -:-,
10. kolo:
SDH Lhota A - TJ Sokol Čekyně A -:-, TJ Sokol Osek A - Stolní tenis klub Komárno -:-, SK Přerov D - TJ Sigma Cidemat Hranice C -:-, TJ Sokol Opatovice B - TJ Sokol Kojetín C -:-, TJ Sokol Jezernice C - ST Rajnochovice A -:-, TJ Sokol Dolní Újezd B - SDH Špičky A -:-,
11. kolo:
SDH Špičky A - SDH Lhota A -:-, ST Rajnochovice A - TJ Sokol Dolní Újezd B -:-, TJ Sokol Kojetín C - TJ Sokol Jezernice C -:-, TJ Sigma Cidemat Hranice C - TJ Sokol Opatovice B -:-, Stolní tenis klub Komárno - SK Přerov D -:-, TJ Sokol Čekyně A - TJ Sokol Osek A -:-,
12. kolo:
SDH Lhota A - TJ Sokol Osek A -:-, TJ Sokol Čekyně A - SK Přerov D -:-, Stolní tenis klub Komárno - TJ Sokol Opatovice B -:-, TJ Sigma Cidemat Hranice C - TJ Sokol Jezernice C -:-, TJ Sokol Kojetín C - TJ Sokol Dolní Újezd B -:-, ST Rajnochovice A - SDH Špičky A -:-,
13. kolo:
ST Rajnochovice A - SDH Lhota A -:-, SDH Špičky A - TJ Sokol Kojetín C -:-, TJ Sokol Dolní Újezd B - TJ Sigma Cidemat Hranice C -:-, TJ Sokol Jezernice C - Stolní tenis klub Komárno -:-, TJ Sokol Opatovice B - TJ Sokol Čekyně A -:-, SK Přerov D - TJ Sokol Osek A -:-,
14. kolo:
SDH Lhota A - SK Přerov D -:-, TJ Sokol Osek A - TJ Sokol Opatovice B -:-, TJ Sokol Čekyně A - TJ Sokol Jezernice C -:-, Stolní tenis klub Komárno - TJ Sokol Dolní Újezd B -:-, TJ Sigma Cidemat Hranice C - SDH Špičky A -:-, TJ Sokol Kojetín C - ST Rajnochovice A -:-,
15. kolo:
TJ Sokol Kojetín C - SDH Lhota A -:-, ST Rajnochovice A - TJ Sigma Cidemat Hranice C -:-, SDH Špičky A - Stolní tenis klub Komárno -:-, TJ Sokol Dolní Újezd B - TJ Sokol Čekyně A -:-, TJ Sokol Jezernice C - TJ Sokol Osek A -:-, TJ Sokol Opatovice B - SK Přerov D -:-,
16. kolo:
SDH Lhota A - TJ Sokol Opatovice B -:-, SK Přerov D - TJ Sokol Jezernice C -:-, TJ Sokol Osek A - TJ Sokol Dolní Újezd B -:-, TJ Sokol Čekyně A - SDH Špičky A -:-, Stolní tenis klub Komárno - ST Rajnochovice A -:-, TJ Sigma Cidemat Hranice C - TJ Sokol Kojetín C -:-,
17. kolo:
TJ Sigma Cidemat Hranice C - SDH Lhota A -:-, TJ Sokol Kojetín C - Stolní tenis klub Komárno -:-, ST Rajnochovice A - TJ Sokol Čekyně A -:-, SDH Špičky A - TJ Sokol Osek A -:-, TJ Sokol Dolní Újezd B - SK Přerov D -:-, TJ Sokol Jezernice C - TJ Sokol Opatovice B -:-,
18. kolo:
SDH Lhota A - TJ Sokol Jezernice C -:-, TJ Sokol Opatovice B - TJ Sokol Dolní Újezd B -:-, SK Přerov D - SDH Špičky A -:-, TJ Sokol Osek A - ST Rajnochovice A -:-, TJ Sokol Čekyně A - TJ Sokol Kojetín C -:-, Stolní tenis klub Komárno - TJ Sigma Cidemat Hranice C -:-,
19. kolo:
Stolní tenis klub Komárno - SDH Lhota A -:-, TJ Sigma Cidemat Hranice C - TJ Sokol Čekyně A -:-, TJ Sokol Kojetín C - TJ Sokol Osek A -:-, ST Rajnochovice A - SK Přerov D -:-, SDH Špičky A - TJ Sokol Opatovice B -:-, TJ Sokol Dolní Újezd B - TJ Sokol Jezernice C -:-,
20. kolo:
SDH Lhota A - TJ Sokol Dolní Újezd B -:-, TJ Sokol Jezernice C - SDH Špičky A -:-, TJ Sokol Opatovice B - ST Rajnochovice A -:-, SK Přerov D - TJ Sokol Kojetín C -:-, TJ Sokol Osek A - TJ Sigma Cidemat Hranice C -:-, TJ Sokol Čekyně A - Stolní tenis klub Komárno -:-,
21. kolo:
TJ Sokol Čekyně A - SDH Lhota A -:-, Stolní tenis klub Komárno - TJ Sokol Osek A -:-, TJ Sigma Cidemat Hranice C - SK Přerov D -:-, TJ Sokol Kojetín C - TJ Sokol Opatovice B -:-, ST Rajnochovice A - TJ Sokol Jezernice C -:-, SDH Špičky A - TJ Sokol Dolní Újezd B -:-,
22. kolo:
SDH Lhota A - SDH Špičky A -:-, TJ Sokol Dolní Újezd B - ST Rajnochovice A -:-, TJ Sokol Jezernice C - TJ Sokol Kojetín C -:-, TJ Sokol Opatovice B - TJ Sigma Cidemat Hranice C -:-, SK Přerov D - Stolní tenis klub Komárno -:-, TJ Sokol Osek A - TJ Sokol Čekyně A -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy