Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
RSST Přerov 3. třídy
1. kolo:
TJ Sokol Černotín A - TJ Sokol Loučka B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vacek Michal 1:3, Hynčica Petr 3:1, Nehyba Petr 2:2, Vašek Michal 0:4, body hostů: Sieklík Jaroslav 3:1, Kubica Peter 3:1, Pavlík Jiří 1:3, Bluma Jindřich 3:1), SK Přerov E - TJ Sokol Dolní Újezd C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gerhát Michal 3:1, Čada Hynek 4:0, Dvořáková Eva 2:2, Kajnar Milan 2:2, body hostů: Viliš Libor 1:3, Suchý Ondřej ml. 2:2, Ház Martin 1:3, Ház Jaroslav 1:3), TJ Sigma Cidemat Hranice D - TJ Sokol Osek B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Poštulka Ivo 0:4, Vitoul Pavel 1:3, Šuba Vojtěch st. 4:0, Stuchlík Pavel 2:2, body hostů: Olivík Martin 3:1, Rozkošný Filip 3:1, Rozkošný Martin 1:3, Fryštacký Miroslav 2:2), KST Hlinsko, z.s. C - TJ Chropyně "C" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zlámal Vladimír ml. 4:0, Přikryl Filip 2:2, Šromota Josef 4:0, Zlámal Adam 3:1, body hostů: Zawadski Michael 2:2, Ištvánek Dalibor 0:4, Doseděl František 0:4, Krejčíř Jiří 1:3), TJ Sokol Čekyně B - TJ Hustopeče nad Bečvou 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrabica Zdeněk 1:3, Spáčil Martin 1:3, Horák Vlastimil 3:1, Strnadel Viktor 2:2, body hostů: Kollár Ladislav 3:1, Dorazil Stanislav 1:3, Dorazil Jiří 3:1, Jurák Zdeněk 2:2), Stolní tenis Radkovy - TJ Sokol Brodek u Přerova 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Luděk 3:1, Ondruška Ivo 0:2, Vašina Roman 4:0, Kratochvíl Tomáš 3:1, Zela Milan 0:2, body hostů: Kouřil Josef 3:1, Zelenka Václav 1:3, Přivřel Zdeněk 1:3, Vaculka Vratislav 1:3),
2. kolo:
TJ Sokol Loučka B - TJ Sokol Brodek u Přerova 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubica Peter 4:0, Sieklík Jaroslav 4:0, Bluma Jindřich 3:1, Kuruc Michal 3:1, body hostů: Kouřil Josef 2:2, Přivřel Zdeněk 0:4, Vaculka Vratislav 0:4, Školoud Miroslav 0:4), TJ Hustopeče nad Bečvou - Stolní tenis Radkovy 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlištík Arnošt 3:1, Kollár Ladislav 2:2, Kozelský Marek 3:1, Jurák Zdeněk 2:2, body hostů: Procházka Luděk 2:2, Vašina Roman 4:0, Šimák Jiří 0:4, Kratochvíl Tomáš 0:4), TJ Chropyně "C" - TJ Sokol Čekyně B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zawadski Michael 1:3, Ištvánek Dalibor 1:3, Doseděl František 1:3, Krejčíř Jiří 0:4, body hostů: Špaček Josef 1:3, Spáčil Martin 4:0, Horák Vlastimil 4:0, Strnadel Viktor 4:0), TJ Sokol Osek B - KST Hlinsko, z.s. C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Olivík Martin 3:1, Rozkošný Martin 1:3, Fryštacký Ondřej 3:1, Rozkošný Filip 3:1, body hostů: Zlámal Vladimír ml. 0:1, Zlámal Vladimír st. 1:3, Machač Radek 3:1, Šromota Josef 2:2, Zlámal Adam 0:3), TJ Sokol Dolní Újezd C - TJ Sigma Cidemat Hranice D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zábranský Marek 2:2, Holík Ctirad 2:2, Kolek Jan 3:0, Viliš Libor 3:1, WO 0:1, body hostů: Kořínek Lukáš 3:1, Poštulka Ivo 0:4, Stuchlík Pavel 0:4, Šeděnka Jaroslav 2:1, WO 1:0), TJ Sokol Černotín A - SK Přerov E 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vacek Michal 2:1, Hynčica Petr 1:2, Nehyba Petr 0:3, Vašek Michal 0:4, WO 3:0, body hostů: Dvořáková Eva 3:1, Vysloužil Jarmil 3:0, Šikl Richard 3:0, Červinka Lukáš 1:2, WO 0:3),
3. kolo:
SK Přerov E - TJ Sokol Loučka B -:-, TJ Sigma Cidemat Hranice D - TJ Sokol Černotín A -:-, KST Hlinsko, z.s. C - TJ Sokol Dolní Újezd C -:-, TJ Sokol Čekyně B - TJ Sokol Osek B -:-, Stolní tenis Radkovy - TJ Chropyně "C" -:-, TJ Sokol Brodek u Přerova - TJ Hustopeče nad Bečvou -:-,
4. kolo:
TJ Sokol Loučka B - TJ Hustopeče nad Bečvou -:-, TJ Chropyně "C" - TJ Sokol Brodek u Přerova -:-, TJ Sokol Osek B - Stolní tenis Radkovy -:-, TJ Sokol Dolní Újezd C - TJ Sokol Čekyně B -:-, TJ Sokol Černotín A - KST Hlinsko, z.s. C -:-, SK Přerov E - TJ Sigma Cidemat Hranice D -:-,
5. kolo:
TJ Sigma Cidemat Hranice D - TJ Sokol Loučka B -:-, KST Hlinsko, z.s. C - SK Přerov E -:-, TJ Sokol Čekyně B - TJ Sokol Černotín A -:-, Stolní tenis Radkovy - TJ Sokol Dolní Újezd C -:-, TJ Sokol Brodek u Přerova - TJ Sokol Osek B -:-, TJ Hustopeče nad Bečvou - TJ Chropyně "C" -:-,
6. kolo:
TJ Sokol Loučka B - TJ Chropyně "C" -:-, TJ Sokol Osek B - TJ Hustopeče nad Bečvou -:-, TJ Sokol Dolní Újezd C - TJ Sokol Brodek u Přerova -:-, TJ Sokol Černotín A - Stolní tenis Radkovy -:-, SK Přerov E - TJ Sokol Čekyně B -:-, TJ Sigma Cidemat Hranice D - KST Hlinsko, z.s. C -:-,
7. kolo:
KST Hlinsko, z.s. C - TJ Sokol Loučka B -:-, TJ Sokol Čekyně B - TJ Sigma Cidemat Hranice D -:-, Stolní tenis Radkovy - SK Přerov E -:-, TJ Sokol Brodek u Přerova - TJ Sokol Černotín A -:-, TJ Hustopeče nad Bečvou - TJ Sokol Dolní Újezd C -:-, TJ Chropyně "C" - TJ Sokol Osek B -:-,
8. kolo:
TJ Sokol Loučka B - TJ Sokol Osek B -:-, TJ Sokol Dolní Újezd C - TJ Chropyně "C" -:-, TJ Sokol Černotín A - TJ Hustopeče nad Bečvou -:-, SK Přerov E - TJ Sokol Brodek u Přerova -:-, TJ Sigma Cidemat Hranice D - Stolní tenis Radkovy -:-, KST Hlinsko, z.s. C - TJ Sokol Čekyně B -:-,
9. kolo:
TJ Sokol Čekyně B - TJ Sokol Loučka B -:-, Stolní tenis Radkovy - KST Hlinsko, z.s. C -:-, TJ Sokol Brodek u Přerova - TJ Sigma Cidemat Hranice D -:-, TJ Hustopeče nad Bečvou - SK Přerov E -:-, TJ Chropyně "C" - TJ Sokol Černotín A -:-, TJ Sokol Osek B - TJ Sokol Dolní Újezd C -:-,
10. kolo:
TJ Sokol Loučka B - TJ Sokol Dolní Újezd C -:-, TJ Sokol Černotín A - TJ Sokol Osek B -:-, SK Přerov E - TJ Chropyně "C" -:-, TJ Sigma Cidemat Hranice D - TJ Hustopeče nad Bečvou -:-, KST Hlinsko, z.s. C - TJ Sokol Brodek u Přerova -:-, TJ Sokol Čekyně B - Stolní tenis Radkovy -:-,
11. kolo:
Stolní tenis Radkovy - TJ Sokol Loučka B -:-, TJ Sokol Brodek u Přerova - TJ Sokol Čekyně B -:-, TJ Hustopeče nad Bečvou - KST Hlinsko, z.s. C -:-, TJ Chropyně "C" - TJ Sigma Cidemat Hranice D -:-, TJ Sokol Osek B - SK Přerov E -:-, TJ Sokol Dolní Újezd C - TJ Sokol Černotín A -:-,
12. kolo:
TJ Sokol Loučka B - TJ Sokol Černotín A -:-, TJ Sokol Dolní Újezd C - SK Přerov E -:-, TJ Sokol Osek B - TJ Sigma Cidemat Hranice D -:-, TJ Chropyně "C" - KST Hlinsko, z.s. C -:-, TJ Hustopeče nad Bečvou - TJ Sokol Čekyně B -:-, TJ Sokol Brodek u Přerova - Stolní tenis Radkovy -:-,
13. kolo:
TJ Sokol Brodek u Přerova - TJ Sokol Loučka B -:-, Stolní tenis Radkovy - TJ Hustopeče nad Bečvou -:-, TJ Sokol Čekyně B - TJ Chropyně "C" -:-, KST Hlinsko, z.s. C - TJ Sokol Osek B -:-, TJ Sigma Cidemat Hranice D - TJ Sokol Dolní Újezd C -:-, SK Přerov E - TJ Sokol Černotín A -:-,
14. kolo:
TJ Sokol Loučka B - SK Přerov E -:-, TJ Sokol Černotín A - TJ Sigma Cidemat Hranice D -:-, TJ Sokol Dolní Újezd C - KST Hlinsko, z.s. C -:-, TJ Sokol Osek B - TJ Sokol Čekyně B -:-, TJ Chropyně "C" - Stolní tenis Radkovy -:-, TJ Hustopeče nad Bečvou - TJ Sokol Brodek u Přerova -:-,
15. kolo:
TJ Hustopeče nad Bečvou - TJ Sokol Loučka B -:-, TJ Sokol Brodek u Přerova - TJ Chropyně "C" -:-, Stolní tenis Radkovy - TJ Sokol Osek B -:-, TJ Sokol Čekyně B - TJ Sokol Dolní Újezd C -:-, KST Hlinsko, z.s. C - TJ Sokol Černotín A -:-, TJ Sigma Cidemat Hranice D - SK Přerov E -:-,
16. kolo:
TJ Sokol Loučka B - TJ Sigma Cidemat Hranice D -:-, SK Přerov E - KST Hlinsko, z.s. C -:-, TJ Sokol Černotín A - TJ Sokol Čekyně B -:-, TJ Sokol Dolní Újezd C - Stolní tenis Radkovy -:-, TJ Sokol Osek B - TJ Sokol Brodek u Přerova -:-, TJ Chropyně "C" - TJ Hustopeče nad Bečvou -:-,
17. kolo:
TJ Chropyně "C" - TJ Sokol Loučka B -:-, TJ Hustopeče nad Bečvou - TJ Sokol Osek B -:-, TJ Sokol Brodek u Přerova - TJ Sokol Dolní Újezd C -:-, Stolní tenis Radkovy - TJ Sokol Černotín A -:-, TJ Sokol Čekyně B - SK Přerov E -:-, KST Hlinsko, z.s. C - TJ Sigma Cidemat Hranice D -:-,
18. kolo:
TJ Sokol Loučka B - KST Hlinsko, z.s. C -:-, TJ Sigma Cidemat Hranice D - TJ Sokol Čekyně B -:-, SK Přerov E - Stolní tenis Radkovy -:-, TJ Sokol Černotín A - TJ Sokol Brodek u Přerova -:-, TJ Sokol Dolní Újezd C - TJ Hustopeče nad Bečvou -:-, TJ Sokol Osek B - TJ Chropyně "C" -:-,
19. kolo:
TJ Sokol Osek B - TJ Sokol Loučka B -:-, TJ Chropyně "C" - TJ Sokol Dolní Újezd C -:-, TJ Hustopeče nad Bečvou - TJ Sokol Černotín A -:-, TJ Sokol Brodek u Přerova - SK Přerov E -:-, Stolní tenis Radkovy - TJ Sigma Cidemat Hranice D -:-, TJ Sokol Čekyně B - KST Hlinsko, z.s. C -:-,
20. kolo:
TJ Sokol Loučka B - TJ Sokol Čekyně B -:-, KST Hlinsko, z.s. C - Stolní tenis Radkovy -:-, TJ Sigma Cidemat Hranice D - TJ Sokol Brodek u Přerova -:-, SK Přerov E - TJ Hustopeče nad Bečvou -:-, TJ Sokol Černotín A - TJ Chropyně "C" -:-, TJ Sokol Dolní Újezd C - TJ Sokol Osek B -:-,
21. kolo:
TJ Sokol Dolní Újezd C - TJ Sokol Loučka B -:-, TJ Sokol Osek B - TJ Sokol Černotín A -:-, TJ Chropyně "C" - SK Přerov E -:-, TJ Hustopeče nad Bečvou - TJ Sigma Cidemat Hranice D -:-, TJ Sokol Brodek u Přerova - KST Hlinsko, z.s. C -:-, Stolní tenis Radkovy - TJ Sokol Čekyně B -:-,
22. kolo:
TJ Sokol Loučka B - Stolní tenis Radkovy -:-, TJ Sokol Čekyně B - TJ Sokol Brodek u Přerova -:-, KST Hlinsko, z.s. C - TJ Hustopeče nad Bečvou -:-, TJ Sigma Cidemat Hranice D - TJ Chropyně "C" -:-, SK Přerov E - TJ Sokol Osek B -:-, TJ Sokol Černotín A - TJ Sokol Dolní Újezd C -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy