Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
RSST Přerov 4. třídy
1. kolo:
ST Rajnochovice B - SDH Lhota B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Frkal Miroslav 3:1, Chromčák Luboš 3:1, Švarc Jiří 3:1, Blažek Martin 4:0, body hostů: Hlaváč Jakub 0:4, Hlaváč František 0:4, Říha František 2:2, Stibořík Petr 1:3), Stolní tenis klub Komárno B - ST Hradčany A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Orság Jaromír 3:1, Šurin Tomáš 3:1, Šindelek Roman 2:2, Šindelek Jiří ml. 4:0, body hostů: Kyselák Tomáš 2:2, Kyselák Jan 1:3, Vaculík Břetislav 0:3, Němec Drahomír 0:4, Kovář Karel 1:0), TJ Sokol Černotín B - KST Hlinsko, z.s. D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sehnalíková Nikol 2:2, Hon Jiří 0:4, Novák Marek 2:2, Nedělka Aleš 0:4, body hostů: Machač Radek 4:0, Zlámal Vladimír st. 3:1, Skopalík Jan 2:2, Zlámal Adam 3:1), TJ Sokol Dolní Újezd E - TJ Sokol Tovačov D 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Házová Tereza 0:4, Šebesta Tomáš 1:3, Házová Katarína 1:3, Turbek Ondřej 0:4, body hostů: Urbanec Radek 4:0, Frehar Jiří 3:1, Smolka Marek 3:1, Polčák Pavel 4:0), TJ Sokol Dolní Újezd D - Sportovní klub Rakov 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skopal Jaromír 1:3, Ház Jaroslav 4:0, Ház Martin 4:0, Rýček Eduard 3:1, body hostů: Řehák Jiří 1:3, Zlámal Radim 0:4, Kotas Jiří 1:3, Mašláň Vladimír 2:2), TJ Sokol Opatovice C - Střelecký klub Polom A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wroblowský Michal 3:1, Zamazal Lubomír 3:1, Tomek Lumír 2:2, Dornica Miroslav 3:1, body hostů: Koubek Miroslav 2:2, Šíra Miroslav 0:4, Kuchař Jiří 3:1, Dočkálek Antonín 0:4),
2. kolo:
SDH Lhota B - Střelecký klub Polom A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jiřík Pavel 3:1, Stibořík Petr 2:2, Říha František 1:3, Hradilík Miroslav 2:2, body hostů: Koubek Miroslav 3:1, Hanzelka Radim 0:4, Kuchař Jiří 4:0, Dočkálek Antonín 1:3), Sportovní klub Rakov - TJ Sokol Opatovice C 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gába Jaromír 0:4, Kotas Jiří 0:4, Mašláň Vladimír 3:1, Řehák Jiří 1:3, body hostů: Zamazal Lubomír 2:2, Hostaša Jaroslav 1:0, Dornica Miroslav 3:1, Wroblowský Michal 4:0, Tomek Lumír 2:1), TJ Sokol Tovačov D - TJ Sokol Dolní Újezd D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smolka Marek 4:0, Urbanec Radek 2:1, Frehar Jiří 0:4, Pazdera Jaroslav ml. 4:0, WO 1:0, body hostů: Ház Martin 1:3, Ház Jaroslav 2:2, Rýček Eduard 1:2, Suchý Ondřej ml. 1:3, WO 0:1), KST Hlinsko, z.s. D - TJ Sokol Dolní Újezd E 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zlámal Adam 4:0, Přikryl Filip 3:1, Skopalík Jan 3:0, Skopalík Marek 0:2, Skopalík Jan ml. 0:2, WO 1:0, body hostů: Šebesta Tomáš 1:3, Pecha Radek 1:3, Házová Katarína 2:2, Turbek Ondřej 1:2, WO 0:1), ST Hradčany A - TJ Sokol Černotín B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kyselák Tomáš 2:2, Kyselák Jan 3:1, Vaculík Břetislav 3:1, Végh Jakub 4:0, body hostů: Hon Jiří 0:4, Jiříček Antonín 0:4, Sehnalíková Nikol 2:2, Novák Marek 2:2), ST Rajnochovice B - Stolní tenis klub Komárno B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Frkal Miroslav 0:4, Švarc Jiří 4:0, Chromčák Luboš 0:4, Blažek Martin 2:2, body hostů: Šurin Tomáš 2:2, Orság Jaromír 3:1, Šindelek Jiří ml. 3:1, Šindelek Roman 2:2),
3. kolo:
Stolní tenis klub Komárno B - SDH Lhota B -:-, TJ Sokol Černotín B - ST Rajnochovice B -:-, TJ Sokol Dolní Újezd E - ST Hradčany A -:-, TJ Sokol Dolní Újezd D - KST Hlinsko, z.s. D -:-, TJ Sokol Opatovice C - TJ Sokol Tovačov D -:-, Střelecký klub Polom A - Sportovní klub Rakov -:-,
4. kolo:
SDH Lhota B - Sportovní klub Rakov -:-, TJ Sokol Tovačov D - Střelecký klub Polom A -:-, KST Hlinsko, z.s. D - TJ Sokol Opatovice C -:-, ST Hradčany A - TJ Sokol Dolní Újezd D -:-, ST Rajnochovice B - TJ Sokol Dolní Újezd E -:-, Stolní tenis klub Komárno B - TJ Sokol Černotín B -:-,
5. kolo:
TJ Sokol Černotín B - SDH Lhota B -:-, TJ Sokol Dolní Újezd E - Stolní tenis klub Komárno B -:-, TJ Sokol Dolní Újezd D - ST Rajnochovice B -:-, TJ Sokol Opatovice C - ST Hradčany A -:-, Střelecký klub Polom A - KST Hlinsko, z.s. D -:-, Sportovní klub Rakov - TJ Sokol Tovačov D -:-,
6. kolo:
SDH Lhota B - TJ Sokol Tovačov D -:-, KST Hlinsko, z.s. D - Sportovní klub Rakov -:-, ST Hradčany A - Střelecký klub Polom A -:-, ST Rajnochovice B - TJ Sokol Opatovice C -:-, Stolní tenis klub Komárno B - TJ Sokol Dolní Újezd D -:-, TJ Sokol Černotín B - TJ Sokol Dolní Újezd E -:-,
7. kolo:
TJ Sokol Dolní Újezd E - SDH Lhota B -:-, TJ Sokol Dolní Újezd D - TJ Sokol Černotín B -:-, TJ Sokol Opatovice C - Stolní tenis klub Komárno B -:-, Střelecký klub Polom A - ST Rajnochovice B -:-, Sportovní klub Rakov - ST Hradčany A -:-, TJ Sokol Tovačov D - KST Hlinsko, z.s. D -:-,
8. kolo:
SDH Lhota B - KST Hlinsko, z.s. D -:-, ST Hradčany A - TJ Sokol Tovačov D -:-, ST Rajnochovice B - Sportovní klub Rakov -:-, Stolní tenis klub Komárno B - Střelecký klub Polom A -:-, TJ Sokol Černotín B - TJ Sokol Opatovice C -:-, TJ Sokol Dolní Újezd E - TJ Sokol Dolní Újezd D 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Turbek Ondřej 0:4, Šebesta Tomáš 0:4, Házová Tereza 0:4, Pecha Radek 0:4, body hostů: Rýček Eduard 4:0, Ház Jaroslav 4:0, Ház Martin 4:0, Skopal Jaromír 4:0),
9. kolo:
TJ Sokol Dolní Újezd D - SDH Lhota B -:-, TJ Sokol Opatovice C - TJ Sokol Dolní Újezd E -:-, Střelecký klub Polom A - TJ Sokol Černotín B -:-, Sportovní klub Rakov - Stolní tenis klub Komárno B -:-, TJ Sokol Tovačov D - ST Rajnochovice B -:-, KST Hlinsko, z.s. D - ST Hradčany A -:-,
10. kolo:
SDH Lhota B - ST Hradčany A -:-, ST Rajnochovice B - KST Hlinsko, z.s. D -:-, Stolní tenis klub Komárno B - TJ Sokol Tovačov D -:-, TJ Sokol Černotín B - Sportovní klub Rakov -:-, TJ Sokol Dolní Újezd E - Střelecký klub Polom A -:-, TJ Sokol Dolní Újezd D - TJ Sokol Opatovice C -:-,
11. kolo:
TJ Sokol Opatovice C - SDH Lhota B -:-, Střelecký klub Polom A - TJ Sokol Dolní Újezd D -:-, Sportovní klub Rakov - TJ Sokol Dolní Újezd E -:-, TJ Sokol Tovačov D - TJ Sokol Černotín B -:-, KST Hlinsko, z.s. D - Stolní tenis klub Komárno B -:-, ST Hradčany A - ST Rajnochovice B -:-,
12. kolo:
SDH Lhota B - ST Rajnochovice B -:-, ST Hradčany A - Stolní tenis klub Komárno B -:-, KST Hlinsko, z.s. D - TJ Sokol Černotín B -:-, TJ Sokol Tovačov D - TJ Sokol Dolní Újezd E -:-, Sportovní klub Rakov - TJ Sokol Dolní Újezd D -:-, Střelecký klub Polom A - TJ Sokol Opatovice C -:-,
13. kolo:
Střelecký klub Polom A - SDH Lhota B -:-, TJ Sokol Opatovice C - Sportovní klub Rakov -:-, TJ Sokol Dolní Újezd D - TJ Sokol Tovačov D -:-, TJ Sokol Dolní Újezd E - KST Hlinsko, z.s. D -:-, TJ Sokol Černotín B - ST Hradčany A -:-, Stolní tenis klub Komárno B - ST Rajnochovice B -:-,
14. kolo:
SDH Lhota B - Stolní tenis klub Komárno B -:-, ST Rajnochovice B - TJ Sokol Černotín B -:-, ST Hradčany A - TJ Sokol Dolní Újezd E -:-, KST Hlinsko, z.s. D - TJ Sokol Dolní Újezd D -:-, TJ Sokol Tovačov D - TJ Sokol Opatovice C -:-, Sportovní klub Rakov - Střelecký klub Polom A -:-,
15. kolo:
Sportovní klub Rakov - SDH Lhota B -:-, Střelecký klub Polom A - TJ Sokol Tovačov D -:-, TJ Sokol Opatovice C - KST Hlinsko, z.s. D -:-, TJ Sokol Dolní Újezd D - ST Hradčany A -:-, TJ Sokol Dolní Újezd E - ST Rajnochovice B -:-, TJ Sokol Černotín B - Stolní tenis klub Komárno B -:-,
16. kolo:
SDH Lhota B - TJ Sokol Černotín B -:-, Stolní tenis klub Komárno B - TJ Sokol Dolní Újezd E -:-, ST Rajnochovice B - TJ Sokol Dolní Újezd D -:-, ST Hradčany A - TJ Sokol Opatovice C -:-, KST Hlinsko, z.s. D - Střelecký klub Polom A -:-, TJ Sokol Tovačov D - Sportovní klub Rakov -:-,
17. kolo:
TJ Sokol Tovačov D - SDH Lhota B -:-, Sportovní klub Rakov - KST Hlinsko, z.s. D -:-, Střelecký klub Polom A - ST Hradčany A -:-, TJ Sokol Opatovice C - ST Rajnochovice B -:-, TJ Sokol Dolní Újezd D - Stolní tenis klub Komárno B -:-, TJ Sokol Dolní Újezd E - TJ Sokol Černotín B -:-,
18. kolo:
SDH Lhota B - TJ Sokol Dolní Újezd E -:-, TJ Sokol Černotín B - TJ Sokol Dolní Újezd D -:-, Stolní tenis klub Komárno B - TJ Sokol Opatovice C -:-, ST Rajnochovice B - Střelecký klub Polom A -:-, ST Hradčany A - Sportovní klub Rakov -:-, KST Hlinsko, z.s. D - TJ Sokol Tovačov D -:-,
19. kolo:
KST Hlinsko, z.s. D - SDH Lhota B -:-, TJ Sokol Tovačov D - ST Hradčany A -:-, Sportovní klub Rakov - ST Rajnochovice B -:-, Střelecký klub Polom A - Stolní tenis klub Komárno B -:-, TJ Sokol Opatovice C - TJ Sokol Černotín B -:-, TJ Sokol Dolní Újezd D - TJ Sokol Dolní Újezd E -:-,
20. kolo:
SDH Lhota B - TJ Sokol Dolní Újezd D -:-, TJ Sokol Dolní Újezd E - TJ Sokol Opatovice C -:-, TJ Sokol Černotín B - Střelecký klub Polom A -:-, Stolní tenis klub Komárno B - Sportovní klub Rakov -:-, ST Rajnochovice B - TJ Sokol Tovačov D -:-, ST Hradčany A - KST Hlinsko, z.s. D -:-,
21. kolo:
ST Hradčany A - SDH Lhota B -:-, KST Hlinsko, z.s. D - ST Rajnochovice B -:-, TJ Sokol Tovačov D - Stolní tenis klub Komárno B -:-, Sportovní klub Rakov - TJ Sokol Černotín B -:-, Střelecký klub Polom A - TJ Sokol Dolní Újezd E -:-, TJ Sokol Opatovice C - TJ Sokol Dolní Újezd D -:-,
22. kolo:
SDH Lhota B - TJ Sokol Opatovice C -:-, TJ Sokol Dolní Újezd D - Střelecký klub Polom A -:-, TJ Sokol Dolní Újezd E - Sportovní klub Rakov -:-, TJ Sokol Černotín B - TJ Sokol Tovačov D -:-, Stolní tenis klub Komárno B - KST Hlinsko, z.s. D -:-, ST Rajnochovice B - ST Hradčany A -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy